Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 14.10.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Bem Maciej | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 |
2. | ŚWIERZYŃSKI Adam | 24 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 |
3. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | 72 | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 |
4. | NIZIO Bartłomiej | 51 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
5. | Kotek Jakub | 49 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
6. | Wieczorek Michał | 26 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 |
7. | LIS Igor | 73 | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.2004 |
8. | Płaszczewski Mikołaj | 23 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
9. | PODRALSKI Adam | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
10. | Wiśnik Olaf | 25 | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 |
11. | ASZYK Jakub | 53 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 27.02.2002 |
12. | PACHOLCZYK Szymon | 74 | IKS LESZNO | 17.10.2004 |
13. | BOHDAN Bartosz | 22 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 |
14. | Dołżycki Jakub | 3 | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
15. | SACHARCZUK Bartosz | 46 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
16. | DOWNAR Wiktor | 47 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 |
17. | AZIMKO Yahor | 70 | 20.05.2002 | |
18. | LOTYCZ Jan | 69 | AZS AWF WARSZAWA | 11.07.2003 |
19. | Matusewicz Kamil | 52 | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
20. | BRZEZIŃSKI Jan | 4 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 |
21. | Berestek Jeremi | 45 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
22. | Tomeczek Kamil | 21 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
23. | Łopatniuk Krzysztof | 27 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
24. | Biedrzycki Mateusz | 20 | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 |
25. | SŁOMIŃSKI Kacper | 44 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
26. | FIJAŁKOWSKI Krzysztof | 54 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 23.08.2003 |
27. | JURGA Stanisław | 77 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
28. | DĄBROWSKI Kacper | 29 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 11.06.2001 |
29. | Szczypiński Kacper | 5 | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 |
30. | CHTIOUI Adam | 19 | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
31. | MLICKI Szymon | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
32. | Ginda Piotr | 43 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
33. | Woźniak Igor | 32 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
34. | Kulpaczyński Łukasz | 50 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
35. | SZOPA Michał | 64 | AZS AWF WARSZAWA | 04.06.2005 |
36. | MAĆKOWIAK Bartosz | 56 | IKS LESZNO | 18.07.2003 |
37. | KORZENIEWSKI Stanisław | 41 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 |
38. | SURMA Jakub | 18 | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
39. | Pichłacz Szymon | 7 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
40. | Pawski Alan | 30 | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
41. | Olszewski Mikołaj | 31 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
42. | Lewicki Tymon | 58 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 |
43. | Bołąkowski Mateusz | 17 | MKS KUSY SZCZECIN | 24.07.2001 |
44. | AKSAMIT Mikalai | 81 | 20.05.2002 | |
45. | BOŁDZIŁO Igor | 8 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 25.02.2002 |
46. | Januszewski Kuba | 16 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2001 |
47. | PIWOWARSKI Jakub | 39 | AZS AWF WARSZAWA | 08.08.2002 |
48. | KAŚKÓW Piotr | 9 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
49. | KULSKI Karol | 55 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 |
50. | Smuda Jakub | 33 | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 |
51. | Prajzner Mikołaj | 82 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
52. | JAKUBOWSKI Adam | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
53. | PIOSIK Dawid | 35 | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
54. | Surowiak Teodor | 14 | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2002 |
55. | KANIA Dominik | 59 | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 |
56. | Firch Paweł | 42 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 |
57. | BEDNER Filip | 83 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 |
58. | Stachowiak Piotr | 15 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.10.2001 |
59. | PANDER Tymoteusz | 60 | WROCŁAWIANIE | 18.01.2003 |
60. | CZERWIŃSKI Iwo | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 17.03.2002 |
61. | Gorczyca Tomasz | 34 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
62. | MAJEWSKI Filip | 38 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.07.2003 |
63. | Bem Antoni | 36 | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 |
64. | OSSENTOWSKI Mikołaj | 37 | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
65. | Mach Oskar | 12 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 |
66. | LIJEWSKI Wiktor | 57 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.02.2003 |
67. | MAJEWSKI Błażej | 62 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 |
68. | HAŁADUDA Kacper | 13 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 | zakwalifikowano |
2. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
3. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 | zakwalifikowano |
4. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
5. | Bem Maciej | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
5. | Mach Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 | zakwalifikowano |
5. | BRZEZIŃSKI Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 | zakwalifikowano |
8. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
9. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
10. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
11. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 | zakwalifikowano |
12. | Biedrzycki Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 | zakwalifikowano |
13. | Szczypiński Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 | zakwalifikowano |
14. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
15. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 | zakwalifikowano |
16. | AZIMKO Yahor | 20.05.2002 | zakwalifikowano | |
17. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 | zakwalifikowano |
18. | KORZENIEWSKI Stanisław | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
19. | Smuda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 | zakwalifikowano |
20. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 | zakwalifikowano |
21. | Surowiak Teodor | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2002 | zakwalifikowano |
22. | AKSAMIT Mikalai | 20.05.2002 | zakwalifikowano | |
22. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 | zakwalifikowano |
24. | Bołąkowski Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 24.07.2001 | zakwalifikowano |
25. | Wieczorek Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 | zakwalifikowano |
26. | PIWOWARSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 08.08.2002 | zakwalifikowano |
27. | BOŁDZIŁO Igor | KU AZS-UAM POZNAŃ | 25.02.2002 | zakwalifikowano |
28. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 | zakwalifikowano |
29. | BOHDAN Bartosz | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
30. | DĄBROWSKI Kacper | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 11.06.2001 | zakwalifikowano |
30. | ASZYK Jakub | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 27.02.2002 | zakwalifikowano |
32. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
33. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 | zakwalifikowano |
34. | Stachowiak Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.10.2001 | zakwalifikowano |
35. | CZERWIŃSKI Iwo | AZS AWF WARSZAWA | 17.03.2002 | zakwalifikowano |
36. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 | zakwalifikowano |
37. | Januszewski Kuba | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2001 | zakwalifikowano |
38. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 | zakwalifikowano |
39. | MAJEWSKI Błażej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 | zakwalifikowano |
40. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 | zakwalifikowano |
41. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 | zakwalifikowano |
42. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 | zakwalifikowano |
42. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
44. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
45. | MAĆKOWIAK Bartosz | IKS LESZNO | 18.07.2003 | zakwalifikowano |
46. | LOTYCZ Jan | AZS AWF WARSZAWA | 11.07.2003 | zakwalifikowano |
47. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 | zakwalifikowano |
48. | LIJEWSKI Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 18.02.2003 | zakwalifikowano |
49. | ŚWIERZYŃSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 | zakwalifikowano |
50. | MAJEWSKI Filip | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.07.2003 | zakwalifikowano |
51. | PANDER Tymoteusz | WROCŁAWIANIE | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
52. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
53. | Lewicki Tymon | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 | zakwalifikowano |
54. | FIJAŁKOWSKI Krzysztof | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 23.08.2003 | zakwalifikowano |
55. | KANIA Dominik | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 | zakwalifikowano |
56. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 | zakwalifikowano |
57. | DOWNAR Wiktor | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 | zakwalifikowano |
58. | Wiśnik Olaf | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
59. | Bem Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
60. | Firch Paweł | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 | zakwalifikowano |
61. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
62. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 | zakwalifikowano |
63. | BEDNER Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 | zakwalifikowano |
64. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 | zakwalifikowano |
65. | NIZIO Bartłomiej | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
66. | LIS Igor | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.2004 | zakwalifikowano |
67. | KULSKI Karol | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 | zakwalifikowano |
67. | SZOPA Michał | AZS AWF WARSZAWA | 04.06.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Bem Maciej | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 |
2. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
3. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
3. | BRZEZIŃSKI Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 |
5. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
6. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
7. | Szczypiński Kacper | AZS AWF POZNAŃ | 09.01.2001 |
8. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
9. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
10. | Mach Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 |
11. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
12. | Biedrzycki Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 27.02.2002 |
13. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
14. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
15. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
16. | AKSAMIT Mikalai | 20.05.2002 | |
17. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
18. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
19. | AZIMKO Yahor | 20.05.2002 | |
20. | KORZENIEWSKI Stanisław | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 |
21. | Smuda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 |
22. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
23. | Surowiak Teodor | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2002 |
24. | Bołąkowski Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 24.07.2001 |
25. | Wieczorek Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 |
26. | PIWOWARSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 08.08.2002 |
27. | BOŁDZIŁO Igor | KU AZS-UAM POZNAŃ | 25.02.2002 |
28. | BOHDAN Bartosz | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 |
29. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 |
30. | Stachowiak Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.10.2001 |
31. | CZERWIŃSKI Iwo | AZS AWF WARSZAWA | 17.03.2002 |
32. | Januszewski Kuba | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2001 |
33. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
34. | ASZYK Jakub | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 27.02.2002 |
34. | DĄBROWSKI Kacper | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 11.06.2001 |
36. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
37. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
38. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
39. | MAJEWSKI Błażej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 |
40. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
41. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
42. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
42. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 |
44. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
45. | MAĆKOWIAK Bartosz | IKS LESZNO | 18.07.2003 |
46. | LOTYCZ Jan | AZS AWF WARSZAWA | 11.07.2003 |
47. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
48. | LIJEWSKI Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 18.02.2003 |
49. | ŚWIERZYŃSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 |
50. | MAJEWSKI Filip | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.07.2003 |
51. | PANDER Tymoteusz | WROCŁAWIANIE | 18.01.2003 |
52. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
53. | Lewicki Tymon | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 |
54. | FIJAŁKOWSKI Krzysztof | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 23.08.2003 |
55. | KANIA Dominik | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 |
56. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
57. | DOWNAR Wiktor | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 |
58. | Wiśnik Olaf | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 |
59. | Bem Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 |
60. | Firch Paweł | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 |
61. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
62. | BEDNER Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 |
63. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
64. | KULSKI Karol | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 |
65. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
66. | NIZIO Bartłomiej | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
67. | LIS Igor | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.2004 |
68. | SZOPA Michał | AZS AWF WARSZAWA | 04.06.2005 |