Turniej

Nazwa: "Puchar ELBUD-u"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 29.11.2008


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Krzysztof ŁĄCZNY 40 MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1998
2. Marcin BIAŁEK 55 IKS WARSZAWA 03.09.1997
3. Bartosz JAKUBIEC 21 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.06.1997
4. Andrzej RZĄDKOWSKI 1 WROCŁAWIANIE. 04.03.1997
5. Radosław RYBIŃSKI 41 IKS LESZNO 14.05.1997
6. Mikołaj RUDNICKI 20 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998
7. Maciej PODRALSKI 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 09.12.1997
8. Wiktor OLSZEWSKI 42 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.02.1998
9. Julian CHUDZIŃSKI 22 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.10.1997
10. Piotr NIEDZIELSKI 19 POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997
11. Michał ZAMIAR 39 AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997
12. Paweł GRACZYK 37 UKS ATENA GDAŃSK 24.12.1997
13. Olgierd WOLNY 18 MKS KUSY SZCZECIN 05.04.1997
14. Marcin WYGANOWSKI 43 UKS ATENA GDAŃSK 27.06.1998
15. Bartosz ŻURAWSKI 3 AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997
16. Kacper KAŹMIERCZAK 23 UKS KORONA WROCŁAW 10.09.1997
17. Vitalij KUCEBA 55
18. Kacper SKRZYPKOWSKI 17 UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
19. Konrad RADLIŃSKI 24 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.02.1997
20. Szczepan LEWANDOWSKI 4 IKS WARSZAWA 28.01.1997
21. Aleksander KEGEL 36 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.09.1997
22. Jakub GLEZMAN 55 WROCŁAWIANIE. 16.07.1997
23. Dawid WÓJCIK 13 UKS ATENA GDAŃSK 22.01.1997
24. Ludwik DE BAZELAIRE 26 AZS AWF WARSZAWA 27.05.1997
25. Denis DMITRENKO 55
26. Tomasz NARUSZEWICZ 5 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.07.1997
27. Jędrzej STANIEWICZ 16 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1997
28. Marek PILSZAK 6 UKS ATENA GDAŃSK 06.06.1997
29. Bartosz WŁADYKA 27 MKS KUSY SZCZECIN 02.08.1998
30. Jan ZALICKI 47 IKS WARSZAWA 03.09.1997
31. Renars BLUMENTALS 55
32. Mikołaj Sowa 28 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 10.10.1998
33. Jędrzej KRUKOWSKI 7 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.08.1997
34. Michał PODOLSKI 15 UKS RONDO SZCZECIN 14.07.1997
35. Michał OBRĘBSKI 46 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.09.1998
36. Mikołaj WIETRZYKOWSKI 14 POLONIA 1912 LESZNO 16.02.1997
37. Kacper KOLER 33 MKS KUSY SZCZECIN 29.06.1998
38. Patryk SZULPIN 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 02.12.1997
39. Gaweł ZARĘBA 29 AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997
40. Mateusz GWIZDAŁA 48 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.04.1997
41. Filip KUBIAK 30 AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998
42. Mariusz KARPIAK 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.06.1997
43. Łukasz JANUSZEWSKI 31 MKS KUSY SZCZECIN 26.02.1998
44. Adam KORPACZEWSKI 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 03.08.1997
45. Michał KOBRYŃ 25 UKS ATENA GDAŃSK 27.09.1997
46. Kacper MARECKI 51 UKS ATENA GDAŃSK 06.10.1998
47. Oskar ORSZYŃSKI 10 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997
48. Stanisław TOMCZAK 11 MKS KUSY SZCZECIN 11.10.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Andrzej RZĄDKOWSKI WROCŁAWIANIE. 04.03.1997 zakwalifikowano
2. Bartosz ŻURAWSKI AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997 zakwalifikowano
3. Ludwik DE BAZELAIRE AZS AWF WARSZAWA 27.05.1997 zakwalifikowano
4. Filip KUBIAK AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998 zakwalifikowano
5. Jędrzej KRUKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.08.1997 zakwalifikowano
6. Patryk SZULPIN KS AZS AWFIS GDAŃSK. 02.12.1997 zakwalifikowano
7. Oskar ORSZYŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997 zakwalifikowano
8. Renars BLUMENTALS zakwalifikowano
9. Marek PILSZAK UKS ATENA GDAŃSK 06.06.1997 zakwalifikowano
10. Vitalij KUCEBA zakwalifikowano
11. Aleksander KEGEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.09.1997 zakwalifikowano
12. Radosław RYBIŃSKI IKS LESZNO 14.05.1997 zakwalifikowano
13. Maciej PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 09.12.1997 zakwalifikowano
14. Stanisław TOMCZAK MKS KUSY SZCZECIN 11.10.1998 zakwalifikowano
15. Piotr NIEDZIELSKI POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997 zakwalifikowano
16. Łukasz JANUSZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.02.1998 zakwalifikowano
17. Michał PODOLSKI UKS RONDO SZCZECIN 14.07.1997 zakwalifikowano
18. Olgierd WOLNY MKS KUSY SZCZECIN 05.04.1997 zakwalifikowano
19. Denis DMITRENKO zakwalifikowano
20. Szczepan LEWANDOWSKI IKS WARSZAWA 28.01.1997 zakwalifikowano
21. Jędrzej STANIEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1997 zakwalifikowano
22. Tomasz NARUSZEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.07.1997 zakwalifikowano
23. Paweł GRACZYK UKS ATENA GDAŃSK 24.12.1997 zakwalifikowano
24. Konrad RADLIŃSKI UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.02.1997 zakwalifikowano
25. Gaweł ZARĘBA AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997 zakwalifikowano
26. Mariusz KARPIAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.06.1997 zakwalifikowano
27. Michał ZAMIAR AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997 zakwalifikowano
28. Mikołaj Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 10.10.1998 zakwalifikowano
29. Michał KOBRYŃ UKS ATENA GDAŃSK 27.09.1997 zakwalifikowano
30. Kacper KOLER MKS KUSY SZCZECIN 29.06.1998 zakwalifikowano
31. Bartosz JAKUBIEC UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.06.1997 zakwalifikowano
32. Bartosz WŁADYKA MKS KUSY SZCZECIN 02.08.1998 zakwalifikowano
33. Jan ZALICKI IKS WARSZAWA 03.09.1997 zakwalifikowano
34. Mikołaj RUDNICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998 zakwalifikowano
35. Jakub GLEZMAN WROCŁAWIANIE. 16.07.1997 zakwalifikowano
36. Mikołaj WIETRZYKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 16.02.1997 zakwalifikowano
37. Adam KORPACZEWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 03.08.1997 zakwalifikowano
38. Wiktor OLSZEWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.02.1998 zakwalifikowano
39. Mateusz GWIZDAŁA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.04.1997 zakwalifikowano
40. Kacper MARECKI UKS ATENA GDAŃSK 06.10.1998 zakwalifikowano
41. Julian CHUDZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.10.1997 zakwalifikowano
42. Michał OBRĘBSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.09.1998 zakwalifikowano
43. Marcin WYGANOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.06.1998 zakwalifikowano
44. Kacper SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997 zakwalifikowano
45. Dawid WÓJCIK UKS ATENA GDAŃSK 22.01.1997 zakwalifikowano
46. Kacper KAŹMIERCZAK UKS KORONA WROCŁAW 10.09.1997 zakwalifikowano
47. Krzysztof ŁĄCZNY MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1998 zakwalifikowano
48. Marcin BIAŁEK IKS WARSZAWA 03.09.1997 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Andrzej RZĄDKOWSKI WROCŁAWIANIE. 04.03.1997
2. Bartosz ŻURAWSKI AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997
3. Maciej PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 09.12.1997
3. Ludwik DE BAZELAIRE AZS AWF WARSZAWA 27.05.1997
5. Renars BLUMENTALS
6. Vitalij KUCEBA
7. Tomasz NARUSZEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.07.1997
8. Adam KORPACZEWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 03.08.1997
9. Filip KUBIAK AZS AWF POZNAŃ 09.06.1998
10. Patryk SZULPIN KS AZS AWFIS GDAŃSK. 02.12.1997
11. Oskar ORSZYŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997
12. Marek PILSZAK UKS ATENA GDAŃSK 06.06.1997
13. Piotr NIEDZIELSKI POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997
14. Michał PODOLSKI UKS RONDO SZCZECIN 14.07.1997
15. Denis DMITRENKO
16. Jędrzej STANIEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.12.1997
17. Jędrzej KRUKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.08.1997
18. Aleksander KEGEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.09.1997
19. Radosław RYBIŃSKI IKS LESZNO 14.05.1997
20. Stanisław TOMCZAK MKS KUSY SZCZECIN 11.10.1998
21. Łukasz JANUSZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.02.1998
22. Olgierd WOLNY MKS KUSY SZCZECIN 05.04.1997
23. Szczepan LEWANDOWSKI IKS WARSZAWA 28.01.1997
24. Paweł GRACZYK UKS ATENA GDAŃSK 24.12.1997
25. Gaweł ZARĘBA AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997
26. Mariusz KARPIAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.06.1997
27. Michał ZAMIAR AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997
28. Bartosz JAKUBIEC UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.06.1997
29. Jan ZALICKI IKS WARSZAWA 03.09.1997
30. Jakub GLEZMAN WROCŁAWIANIE. 16.07.1997
31. Mikołaj WIETRZYKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 16.02.1997
32. Julian CHUDZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.10.1997
33. Konrad RADLIŃSKI UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.02.1997
34. Mikołaj Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 10.10.1998
35. Michał KOBRYŃ UKS ATENA GDAŃSK 27.09.1997
36. Kacper KOLER MKS KUSY SZCZECIN 29.06.1998
37. Bartosz WŁADYKA MKS KUSY SZCZECIN 02.08.1998
38. Mikołaj RUDNICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.12.1998
39. Wiktor OLSZEWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.02.1998
40. Mateusz GWIZDAŁA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.04.1997
41. Kacper MARECKI UKS ATENA GDAŃSK 06.10.1998
42. Michał OBRĘBSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.09.1998
43. Marcin WYGANOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.06.1998
44. Kacper SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
45. Dawid WÓJCIK UKS ATENA GDAŃSK 22.01.1997
46. Kacper KAŹMIERCZAK UKS KORONA WROCŁAW 10.09.1997
47. Krzysztof ŁĄCZNY MKS KUSY SZCZECIN 04.01.1998
48. Marcin BIAŁEK IKS WARSZAWA 03.09.1997

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy