Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 17.12.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | OPAŁKA Michał | 31 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
2. | KOSTKA Karol | 1 | KS AGH Kraków | 22.05.1986 |
3. | FRIEDRICH Florian | 87 | KSz WARSZAWIANKA | 02.03.1968 |
4. | NIKIEL Marcin | 30 | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
5. | BARTOLEWSKI Wacław | 60 | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
6. | Zawrotniak Radosław | 2 | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 |
7. | MICHALIK Filip | 62 | KSz WARSZAWIANKA | 07.09.2000 |
8. | Majgier Sebastian | 28 | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
9. | Chyrek Kasper | 92 | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
10. | Golec Maciej | 32 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
11. | Chołast Mateusz | 63 | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 |
12. | NEMEC Piotr | 29 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.09.1988 |
13. | FEDYNA Vladyslav | 94 | 01.01.1993 | |
14. | Nycz Mateusz | 3 | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
15. | GORCZYCA Marcin | 58 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.05.1977 |
16. | Mielniczek Ignacy | 33 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
17. | NIESTRÓJ Daniel | 27 | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
18. | Budek Karol | 34 | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
19. | Ziemba Michał | 85 | KSz WARSZAWIANKA | 22.03.1984 |
20. | Fajkis Jarosław | 57 | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
21. | Wenglarczyk Jan | 4 | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 |
22. | RIEDINGER Dirk | 56 | KSz WARSZAWIANKA | 22.04.1993 |
23. | SIUDAK Aleksander | 66 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
24. | STRUPIŃSKI Jacek | 35 | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1993 |
25. | Broniszewski Filip | 5 | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
26. | MIREK Krzysztof | 90 | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 |
27. | Olszewski Mikołaj | 55 | KSz WARSZAWIANKA | 08.06.1968 |
28. | TYMOSHENKO Ruslan | 88 | 01.01.1990 | |
29. | Ralko Filip | 36 | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
30. | MARCOL Daniel | 6 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
31. | KUDRIAVTSEV Georgii | 96 | 01.01.1999 | |
32. | FRAŚ Felix | 24 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
33. | Zabawa Marek | 25 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
34. | ZIENTALSKI Mikołaj | 99 | KSz WARSZAWIANKA | 30.05.1984 |
35. | Khadzhynov Kostyantyn | 7 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 |
36. | MICHALCZYK Sebastian | 67 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 |
37. | MERKEL Damian | 53 | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 |
38. | Koc Tadeusz | 37 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
39. | Staszulonek Bartosz | 8 | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
40. | PIŁAT Mateusz | 38 | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
41. | NOGANOWICZ Karol | 68 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
42. | KRZEMIŃSKI Mariusz | 83 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.05.1962 |
43. | TRZEPIZUR Przemysław | 23 | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 |
44. | PYTEL Piotr | 54 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.11.1998 |
45. | Adamek Michał | 9 | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 |
46. | KOSTKA Aleksander | 52 | AZS AWF KRAKÓW | 09.05.1984 |
47. | Antkiewicz Mateusz | 22 | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
48. | Kłusek Damian | 40 | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
49. | Golec Paweł | 10 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
50. | SZLAMA Patryk | 21 | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 |
51. | GIDZIŃSKI Piotr | 80 | KSz WARSZAWIANKA | 23.11.2000 |
52. | BOROŃ Paweł | 39 | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
53. | ŻAK Jarosław | 51 | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.1985 |
54. | BOBUSIA Dariusz | 100 | 01.01.1984 | |
55. | Roguski Tomasz | 71 | KSz WARSZAWIANKA | 18.04.1985 |
56. | BRZOZOWSKI Seweryn | 19 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
57. | Sobiecki Jan | 11 | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
58. | KOWALCZE Jakub | 41 | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 |
59. | SZURLEJ Bartłomiej | 50 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
60. | Wąsiewicz Tomasz | 102 | RMKS RYBNIK | 21.07.1999 |
61. | FRAŚ Mieszko | 43 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 |
62. | SZWALBE Rafał | 12 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 |
63. | Urban Karol | 49 | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
64. | MAKIIENKO Ievgen | 103 | 01.01.1991 | |
65. | BIELEC Maciej | 20 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
66. | Krupa Kacper | 73 | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 |
67. | Nawrocki Jerzy | 18 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
68. | STASZULONEK Aleksander | 13 | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
69. | ĆWIĘKA Wojciech | 48 | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 |
70. | GRIPAS Artiom | 42 | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
71. | ZAMIAR Michał | 44 | AZS AWF WROCŁAW | 04.01.1997 |
72. | KRUCZEK Piotr | 17 | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 |
73. | ANDREIUK Nazarii | 74 | 01.01.1993 | |
74. | PIEKARZ Michał | 76 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 |
75. | Szczepanowski Tomasz | 14 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.03.1992 |
76. | Gromada Roland | 47 | KS OLIMP LUBIN | 08.07.1985 |
