Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 02.09.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SZURLEJ Maciej | 55 | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 |
2. | LEWANOWICZ Jan | 42 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.10.2002 |
3. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | 55 | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.2003 |
4. | Tarachanowicz Szymon | 43 | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
5. | NOGANOWICZ Karol | 1 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
6. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | 2 | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
7. | Dziura Stanisław | 55 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
8. | Krupa Kacper | 41 | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 |
9. | WESOŁOWSKI Michał | 44 | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
10. | Skalski Jan | 55 | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 |
11. | PŁOTCZYK Paweł | 45 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.03.2003 |
12. | BULANDRA Jan | 3 | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
13. | Łucki Kacper | 40 | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
14. | SURMA Marcin | 55 | KSz WARSZAWIANKA | 28.10.2003 |
15. | Rzyczniak Wojciech | 55 | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
16. | MADURA Dawid | 55 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 |
17. | KUREK Jakub | 55 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
18. | RUTZ Stanisław | 4 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
19. | PUCHAŁA Mateusz | 45 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2003 |
20. | CHLEBIK Adam | 5 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.05.2001 |
21. | Wałach Wiktor | 55 | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
22. | CHMIELEWSKI Ryszard | 47 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
23. | DUTKIEWICZ Kamil | 38 | KSz WARSZAWIANKA | 25.11.2001 |
24. | GOŃDA Mirosław | 55 | MDK NR 1 BYTOM | 08.10.2003 |
25. | BORUTA Jonasz | 55 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 07.04.2001 |
26. | Morek Kacper | 48 | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 |
27. | RADOSZ Mikołaj | 6 | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
28. | STOKŁOSA Franciszek | 55 | KSz WARSZAWIANKA | 28.05.2002 |
29. | KORZENIEWSKI Stanisław | 37 | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 |
30. | Socha Jan | 7 | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
31. | PAKUŁA Jan | 36 | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
32. | BYTOMSKI Filip | 55 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 20.03.2003 |
33. | MIKOŁAJCZAK Miłosz | 55 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.01.2003 |
34. | WALKOWIAK Szymon | 55 | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
35. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | 55 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 |
36. | CHRAPKA Stefan | 35 | PIAST GLIWICE | 20.11.2002 |
37. | KĘPCZYŃSKI Szymon | 55 | KSz WARSZAWIANKA | 24.08.2002 |
38. | FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz | 50 | MKS KUSY SZCZECIN | 05.05.2003 |
39. | Urban Piotr | 8 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
40. | STACHOWSKI Hubert | 50 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 28.07.2002 |
41. | DĘBICKI Dawid | 9 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 |
42. | PAZERA Jakub | 55 | KKS KRAKÓW | 30.09.2001 |
43. | WOLDEYES Grzegorz | 34 | MUSZKIETER GLIWICE | 12.01.2001 |
44. | GIEDROJĆ Jerzy | 55 | KS SZPADA WROCŁAW | 31.07.2005 |
45. | GŁOWACKI Dominik | 33 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 |
46. | MARCZAK Jan | 10 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 |
47. | Sikorski Jakub | 55 | MUSZKIETER GLIWICE | 23.11.2002 |
48. | PŁACZEK Michał | 55 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.06.2002 |
49. | NELZA Radosław | 52 | MKS KUSY SZCZECIN | 07.07.2001 |
50. | MILCZAREK-METZNER Mikołaj | 55 | PKSZERM WARSZAWA | 25.07.2002 |
51. | Żelazny Marcin | 52 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
52. | OLCHAWA Krystian | 55 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.02.2002 |
53. | MANDRYSZ Sebastian | 11 | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
54. | KITLIŃSKI Bartosz | 32 | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
55. | Antoniak Antoni | 55 | MUSZKIETER GLIWICE | 12.10.2003 |
56. | Domowicz Krzysztof | 55 | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
57. | Cieślik Jakub | 12 | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
58. | BARNAŚ Piotr | 54 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.08.2001 |
59. | ŚMIEJA Wojciech | 30 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.08.2003 |
60. | GAŁECKI Jakub | 55 | UKS PIAST LEGNICA | 28.03.2004 |
61. | GODLEWSKI Bartłomiej | 31 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 |
62. | Jakubowski Olaf | 55 | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
63. | NIEMIEC Karol | 55 | UKS 46 ŁÓDŹ | 09.01.2002 |
64. | Huwer Kamil | 13 | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
65. | TUMAS Marcin | 14 | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
66. | MICHALCZYK Sebastian | 29 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 |
67. | FILEK Daniel | 55 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 03.05.2002 |
68. | MAZURKIEWICZ Miłosz | 55 | AZS AWF KATOWICE | 04.06.2003 |
69. | MARCZAK Wojciech | 55 | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 |
70. | Sojka Dominik | 28 | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 |
71. | BRABAŃSKI Karol | 55 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 |
