Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 07.10.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KLASIK Alicja | 1 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
2. | Tatoj Anna | 73 | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
3. | Ożarowska Małgorzata | 73 | IKS WARSZAWA | 11.10.2004 |
4. | KALETA Karolina | 37 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 26.02.2001 |
5. | KUBIŃSKA Weronika | 72 | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 |
6. | PIEKARSKA Helena | 36 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 |
7. | CHMIELORZ Maria | 73 | AKS MIKOŁÓW | 30.10.2003 |
8. | LOTEK Jagoda | 35 | BUDOWLANI TORUŃ | 22.02.2002 |
9. | GAŁAJ Milena | 73 | UKS 46 ŁÓDŹ | 12.05.2001 |
10. | Pękała Beata | 2 | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
11. | Nowak Aleksandra | 73 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
12. | JAROSZEK Emilia | 38 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
13. | KŁOPOTOWSKA Klaudia | 70 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.03.2002 |
14. | CZAJKA Aleksandra | 73 | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 |
15. | JANELLI Zofia | 3 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
16. | TOKARSKA Klaudia | 34 | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 |
17. | Korkus Emilia | 40 | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
18. | MURY Julia | 33 | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2003 |
19. | STASZULONEK Karolina | 4 | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
20. | DOMAGAŁA Julia | 73 | PKSZERM WARSZAWA | 23.08.2004 |
21. | RUP Sonia | 73 | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
22. | WIECZOREK Anna | 41 | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
23. | Zgryźniak Kinga | 5 | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
24. | PIEJAK Zofia | 73 | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
25. | CHYTROWSKA Maria | 39 | BUDOWLANI TORUŃ | 27.02.2003 |
26. | Budzyń Maja | 68 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
27. | MICHALCZYK Marta | 32 | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
28. | KUŚKA Aleksandra | 73 | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 |
29. | TUREK Kornelia | 73 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 12.12.2001 |
30. | LENCKOSZ Apolonia | 42 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.2002 |
31. | Wiktor Weronika | 6 | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
32. | PIĄTEK Magdalena | 67 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
33. | DĘBICKA Ewa | 31 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 |
34. | Kuśmierz Zuzanna | 30 | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
35. | Adamska Martyna | 73 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
36. | ŁAPKIEWICZ Julia | 43 | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
37. | JAJKO Oliwia | 73 | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
38. | WRÓBLEWSKA Agata | 7 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 |
39. | KLUGHARDT Gloria | 29 | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
40. | WOŻNIAK Maja | 73 | KS SZPADA WADOWICE | 17.05.2002 |
41. | BOCHENEK Wiktoria | 65 | AZS AWF KRAKÓW | 24.06.2002 |
42. | Czajkowska Róża | 73 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 |
43. | MARUCHA Weronika | 8 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 |
44. | PRINA CERAI Sara | 73 | KSz WARSZAWIANKA | 11.04.2002 |
45. | PIOTROWSKA Aleksandra | 28 | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
46. | Pelon Patrycja | 73 | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
47. | KOBYLNICKA Michalina | 45 | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
48. | ROSKOSZ Anna | 64 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
49. | WŁOCZKA Oliwia | 9 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 |
50. | PĘKALSKA Jagoda | 73 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 |
51. | Gwóźdź Julia | 10 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 |
52. | PINES Anna | 48 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 |
53. | KRAUSE Marta | 63 | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
54. | IZDEBSKA Wiktoria | 73 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
55. | CHOROSIŃSKA Matylda | 27 | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 |
56. | Zarek Zuzanna | 73 | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
57. | Osadnik Maja | 26 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
58. | STYPIŃSKI Kinga | 62 | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
59. | NOWAK Zuzanna | 49 | BUDOWLANI TORUŃ | 02.10.2003 |
60. | SULEJ Zuzanna | 11 | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 |
61. | ŁASZCZEWSKA Weronika | 73 | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.2001 |
62. | Kwiecień Julia | 12 | PIAST GLIWICE | 30.07.2001 |
63. | LEŚNIEWSKA Marta | 46 | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
64. | OBAL Aleksandra | 25 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.02.2001 |
65. | KRUPA Kamila | 24 | KS SZPADA WROCŁAW | 26.02.2001 |
66. | JAROSZEK Aleksandra | 13 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.06.2001 |
67. | OLCHOWIK Michalina | 47 | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
68. | OSTROWSKA Alicja | 60 | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
69. | ZACHOROWSKA Aleksandra | 23 | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 |
70. | MAJGIER Klara | 50 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
71. | JADCZAK Dominika | 58 | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
72. | Tercjak Oliwia | 73 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
73. | Frystacka Patrycja | 14 | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
74. | Ślęzak Katarzyna | 73 | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
75. | MALCZOK Karolina | 51 | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 |
76. | SZAŁACIŃSKA Zofia | 22 | KSz WARSZAWIANKA | 12.06.2001 |
77. | BARNAŚ Anna | 73 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 |
78. | BUCHOLC Wiktoria | 73 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.11.2001 |
79. | SADOWSKA Paulina | 59 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.06.2002 |
80. | RAKOCZY Natalia | 15 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
81. | TOMASZEK Weronika | 52 | KS SZPADA WROCŁAW | 16.04.2002 |
82. | SABALSKA Ewelina | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
83. | Ziętek Patrycja | 16 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 |
84. | Olejnicka Dominika | 73 | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
85. | MACIEJAK Aleksandra | 53 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 04.02.2002 |
86. | SAUER Julia | 73 | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.12.2002 |
87. | MAJGIER Bernadeta | 56 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