77. | PRZYSUCHA Paweł | 75 | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.1990 |
78. | TARACHANOWICZ Kamil | 45 | KSz WARSZAWIANKA | 25.11.1997 |
79. | MACIEJCZYK Piotr | 15 | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 |
80. | Baś Marcel | 16 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Wenglarczyk Jan | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 | zakwalifikowano |
2. | KOSTKA Karol | KS AGH Kraków | 22.05.1986 | zakwalifikowano |
3. | Adamek Michał | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 | zakwalifikowano |
4. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 | zakwalifikowano |
5. | Zawrotniak Radosław | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 | zakwalifikowano |
6. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 | zakwalifikowano |
7. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 | zakwalifikowano |
8. | NEMEC Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.09.1988 | zakwalifikowano |
9. | Khadzhynov Kostyantyn | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 | zakwalifikowano |
10. | ŻAK Jarosław | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.1985 | zakwalifikowano |
11. | Szczepanowski Tomasz | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.03.1992 | zakwalifikowano |
12. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 | zakwalifikowano |
13. | KRUCZEK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 | zakwalifikowano |
14. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 | zakwalifikowano |
15. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 | zakwalifikowano |
16. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 | zakwalifikowano |
17. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 | zakwalifikowano |
18. | TRZEPIZUR Przemysław | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 | zakwalifikowano |
19. | KOSTKA Aleksander | AZS AWF KRAKÓW | 09.05.1984 | zakwalifikowano |
20. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
21. | MACIEJCZYK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 | zakwalifikowano |
22. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 | zakwalifikowano |
23. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 | zakwalifikowano |
24. | MAKIIENKO Ievgen | 01.01.1991 | zakwalifikowano | |
25. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 | zakwalifikowano |
26. | BRZOZOWSKI Seweryn | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 | zakwalifikowano |
27. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 | zakwalifikowano |
28. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 | zakwalifikowano |
29. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 | zakwalifikowano |
30. | KOWALCZE Jakub | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 | zakwalifikowano |
31. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 | zakwalifikowano |
32. | PYTEL Piotr | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.11.1998 | zakwalifikowano |
33. | Roguski Tomasz | KSz WARSZAWIANKA | 18.04.1985 | zakwalifikowano |
34. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
35. | MIREK Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 | zakwalifikowano |
36. | SZWALBE Rafał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 | zakwalifikowano |
37. | ANDREIUK Nazarii | 01.01.1993 | zakwalifikowano | |
38. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 | zakwalifikowano |
39. | TARACHANOWICZ Kamil | KSz WARSZAWIANKA | 25.11.1997 | zakwalifikowano |
40. | PRZYSUCHA Paweł | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.1990 | zakwalifikowano |
41. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
42. | TYMOSHENKO Ruslan | 01.01.1990 | zakwalifikowano | |
43. | PIEKARZ Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 | zakwalifikowano |
44. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 | zakwalifikowano |
45. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 | zakwalifikowano |
46. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 | zakwalifikowano |
47. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 | zakwalifikowano |
48. | MERKEL Damian | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 | zakwalifikowano |
49. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 | zakwalifikowano |
49. | FEDYNA Vladyslav | 01.01.1993 | zakwalifikowano | |
51. | RIEDINGER Dirk | KSz WARSZAWIANKA | 22.04.1993 | zakwalifikowano |
52. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 | zakwalifikowano |
53. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 | zakwalifikowano |
54. | GIDZIŃSKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 23.11.2000 | zakwalifikowano |
55. | FRAŚ Mieszko | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
56. | ZIENTALSKI Mikołaj | KSz WARSZAWIANKA | 30.05.1984 | zakwalifikowano |
57. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 | zakwalifikowano |
58. | KUDRIAVTSEV Georgii | 01.01.1999 | zakwalifikowano | |
59. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 | zakwalifikowano |
60. | BOBUSIA Dariusz | 01.01.1984 | zakwalifikowano | |
61. | STRUPIŃSKI Jacek | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1993 | zakwalifikowano |
62. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 | zakwalifikowano |
63. | ĆWIĘKA Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 | zakwalifikowano |
64. | Krupa Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 | zakwalifikowano |
65. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 | zakwalifikowano |
66. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 | zakwalifikowano |
67. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 | zakwalifikowano |
68. | MICHALCZYK Sebastian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 | zakwalifikowano |
69. | Gromada Roland | KS OLIMP LUBIN | 08.07.1985 | zakwalifikowano |