72. | Buśko Robert | 15 | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
73. | SZWEDEK Aleksander | 55 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 28.03.2002 |
74. | WESOŁOWSKI Mikołaj | 55 | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
75. | ŁUSZCZEK Marcel | 55 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 17.04.2003 |
76. | KAŹMIERSKI MACIEJ | 16 | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
77. | MAŁYSZ Adam | 55 | RMKS RYBNIK | 13.02.2001 |
78. | EMILIANOWICZ Jakub | 55 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.07.2002 |
79. | Frydrych Kacper | 27 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 16.02.2002 |
80. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | 55 | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 |
81. | Adamczyk Patryk | 26 | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
82. | MUSIOLIK Bartłomiej | 17 | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
83. | PYSZNY Karol | 55 | RMKS RYBNIK | 22.04.2002 |
84. | Gramza Maciej | 18 | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 |
85. | ANIOŁKOWSKI Michał | 55 | PKSZERM WARSZAWA | 18.06.2003 |
86. | Szóstek Jakub | 55 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 |
87. | Bezuch Krzysztof | 55 | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
88. | Cnotalski Przemysław | 25 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
89. | BĄCZEK Kacper | 55 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 01.09.2002 |
90. | KLUGHARDT Hubert | 55 | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
91. | KRZYŻYŃSKI Artur | 24 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.05.2001 |
92. | NOSSARZEWSKI Antoni | 19 | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2002 |
93. | OGONOWSKI Szymon | 20 | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
94. | DURCZAK Michał | 55 | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 |
95. | KORNASZEWSKI Stanisław | 55 | PKSZERM WARSZAWA | 03.12.2001 |
96. | BONIECKI Jakub | 23 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 25.11.2001 |
97. | Kardaszewicz Jan | 55 | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
98. | PALĘDZKI Krzysztof | 55 | AZS AWF KATOWICE | 28.11.2002 |
99. | Urban Paweł | 21 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
100. | MARCOL Maciej | 22 | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
101. | BERNAT Julian | 55 | KSz WARSZAWIANKA | 08.08.2002 |
102. | FILEK Ireneusz | 55 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
2. | DĘBICKI Dawid | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 | zakwalifikowano |
2. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 | zakwalifikowano |
4. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
5. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 | zakwalifikowano |
6. | KRZYŻYŃSKI Artur | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.05.2001 | zakwalifikowano |
6. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 | zakwalifikowano |
8. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 | zakwalifikowano |
9. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 | zakwalifikowano |
10. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
11. | BYTOMSKI Filip | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 20.03.2003 | zakwalifikowano |
12. | MARCZAK Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 | zakwalifikowano |
13. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 | zakwalifikowano |
14. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
15. | ŚMIEJA Wojciech | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.08.2003 | zakwalifikowano |
16. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
17. | GŁOWACKI Dominik | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
17. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
19. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 | zakwalifikowano |
20. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 | zakwalifikowano |
20. | GODLEWSKI Bartłomiej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 | zakwalifikowano |
22. | PYSZNY Karol | RMKS RYBNIK | 22.04.2002 | zakwalifikowano |
23. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 | zakwalifikowano |
24. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 | zakwalifikowano |
25. | PŁACZEK Michał | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.06.2002 | zakwalifikowano |
26. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
27. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
27. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 | zakwalifikowano |
29. | WOLDEYES Grzegorz | MUSZKIETER GLIWICE | 12.01.2001 | zakwalifikowano |
30. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
31. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 | zakwalifikowano |
32. | BONIECKI Jakub | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 25.11.2001 | zakwalifikowano |
33. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 | zakwalifikowano |
34. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 | zakwalifikowano |
35. | STOKŁOSA Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 28.05.2002 | zakwalifikowano |
36. | Sojka Dominik | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
36. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 | zakwalifikowano |
38. | Frydrych Kacper | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 16.02.2002 | zakwalifikowano |
39. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 | zakwalifikowano |
40. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
41. | Krupa Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 | zakwalifikowano |
42. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 | zakwalifikowano |