88. | Makowska Agnieszka | 73 | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
89. | Denes Dominika | 20 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.07.2001 |
90. | TOMASZEWSKA Natalia | 18 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
91. | TROJANOWSKA Julia | 55 | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.2003 |
92. | WERONIECKA Julia | 73 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
93. | PARYSEK Zofia | 19 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.08.2001 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
2. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 | zakwalifikowano |
2. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 | zakwalifikowano |
4. | Kwiecień Julia | PIAST GLIWICE | 30.07.2001 | zakwalifikowano |
5. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
6. | KUŚKA Aleksandra | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 | zakwalifikowano |
7. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 | zakwalifikowano |
8. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
8. | JAROSZEK Aleksandra | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.06.2001 | zakwalifikowano |
8. | SULEJ Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 | zakwalifikowano |
11. | Gwóźdź Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 | zakwalifikowano |
12. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 | zakwalifikowano |
13. | MARUCHA Weronika | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 | zakwalifikowano |
14. | WRÓBLEWSKA Agata | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 | zakwalifikowano |
15. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 | zakwalifikowano |
16. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
17. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
18. | LOTEK Jagoda | BUDOWLANI TORUŃ | 22.02.2002 | zakwalifikowano |
19. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 | zakwalifikowano |
20. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 | zakwalifikowano |
21. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 | zakwalifikowano |
22. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
23. | PARYSEK Zofia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.08.2001 | zakwalifikowano |
24. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
25. | Ziętek Patrycja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 | zakwalifikowano |
26. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
27. | SADOWSKA Paulina | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.06.2002 | zakwalifikowano |
27. | SZAŁACIŃSKA Zofia | KSz WARSZAWIANKA | 12.06.2001 | zakwalifikowano |
29. | TOMASZEK Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 16.04.2002 | zakwalifikowano |
30. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
31. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 | zakwalifikowano |
32. | BOCHENEK Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 24.06.2002 | zakwalifikowano |
33. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 | zakwalifikowano |
34. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 | zakwalifikowano |
34. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
36. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
37. | WOŻNIAK Maja | KS SZPADA WADOWICE | 17.05.2002 | zakwalifikowano |
38. | MACIEJAK Aleksandra | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 04.02.2002 | zakwalifikowano |
38. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 | zakwalifikowano |
40. | KRUPA Kamila | KS SZPADA WROCŁAW | 26.02.2001 | zakwalifikowano |
40. | ZACHOROWSKA Aleksandra | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 | zakwalifikowano |
42. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 | zakwalifikowano |
43. | TROJANOWSKA Julia | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
44. | OBAL Aleksandra | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.02.2001 | zakwalifikowano |
45. | PĘKALSKA Jagoda | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 | zakwalifikowano |
46. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 | zakwalifikowano |
47. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 | zakwalifikowano |
48. | ŁASZCZEWSKA Weronika | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.2001 | zakwalifikowano |
49. | Denes Dominika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.07.2001 | zakwalifikowano |
50. | KŁOPOTOWSKA Klaudia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.03.2002 | zakwalifikowano |
50. | WŁOCZKA Oliwia | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 | zakwalifikowano |
52. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 | zakwalifikowano |
53. | CZAJKA Aleksandra | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
54. | CHYTROWSKA Maria | BUDOWLANI TORUŃ | 27.02.2003 | zakwalifikowano |
55. | TOKARSKA Klaudia | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 | zakwalifikowano |
56. | DĘBICKA Ewa | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 | zakwalifikowano |
57. | KALETA Karolina | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 26.02.2001 | zakwalifikowano |
58. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 | zakwalifikowano |
59. | MURY Julia | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2003 | zakwalifikowano |
60. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 | zakwalifikowano |
61. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 | zakwalifikowano |
62. | DOMAGAŁA Julia | PKSZERM WARSZAWA | 23.08.2004 | zakwalifikowano |
63. | CHMIELORZ Maria | AKS MIKOŁÓW | 30.10.2003 | zakwalifikowano |
64. | SAUER Julia | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.12.2002 | zakwalifikowano |
65. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
66. | STYPIŃSKI Kinga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 | zakwalifikowano |
66. | CHOROSIŃSKA Matylda | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 | zakwalifikowano |
68. | BARNAŚ Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 | zakwalifikowano |
69. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 | zakwalifikowano |
70. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 | zakwalifikowano |
70. | NOWAK Zuzanna | BUDOWLANI TORUŃ | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
72. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 | zakwalifikowano |
73. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
74. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 | zakwalifikowano |
75. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 | zakwalifikowano |
76. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
77. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 | zakwalifikowano |
78. | PIEKARSKA Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 | zakwalifikowano |
79. | LENCKOSZ Apolonia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.2002 | zakwalifikowano |
80. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
81. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 | zakwalifikowano |