70. | KRZEMIŃSKI Mariusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.05.1962 | zakwalifikowano |
71. | Ziemba Michał | KSz WARSZAWIANKA | 22.03.1984 | zakwalifikowano |
72. | FRIEDRICH Florian | KSz WARSZAWIANKA | 02.03.1968 | zakwalifikowano |
73. | MICHALIK Filip | KSz WARSZAWIANKA | 07.09.2000 | zakwalifikowano |
74. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 | zakwalifikowano |
75. | Wąsiewicz Tomasz | RMKS RYBNIK | 21.07.1999 | zakwalifikowano |
76. | GORCZYCA Marcin | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.05.1977 | zakwalifikowano |
76. | SZLAMA Patryk | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 | zakwalifikowano |
78. | Chołast Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 | zakwalifikowano |
79. | ZAMIAR Michał | AZS AWF WROCŁAW | 04.01.1997 | zakwalifikowano |
80. | Olszewski Mikołaj | KSz WARSZAWIANKA | 08.06.1968 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
2. | Zawrotniak Radosław | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 |
3. | MAKIIENKO Ievgen | 01.01.1991 | |
3. | KOSTKA Karol | KS AGH Kraków | 22.05.1986 |
5. | Adamek Michał | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 |
6. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
7. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
8. | TYMOSHENKO Ruslan | 01.01.1990 | |
9. | Wenglarczyk Jan | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 |
10. | Szczepanowski Tomasz | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.03.1992 |
11. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
12. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
13. | BRZOZOWSKI Seweryn | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
14. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
15. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
16. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
17. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
18. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
19. | Khadzhynov Kostyantyn | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 |
20. | ŻAK Jarosław | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.1985 |
21. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
22. | KRUCZEK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 31.01.1988 |
23. | Broniszewski Filip | AZS AWF WROCŁAW | 28.04.1990 |
24. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
25. | TRZEPIZUR Przemysław | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 |
26. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
27. | SIUDAK Aleksander | T.S. WISŁA KRAKÓW | 12.03.1999 |
28. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
29. | KOWALCZE Jakub | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 |
30. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
31. | Roguski Tomasz | KSz WARSZAWIANKA | 18.04.1985 |
32. | SZWALBE Rafał | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1991 |
33. | NEMEC Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.09.1988 |
34. | KOSTKA Aleksander | AZS AWF KRAKÓW | 09.05.1984 |
35. | MACIEJCZYK Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 20.06.1989 |
36. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
37. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
38. | PYTEL Piotr | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 24.11.1998 |
39. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
40. | MIREK Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 |
41. | ANDREIUK Nazarii | 01.01.1993 | |
42. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
43. | TARACHANOWICZ Kamil | KSz WARSZAWIANKA | 25.11.1997 |
44. | PRZYSUCHA Paweł | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.1990 |
45. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
46. | PIEKARZ Michał | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 30.12.2000 |
47. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
48. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
49. | MERKEL Damian | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1990 |
50. | FEDYNA Vladyslav | 01.01.1993 | |
50. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
52. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
53. | GIDZIŃSKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 23.11.2000 |
54. | ZIENTALSKI Mikołaj | KSz WARSZAWIANKA | 30.05.1984 |
55. | KUDRIAVTSEV Georgii | 01.01.1999 | |
56. | BOBUSIA Dariusz | 01.01.1984 | |
57. | STRUPIŃSKI Jacek | AZS AWF WARSZAWA | 24.04.1993 |
58. | PIŁAT Mateusz | MKS GRYF MIELEC | 30.04.2000 |
59. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
60. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
61. | KRZEMIŃSKI Mariusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.05.1962 |
62. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
63. | SZLAMA Patryk | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 |
64. | Chołast Mateusz | AZS AWF WROCŁAW | 16.06.1999 |
65. | RIEDINGER Dirk | KSz WARSZAWIANKA | 22.04.1993 |
66. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
67. | FRAŚ Mieszko | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 |
68. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
69. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
70. | ĆWIĘKA Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 |
71. | Krupa Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 |
72. | MICHALCZYK Sebastian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 |
73. | Gromada Roland | KS OLIMP LUBIN | 08.07.1985 |
74. | Ziemba Michał | KSz WARSZAWIANKA | 22.03.1984 |
75. | FRIEDRICH Florian | KSz WARSZAWIANKA | 02.03.1968 |
76. | MICHALIK Filip | KSz WARSZAWIANKA | 07.09.2000 |
77. | Wąsiewicz Tomasz | RMKS RYBNIK | 21.07.1999 |
78. | GORCZYCA Marcin | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.05.1977 |
79. | ZAMIAR Michał | AZS AWF WROCŁAW | 04.01.1997 |
80. | Olszewski Mikołaj | KSz WARSZAWIANKA | 08.06.1968 |