Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.12.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SZYMANOWSKA Karolina | 34 | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
2. | KLASIK Alicja | 1 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
3. | JAJKO Oliwia | 68 | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
4. | Korkus Emilia | 35 | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
5. | Pelon Patrycja | 69 | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
6. | ŁAPKIEWICZ Julia | 36 | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
7. | DROBIŃSKA Hanna | 70 | AZS AWF WROCŁAW | 13.10.2003 |
8. | MODRZEWSKA Emilia | 79 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.02.2003 |
9. | JANELLI Zofia | 2 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
10. | CHOROSIŃSKA Matylda | 33 | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 |
11. | KOBYLNICKA Michalina | 37 | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
12. | RADWAN Patrycja | 71 | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
13. | OPOŃ Oliwia | 66 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
14. | Kuśmierz Zuzanna | 32 | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
15. | Zgryźniak Kinga | 3 | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
16. | Ożarowska Małgorzata | 79 | IKS WARSZAWA | 11.10.2004 |
17. | MICHALCZYK Marta | 38 | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
18. | RYŚ Patrycja | 79 | MUSZKIETER GLIWICE | 31.12.2004 |
19. | Pydyszewska Ewa | 79 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.12.2002 |
20. | Pękała Beata | 4 | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
21. | JADCZAK Dominika | 64 | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
22. | LOTEK Jagoda | 31 | BUDOWLANI TORUŃ | 22.02.2002 |
23. | OLCHOWIK Michalina | 30 | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
24. | STASZULONEK Karolina | 5 | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
25. | NIZIO Aniela | 79 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
26. | JENDRZEJ Hanna | 63 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 |
27. | PIEKARSKA Helena | 40 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 |
28. | KIRCHOF Katarzyna | 74 | UKS 46 ŁÓDŹ | 18.01.2002 |
29. | SZAŁACIŃSKA Zofia | 39 | KSz WARSZAWIANKA | 12.06.2001 |
30. | KŁOPOTOWSKA Klaudia | 65 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.03.2002 |
31. | PAZGAN Dominika | 79 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.06.2004 |
32. | MARUCHA Weronika | 6 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 |
33. | Osadnik Maja | 29 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
34. | Wiktor Weronika | 7 | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
35. | PINES Anna | 41 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 |
36. | KWAŚNIEWSKA Marta | 79 | KSz WARSZAWIANKA | 18.06.2003 |
37. | SADOWSKA Paulina | 28 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.06.2002 |
38. | TROJANOWSKA Julia | 61 | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.2003 |
39. | SULEJ Zuzanna | 8 | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 |
40. | 76 | |||
41. | WITA Patrycja | 79 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 |
42. | TUREK Kornelia | 62 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 12.12.2001 |
43. | KRUPA Kamila | 27 | KS SZPADA WROCŁAW | 26.02.2001 |
44. | WIECZOREK Anna | 42 | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
45. | MIESZAŁA Wiktoria | 79 | WARTA ŚREM | 15.01.2003 |
46. | KALETA Karolina | 26 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 26.02.2001 |
47. | Czajkowska Róża | 77 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 |
48. | Majchrzak Julia | 60 | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 |
49. | Gwóźdź Julia | 9 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 |
50. | LENCKOSZ Apolonia | 43 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.2002 |
51. | BOGACZ Pola | 79 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 |
52. | KRAUSE Marta | 44 | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
53. | Kwiecień Julia | 10 | PIAST GLIWICE | 30.07.2001 |
54. | MAJGIER Klara | 25 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
55. | TOKARSKA Klaudia | 59 | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 |
56. | Ślęzak Katarzyna | 78 | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
57. | Frystacka Patrycja | 11 | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
58. | DĘBICKA Ewa | 24 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 |
59. | PIĄTEK Magdalena | 57 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
60. | MAJGIER Bernadeta | 45 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
61. | OBAL Aleksandra | 79 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.02.2001 |
62. | PIOTROWSKA Aleksandra | 23 | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
63. | LEŚNIEWSKA Marta | 46 | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
64. | WRÓBLEWSKA Agata | 12 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 |
65. | WIESNER Zuzanna | 79 | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 |
66. | STYPIŃSKI Olga | 56 | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
67. | Zarek Zuzanna | 79 | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
68. | PIEJAK Zofia | 47 | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
69. | Adamska Martyna | 79 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
70. | MACIEJAK Aleksandra | 58 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 04.02.2002 |
71. | JAROSZEK Aleksandra | 22 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.06.2001 |
72. | SABALSKA Ewelina | 13 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
73. | STYPIŃSKI Kinga | 52 | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
74. | SAUER Julia | 79 | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.12.2002 |
75. | PARYSEK Zofia | 14 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.08.2001 |
76. | MURY Julia | 48 | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2003 |
77. | TOMASZEWSKA Natalia | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
78. | OSTROWSKA Alicja | 49 | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
79. | PĘKALSKA Jagoda | 79 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 |
80. | WŁOCZKA Oliwia | 15 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 |
81. | Szklar Katarzyna | 20 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
82. | Budzyń Maja | 51 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
83. | TOMASZEK Weronika | 55 | KS SZPADA WROCŁAW | 16.04.2002 |
84. | Nowak Aleksandra | 79 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
85. | RAKOCZY Natalia | 16 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
86. | ZACHOROWSKA Aleksandra | 19 | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 |
87. | PRINA CERAI Sara | 79 | KSz WARSZAWIANKA | 11.04.2002 |
