Nazwa: O Puchar Zagłębia - Memoriał Rafała Sznajdera
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.04.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | JAREK Gabriel | 9 | KKSZ KONIN | 01.04.2003 |
2. | Sikorski Kamil | 22 | KKSZ KONIN | 30.10.2003 |
3. | PACHLA Filip | 15 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.09.2002 |
4. | BRZOSTOWSKI Aleksander | 10 | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2002 |
5. | Kajor Krzysztof | 21 | AZS AWF KATOWICE | 06.02.2003 |
6. | OSTROWSKI Grzegorz | 20 | KKSZ KONIN | 19.07.2003 |
7. | Nowinowski Kacper | 23 | KKSZ KONIN | 03.02.2003 |
8. | KOMENDA Aleksander | 11 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 04.11.2002 |
9. | PELIŃSKI Oskar | 2 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.2002 |
10. | ADAMCZYK Miłosz | 5 | IKS BUSHIDO RYBNIK | 25.10.2002 |
11. | Stasiak Mateusz | 14 | KKSZ KONIN | 20.06.2003 |
12. | Stasiak Olaf | 16 | KKSZ KONIN | 18.07.2002 |
13. | MALESZKA Oskar | 27 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14.09.2003 |
14. | KIERZNOWSKI Juliusz | 16 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 12.06.2002 |
15. | NOWAK Adrian | 6 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 28.11.2002 |
16. | RUSZCZYK Bartosz | 7 | DRAGON ŁÓDŹ | 04.10.2002 |
17. | BUCHACZ Jakub | 26 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 04.05.2003 |
18. | BURBULA Wojciech | 19 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 13.08.2003 |
19. | Rychta Krzysztof | 13 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.07.2002 |
20. | KOZANECKI Tymon | 8 | DRAGON ŁÓDŹ | 17.03.2002 |
21. | Gałecki Rafał | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
22. | JEDWABNY Gracjan | 24 | KKSZ KONIN | 12.01.2002 |
23. | HADAJ BAHIR Sofien | 18 | KKSZ KONIN | 25.08.2003 |
24. | PIGUŁA Jan | 28 | KKSZ KONIN | 07.10.2003 |
25. | MATRAS Mateusz | 12 | IKS BUSHIDO RYBNIK | 25.03.2003 |
26. | SYKULSKI Wiktor | 4 | DRAGON ŁÓDŹ | 05.03.2002 |
27. | 2 | |||
28. | DUBOW Bartosz | 25 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 29.08.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Gałecki Rafał | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 | zakwalifikowano |
2. | PELIŃSKI Oskar | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.2002 | zakwalifikowano |
2. | zakwalifikowano | |||
4. | SYKULSKI Wiktor | DRAGON ŁÓDŹ | 05.03.2002 | zakwalifikowano |
5. | ADAMCZYK Miłosz | IKS BUSHIDO RYBNIK | 25.10.2002 | zakwalifikowano |
6. | NOWAK Adrian | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 28.11.2002 | zakwalifikowano |
7. | RUSZCZYK Bartosz | DRAGON ŁÓDŹ | 04.10.2002 | zakwalifikowano |
8. | KOZANECKI Tymon | DRAGON ŁÓDŹ | 17.03.2002 | zakwalifikowano |
9. | JAREK Gabriel | KKSZ KONIN | 01.04.2003 | zakwalifikowano |
10. | BRZOSTOWSKI Aleksander | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2002 | zakwalifikowano |
11. | KOMENDA Aleksander | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
12. | MATRAS Mateusz | IKS BUSHIDO RYBNIK | 25.03.2003 | zakwalifikowano |
13. | Rychta Krzysztof | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.07.2002 | zakwalifikowano |
14. | Stasiak Mateusz | KKSZ KONIN | 20.06.2003 | zakwalifikowano |
15. | PACHLA Filip | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.09.2002 | zakwalifikowano |
16. | KIERZNOWSKI Juliusz | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 12.06.2002 | zakwalifikowano |
16. | Stasiak Olaf | KKSZ KONIN | 18.07.2002 | zakwalifikowano |
18. | HADAJ BAHIR Sofien | KKSZ KONIN | 25.08.2003 | zakwalifikowano |
19. | BURBULA Wojciech | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 13.08.2003 | zakwalifikowano |
20. | OSTROWSKI Grzegorz | KKSZ KONIN | 19.07.2003 | zakwalifikowano |
21. | Kajor Krzysztof | AZS AWF KATOWICE | 06.02.2003 | zakwalifikowano |
22. | Sikorski Kamil | KKSZ KONIN | 30.10.2003 | zakwalifikowano |
23. | Nowinowski Kacper | KKSZ KONIN | 03.02.2003 | zakwalifikowano |
24. | JEDWABNY Gracjan | KKSZ KONIN | 12.01.2002 | zakwalifikowano |
25. | DUBOW Bartosz | MUKS VICTOR WARSZAWA | 29.08.2002 | zakwalifikowano |
26. | BUCHACZ Jakub | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 04.05.2003 | zakwalifikowano |
27. | MALESZKA Oskar | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14.09.2003 | zakwalifikowano |
28. | PIGUŁA Jan | KKSZ KONIN | 07.10.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | |||
2. | PACHLA Filip | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.09.2002 |
3. | JAREK Gabriel | KKSZ KONIN | 01.04.2003 |
3. | Gałecki Rafał | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
5. | PELIŃSKI Oskar | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.2002 |
6. | KOZANECKI Tymon | DRAGON ŁÓDŹ | 17.03.2002 |
7. | Kajor Krzysztof | AZS AWF KATOWICE | 06.02.2003 |
8. | Stasiak Olaf | KKSZ KONIN | 18.07.2002 |
9. | ADAMCZYK Miłosz | IKS BUSHIDO RYBNIK | 25.10.2002 |
10. | RUSZCZYK Bartosz | DRAGON ŁÓDŹ | 04.10.2002 |
11. | SYKULSKI Wiktor | DRAGON ŁÓDŹ | 05.03.2002 |
12. | KOMENDA Aleksander | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 04.11.2002 |
13. | NOWAK Adrian | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 28.11.2002 |
14. | Stasiak Mateusz | KKSZ KONIN | 20.06.2003 |
15. | Rychta Krzysztof | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.07.2002 |
16. | KIERZNOWSKI Juliusz | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 12.06.2002 |
17. | BRZOSTOWSKI Aleksander | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2002 |
18. | BURBULA Wojciech | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 13.08.2003 |
19. | MATRAS Mateusz | IKS BUSHIDO RYBNIK | 25.03.2003 |
20. | HADAJ BAHIR Sofien | KKSZ KONIN | 25.08.2003 |
21. | Sikorski Kamil | KKSZ KONIN | 30.10.2003 |
22. | OSTROWSKI Grzegorz | KKSZ KONIN | 19.07.2003 |
23. | JEDWABNY Gracjan | KKSZ KONIN | 12.01.2002 |
24. | DUBOW Bartosz | MUKS VICTOR WARSZAWA | 29.08.2002 |
25. | Nowinowski Kacper | KKSZ KONIN | 03.02.2003 |
26. | BUCHACZ Jakub | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 04.05.2003 |
27. | PIGUŁA Jan | KKSZ KONIN | 07.10.2003 |
28. | MALESZKA Oskar | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14.09.2003 |