Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 08.10.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SAMBORSKI Hubert | 73 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.07.2003 |
2. | Przybyła Szymon | 73 | MUSZKIETER GLIWICE | 30.09.2002 |
3. | Łucki Kacper | 37 | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
4. | BERNAT Julian | 73 | KSz WARSZAWIANKA | 08.08.2002 |
5. | NOGANOWICZ Karol | 1 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
6. | CHRAPKA Stefan | 36 | PIAST GLIWICE | 20.11.2002 |
7. | BARNAŚ Piotr | 71 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.08.2001 |
8. | BYTOMSKI Filip | 38 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 20.03.2003 |
9. | KORZENIEWSKI Stanisław | 35 | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 |
10. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | 2 | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
11. | MIKOŁAJCZAK Miłosz | 71 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.01.2003 |
12. | RUTZ Stanisław | 3 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
13. | MICHALCZYK Sebastian | 34 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 |
14. | Sikorski Jakub | 69 | MUSZKIETER GLIWICE | 23.11.2002 |
15. | NELZA Radosław | 73 | MKS KUSY SZCZECIN | 07.07.2001 |
16. | KUREK Jakub | 39 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
17. | Jakubowski Olaf | 33 | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
18. | Mróz Michał | 73 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2004 |
19. | WESOŁOWSKI Mikołaj | 40 | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
20. | BULANDRA Jan | 4 | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
21. | Puchała Mikołaj | 73 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 |
22. | PASIONEK Szymon | 73 | RMKS RYBNIK | 07.05.2004 |
23. | Dziura Stanisław | 41 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
24. | FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz | 68 | MKS KUSY SZCZECIN | 05.05.2003 |
25. | Socha Jan | 5 | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
26. | Partyka Czcibor | 73 | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
27. | Frydrych Kacper | 32 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 16.02.2002 |
28. | ANIOŁKOWSKI Michał | 42 | PKSZERM WARSZAWA | 18.06.2003 |
29. | EMILIANOWICZ Jakub | 66 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.07.2002 |
30. | RADOSZ Mikołaj | 6 | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
31. | PAZERA Jakub | 73 | KKS KRAKÓW | 30.09.2001 |
32. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | 73 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 |
33. | GŁOWACKI Dominik | 31 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 |
34. | TUMAS Marcin | 7 | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
35. | Szóstek Jakub | 73 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 |
36. | SVABY Jakub | 73 | ||
37. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | 66 | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.2003 |
38. | ŁUSZCZEK Marcel | 43 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 17.04.2003 |
39. | ŚMIEJA Wojciech | 30 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.08.2003 |
40. | Kardaszewicz Jan | 44 | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
41. | FILEK Ireneusz | 65 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
42. | GOŃDA Mirosław | 73 | MDK NR 1 BYTOM | 08.10.2003 |
43. | Urban Piotr | 8 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
44. | PYSZNY Karol | 29 | RMKS RYBNIK | 22.04.2002 |
45. | CHLEBIK Adam | 9 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.05.2001 |
46. | Kocełuch Nikodem | 73 | UKS START OPOLE | 28.11.2002 |
47. | KORNASZEWSKI Stanisław | 73 | PKSZERM WARSZAWA | 03.12.2001 |
48. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | 28 | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 |
49. | STOKŁOSA Franciszek | 45 | KSz WARSZAWIANKA | 28.05.2002 |
50. | Jędrzejczyk Radosław | 64 | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 |
51. | Domowicz Krzysztof | 63 | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
52. | Wałach Wiktor | 27 | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
53. | MARCZAK Jan | 10 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 |
54. | DURCZAK Michał | 46 | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 |
55. | OLCHAWA Krystian | 73 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.02.2002 |
56. | MILCZAREK-METZNER Mikołaj | 61 | PKSZERM WARSZAWA | 25.07.2002 |
57. | GAŁECKI Jakub | 73 | UKS PIAST LEGNICA | 28.03.2004 |
58. | PAKUŁA Jan | 47 | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
59. | DĘBICKI Dawid | 11 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 |
60. | KITLIŃSKI Bartosz | 26 | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
61. | WNĘK Mateusz | 73 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 24.03.2002 |
62. | KRZYŻYŃSKI Artur | 25 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.05.2001 |
63. | Migas Piotr | 48 | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
64. | Cieślik Jakub | 12 | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
65. | Tarachanowicz Szymon | 61 | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
66. | Urban Paweł | 24 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
67. | Krupa Kacper | 60 | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 |
68. | Adamczyk Patryk | 13 | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
69. | Sojka Dominik | 49 | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 |
70. | BRABAŃSKI Karol | 58 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 |
71. | Olejniczak Kamil | 73 | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 |
72. | Morek Kacper | 50 | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 |
73. | KAŹMIERSKI MACIEJ | 23 | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
74. | MARCOL Maciej | 14 | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
75. | Buśko Robert | 15 | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
76. | CHMIELEWSKI Ryszard | 51 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
77. | ADAMKA Matej | 73 | ||
78. | Rzyczniak Wojciech | 58 | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
79. | OGONOWSKI Szymon | 22 | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
80. | Gramza Maciej | 21 | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 |
81. | MADURA Dawid | 57 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 |
82. | MANDRYSZ Sebastian | 16 | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
83. | DANIEWSKI Jan | 73 | KSz WARSZAWIANKA | 12.10.2002 |
84. | WESOŁOWSKI Michał | 52 | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
85. | Huwer Kamil | 17 | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
86. | KLUGHARDT Hubert | 56 | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