43. | MICHALCZYK Sebastian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 | zakwalifikowano |
44. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 | zakwalifikowano |
45. | DURCZAK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 | zakwalifikowano |
46. | MADURA Dawid | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 | zakwalifikowano |
47. | KORZENIEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 | zakwalifikowano |
47. | CHRAPKA Stefan | PIAST GLIWICE | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
49. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 | zakwalifikowano |
49. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 | zakwalifikowano |
51. | Szóstek Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 | zakwalifikowano |
52. | BĄCZEK Kacper | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 01.09.2002 | zakwalifikowano |
53. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 | zakwalifikowano |
54. | LEWANOWICZ Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.10.2002 | zakwalifikowano |
54. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
54. | BRABAŃSKI Karol | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 | zakwalifikowano |
57. | MAZURKIEWICZ Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 04.06.2003 | zakwalifikowano |
58. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 | zakwalifikowano |
59. | FILEK Daniel | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 03.05.2002 | zakwalifikowano |
60. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 | zakwalifikowano |
61. | KĘPCZYŃSKI Szymon | KSz WARSZAWIANKA | 24.08.2002 | zakwalifikowano |
61. | CHLEBIK Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.05.2001 | zakwalifikowano |
61. | PUCHAŁA Mateusz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2003 | zakwalifikowano |
64. | BARNAŚ Piotr | MKS KUSY SZCZECIN | 12.08.2001 | zakwalifikowano |
65. | MILCZAREK-METZNER Mikołaj | PKSZERM WARSZAWA | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
66. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 | zakwalifikowano |
67. | PŁOTCZYK Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.03.2003 | zakwalifikowano |
68. | NOSSARZEWSKI Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2002 | zakwalifikowano |
69. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 | zakwalifikowano |
69. | STACHOWSKI Hubert | UKS MDK OLIMP LUBIN | 28.07.2002 | zakwalifikowano |
69. | DUTKIEWICZ Kamil | KSz WARSZAWIANKA | 25.11.2001 | zakwalifikowano |
72. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
73. | Antoniak Antoni | MUSZKIETER GLIWICE | 12.10.2003 | zakwalifikowano |
74. | BORUTA Jonasz | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 07.04.2001 | zakwalifikowano |
75. | PAZERA Jakub | KKS KRAKÓW | 30.09.2001 | zakwalifikowano |
76. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
76. | EMILIANOWICZ Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 29.07.2002 | zakwalifikowano |
76. | NELZA Radosław | MKS KUSY SZCZECIN | 07.07.2001 | zakwalifikowano |
76. | MARCZAK Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 | zakwalifikowano |
80. | BERNAT Julian | KSz WARSZAWIANKA | 08.08.2002 | zakwalifikowano |
81. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 | zakwalifikowano |
82. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
83. | FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz | MKS KUSY SZCZECIN | 05.05.2003 | zakwalifikowano |
84. | GIEDROJĆ Jerzy | KS SZPADA WROCŁAW | 31.07.2005 | zakwalifikowano |
85. | SURMA Marcin | KSz WARSZAWIANKA | 28.10.2003 | zakwalifikowano |
86. | PALĘDZKI Krzysztof | AZS AWF KATOWICE | 28.11.2002 | zakwalifikowano |
87. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 | zakwalifikowano |
88. | Gramza Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 | zakwalifikowano |
89. | Skalski Jan | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 | zakwalifikowano |
90. | MAŁYSZ Adam | RMKS RYBNIK | 13.02.2001 | zakwalifikowano |
91. | SZWEDEK Aleksander | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 28.03.2002 | zakwalifikowano |
92. | GAŁECKI Jakub | UKS PIAST LEGNICA | 28.03.2004 | zakwalifikowano |
93. | ANIOŁKOWSKI Michał | PKSZERM WARSZAWA | 18.06.2003 | zakwalifikowano |
94. | OLCHAWA Krystian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.02.2002 | zakwalifikowano |
95. | KORNASZEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 03.12.2001 | zakwalifikowano |
96. | Sikorski Jakub | MUSZKIETER GLIWICE | 23.11.2002 | zakwalifikowano |
97. | GOŃDA Mirosław | MDK NR 1 BYTOM | 08.10.2003 | zakwalifikowano |
97. | SZURLEJ Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 | zakwalifikowano |
99. | NIEMIEC Karol | UKS 46 ŁÓDŹ | 09.01.2002 | zakwalifikowano |
100. | ŁUSZCZEK Marcel | UKS MDK OLIMP LUBIN | 17.04.2003 | zakwalifikowano |
100. | MIKOŁAJCZAK Miłosz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.01.2003 | zakwalifikowano |
102. | Morek Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
2. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
3. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
3. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
5. | DĘBICKI Dawid | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 |
6. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
7. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
8. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
9. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
10. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
11. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
12. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
13. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 |
14. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
15. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