82. | GAŁAJ Milena | UKS 46 ŁÓDŹ | 12.05.2001 | zakwalifikowano |
83. | PRINA CERAI Sara | KSz WARSZAWIANKA | 11.04.2002 | zakwalifikowano |
84. | KUBIŃSKA Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 | zakwalifikowano |
85. | TUREK Kornelia | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 12.12.2001 | zakwalifikowano |
86. | Czajkowska Róża | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 | zakwalifikowano |
87. | Ożarowska Małgorzata | IKS WARSZAWA | 11.10.2004 | zakwalifikowano |
88. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
89. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 | zakwalifikowano |
90. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 | zakwalifikowano |
91. | PINES Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 | zakwalifikowano |
92. | BUCHOLC Wiktoria | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.11.2001 | zakwalifikowano |
93. | MALCZOK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
2. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
3. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
3. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
5. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
6. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
7. | MARUCHA Weronika | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 |
8. | ZACHOROWSKA Aleksandra | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 |
9. | SULEJ Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 |
10. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
11. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
12. | SADOWSKA Paulina | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.06.2002 |
13. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
14. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
15. | KALETA Karolina | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 26.02.2001 |
16. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
17. | Kwiecień Julia | PIAST GLIWICE | 30.07.2001 |
18. | KUŚKA Aleksandra | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 |
19. | Gwóźdź Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 |
20. | WRÓBLEWSKA Agata | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 |
21. | LOTEK Jagoda | BUDOWLANI TORUŃ | 22.02.2002 |
22. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
23. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
24. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
25. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
26. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
27. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
28. | OBAL Aleksandra | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.02.2001 |
29. | DĘBICKA Ewa | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 |
30. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
31. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
32. | BUCHOLC Wiktoria | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.11.2001 |
33. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
33. | JAROSZEK Aleksandra | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.06.2001 |
35. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
36. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
37. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
38. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
39. | PARYSEK Zofia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.08.2001 |
40. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
41. | Ziętek Patrycja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 |
42. | SZAŁACIŃSKA Zofia | KSz WARSZAWIANKA | 12.06.2001 |
43. | TOMASZEK Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 16.04.2002 |
44. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
45. | BOCHENEK Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 24.06.2002 |
46. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
47. | Denes Dominika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.07.2001 |
48. | KŁOPOTOWSKA Klaudia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.03.2002 |
49. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
50. | CHYTROWSKA Maria | BUDOWLANI TORUŃ | 27.02.2003 |
51. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
52. | MURY Julia | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2003 |
53. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
54. | CHMIELORZ Maria | AKS MIKOŁÓW | 30.10.2003 |
55. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
56. | STYPIŃSKI Kinga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
57. | BARNAŚ Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 |
58. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
59. | PIEKARSKA Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 |
60. | GAŁAJ Milena | UKS 46 ŁÓDŹ | 12.05.2001 |
61. | KUBIŃSKA Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 |
62. | Czajkowska Róża | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 |
63. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
64. | PINES Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 |
65. | WOŻNIAK Maja | KS SZPADA WADOWICE | 17.05.2002 |
66. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
66. | MACIEJAK Aleksandra | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 04.02.2002 |
68. | KRUPA Kamila | KS SZPADA WROCŁAW | 26.02.2001 |
69. | TROJANOWSKA Julia | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.2003 |
70. | PĘKALSKA Jagoda | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 |
71. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
72. | ŁASZCZEWSKA Weronika | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.2001 |
73. | WŁOCZKA Oliwia | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 |
74. | CZAJKA Aleksandra | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 |
75. | TOKARSKA Klaudia | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 |
76. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
77. | DOMAGAŁA Julia | PKSZERM WARSZAWA | 23.08.2004 |
78. | SAUER Julia | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.12.2002 |
79. | CHOROSIŃSKA Matylda | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 |
80. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
81. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
81. | NOWAK Zuzanna | BUDOWLANI TORUŃ | 02.10.2003 |
83. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
84. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
85. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
86. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
87. | LENCKOSZ Apolonia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.2002 |
88. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
89. | PRINA CERAI Sara | KSz WARSZAWIANKA | 11.04.2002 |
90. | TUREK Kornelia | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 12.12.2001 |
91. | Ożarowska Małgorzata | IKS WARSZAWA | 11.10.2004 |
92. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
93. | MALCZOK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 |