Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.11.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WYSOCKA Natalia | 15 | KKSZ KONIN | 13.05.2001 |
2. | ROMAŃCZYK Aleksandra | 27 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
3. | Cieślar Zuzanna | 4 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
4. | Bieniasz Weronika | 33 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 |
5. | SKONIECZNA Daria | 37 | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
6. | Malgrem Klaudia | 25 | KS KARABELA | 11.11.2003 |
7. | MAZUREK Marta | 6 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
8. | Bartosz Roksana | 9 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
9. | TRAGER Dominika | 42 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.08.2003 |
10. | Cieślar Julia | 8 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
11. | HADJ BACHIR Aischa | 17 | KKSZ KONIN | 02.02.2002 |
12. | DOMŻALSKA Pola | 34 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 03.04.2003 |
13. | Kurzyna Urszula | 9 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
14. | Kozieł Klaudia | 18 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
15. | Gałecka Natalia | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
16. | BANIECKA Martyna | 38 | KKSZ KONIN | 12.11.2003 |
17. | SZYMAŃSKA Julia | 31 | KKSZ KONIN | 19.05.2001 |
18. | SIEDLEC Ewelina | 20 | UKS SZABLA ZĄBKI | 30.09.1999 |
19. | Okine Marta | 3 | KS KARABELA | 08.11.2000 |
20. | Łukasik Anna | 12 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 |
21. | Nowinowska Natalia | 5 | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
22. | Porada Zuzanna | 30 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
23. | ZIOMEK Marta | 19 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
24. | Rowińska Emilia | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
25. | Marciniak Agata | 23 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
26. | Zając Ewa | 21 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 |
27. | ZAWODNIAK Małgorzata | 2 | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
28. | PARADES Katerina | 1 | ||
29. | RUDAKOWA Aleksandra | 22 | 23.06.2000 | |
30. | WALERIAŃCZYK Weronika | 24 | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
31. | Seredyńska Blanka | 32 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 |
32. | NOWICKA Małgorzata | 26 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 |
33. | Mieczkowska Gabriela | 11 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 |
34. | Papuzińska Alicja | 14 | KKSZ KONIN | 01.08.2001 |
35. | OLEJKO Daria | 28 | UKS SZABLA BRZOZA | 20.03.2001 |
36. | WALAS Natalia | 16 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | PARADES Katerina | zakwalifikowano | ||
2. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 | zakwalifikowano |
3. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
4. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
5. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 | zakwalifikowano |
6. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
7. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 | zakwalifikowano |
8. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 | zakwalifikowano |
9. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 | zakwalifikowano |
9. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 | zakwalifikowano |
11. | Mieczkowska Gabriela | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 | zakwalifikowano |
12. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 | zakwalifikowano |
12. | Łukasik Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
14. | Papuzińska Alicja | KKSZ KONIN | 01.08.2001 | zakwalifikowano |
15. | WYSOCKA Natalia | KKSZ KONIN | 13.05.2001 | zakwalifikowano |
16. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 | zakwalifikowano |
17. | HADJ BACHIR Aischa | KKSZ KONIN | 02.02.2002 | zakwalifikowano |
18. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 | zakwalifikowano |
19. | ZIOMEK Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 | zakwalifikowano |
20. | SIEDLEC Ewelina | UKS SZABLA ZĄBKI | 30.09.1999 | zakwalifikowano |
21. | Zając Ewa | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 | zakwalifikowano |
22. | RUDAKOWA Aleksandra | 23.06.2000 | zakwalifikowano | |
23. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 | zakwalifikowano |
24. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 | zakwalifikowano |
25. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 | zakwalifikowano |
26. | NOWICKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 | zakwalifikowano |
27. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 | zakwalifikowano |
28. | OLEJKO Daria | UKS SZABLA BRZOZA | 20.03.2001 | zakwalifikowano |
30. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
31. | SZYMAŃSKA Julia | KKSZ KONIN | 19.05.2001 | zakwalifikowano |
32. | Seredyńska Blanka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 | zakwalifikowano |
33. | Bieniasz Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 | zakwalifikowano |
34. | DOMŻALSKA Pola | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 03.04.2003 | zakwalifikowano |
37. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
38. | BANIECKA Martyna | KKSZ KONIN | 12.11.2003 | zakwalifikowano |
42. | TRAGER Dominika | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.08.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | PARADES Katerina | ||
2. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
3. | Cieślar Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 08.11.2000 |
3. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
5. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
6. | WALAS Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 10.07.1998 |
7. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
8. | Łukasik Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 |
9. | MAZUREK Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.07.1998 |
10. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
11. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 |
12. | Marciniak Agata | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.01.1999 |
13. | Papuzińska Alicja | KKSZ KONIN | 01.08.2001 |
14. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
15. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
16. | Zając Ewa | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 |
17. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
17. | ZIOMEK Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
19. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
20. | WYSOCKA Natalia | KKSZ KONIN | 13.05.2001 |
21. | TRAGER Dominika | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.08.2003 |
22. | Mieczkowska Gabriela | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 |
23. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
24. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 |
25. | RUDAKOWA Aleksandra | 23.06.2000 | |
26. | SIEDLEC Ewelina | UKS SZABLA ZĄBKI | 30.09.1999 |
27. | NOWICKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 |
28. | SZYMAŃSKA Julia | KKSZ KONIN | 19.05.2001 |
29. | HADJ BACHIR Aischa | KKSZ KONIN | 02.02.2002 |
30. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
31. | Seredyńska Blanka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 |
32. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
33. | DOMŻALSKA Pola | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 03.04.2003 |
34. | OLEJKO Daria | UKS SZABLA BRZOZA | 20.03.2001 |
35. | BANIECKA Martyna | KKSZ KONIN | 12.11.2003 |
36. | Bieniasz Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 |