87. | Skalski Jan | 73 | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 |
88. | Antoniak Antoni | 73 | MUSZKIETER GLIWICE | 12.10.2003 |
89. | Cnotalski Przemysław | 20 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
90. | PŁACZEK Michał | 55 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.06.2002 |
91. | MUSIOLIK Bartłomiej | 18 | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
92. | NOSSARZEWSKI Antoni | 19 | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2002 |
93. | Żelazny Marcin | 54 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 | zakwalifikowano |
2. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
2. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
4. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 | zakwalifikowano |
5. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 | zakwalifikowano |
6. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 | zakwalifikowano |
7. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 | zakwalifikowano |
7. | Jędrzejczyk Radosław | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 | zakwalifikowano |
9. | NOSSARZEWSKI Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2002 | zakwalifikowano |
10. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
11. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 | zakwalifikowano |
12. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 | zakwalifikowano |
13. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
14. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 | zakwalifikowano |
15. | Frydrych Kacper | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 16.02.2002 | zakwalifikowano |
16. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
17. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 | zakwalifikowano |
18. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
19. | BYTOMSKI Filip | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 20.03.2003 | zakwalifikowano |
20. | MARCZAK Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 | zakwalifikowano |
21. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 | zakwalifikowano |
22. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
23. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 | zakwalifikowano |
24. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 | zakwalifikowano |
24. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 | zakwalifikowano |
26. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 | zakwalifikowano |
27. | ADAMKA Matej | zakwalifikowano | ||
27. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 | zakwalifikowano |
29. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 | zakwalifikowano |
30. | Sojka Dominik | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
31. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 | zakwalifikowano |
32. | MICHALCZYK Sebastian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 | zakwalifikowano |
33. | PAZERA Jakub | KKS KRAKÓW | 30.09.2001 | zakwalifikowano |
34. | BARNAŚ Piotr | MKS KUSY SZCZECIN | 12.08.2001 | zakwalifikowano |
35. | ŚMIEJA Wojciech | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.08.2003 | zakwalifikowano |
36. | ŁUSZCZEK Marcel | UKS MDK OLIMP LUBIN | 17.04.2003 | zakwalifikowano |
37. | CHRAPKA Stefan | PIAST GLIWICE | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
38. | Sikorski Jakub | MUSZKIETER GLIWICE | 23.11.2002 | zakwalifikowano |
39. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
40. | DĘBICKI Dawid | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 | zakwalifikowano |
41. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 | zakwalifikowano |
42. | Gramza Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 | zakwalifikowano |
43. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 | zakwalifikowano |
44. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 | zakwalifikowano |
44. | KRZYŻYŃSKI Artur | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.05.2001 | zakwalifikowano |
44. | GAŁECKI Jakub | UKS PIAST LEGNICA | 28.03.2004 | zakwalifikowano |
47. | PŁACZEK Michał | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.06.2002 | zakwalifikowano |
48. | STOKŁOSA Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 28.05.2002 | zakwalifikowano |
49. | Skalski Jan | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 | zakwalifikowano |
50. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
51. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 | zakwalifikowano |
52. | CHLEBIK Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.05.2001 | zakwalifikowano |
53. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 | zakwalifikowano |
54. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 | zakwalifikowano |
55. | GŁOWACKI Dominik | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
56. | BERNAT Julian | KSz WARSZAWIANKA | 08.08.2002 | zakwalifikowano |
57. | Szóstek Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 | zakwalifikowano |
58. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
59. | Mróz Michał | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2004 | zakwalifikowano |
60. | MIKOŁAJCZAK Miłosz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.01.2003 | zakwalifikowano |
61. | ANIOŁKOWSKI Michał | PKSZERM WARSZAWA | 18.06.2003 | zakwalifikowano |
62. | SAMBORSKI Hubert | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.07.2003 | zakwalifikowano |
63. | Morek Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 | zakwalifikowano |
64. | Krupa Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 | zakwalifikowano |
65. | BRABAŃSKI Karol | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 | zakwalifikowano |
66. | PYSZNY Karol | RMKS RYBNIK | 22.04.2002 | zakwalifikowano |
67. | DURCZAK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 | zakwalifikowano |
68. | Olejniczak Kamil | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 | zakwalifikowano |
69. | GOŃDA Mirosław | MDK NR 1 BYTOM | 08.10.2003 | zakwalifikowano |
70. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
71. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 | zakwalifikowano |
72. | MADURA Dawid | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 | zakwalifikowano |
73. | KORNASZEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 03.12.2001 | zakwalifikowano |
74. | OLCHAWA Krystian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.02.2002 | zakwalifikowano |
74. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 | zakwalifikowano |
76. | KORZENIEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 | zakwalifikowano |
77. | NELZA Radosław | MKS KUSY SZCZECIN | 07.07.2001 | zakwalifikowano |
77. | Puchała Mikołaj | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 | zakwalifikowano |
79. | EMILIANOWICZ Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 29.07.2002 | zakwalifikowano |
79. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
