Turniej

Nazwa: "Puchar ELBUD-u"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 29.11.2008


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Kamil MIZDAL 29 UKS KORONA WROCŁAW 18.10.1996
2. Rihards BRUVERIS 40
3. Marcin KARPICKI 13 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.03.1996
4. Bartosz Cegielski 1 AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995
5. Amadeusz SKRZYPKOWSKI 21 UKS ATENA GDAŃSK 26.06.1996
6. Stanisław WOŹNY 40 UKS KORONA WROCŁAW 21.01.1995
7. Michał SIELSKI 28 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.10.1996
8. Dawid KĄDZIOŁKA 14 WROCŁAWIANIE. 06.06.1995
9. Mateusz SAWCZYN 16 WROCŁAWIANIE. 05.01.1996
10. Alex STRZELECKI 2 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.12.1995
11. Lukass TETERIS 40
12. Tomasz KONIECZNY 30 AZS AWF WARSZAWA 17.02.1996
13. Mateusz KOZŁOWSKI 26 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.07.1995
14. Dawid KASPRZYK 17 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995
15. Patryk CHOIŃSKI 3 AZS AWF WARSZAWA 07.03.1995
16. Cezary JEZIERSKI 12 AZS AWF WARSZAWA 20.05.1995
17. Stefans ANANJINS 40
18. Dominik PRZYŁUSKI 11 AZS AWF WARSZAWA 24.03.1995
19. Wojciech DUDZIC 25 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.07.1996
20. Kacper MAĆKOWIAK 4 KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996
21. Toms LENCBERGS 40
22. Karol GAWLIKOWSKI 18 WROCŁAWIANIE. 20.08.1995
23. Tymon GAGULEWICZ 19 UKS ATENA GDAŃSK 08.10.1996
24. Michał BIES 5 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.08.1995
25. Davis LAPINS 40
26. Hubert SWATOWSKI 10 MKS KUSY SZCZECIN 24.04.1996
27. Jakub KALINOWSKI 24 WROCŁAWIANIE. 14.06.1996
28. Maksymilian JAHNZ 35 AZS AWF POZNAŃ 28.05.1996
29. Maciej CZARNUL 9 IKS LESZNO 01.11.1995
30. Marcin SULARZ 33 UKS ATENA GDAŃSK 18.06.1996
31. Jakub MACHOWSKI 23 MKS KUSY SZCZECIN 29.04.1996
32. Maciej MIĘTKI 20 WROCŁAWIANIE. 24.05.1996
33. Marek MASZKOWSKI 6 AZS AWF WARSZAWA 28.03.1995
34. Krystian KOPER 22 AZS AWF POZNAŃ 04.02.1995
35. Dominik SAMOREK 7 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.07.1996
36. Mikołaj RYGUS 15 POLONIA 1912 LESZNO 13.04.1996
37. Filip ŻMIJEWSKI 8 AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995
38. Maciej WOJNAROWICZ 34 WROCŁAWIANIE. 17.10.1996

