Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.02.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Marciniak Agata | 16 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
2. | Matuszak Sylwia | 1 | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
3. | SIEDLEC Ewelina | 23 | UKS SZABLA ZĄBKI | 30.09.1999 |
4. | STRACHOWSKA Julia | 13 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
5. | ROMAŃCZYK Aleksandra | 26 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
6. | KRÓLIKOWSKA Nadia | 8 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
7. | ZIOMEK Marta | 12 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
8. | SKOWROŃSKA Jagoda | 28 | AZS AWF WARSZAWA | 22.08.2002 |
9. | GŁOWACKA Izabela | 39 | KKSZ KONIN | 11.07.2001 |
10. | Borkowska Weronika | 35 | KS KARABELA | 09.10.2001 |
11. | MAZUREK Marta | 4 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
12. | Łukasik Anna | 25 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 |
13. | Papuzińska Alicja | 10 | KKSZ KONIN | 01.08.2001 |
14. | OLEJKO Daria | 27 | UKS SZABLA BRZOZA | 20.03.2001 |
15. | TOBIASZEWSKA Martyna | 2 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
16. | SZTYBER Magdalena | 32 | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 |
17. | Cieślar Zuzanna | 3 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
18. | NOWICKA Julia | 33 | UKS SZABLA BRZOZA | 22.03.2001 |
19. | REMLEIN Antonina | 15 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.06.1997 |
20. | WYSOCKA Natalia | 22 | KKSZ KONIN | 13.05.2001 |
21. | Seredyńska Blanka | 17 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 |
22. | ZAWODNIAK Małgorzata | 6 | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
23. | OUDEJANS Maria | 31 | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 |
24. | Szulc Barbara | 18 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 |
25. | HADJ BACHIR Aischa | 37 | KKSZ KONIN | 02.02.2002 |
26. | Kurzyna Urszula | 5 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
27. | STRACHOWSKA Małgorzata | 29 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
28. | WALERIAŃCZYK Weronika | 9 | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
29. | Cieślar Julia | 14 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
30. | Gałecka Natalia | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
31. | SZYMAŃSKA Julia | 36 | KKSZ KONIN | 19.05.2001 |
32. | WALAS Natalia | 7 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
33. | GÓROWSKA Natalia | 34 | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 |
34. | ZIĘBACZ Wiktoria | 30 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 17.03.2002 |
35. | Bartosz Roksana | 20 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
36. | Okine Marta | 19 | KS KARABELA | 08.11.2000 |
37. | STREJCZYK Sandra | 21 | AZS AWF KATOWICE | 23.05.2000 |
38. | Nowinowska Natalia | 11 | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 | zakwalifikowano |
2. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 | zakwalifikowano |
3. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
4. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
5. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 | zakwalifikowano |
6. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 | zakwalifikowano |
7. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
8. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
9. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 | zakwalifikowano |
10. | Papuzińska Alicja | KKSZ KONIN | 01.08.2001 | zakwalifikowano |
11. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 | zakwalifikowano |
12. | ZIOMEK Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 | zakwalifikowano |
13. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
14. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 | zakwalifikowano |
15. | REMLEIN Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.06.1997 | zakwalifikowano |
16. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 | zakwalifikowano |
17. | Seredyńska Blanka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 | zakwalifikowano |
18. | Szulc Barbara | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 | zakwalifikowano |
19. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
20. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 | zakwalifikowano |
21. | STREJCZYK Sandra | AZS AWF KATOWICE | 23.05.2000 | zakwalifikowano |
22. | WYSOCKA Natalia | KKSZ KONIN | 13.05.2001 | zakwalifikowano |
23. | SIEDLEC Ewelina | UKS SZABLA ZĄBKI | 30.09.1999 | zakwalifikowano |
24. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 | zakwalifikowano |
25. | Łukasik Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
26. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 | zakwalifikowano |
27. | OLEJKO Daria | UKS SZABLA BRZOZA | 20.03.2001 | zakwalifikowano |
28. | SKOWROŃSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 22.08.2002 | zakwalifikowano |
29. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
30. | ZIĘBACZ Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 17.03.2002 | zakwalifikowano |
31. | OUDEJANS Maria | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
32. | SZTYBER Magdalena | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 | zakwalifikowano |
33. | NOWICKA Julia | UKS SZABLA BRZOZA | 22.03.2001 | zakwalifikowano |
34. | GÓROWSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 | zakwalifikowano |
35. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 | zakwalifikowano |
36. | SZYMAŃSKA Julia | KKSZ KONIN | 19.05.2001 | zakwalifikowano |
37. | HADJ BACHIR Aischa | KKSZ KONIN | 02.02.2002 | zakwalifikowano |
39. | GŁOWACKA Izabela | KKSZ KONIN | 11.07.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
2. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
3. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
3. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
5. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
6. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
7. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
8. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
9. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
10. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
11. | ZIOMEK Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
12. | REMLEIN Antonina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 15.06.1997 |
13. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
14. | Szulc Barbara | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 |
15. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 |
16. | Łukasik Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 |
17. | Papuzińska Alicja | KKSZ KONIN | 01.08.2001 |
18. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
19. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
20. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
21. | WYSOCKA Natalia | KKSZ KONIN | 13.05.2001 |
22. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
23. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
24. | Seredyńska Blanka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 |
25. | SIEDLEC Ewelina | UKS SZABLA ZĄBKI | 30.09.1999 |
26. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
27. | ZIĘBACZ Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 17.03.2002 |
28. | STREJCZYK Sandra | AZS AWF KATOWICE | 23.05.2000 |
29. | SZTYBER Magdalena | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 |
30. | GŁOWACKA Izabela | KKSZ KONIN | 11.07.2001 |
31. | SZYMAŃSKA Julia | KKSZ KONIN | 19.05.2001 |
32. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 |
33. | OUDEJANS Maria | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 |
34. | OLEJKO Daria | UKS SZABLA BRZOZA | 20.03.2001 |
35. | HADJ BACHIR Aischa | KKSZ KONIN | 02.02.2002 |
36. | GÓROWSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 18.03.1998 |
37. | SKOWROŃSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 22.08.2002 |
38. | NOWICKA Julia | UKS SZABLA BRZOZA | 22.03.2001 |