Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.10.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WALERIAŃCZYK Weronika | 11 | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
2. | LEWANDOWSKA Aleksandra | 31 | DRAGON ŁÓDŹ | 13.12.2002 |
3. | SKONIECZNA Daria | 18 | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
4. | KOŁUCKA Weronika | 45 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.04.2003 |
5. | Kozieł Klaudia | 17 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
6. | KOZŁOWSKA Aniela | 11 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 |
7. | SZLAGA Julia | 52 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 21.08.2003 |
8. | Bartosz Roksana | 1 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
9. | SZYMAŃSKA Julia | 35 | KKSZ KONIN | 19.05.2001 |
10. | LASKOWSKA Marta | 25 | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 |
11. | TRAGER Dominika | 6 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.08.2003 |
12. | Pilewska Julia | 46 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.07.2005 |
13. | Malgrem Klaudia | 22 | KS KARABELA | 11.11.2003 |
14. | Buselt Zuzanna | 30 | KKSZ KONIN | 06.05.2004 |
15. | Rowińska Emilia | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
16. | Papuzińska Alicja | 4 | KKSZ KONIN | 01.08.2001 |
17. | Borkowska Weronika | 24 | KS KARABELA | 09.10.2001 |
18. | Laskowska Natalia | 14 | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 |
19. | Bieniasz Weronika | 33 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 |
20. | SUSZCZYŃSKA Kinga | 23 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 |
21. | KONDRUSIK Nina | 43 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 24.05.2004 |
22. | KOŁUCKA Patrycja | 33 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.04.2003 |
23. | Gałecka Natalia | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
24. | Lenkiewicz Zuzanna | 16 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
25. | ZŁOTKOWSKA Martyna | 47 | KKSZ KONIN | 30.06.2003 |
26. | Porada Paulina | 20 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
27. | ANDRYSZEWSKA Marta | 38 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.03.2002 |
28. | Cieślar Julia | 8 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
29. | Wróbel Zuzanna | 28 | KS KARABELA | 29.04.2003 |
30. | OUDEJANS Maria | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 |
31. | FIGUŁA Anastazja | 26 | AZS AWF POZNAŃ | 30.05.2003 |
32. | TALECKA Laura Maria | 44 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.09.2005 |
33. | NOWICKA Julia | 36 | UKS SZABLA BRZOZA | 22.03.2001 |
34. | Porada Zuzanna | 10 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
35. | STĘPCZYŃSKA Emilia | 41 | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.03.2003 |
36. | Nagórska Anastazja | 36 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 |
37. | WYSOCKA Natalia | 15 | KKSZ KONIN | 13.05.2001 |
38. | NOWICKA Małgorzata | 4 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 |
39. | DOMŻALSKA Pola | 32 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 03.04.2003 |
40. | SUMA Olimpia | 27 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 08.06.2002 |
41. | HADJ BACHIR Aischa | 9 | KKSZ KONIN | 02.02.2002 |
42. | ROMAŃCZYK Aleksandra | 19 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
43. | Zając Ewa | 7 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 |
44. | Szulc Barbara | 21 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 |
45. | BANIECKA Martyna | 29 | KKSZ KONIN | 12.11.2003 |
46. | NOWIK Justyna | 38 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.01.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 | zakwalifikowano |
1. | OUDEJANS Maria | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
1. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 | zakwalifikowano |
4. | Papuzińska Alicja | KKSZ KONIN | 01.08.2001 | zakwalifikowano |
4. | NOWICKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 | zakwalifikowano |
6. | TRAGER Dominika | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.08.2003 | zakwalifikowano |
7. | Zając Ewa | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 | zakwalifikowano |
8. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 | zakwalifikowano |
9. | HADJ BACHIR Aischa | KKSZ KONIN | 02.02.2002 | zakwalifikowano |
10. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
11. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 | zakwalifikowano |
11. | KOZŁOWSKA Aniela | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 | zakwalifikowano |
13. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 | zakwalifikowano |
14. | Laskowska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 | zakwalifikowano |
15. | WYSOCKA Natalia | KKSZ KONIN | 13.05.2001 | zakwalifikowano |
16. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 | zakwalifikowano |
17. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 | zakwalifikowano |
18. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
19. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 | zakwalifikowano |
20. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
21. | Szulc Barbara | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 | zakwalifikowano |
22. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 | zakwalifikowano |
23. | SUSZCZYŃSKA Kinga | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
24. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 | zakwalifikowano |
25. | LASKOWSKA Marta | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 | zakwalifikowano |
26. | FIGUŁA Anastazja | AZS AWF POZNAŃ | 30.05.2003 | zakwalifikowano |
27. | SUMA Olimpia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 08.06.2002 | zakwalifikowano |
28. | Wróbel Zuzanna | KS KARABELA | 29.04.2003 | zakwalifikowano |
29. | BANIECKA Martyna | KKSZ KONIN | 12.11.2003 | zakwalifikowano |
30. | Buselt Zuzanna | KKSZ KONIN | 06.05.2004 | zakwalifikowano |
31. | LEWANDOWSKA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 13.12.2002 | zakwalifikowano |
32. | DOMŻALSKA Pola | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 03.04.2003 | zakwalifikowano |
33. | KOŁUCKA Patrycja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.04.2003 | zakwalifikowano |
33. | Bieniasz Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 | zakwalifikowano |
35. | SZYMAŃSKA Julia | KKSZ KONIN | 19.05.2001 | zakwalifikowano |
36. | NOWICKA Julia | UKS SZABLA BRZOZA | 22.03.2001 | zakwalifikowano |
36. | Nagórska Anastazja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 | zakwalifikowano |
38. | NOWIK Justyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.01.2003 | zakwalifikowano |
38. | ANDRYSZEWSKA Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.03.2002 | zakwalifikowano |
41. | STĘPCZYŃSKA Emilia | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.03.2003 | zakwalifikowano |
43. | KONDRUSIK Nina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 24.05.2004 | zakwalifikowano |
44. | TALECKA Laura Maria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.09.2005 | zakwalifikowano |
45. | KOŁUCKA Weronika | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.04.2003 | zakwalifikowano |
46. | Pilewska Julia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.07.2005 | zakwalifikowano |
47. | ZŁOTKOWSKA Martyna | KKSZ KONIN | 30.06.2003 | zakwalifikowano |
52. | SZLAGA Julia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 21.08.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
2. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
3. | WYSOCKA Natalia | KKSZ KONIN | 13.05.2001 |
3. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
5. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
6. | Papuzińska Alicja | KKSZ KONIN | 01.08.2001 |
7. | HADJ BACHIR Aischa | KKSZ KONIN | 02.02.2002 |
8. | KOZŁOWSKA Aniela | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 |
9. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 |
10. | NOWICKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 |
11. | Laskowska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 |
12. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
13. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
14. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
15. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
16. | NOWICKA Julia | UKS SZABLA BRZOZA | 22.03.2001 |
17. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
18. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
19. | LASKOWSKA Marta | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 |
20. | Szulc Barbara | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 |
21. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
22. | KONDRUSIK Nina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 24.05.2004 |
23. | Wróbel Zuzanna | KS KARABELA | 29.04.2003 |
24. | OUDEJANS Maria | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 |
25. | FIGUŁA Anastazja | AZS AWF POZNAŃ | 30.05.2003 |
26. | Borkowska Weronika | KS KARABELA | 09.10.2001 |
27. | Zając Ewa | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 |
28. | TRAGER Dominika | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.08.2003 |
29. | NOWIK Justyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.01.2003 |
30. | SUSZCZYŃSKA Kinga | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 |
31. | Buselt Zuzanna | KKSZ KONIN | 06.05.2004 |
32. | SZYMAŃSKA Julia | KKSZ KONIN | 19.05.2001 |
33. | DOMŻALSKA Pola | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 03.04.2003 |
34. | TALECKA Laura Maria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.09.2005 |
35. | BANIECKA Martyna | KKSZ KONIN | 12.11.2003 |
36. | Nagórska Anastazja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 |
37. | KOŁUCKA Patrycja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.04.2003 |
37. | LEWANDOWSKA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 13.12.2002 |
39. | SUMA Olimpia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 08.06.2002 |
40. | SZLAGA Julia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 21.08.2003 |
41. | Pilewska Julia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.07.2005 |
42. | STĘPCZYŃSKA Emilia | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.03.2003 |
43. | Bieniasz Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 |
44. | ANDRYSZEWSKA Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.03.2002 |
45. | ZŁOTKOWSKA Martyna | KKSZ KONIN | 30.06.2003 |
46. | KOŁUCKA Weronika | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.04.2003 |