88. | KUŚKA Aleksandra | 53 | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 |
89. | JAROSZEK Emilia | 50 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
90. | Ziętek Patrycja | 17 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 |
91. | RUP Sonia | 54 | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
92. | KLUGHARDT Gloria | 18 | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
93. | CZAJKA Aleksandra | 79 | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 | zakwalifikowano |
2. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
3. | PĘKALSKA Jagoda | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 | zakwalifikowano |
4. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
5. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
6. | ZACHOROWSKA Aleksandra | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 | zakwalifikowano |
7. | Kwiecień Julia | PIAST GLIWICE | 30.07.2001 | zakwalifikowano |
8. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 | zakwalifikowano |
9. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 | zakwalifikowano |
10. | MARUCHA Weronika | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 | zakwalifikowano |
11. | Gwóźdź Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 | zakwalifikowano |
12. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 | zakwalifikowano |
13. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
14. | SULEJ Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 | zakwalifikowano |
15. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
15. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
17. | STYPIŃSKI Kinga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 | zakwalifikowano |
18. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
18. | WŁOCZKA Oliwia | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 | zakwalifikowano |
20. | JAROSZEK Aleksandra | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.06.2001 | zakwalifikowano |
21. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 | zakwalifikowano |
22. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 | zakwalifikowano |
22. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 | zakwalifikowano |
24. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
25. | JENDRZEJ Hanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 | zakwalifikowano |
26. | DĘBICKA Ewa | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 | zakwalifikowano |
27. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 | zakwalifikowano |
28. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 | zakwalifikowano |
29. | Ziętek Patrycja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 | zakwalifikowano |
30. | SADOWSKA Paulina | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.06.2002 | zakwalifikowano |
31. | WRÓBLEWSKA Agata | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 | zakwalifikowano |
32. | PARYSEK Zofia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.08.2001 | zakwalifikowano |
33. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
34. | Czajkowska Róża | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 | zakwalifikowano |
35. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 | zakwalifikowano |
36. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 | zakwalifikowano |
37. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 | zakwalifikowano |
37. | MIESZAŁA Wiktoria | WARTA ŚREM | 15.01.2003 | zakwalifikowano |
39. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 | zakwalifikowano |
40. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 | zakwalifikowano |
41. | OBAL Aleksandra | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.02.2001 | zakwalifikowano |
42. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 | zakwalifikowano |
43. | MACIEJAK Aleksandra | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 04.02.2002 | zakwalifikowano |
44. | DROBIŃSKA Hanna | AZS AWF WROCŁAW | 13.10.2003 | zakwalifikowano |
45. | WIESNER Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 | zakwalifikowano |
46. | TROJANOWSKA Julia | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
47. | PINES Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 | zakwalifikowano |
48. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 | zakwalifikowano |
49. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
50. | PIEKARSKA Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 | zakwalifikowano |
51. | STYPIŃSKI Olga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 | zakwalifikowano |
52. | Ożarowska Małgorzata | IKS WARSZAWA | 11.10.2004 | zakwalifikowano |
53. | KRUPA Kamila | KS SZPADA WROCŁAW | 26.02.2001 | zakwalifikowano |
54. | TOKARSKA Klaudia | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 | zakwalifikowano |
55. | KŁOPOTOWSKA Klaudia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.03.2002 | zakwalifikowano |
56. | LOTEK Jagoda | BUDOWLANI TORUŃ | 22.02.2002 | zakwalifikowano |
57. | MURY Julia | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2003 | zakwalifikowano |
58. | SAUER Julia | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.12.2002 | zakwalifikowano |
58. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 | zakwalifikowano |
60. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
61. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
62. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 | zakwalifikowano |
63. | SZAŁACIŃSKA Zofia | KSz WARSZAWIANKA | 12.06.2001 | zakwalifikowano |
64. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
65. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 | zakwalifikowano |
66. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 | zakwalifikowano |
67. | KWAŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 18.06.2003 | zakwalifikowano |
68. | MODRZEWSKA Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.02.2003 | zakwalifikowano |
69. | NIZIO Aniela | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
70. | WITA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 | zakwalifikowano |
70. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 | zakwalifikowano |
72. | KUŚKA Aleksandra | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 | zakwalifikowano |
73. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 | zakwalifikowano |
74. | PRINA CERAI Sara | KSz WARSZAWIANKA | 11.04.2002 | zakwalifikowano |
75. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
76. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 | zakwalifikowano |
77. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
78. | LENCKOSZ Apolonia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.2002 | zakwalifikowano |
79. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 | zakwalifikowano |
80. | Majchrzak Julia | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 | zakwalifikowano |
80. | KALETA Karolina | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 26.02.2001 | zakwalifikowano |
82. | Pydyszewska Ewa | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.12.2002 | zakwalifikowano |
83. | TUREK Kornelia | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 12.12.2001 | zakwalifikowano |
84. | KIRCHOF Katarzyna | UKS 46 ŁÓDŹ | 18.01.2002 | zakwalifikowano |
84. | zakwalifikowano | |||
86. | RYŚ Patrycja | MUSZKIETER GLIWICE | 31.12.2004 | zakwalifikowano |
87. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 | zakwalifikowano |
88. | PAZGAN Dominika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.06.2004 | zakwalifikowano |
89. | CHOROSIŃSKA Matylda | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 | zakwalifikowano |
90. | BOGACZ Pola | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 | zakwalifikowano |
91. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
92. | TOMASZEK Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 16.04.2002 | zakwalifikowano |
93. | CZAJKA Aleksandra | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
2. | Kwiecień Julia | PIAST GLIWICE | 30.07.2001 |
3. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
3. | SULEJ Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 |
5. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
6. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
7. | WRÓBLEWSKA Agata | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 28.03.2001 |
8. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
9. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
10. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
11. | MARUCHA Weronika | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 |
12. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
13. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
14. | Ziętek Patrycja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 |
15. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
16. | MACIEJAK Aleksandra | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 04.02.2002 |
17. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
18. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
19. | ZACHOROWSKA Aleksandra | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 |
20. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
21. | WŁOCZKA Oliwia | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 |
22. | JAROSZEK Aleksandra | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 16.06.2001 |
23. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
24. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
25. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
26. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
27. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
28. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
29. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
30. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
31. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
32. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
33. | PĘKALSKA Jagoda | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 |
34. | Gwóźdź Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 |
35. | STYPIŃSKI Kinga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
36. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
37. | JENDRZEJ Hanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 |
38. | DĘBICKA Ewa | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 |
39. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
40. | SADOWSKA Paulina | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.06.2002 |
41. | PARYSEK Zofia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 27.08.2001 |
42. | Czajkowska Róża | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 |
43. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
44. | MIESZAŁA Wiktoria | WARTA ŚREM | 15.01.2003 |
45. | WIESNER Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 |
46. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
47. | PIEKARSKA Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 |
48. | KRUPA Kamila | KS SZPADA WROCŁAW | 26.02.2001 |
49. | KŁOPOTOWSKA Klaudia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.03.2002 |
50. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
51. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
52. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
53. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
54. | MODRZEWSKA Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.02.2003 |
55. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
56. | KUŚKA Aleksandra | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 |
57. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
58. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
59. | LENCKOSZ Apolonia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.2002 |
60. | Pydyszewska Ewa | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 18.12.2002 |
61. | TUREK Kornelia | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 12.12.2001 |
62. | |||
63. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
64. | PAZGAN Dominika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.06.2004 |
65. | OBAL Aleksandra | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.02.2001 |
66. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
67. | DROBIŃSKA Hanna | AZS AWF WROCŁAW | 13.10.2003 |
68. | TROJANOWSKA Julia | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.2003 |
69. | PINES Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 |
70. | STYPIŃSKI Olga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
71. | Ożarowska Małgorzata | IKS WARSZAWA | 11.10.2004 |
72. | TOKARSKA Klaudia | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 |
73. | LOTEK Jagoda | BUDOWLANI TORUŃ | 22.02.2002 |
74. | MURY Julia | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2003 |
75. | SAUER Julia | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.12.2002 |
76. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
77. | SZAŁACIŃSKA Zofia | KSz WARSZAWIANKA | 12.06.2001 |
78. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
79. | KWAŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 18.06.2003 |
80. | NIZIO Aniela | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
81. | WITA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 |
82. | PRINA CERAI Sara | KSz WARSZAWIANKA | 11.04.2002 |
83. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
84. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
85. | KALETA Karolina | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 26.02.2001 |
85. | Majchrzak Julia | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 |
87. | KIRCHOF Katarzyna | UKS 46 ŁÓDŹ | 18.01.2002 |
88. | RYŚ Patrycja | MUSZKIETER GLIWICE | 31.12.2004 |
89. | CHOROSIŃSKA Matylda | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 |
90. | BOGACZ Pola | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 |
91. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
92. | TOMASZEK Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 16.04.2002 |
93. | CZAJKA Aleksandra | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 |