16. | PYSZNY Karol | RMKS RYBNIK | 22.04.2002 |
17. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
18. | BYTOMSKI Filip | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 20.03.2003 |
19. | MARCZAK Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 |
20. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
21. | GODLEWSKI Bartłomiej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 |
22. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
23. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
24. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
25. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
26. | BONIECKI Jakub | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 25.11.2001 |
27. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
28. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
29. | KORZENIEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 |
30. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
31. | ANIOŁKOWSKI Michał | PKSZERM WARSZAWA | 18.06.2003 |
32. | ŁUSZCZEK Marcel | UKS MDK OLIMP LUBIN | 17.04.2003 |
33. | KRZYŻYŃSKI Artur | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.05.2001 |
34. | ŚMIEJA Wojciech | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.08.2003 |
35. | GŁOWACKI Dominik | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 |
36. | PŁACZEK Michał | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.06.2002 |
37. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
38. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
39. | STOKŁOSA Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 28.05.2002 |
40. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
41. | Frydrych Kacper | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 16.02.2002 |
42. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
43. | MICHALCZYK Sebastian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 |
44. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
45. | DURCZAK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 |
46. | MADURA Dawid | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 |
47. | CHRAPKA Stefan | PIAST GLIWICE | 20.11.2002 |
48. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
49. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
50. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
50. | BRABAŃSKI Karol | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 |
50. | LEWANOWICZ Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.10.2002 |
53. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
54. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
55. | PUCHAŁA Mateusz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2003 |
56. | MILCZAREK-METZNER Mikołaj | PKSZERM WARSZAWA | 25.07.2002 |
57. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
58. | NOSSARZEWSKI Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2002 |
59. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
60. | EMILIANOWICZ Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 29.07.2002 |
60. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.2003 |
62. | Gramza Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 |
63. | Sikorski Jakub | MUSZKIETER GLIWICE | 23.11.2002 |
64. | MIKOŁAJCZAK Miłosz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.01.2003 |
65. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
66. | WOLDEYES Grzegorz | MUSZKIETER GLIWICE | 12.01.2001 |
67. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
68. | Sojka Dominik | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 |
69. | Krupa Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 |
70. | Szóstek Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 |
71. | BĄCZEK Kacper | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 01.09.2002 |
72. | MAZURKIEWICZ Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 04.06.2003 |
73. | FILEK Daniel | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 03.05.2002 |
74. | KĘPCZYŃSKI Szymon | KSz WARSZAWIANKA | 24.08.2002 |
74. | CHLEBIK Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.05.2001 |
76. | BARNAŚ Piotr | MKS KUSY SZCZECIN | 12.08.2001 |
77. | PŁOTCZYK Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.03.2003 |
78. | DUTKIEWICZ Kamil | KSz WARSZAWIANKA | 25.11.2001 |
78. | STACHOWSKI Hubert | UKS MDK OLIMP LUBIN | 28.07.2002 |
80. | Antoniak Antoni | MUSZKIETER GLIWICE | 12.10.2003 |
81. | BORUTA Jonasz | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 07.04.2001 |
82. | PAZERA Jakub | KKS KRAKÓW | 30.09.2001 |
83. | NELZA Radosław | MKS KUSY SZCZECIN | 07.07.2001 |
83. | MARCZAK Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 |
85. | BERNAT Julian | KSz WARSZAWIANKA | 08.08.2002 |
86. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
87. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 |
88. | FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz | MKS KUSY SZCZECIN | 05.05.2003 |
89. | GIEDROJĆ Jerzy | KS SZPADA WROCŁAW | 31.07.2005 |
90. | SURMA Marcin | KSz WARSZAWIANKA | 28.10.2003 |
91. | PALĘDZKI Krzysztof | AZS AWF KATOWICE | 28.11.2002 |
92. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
93. | Skalski Jan | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 |
94. | MAŁYSZ Adam | RMKS RYBNIK | 13.02.2001 |
95. | SZWEDEK Aleksander | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 28.03.2002 |
96. | GAŁECKI Jakub | UKS PIAST LEGNICA | 28.03.2004 |
97. | OLCHAWA Krystian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.02.2002 |
98. | KORNASZEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 03.12.2001 |
99. | GOŃDA Mirosław | MDK NR 1 BYTOM | 08.10.2003 |
99. | SZURLEJ Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 |
101. | NIEMIEC Karol | UKS 46 ŁÓDŹ | 09.01.2002 |
102. | Morek Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 |