81. | SVABY Jakub | zakwalifikowano | ||
82. | Przybyła Szymon | MUSZKIETER GLIWICE | 30.09.2002 | zakwalifikowano |
83. | FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz | MKS KUSY SZCZECIN | 05.05.2003 | zakwalifikowano |
84. | PASIONEK Szymon | RMKS RYBNIK | 07.05.2004 | zakwalifikowano |
85. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 | zakwalifikowano |
86. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
87. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
88. | Antoniak Antoni | MUSZKIETER GLIWICE | 12.10.2003 | zakwalifikowano |
89. | MILCZAREK-METZNER Mikołaj | PKSZERM WARSZAWA | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
90. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 | zakwalifikowano |
90. | WNĘK Mateusz | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 24.03.2002 | zakwalifikowano |
92. | DANIEWSKI Jan | KSz WARSZAWIANKA | 12.10.2002 | zakwalifikowano |
92. | Kocełuch Nikodem | UKS START OPOLE | 28.11.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
2. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
3. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
3. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
5. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
6. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
7. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
8. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
9. | Jędrzejczyk Radosław | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 |
10. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
11. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
12. | BYTOMSKI Filip | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 20.03.2003 |
13. | MARCZAK Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 |
14. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
15. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
16. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
17. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
18. | NOSSARZEWSKI Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2002 |
19. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
20. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
21. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
22. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
23. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
24. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
25. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
26. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
27. | ADAMKA Matej | ||
28. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
29. | Sojka Dominik | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 |
30. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
31. | MICHALCZYK Sebastian | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.11.2001 |
32. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.2003 |
33. | Frydrych Kacper | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 16.02.2002 |
34. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
35. | PAZERA Jakub | KKS KRAKÓW | 30.09.2001 |
36. | BARNAŚ Piotr | MKS KUSY SZCZECIN | 12.08.2001 |
37. | ŚMIEJA Wojciech | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.08.2003 |
38. | ŁUSZCZEK Marcel | UKS MDK OLIMP LUBIN | 17.04.2003 |
39. | CHRAPKA Stefan | PIAST GLIWICE | 20.11.2002 |
40. | Sikorski Jakub | MUSZKIETER GLIWICE | 23.11.2002 |
41. | Gramza Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 |
42. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
43. | GAŁECKI Jakub | UKS PIAST LEGNICA | 28.03.2004 |
43. | KRZYŻYŃSKI Artur | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.05.2001 |
43. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
46. | STOKŁOSA Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 28.05.2002 |
47. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
48. | CHLEBIK Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.05.2001 |
49. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
50. | GŁOWACKI Dominik | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 |
51. | Morek Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 |
52. | BRABAŃSKI Karol | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 |
53. | DURCZAK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 |
54. | Olejniczak Kamil | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 |
55. | GOŃDA Mirosław | MDK NR 1 BYTOM | 08.10.2003 |
56. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
57. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
58. | MADURA Dawid | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 |
59. | KORNASZEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 03.12.2001 |
60. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
61. | EMILIANOWICZ Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 29.07.2002 |
62. | Przybyła Szymon | MUSZKIETER GLIWICE | 30.09.2002 |
63. | MILCZAREK-METZNER Mikołaj | PKSZERM WARSZAWA | 25.07.2002 |
64. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
65. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
66. | DĘBICKI Dawid | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 |
67. | PŁACZEK Michał | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.06.2002 |
68. | Skalski Jan | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 |
69. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
70. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
71. | BERNAT Julian | KSz WARSZAWIANKA | 08.08.2002 |
72. | Szóstek Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 |
73. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 |
74. | Mróz Michał | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2004 |
75. | MIKOŁAJCZAK Miłosz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.01.2003 |
76. | ANIOŁKOWSKI Michał | PKSZERM WARSZAWA | 18.06.2003 |
77. | SAMBORSKI Hubert | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.07.2003 |
78. | Krupa Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 |
79. | PYSZNY Karol | RMKS RYBNIK | 22.04.2002 |
80. | OLCHAWA Krystian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.02.2002 |
81. | KORZENIEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 |
82. | NELZA Radosław | MKS KUSY SZCZECIN | 07.07.2001 |
82. | Puchała Mikołaj | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 |
84. | SVABY Jakub | ||
85. | FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz | MKS KUSY SZCZECIN | 05.05.2003 |
86. | PASIONEK Szymon | RMKS RYBNIK | 07.05.2004 |
87. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
88. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 |
89. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
90. | Antoniak Antoni | MUSZKIETER GLIWICE | 12.10.2003 |
91. | WNĘK Mateusz | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 24.03.2002 |
92. | DANIEWSKI Jan | KSz WARSZAWIANKA | 12.10.2002 |
92. | Kocełuch Nikodem | UKS START OPOLE | 28.11.2002 |