Turniej

Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.09.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mikołaj Olszewski 50 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
2. Maciej Bem 1 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
3. Jakub KOWALSKI 50 WROCŁAWIANIE. 03.01.2003
4. Arkadiusz Gajda 26 IKS LESZNO 20.08.2003
5. Adam ŚWIERZYŃSKI 27 UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003
6. Michał BUDZANOWSKI 50 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 15.09.2003
7. Mateusz Biedrzycki 25 AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
8. Igor Woźniak 50 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
9. Patryk GAWENDA 50 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
10. Jakub Dołżycki 2 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
11. Adam PODRALSKI 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
12. Kacper DĄBROWSKI 29 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 11.06.2001
13. Karol KULSKI 50 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.02.2003
14. Mikołaj Płaszczewski 24 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
15. Dawid PIOSIK 50 IKS LESZNO 16.12.2004
16. Kamil Matusewicz 50 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
17. Piotr ROGACKI 50 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.11.2004
18. Kacper Szczypiński 4 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
19. Maciej Frącek 23 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003
20. Jakub Smuda 50 IKS LESZNO 28.05.2003
21. Jakub Kotek 49 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
22. Jan BRZEZIŃSKI 5 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001
23. Olaf Wiśnik 22 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
24. Bartłomiej NIZIO 47 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
25. Tomasz Gorczyca 50 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
26. Alan Pawski 31 AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
27. Kacper SŁOMIŃSKI 47 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
28. Patryk SZCZUROWSKI 50 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 04.03.2002
29. Szymon MLICKI 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
30. Jakub PIWOWARSKI 32 AZS AWF WARSZAWA 08.08.2002
31. Tymoteusz PANDER 50 WROCŁAWIANIE. 18.01.2003
32. Adam CHTIOUI 21 BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
33. Wiktor LIJEWSKI 50 UKS ATENA GDAŃSK 18.02.2003
34. Aleksander GINTER 33 IKS LESZNO 22.11.2001
35. Jeremi Berestek 46 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
36. Igor BOŁDZIŁO 7 KU AZS-UAM POZNAŃ. 25.02.2002
37. Błażej MAJEWSKI 50 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2003
38. Franciszek NOWAK 20 IKS WARSZAWA 20.03.2001
39. Kacper HAŁADUDA 8 MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
40. Bartosz SACHARCZUK 45 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
41. Karol Fedorowicz 50 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
42. Jakub ASZYK 50 UKS-I BOHUN TORUŃ. 27.02.2002
43. Mikołaj OSSENTOWSKI 34 IKS LESZNO 14.05.2003
44. Adam JAKUBOWSKI 19 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
45. Dominik KANIA 50 WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
46. Piotr Stachowiak 35 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.10.2001
47. Piotr KAŚKÓW 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
48. Szymon PACHOLCZYK 50 IKS LESZNO 17.10.2004
49. Oskar MACH 18 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004
50. Jakub SURMA 15 AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
51. Szymon Pichłacz 10 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
52. Michał Wieczorek 36 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
53. Antoni Bem 50 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
54. Stanisław KORZENIEWSKI 42 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003
55. Bartosz MAĆKOWIAK 50 IKS LESZNO 18.07.2003
56. Kamil Tomeczek 37 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
57. Mikołaj Prajzner 50 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
58. Franciszek CZAJA 11 AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001
59. Mateusz KWIATKOWSKI 41 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
60. Szymon PEŁSZYK 50 IKS LESZNO 10.06.2003
61. Marcin Napieralski 50 AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
62. Iwo CZERWIŃSKI 12 AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002
63. Mateusz Bołąkowski 16 MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
64. Krzysztof Łopatniuk 38 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
65. Piotr Ginda 42 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
66. Piotr Sowa 50 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
67. Łukasz Kulpaczyński 50 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
68. Paweł FIRCH 39 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003
69. Kuba Januszewski 14 MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001
70. Teodor Surowiak 13 AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
71. Emil LANGA 40 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
1. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
1. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
4. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002 zakwalifikowano
5. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003 zakwalifikowano
5. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001 zakwalifikowano
5. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003 zakwalifikowano
8. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002 zakwalifikowano
9. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003 zakwalifikowano
10. Franciszek NOWAK IKS WARSZAWA 20.03.2001 zakwalifikowano
11. Franciszek CZAJA AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001 zakwalifikowano
12. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002 zakwalifikowano
13. Igor BOŁDZIŁO KU AZS-UAM POZNAŃ. 25.02.2002 zakwalifikowano
14. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003 zakwalifikowano
15. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002 zakwalifikowano
16. Oskar MACH FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004 zakwalifikowano
17. Iwo CZERWIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002 zakwalifikowano
17. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001 zakwalifikowano
19. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002 zakwalifikowano
20. Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002 zakwalifikowano
21. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
22. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
23. Piotr Stachowiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.10.2001 zakwalifikowano
24. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
24. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004 zakwalifikowano
26. Adam ŚWIERZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003 zakwalifikowano
27. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002 zakwalifikowano
28. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
29. Jakub Smuda IKS LESZNO 28.05.2003 zakwalifikowano
30. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
31. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
32. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003 zakwalifikowano
33. Stanisław KORZENIEWSKI FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003 zakwalifikowano
34. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004 zakwalifikowano
35. Kuba Januszewski MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001 zakwalifikowano
36. Paweł FIRCH UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003 zakwalifikowano
37. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
38. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
39. Arkadiusz Gajda IKS LESZNO 20.08.2003 zakwalifikowano
40. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003 zakwalifikowano
41. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
42. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003 zakwalifikowano
43. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
44. Jakub ASZYK UKS-I BOHUN TORUŃ. 27.02.2002 zakwalifikowano
45. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
46. Jakub PIWOWARSKI AZS AWF WARSZAWA 08.08.2002 zakwalifikowano
47. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
48. Kacper DĄBROWSKI NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 11.06.2001 zakwalifikowano
49. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
49. Aleksander GINTER IKS LESZNO 22.11.2001 zakwalifikowano
51. Karol KULSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.02.2003 zakwalifikowano
52. Michał BUDZANOWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 15.09.2003 zakwalifikowano
53. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
54. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
55. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003 zakwalifikowano
56. Bartosz MAĆKOWIAK IKS LESZNO 18.07.2003 zakwalifikowano
57. Wiktor LIJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 18.02.2003 zakwalifikowano
58. Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003 zakwalifikowano
59. Jakub KOWALSKI WROCŁAWIANIE. 03.01.2003 zakwalifikowano
60. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
61. Patryk SZCZUROWSKI NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 04.03.2002 zakwalifikowano
62. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004 zakwalifikowano
63. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004 zakwalifikowano
64. Tymoteusz PANDER WROCŁAWIANIE. 18.01.2003 zakwalifikowano
65. Piotr ROGACKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.11.2004 zakwalifikowano
66. Szymon PEŁSZYK IKS LESZNO 10.06.2003 zakwalifikowano
67. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
68. Maciej Frącek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003 zakwalifikowano
69. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
70. Błażej MAJEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2003 zakwalifikowano
71. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
2. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
3. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001
3. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
5. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
5. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
7. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
8. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
9. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
10. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
11. Igor BOŁDZIŁO KU AZS-UAM POZNAŃ. 25.02.2002
12. Oskar MACH FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004
13. Iwo CZERWIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002
14. Mateusz Biedrzycki AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
15. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
16. Piotr Stachowiak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.10.2001
17. Franciszek NOWAK IKS WARSZAWA 20.03.2001
18. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
19. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
20. Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
21. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
22. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
22. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
24. Adam ŚWIERZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003
25. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
26. Jakub Smuda IKS LESZNO 28.05.2003
27. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
28. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
29. Kuba Januszewski MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001
30. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
31. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
32. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
33. Franciszek CZAJA AZS AWF WARSZAWA 08.08.2001
34. Alan Pawski AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
35. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
36. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
37. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
38. Stanisław KORZENIEWSKI FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003
39. Paweł FIRCH UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003
40. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
41. Arkadiusz Gajda IKS LESZNO 20.08.2003
42. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003
43. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
44. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
45. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
46. Jakub ASZYK UKS-I BOHUN TORUŃ. 27.02.2002
47. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
48. Jakub PIWOWARSKI AZS AWF WARSZAWA 08.08.2002
49. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
50. Kacper DĄBROWSKI NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 11.06.2001
51. Aleksander GINTER IKS LESZNO 22.11.2001
52. Karol KULSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.02.2003
53. Michał BUDZANOWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 15.09.2003
54. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
55. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
56. Bartosz MAĆKOWIAK IKS LESZNO 18.07.2003
57. Wiktor LIJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 18.02.2003
58. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004
59. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
60. Tymoteusz PANDER WROCŁAWIANIE. 18.01.2003
61. Maciej Frącek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003
62. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
63. Błażej MAJEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2003
64. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
65. Marcin Napieralski AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
66. Jakub KOWALSKI WROCŁAWIANIE. 03.01.2003
67. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
68. Patryk SZCZUROWSKI NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 04.03.2002
69. Piotr ROGACKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.11.2004
70. Szymon PEŁSZYK IKS LESZNO 10.06.2003
71. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy