Turniej

Nazwa: "Puchar ELBUD-u"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 30.11.2008


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Kinga WRÓBEL 18 UKS ATENA GDAŃSK 10.06.1997
2. Anna SZYMCZAK 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 22.08.1997
3. Małgorzata STRACHOWSKA 39 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
4. Agnieszka ZBINKOWSKA 19 WROCŁAWIANIE. 09.03.1997
5. Elza LENCBERGA 55
6. Emilia GLAZER 35 UKS ATENA GDAŃSK 04.05.1997
7. Zuzanna ROPIAK 17 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.04.1998
8. Marta ADRIAN 20 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.07.1997
9. Katarzyna KRYCHOWSKA 50 UKS ATENA GDAŃSK 06.08.1998
10. Paula ŚLEDZIŃSKA 55 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 09.04.1997
11. Paula ZIELIŃSKA 37 WROCŁAWIANIE. 03.05.1997
12. Julia Walczyk 2 KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
13. Aleksandra MUSIAŁ 53 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 08.09.1997
14. Karolina PISKORSKA 34 UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
15. Karolina SIWEK 21 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.08.1997
16. Paulina WILASZEK 16 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
17. Julia STRACHOWSKA 3 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
18. Aleksandra NIWIŃSKA 29 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997
19. Julia Chrzanowska 4 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.09.1997
20. Małgorzata ZARZYCKA 22 UKS RONDO SZCZECIN 13.06.1997
21. Anna BUSZKA 15 IKS LESZNO 17.01.1997
22. Julia WĄSOWICZ 5 UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997
23. Monika KRECZETOWSKA 24 POLONIA 1912 LESZNO 20.06.1997
24. Zofia BRONIKOWSKA 33 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998
25. Hanna SALAMON 12 WROCŁAWIANIE. 05.01.1997
26. Sara ABRACHAMCZYK 46 IKS BUSHIDO RYBNIK 19.02.2006
27. Anna JERECZEK 6 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
28. Aleksandra OLSZEWSKA 32 UKS RONDO SZCZECIN 23.12.1997
29. Adrianna FRĄCKOWIAK 11 WROCŁAWIANIE. 07.10.1997
30. Karolina KAPRAL 25 MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
31. Michalina SAWKO 26 UKS ATENA GDAŃSK 09.06.1997
32. Wiktoria JERECZEK 7 UKS ATENA GDAŃSK 23.03.1997
33. Aleksandra FRĄCKOWIAK 10 WROCŁAWIANIE. 07.10.1997
34. Agnieszka PIJACZYŃSKA 52 POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998
35. Marianna JANKOWSKA 23 UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
36. Lucyna GRZELEC 43 UKS ATENA GDAŃSK 25.05.1998
37. Matylda CURYŁO 8 WROCŁAWIANIE. 05.07.1997
38. Malwina JURGA 30 POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998
39. Klaudia PUŁA 14 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.05.1997
40. Alicja SZOSTAKIEWICZ 45 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998
41. Sara ŻELECHOWSKA 13 KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997
42. Agnieszka DĄBROWSKA 51 WROCŁAWIANIE. 07.04.1997
43. Beata ŻUROWSKA 9 WROCŁAWIANIE. 08.09.1997
44. Katarzyna Matysiak 28 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
45. Luiza STANISŁAWSKA 27 AZS AWF POZNAŃ 17.01.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Julia Walczyk KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997 zakwalifikowano
2. Anna SZYMCZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 22.08.1997 zakwalifikowano
3. Aleksandra FRĄCKOWIAK WROCŁAWIANIE. 07.10.1997 zakwalifikowano
3. Matylda CURYŁO WROCŁAWIANIE. 05.07.1997 zakwalifikowano
5. Anna JERECZEK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997 zakwalifikowano
6. Anna BUSZKA IKS LESZNO 17.01.1997 zakwalifikowano
7. Julia STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
8. Emilia GLAZER UKS ATENA GDAŃSK 04.05.1997 zakwalifikowano
9. Karolina SIWEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.08.1997 zakwalifikowano
10. Wiktoria JERECZEK UKS ATENA GDAŃSK 23.03.1997 zakwalifikowano
10. Julia WĄSOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997 zakwalifikowano
12. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998 zakwalifikowano
13. Monika KRECZETOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 20.06.1997 zakwalifikowano
14. Julia Chrzanowska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.09.1997 zakwalifikowano
15. Klaudia PUŁA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.05.1997 zakwalifikowano
16. Hanna SALAMON WROCŁAWIANIE. 05.01.1997 zakwalifikowano
17. Beata ŻUROWSKA WROCŁAWIANIE. 08.09.1997 zakwalifikowano
18. Elza LENCBERGA zakwalifikowano
19. Małgorzata STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
20. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997 zakwalifikowano
21. Aleksandra MUSIAŁ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 08.09.1997 zakwalifikowano