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Hubert SWATOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 24.04.1996 zakwalifikowano
2. Dominik PRZYŁUSKI AZS AWF WARSZAWA 24.03.1995 zakwalifikowano
3. Filip ŻMIJEWSKI AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995 zakwalifikowano
4. Mateusz KOZŁOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.07.1995 zakwalifikowano
5. Alex STRZELECKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.12.1995 zakwalifikowano
6. Patryk CHOIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 07.03.1995 zakwalifikowano
7. Karol GAWLIKOWSKI WROCŁAWIANIE. 20.08.1995 zakwalifikowano
8. Bartosz Cegielski AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995 zakwalifikowano
9. Krystian KOPER AZS AWF POZNAŃ 04.02.1995 zakwalifikowano
10. Maciej CZARNUL IKS LESZNO 01.11.1995 zakwalifikowano
11. Marek MASZKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 28.03.1995 zakwalifikowano
12. Dawid KĄDZIOŁKA WROCŁAWIANIE. 06.06.1995 zakwalifikowano
13. Lukass TETERIS zakwalifikowano
13. Marcin KARPICKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.03.1996 zakwalifikowano
15. Mateusz SAWCZYN WROCŁAWIANIE. 05.01.1996 zakwalifikowano
16. Tymon GAGULEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 08.10.1996 zakwalifikowano
17. Cezary JEZIERSKI AZS AWF WARSZAWA 20.05.1995 zakwalifikowano
18. Kacper MAĆKOWIAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996 zakwalifikowano
19. Jakub MACHOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 29.04.1996 zakwalifikowano
20. Maciej MIĘTKI WROCŁAWIANIE. 24.05.1996 zakwalifikowano
21. Dominik SAMOREK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.07.1996 zakwalifikowano
22. Amadeusz SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 26.06.1996 zakwalifikowano
23. Toms LENCBERGS zakwalifikowano
24. Michał BIES WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.08.1995 zakwalifikowano
25. Jakub KALINOWSKI WROCŁAWIANIE. 14.06.1996 zakwalifikowano
26. Rihards BRUVERIS zakwalifikowano
27. Maksymilian JAHNZ AZS AWF POZNAŃ 28.05.1996 zakwalifikowano
27. Stefans ANANJINS zakwalifikowano
29. Mikołaj RYGUS POLONIA 1912 LESZNO 13.04.1996 zakwalifikowano
30. Davis LAPINS zakwalifikowano
31. Wojciech DUDZIC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.07.1996 zakwalifikowano
32. Tomasz KONIECZNY AZS AWF WARSZAWA 17.02.1996 zakwalifikowano
33. Dawid KASPRZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995 zakwalifikowano
34. Kamil MIZDAL UKS KORONA WROCŁAW 18.10.1996 zakwalifikowano
35. Michał SIELSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.10.1996 zakwalifikowano
36. Stanisław WOŹNY UKS KORONA WROCŁAW 21.01.1995 zakwalifikowano
37. Marcin SULARZ UKS ATENA GDAŃSK 18.06.1996 zakwalifikowano
38. Maciej WOJNAROWICZ WROCŁAWIANIE. 17.10.1996 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Alex STRZELECKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.12.1995
2. Kacper MAĆKOWIAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996
3. Patryk CHOIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 07.03.1995
3. Bartosz Cegielski AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995
5. Mateusz KOZŁOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.07.1995
6. Lukass TETERIS
7. Toms LENCBERGS
8. Dawid KASPRZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995
9. Dominik PRZYŁUSKI AZS AWF WARSZAWA 24.03.1995
10. Filip ŻMIJEWSKI AZS AWF WARSZAWA 26.02.1995
11. Krystian KOPER AZS AWF POZNAŃ 04.02.1995
12. Marek MASZKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 28.03.1995
13. Cezary JEZIERSKI AZS AWF WARSZAWA 20.05.1995
14. Maciej MIĘTKI WROCŁAWIANIE. 24.05.1996
15. Dominik SAMOREK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.07.1996
16. Rihards BRUVERIS
17. Hubert SWATOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 24.04.1996
18. Karol GAWLIKOWSKI WROCŁAWIANIE. 20.08.1995
19. Maciej CZARNUL IKS LESZNO 01.11.1995
20. Dawid KĄDZIOŁKA WROCŁAWIANIE. 06.06.1995
21. Marcin KARPICKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.03.1996
22. Mateusz SAWCZYN WROCŁAWIANIE. 05.01.1996
23. Tymon GAGULEWICZ UKS ATENA GDAŃSK 08.10.1996
24. Jakub MACHOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 29.04.1996
25. Amadeusz SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 26.06.1996
26. Michał BIES WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.08.1995
27. Jakub KALINOWSKI WROCŁAWIANIE. 14.06.1996
28. Stefans ANANJINS
28. Maksymilian JAHNZ AZS AWF POZNAŃ 28.05.1996
30. Mikołaj RYGUS POLONIA 1912 LESZNO 13.04.1996
31. Davis LAPINS
32. Wojciech DUDZIC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.07.1996
33. Tomasz KONIECZNY AZS AWF WARSZAWA 17.02.1996
34. Kamil MIZDAL UKS KORONA WROCŁAW 18.10.1996
35. Michał SIELSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.10.1996
36. Stanisław WOŹNY UKS KORONA WROCŁAW 21.01.1995
37. Marcin SULARZ UKS ATENA GDAŃSK 18.06.1996
38. Maciej WOJNAROWICZ WROCŁAWIANIE. 17.10.1996

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy