Turniej

Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.09.2017

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Kręc Emilia 27 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 05.01.2002
2. Daniewska Michalina 26 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
3. ŁAWSKA Magdalena 1 WROCŁAWIANIE 01.10.2001
4. DĄBECKA Magdalena 49 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 04.01.2005
5. Turbo Sonia 49 MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
6. Liszka Aleksandra 49 AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
7. Sroka Aleksandra 49 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16.12.2003
8. SZEMPLIŃSKA Natalia 28 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
9. MURAWSKA Karolina 2 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
10. SZMIT Laura 24 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
11. OKLIŃSKA Marta 3 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
12. TROJANOWSKA Hanna 25 WROCŁAWIANIE 02.10.2001
13. BEKALARCZYK Katarzyna 49 UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
14. SKOCZYLAS Weronika 49 AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
15. KUBACZYK Klaudia 30 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.05.2003
16. JERZ Lena 49 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.07.2004
17. CICHOROWSKA Lena 49 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004
18. KISIELEWSKA Alicja 29 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.09.2003
19. WIECZOREK Aleksandra 4 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
20. ZACHAREWICZ Ewa 23 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003
21. GIERLAK Joanna 49 AZS AWF WARSZAWA 13.12.2003
22. NAKLICKA Julia 49 MKS KUSY SZCZECIN 20.11.2003
23. WIERZCHOWSKA Adrianna 49 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
24. Dejczer Natasza 31 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
25. WYKLAND Róża 49 UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
26. ARCISZEWSKA Oliwia 5 D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.04.2001
27. Sobczak-Domańska Maja 21 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
28. BORKOWSKA Zuzanna 46 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 02.04.2004
29. Jabłonowska Kaja 6 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
30. WIERZCHOWSKA Barbara 32 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
31. Bartol Antonina 49 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.11.2005
32. BAN Zofia 22 AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
33. WYTYK Dominika 49 KS AZS AWFIS GDAŃSK 11.07.2005
34. Brzezińska Zofia 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002
35. OLSZEWSKA Amelia 47 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.12.2004
36. BUDZANOWSKA Katarzyna 49 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.09.2001
37. WYWIAŁ Zuzanna 20 WROCŁAWIANIE 13.03.2002
38. WINIECKA Matylda 49 MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
39. KĘDZIORA Zuzanna 44 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.04.2005
40. CISOWSKA Zuzanna 34 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
41. BESSMAN Julia 19 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
42. NECZYŃSKA Adrianna 8 IKS LESZNO 22.10.2001
43. Urban Maja 49 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 23.10.2004
44. SZCZECHOWSKA Laura 44 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
45. LACHMAN Antonina 9 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
46. JASIŃSKA Wiktoria 49 AZS AWF WARSZAWA 02.07.2004
47. Dębicka Oliwia 17 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
48. Woźniak Natalia 36 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.10.2004
49. KOŁODZIEJCZYK Malwina 10 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
50. TRZCIŃSKA Patrycja 43 AZS AWF WARSZAWA 31.08.2003
51. Nowakowska Aleksandra 49 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
52. Kluszczyńska Sandra 18 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001
53. Cichocka Konstancja 15 AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002
54. MICHAŁEK Paulina 41 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.01.2004
55. Papużyńska Roksana 37 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 10.11.2003
56. PRAŁAT Klaudia 49 POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003
57. Kolibabka Julia 11 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.01.2001
58. ŻURAWSKA Karolina 16 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
59. JÓŹWIAK Zuzanna 12 AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
60. SZPEJNA Daniela 38 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
61. Wiśniewska Julia 49 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
62. GRACZYK Julia 49 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.02.2005
63. ZIOBROWSKA Natalia 39 WROCŁAWIANIE 21.04.2002
64. LANGA Lena 88 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 13.07.2005
65. OLSZÓWKA Jagoda 39 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
66. SOŁTYS Julia 41 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
67. MIĘTKA Gabriela 49 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
68. Wasilczuk Karolina 13 AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002
69. TURKIEWICZ Katarzyna 14 WROCŁAWIANIE 11.01.2001

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. ŁAWSKA Magdalena WROCŁAWIANIE 01.10.2001 zakwalifikowano
2. ŻURAWSKA Karolina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
3. Jabłonowska Kaja MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
4. MURAWSKA Karolina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
5. WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
6. OKLIŃSKA Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
7. MICHAŁEK Paulina FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.01.2004 zakwalifikowano
8. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003 zakwalifikowano
9. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
10. Dejczer Natasza UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002 zakwalifikowano
11. BESSMAN Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001 zakwalifikowano
12. ARCISZEWSKA Oliwia D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.04.2001 zakwalifikowano
13. KISIELEWSKA Alicja KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.09.2003 zakwalifikowano
14. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
15. Wasilczuk Karolina AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002 zakwalifikowano
16. Brzezińska Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002 zakwalifikowano
17. OLSZEWSKA Amelia KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.12.2004 zakwalifikowano
18. BAN Zofia AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003 zakwalifikowano
19. JÓŹWIAK Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002 zakwalifikowano
20. SZEMPLIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
21. LACHMAN Antonina AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
22. NECZYŃSKA Adrianna IKS LESZNO 22.10.2001 zakwalifikowano
23. Cichocka Konstancja AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002 zakwalifikowano
24. WYWIAŁ Zuzanna WROCŁAWIANIE 13.03.2002 zakwalifikowano
24. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
26. JERZ Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.07.2004 zakwalifikowano
27. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003 zakwalifikowano
28. TURKIEWICZ Katarzyna WROCŁAWIANIE 11.01.2001 zakwalifikowano
29. MIĘTKA Gabriela POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
30. WIERZCHOWSKA Adrianna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
31. BUDZANOWSKA Katarzyna UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.09.2001 zakwalifikowano
32. SOŁTYS Julia AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
33. Kręc Emilia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 05.01.2002 zakwalifikowano
34. Kolibabka Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.01.2001 zakwalifikowano
35. CISOWSKA Zuzanna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004 zakwalifikowano
36. SZCZECHOWSKA Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
37. Woźniak Natalia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.10.2004 zakwalifikowano
38. Kluszczyńska Sandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001 zakwalifikowano
39. WIERZCHOWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
40. BORKOWSKA Zuzanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 02.04.2004 zakwalifikowano
41. SZPEJNA Daniela UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004 zakwalifikowano
42. SKOCZYLAS Weronika AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 zakwalifikowano
43. Sroka Aleksandra WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16.12.2003 zakwalifikowano
44. BEKALARCZYK Katarzyna UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004 zakwalifikowano
45. WYKLAND Róża UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005 zakwalifikowano
46. DĄBECKA Magdalena FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 04.01.2005 zakwalifikowano
47. KUBACZYK Klaudia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.05.2003 zakwalifikowano
48. ZIOBROWSKA Natalia WROCŁAWIANIE 21.04.2002 zakwalifikowano
49. WINIECKA Matylda MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005 zakwalifikowano
50. Nowakowska Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
51. JASIŃSKA Wiktoria AZS AWF WARSZAWA 02.07.2004 zakwalifikowano
52. TROJANOWSKA Hanna WROCŁAWIANIE 02.10.2001 zakwalifikowano
53. GRACZYK Julia KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
53. Liszka Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003 zakwalifikowano
55. Sobczak-Domańska Maja MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002 zakwalifikowano
56. LANGA Lena FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 13.07.2005 zakwalifikowano
57. Turbo Sonia MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 zakwalifikowano
58. CICHOROWSKA Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004 zakwalifikowano
58. Bartol Antonina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.11.2005 zakwalifikowano
60. OLSZÓWKA Jagoda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
61. NAKLICKA Julia MKS KUSY SZCZECIN 20.11.2003 zakwalifikowano
62. GIERLAK Joanna AZS AWF WARSZAWA 13.12.2003 zakwalifikowano
63. Wiśniewska Julia AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
64. WYTYK Dominika KS AZS AWFIS GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
65. TRZCIŃSKA Patrycja AZS AWF WARSZAWA 31.08.2003 zakwalifikowano
66. KĘDZIORA Zuzanna FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.04.2005 zakwalifikowano
67. PRAŁAT Klaudia POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003 zakwalifikowano
68. Urban Maja WKS KOLEJARZ WROCŁAW 23.10.2004 zakwalifikowano
69. Papużyńska Roksana FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 10.11.2003 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
2. JERZ Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.07.2004
3. Jabłonowska Kaja MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
3. ŁAWSKA Magdalena WROCŁAWIANIE 01.10.2001
5. MURAWSKA Karolina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
6. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
7. NECZYŃSKA Adrianna IKS LESZNO 22.10.2001
8. Kolibabka Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.01.2001
9. OKLIŃSKA Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
10. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
11. KISIELEWSKA Alicja KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.09.2003
12. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
13. Wasilczuk Karolina AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002
14. OLSZEWSKA Amelia KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.12.2004
15. LACHMAN Antonina AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
16. Cichocka Konstancja AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002
17. ŻURAWSKA Karolina TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
18. MICHAŁEK Paulina FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.01.2004
19. ARCISZEWSKA Oliwia D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.04.2001
20. Brzezińska Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002
21. BAN Zofia AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
22. JÓŹWIAK Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
23. SZEMPLIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
24. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
24. WYWIAŁ Zuzanna WROCŁAWIANIE 13.03.2002
26. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003
27. TURKIEWICZ Katarzyna WROCŁAWIANIE 11.01.2001
28. Kręc Emilia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 05.01.2002
29. CISOWSKA Zuzanna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
30. SZCZECHOWSKA Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
31. Liszka Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
32. Sobczak-Domańska Maja MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
33. Dejczer Natasza UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
34. BESSMAN Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
35. MIĘTKA Gabriela POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
36. WIERZCHOWSKA Adrianna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
37. BUDZANOWSKA Katarzyna UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.09.2001
38. SOŁTYS Julia AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
39. Woźniak Natalia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.10.2004
40. Kluszczyńska Sandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001
41. WIERZCHOWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
42. BORKOWSKA Zuzanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 02.04.2004
43. SZPEJNA Daniela UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
44. SKOCZYLAS Weronika AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
45. Sroka Aleksandra WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16.12.2003
46. BEKALARCZYK Katarzyna UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
47. WYKLAND Róża UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
48. DĄBECKA Magdalena FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 04.01.2005
49. KUBACZYK Klaudia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.05.2003
50. ZIOBROWSKA Natalia WROCŁAWIANIE 21.04.2002
51. WINIECKA Matylda MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
52. Nowakowska Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
53. JASIŃSKA Wiktoria AZS AWF WARSZAWA 02.07.2004
54. TROJANOWSKA Hanna WROCŁAWIANIE 02.10.2001
55. GRACZYK Julia KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.02.2005
56. LANGA Lena FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 13.07.2005
57. Turbo Sonia MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
58. Bartol Antonina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.11.2005
58. CICHOROWSKA Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004
60. OLSZÓWKA Jagoda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
61. NAKLICKA Julia MKS KUSY SZCZECIN 20.11.2003
62. TRZCIŃSKA Patrycja AZS AWF WARSZAWA 31.08.2003
63. KĘDZIORA Zuzanna FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.04.2005
64. PRAŁAT Klaudia POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003
65. GIERLAK Joanna AZS AWF WARSZAWA 13.12.2003
66. Wiśniewska Julia AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
67. WYTYK Dominika KS AZS AWFIS GDAŃSK 11.07.2005
68. Urban Maja WKS KOLEJARZ WROCŁAW 23.10.2004
69. Papużyńska Roksana FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 10.11.2003

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content