22. Michalina SAWKO UKS ATENA GDAŃSK 09.06.1997 zakwalifikowano
23. Sara ŻELECHOWSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997 zakwalifikowano
24. Małgorzata ZARZYCKA UKS RONDO SZCZECIN 13.06.1997 zakwalifikowano
25. Malwina JURGA POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998 zakwalifikowano
26. Adrianna FRĄCKOWIAK WROCŁAWIANIE. 07.10.1997 zakwalifikowano
27. Agnieszka ZBINKOWSKA WROCŁAWIANIE. 09.03.1997 zakwalifikowano
28. Kinga WRÓBEL UKS ATENA GDAŃSK 10.06.1997 zakwalifikowano
29. Aleksandra NIWIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997 zakwalifikowano
30. Luiza STANISŁAWSKA AZS AWF POZNAŃ 17.01.1998 zakwalifikowano
31. Marianna JANKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997 zakwalifikowano
32. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998 zakwalifikowano
32. Aleksandra OLSZEWSKA UKS RONDO SZCZECIN 23.12.1997 zakwalifikowano
34. Agnieszka DĄBROWSKA WROCŁAWIANIE. 07.04.1997 zakwalifikowano
35. Alicja SZOSTAKIEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998 zakwalifikowano
36. Zofia BRONIKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998 zakwalifikowano
37. Agnieszka PIJACZYŃSKA POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998 zakwalifikowano
38. Karolina PISKORSKA UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997 zakwalifikowano
39. Paula ZIELIŃSKA WROCŁAWIANIE. 03.05.1997 zakwalifikowano
40. Paula ŚLEDZIŃSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 09.04.1997 zakwalifikowano
41. Marta ADRIAN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.07.1997 zakwalifikowano
42. Zuzanna ROPIAK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.04.1998 zakwalifikowano
43. Katarzyna KRYCHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 06.08.1998 zakwalifikowano
44. Lucyna GRZELEC UKS ATENA GDAŃSK 25.05.1998 zakwalifikowano
45. Sara ABRACHAMCZYK IKS BUSHIDO RYBNIK 19.02.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Julia Walczyk KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
2. Julia Chrzanowska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.09.1997
3. Anna JERECZEK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
3. Adrianna FRĄCKOWIAK WROCŁAWIANIE. 07.10.1997
5. Aleksandra FRĄCKOWIAK WROCŁAWIANIE. 07.10.1997
6. Karolina SIWEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.08.1997
7. Wiktoria JERECZEK UKS ATENA GDAŃSK 23.03.1997
8. Elza LENCBERGA
9. Matylda CURYŁO WROCŁAWIANIE. 05.07.1997
10. Anna BUSZKA IKS LESZNO 17.01.1997
11. Emilia GLAZER UKS ATENA GDAŃSK 04.05.1997
12. Julia WĄSOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997
13. Beata ŻUROWSKA WROCŁAWIANIE. 08.09.1997
14. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
15. Aleksandra MUSIAŁ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 08.09.1997
16. Agnieszka DĄBROWSKA WROCŁAWIANIE. 07.04.1997
17. Anna SZYMCZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 22.08.1997
18. Julia STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
19. Karolina KAPRAL MKS KUSY SZCZECIN 21.05.1998
20. Monika KRECZETOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 20.06.1997
21. Klaudia PUŁA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.05.1997
22. Hanna SALAMON WROCŁAWIANIE. 05.01.1997
23. Małgorzata STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
24. Michalina SAWKO UKS ATENA GDAŃSK 09.06.1997
25. Sara ŻELECHOWSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997
26. Malwina JURGA POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998
27. Agnieszka ZBINKOWSKA WROCŁAWIANIE. 09.03.1997
28. Kinga WRÓBEL UKS ATENA GDAŃSK 10.06.1997
29. Aleksandra NIWIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997
30. Luiza STANISŁAWSKA AZS AWF POZNAŃ 17.01.1998
31. Katarzyna Matysiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.11.1998
32. Marta ADRIAN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.07.1997
33. Małgorzata ZARZYCKA UKS RONDO SZCZECIN 13.06.1997
34. Marianna JANKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
35. Aleksandra OLSZEWSKA UKS RONDO SZCZECIN 23.12.1997
36. Alicja SZOSTAKIEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998
37. Zofia BRONIKOWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.01.1998
38. Agnieszka PIJACZYŃSKA POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998
39. Karolina PISKORSKA UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
40. Paula ZIELIŃSKA WROCŁAWIANIE. 03.05.1997
41. Paula ŚLEDZIŃSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 09.04.1997
42. Zuzanna ROPIAK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.04.1998
43. Katarzyna KRYCHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 06.08.1998
44. Lucyna GRZELEC UKS ATENA GDAŃSK 25.05.1998
45. Sara ABRACHAMCZYK IKS BUSHIDO RYBNIK 19.02.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy