Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.06.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Maciej MUCHA 30 PIAST GLIWICE 01.05.2004
2. Mateusz PUCHAŁA 31 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003
3. Jakub HOJDA 61 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 22.07.2003
4. Michał KUCZKOWSKI 61 MDK NR 1 BYTOM 11.08.2005
5. Dawid KOWALSKI 61 PKS MILENIUM SKAWINA 20.02.2005
6. Jan GASZTOLD 60 UKS TRÓJKA RADLIN 03.03.2003
7. Paweł Urban 1 MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
8. Jan GLINKA 29 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
9. Aleksander HAMERSKI 61 MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
10. Gustaw FELIŃSKI 33 SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.04.2004
11. Dominik Kwaśnik 61 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
12. Bartosz KITLIŃSKI 2 KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
13. Michał CEMPA 59 AZS AWF WROCŁAW 08.03.2003
14. Karol KASZUBA 61 RMKS RYBNIK 24.08.2004
15. Piotr Urban 3 MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
16. Konrad Szymański 32 PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
17. Miłosz MAZURKIEWICZ 28 AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
18. Łukasz Parafiniuk 58 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
19. Mateusz Biedroński 61 AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
20. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI 61 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
21. Tobiasz KACZMAREK 61 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 01.10.2003
22. Bartosz CHODAŃ 57 AZS AWF KRAKÓW 16.05.2004
23. Adrian GAJDA 61 KKS KRAKÓW 09.06.2005
24. MACIEJ KAŹMIERSKI 4 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
25. Michał ANIOŁKOWSKI 34 PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003
26. Jakub KUREK 27 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
27. Adam Sojka 61 RMKS RYBNIK 20.12.2005
28. Mikołaj OCHMAN 61 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 09.12.2003
29. Szymon PASIONEK 56 RMKS RYBNIK 07.05.2004
30. Patryk SIKORA 35 KS SZPADA WADOWICE 22.03.2004
31. Tomasz GODALA 61 PKSZERM WARSZAWA 08.08.2003
32. Jerzy STANKIEWICZ 61 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005
33. Michał DURCZAK 26 MKS KUSY SZCZECIN 30.04.2003
34. Wojciech Rzyczniak 5 PIAST GLIWICE 26.05.2004
35. Jakub Szóstek 61 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
36. Paweł PŁOTCZYK 25 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2003
37. Wiktor Wałach 6 RMKS RYBNIK 13.09.2003
38. Kacper Klocek 54 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004
39. Stanisław SZAŁACIŃSKI 61 KSz WARSZAWIANKA 24.11.2004
40. Jerzy GIEDROJĆ 61 KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
41. Krzysztof Domowicz 36 AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
42. Hubert KLUGHARDT 61 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
43. Szymon WODNIAK 61 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
44. Jędrzej KRZEMIŃSKI 54 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
45. Jan Skalski 61 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
46. Jakub CHRZANOWSKI 37 UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
47. Artur BIAŁY 24 UKS KOSYNIER GLIWICE 04.09.2003
48. Marcel ŁUSZCZEK 7 UKS MDK OLIMP LUBIN 17.04.2003
49. Oliwier MACHNIK 61 KKS KRAKÓW 31.01.2005
50. Kacper SOŁTYS 53 KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004
51. Jan MŁYNEK 61 AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005
52. Mikołaj Puchała 61 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
53. Miłosz MIKOŁAJCZAK 23 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.01.2003
54. Ryszard CHMIELEWSKI 8 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
55. Stanisław DURLIK 40 KKS KRAKÓW 11.03.2004
56. Mateusz NAPIÓRKOWSKI 61 RMKS RYBNIK 06.10.2004
57. Tymoteusz FERLAS-WOJCIECHOWSKI 38 MKS KUSY SZCZECIN 05.05.2003
58. Piotr LEWANDOWSKI 61 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.09.2004
59. Kacper MANDECKI 61 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 13.02.2003
60. Antoni ŚCIBICH 61 RMKS RYBNIK 17.03.2005
61. Szymon Tarachanowicz 9 MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
62. Olaf Jakubowski 22 KS OLIMP LUBIN 12.12.2003
63. Michał Mróz 52 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
64. Jakub POMORSKI 61 AZS AWF KRAKÓW 18.05.2004
65. Kacper Morek 10 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
66. Karol ROŻEK 39 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.10.2003
67. Karol BRABAŃSKI 21 MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2003
68. Marcin SURMA 61 KSz WARSZAWIANKA 28.10.2003
69. Maksymilian KURZYŃSKI 61 PKSZERM WARSZAWA 07.02.2004
70. Dariusz KONIECZNY 51 UKS START OPOLE 22.06.2003
71. Ireneusz FILEK 61 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
72. Paweł SPANDEL 61 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
73. Adam Piech 61 UKS START OPOLE 04.09.2003
74. Wojciech ŚMIEJA 11 T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003
75. Arkadiusz KOZŁOWSKI 20 GTS Zielona Góra 02.10.2003
76. Stanisław Politowicz 50 KS Milenium 06.09.2004
77. Igor FORYŚ 41 MDK NR 1 BYTOM 07.02.2004
78. Wojciech TETLA 61 MDK NR 1 BYTOM 30.01.2005
79. Igor KRZYWICKI 42 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.01.2004
80. Antoni Socha 12 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
81. Tymoteusz GORCZAŃSKI 49 AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003
82. Augustyn Kapias 61 RMKS RYBNIK 14.01.2005
83. Kacper BILL 61 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.02.2004
84. Mikołaj WESOŁOWSKI 19 PIAST GLIWICE 23.09.2004
85. Albert MIZERSKI 43 STSZERM LEGIA WARSZAWA 12.01.2003
86. Maciej SZURLEJ 61 KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
87. Mirosław GOŃDA 13 MDK NR 1 BYTOM 08.10.2003
88. Jakub GAŁECKI 18 UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004
89. Filip BYTOMSKI 48 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
90. Julian MISZTELA 61 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005
91. Dawid MADURA 47 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
92. Mateusz EMILIANOWICZ 61 MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
93. Kacper Max Lubiewski 61 UKS START OPOLE 07.07.2004
94. Kacper ŁUCKI 14 KS OLIMP LUBIN 27.05.2003
95. Krzysztof Bezuch 17 RMKS RYBNIK 18.05.2004
96. Antoni Antoniak 44 MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
97. Hubert Łagan 61 AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
98. Stanisław KLAMUT 15 MKS GRYF MIELEC 03.01.2004
99. Jeremiasz WÓJCICKI 46 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.09.2003
100. Kamil Olejniczak 45 PIAST GLIWICE 29.10.2004
101. Wojciech MARCZAK 61 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
102. Marcin Żelazny 16 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
2. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003 zakwalifikowano
2. Bartosz KITLIŃSKI KS OLIMP LUBIN 13.01.2003 zakwalifikowano
4. Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
4. Tymoteusz GORCZAŃSKI AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003 zakwalifikowano
6. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
7. Karol BRABAŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2003 zakwalifikowano
8. Albert MIZERSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
9. Stanisław DURLIK KKS KRAKÓW 11.03.2004 zakwalifikowano
10. Wojciech ŚMIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003 zakwalifikowano
11. Miłosz MIKOŁAJCZAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.01.2003 zakwalifikowano
12. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
13. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 zakwalifikowano
14. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
14. Olaf Jakubowski KS OLIMP LUBIN 12.12.2003 zakwalifikowano
16. Marcel ŁUSZCZEK UKS MDK OLIMP LUBIN 17.04.2003 zakwalifikowano
17. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
17. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
19. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004 zakwalifikowano
20. Michał DURCZAK MKS KUSY SZCZECIN 30.04.2003 zakwalifikowano
21. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004 zakwalifikowano
22. Mirosław GOŃDA MDK NR 1 BYTOM 08.10.2003 zakwalifikowano
23. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004 zakwalifikowano
24. Kacper ŁUCKI KS OLIMP LUBIN 27.05.2003 zakwalifikowano
25. Dawid MADURA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004 zakwalifikowano
26. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
27. Mateusz PUCHAŁA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003 zakwalifikowano
28. Artur BIAŁY UKS KOSYNIER GLIWICE 04.09.2003 zakwalifikowano
29. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
30. Maciej MUCHA PIAST GLIWICE 01.05.2004 zakwalifikowano
31. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004 zakwalifikowano
32. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
32. Gustaw FELIŃSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.04.2004 zakwalifikowano
34. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004 zakwalifikowano
35. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
36. Ryszard CHMIELEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
37. Arkadiusz KOZŁOWSKI GTS Zielona Góra 02.10.2003 zakwalifikowano
38. Igor FORYŚ MDK NR 1 BYTOM 07.02.2004 zakwalifikowano
38. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
40. Michał CEMPA AZS AWF WROCŁAW 08.03.2003 zakwalifikowano
41. Jakub GAŁECKI UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004 zakwalifikowano
42. Jeremiasz WÓJCICKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.09.2003 zakwalifikowano
43. Antoni ŚCIBICH RMKS RYBNIK 17.03.2005 zakwalifikowano
44. Michał ANIOŁKOWSKI PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003 zakwalifikowano
44. Marcin SURMA KSz WARSZAWIANKA 28.10.2003 zakwalifikowano
46. Paweł PŁOTCZYK T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2003 zakwalifikowano
47. Karol ROŻEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.10.2003 zakwalifikowano
48. Jędrzej KRZEMIŃSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003 zakwalifikowano
48. Tobiasz KACZMAREK DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 01.10.2003 zakwalifikowano
50. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
51. Tymoteusz FERLAS-WOJCIECHOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 05.05.2003 zakwalifikowano
52. Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003 zakwalifikowano
53. Szymon PASIONEK RMKS RYBNIK 07.05.2004 zakwalifikowano
53. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
55. Konrad Szymański PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004 zakwalifikowano
55. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005 zakwalifikowano
57. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004 zakwalifikowano
58. Igor KRZYWICKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.01.2004 zakwalifikowano
59. Jakub HOJDA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 22.07.2003 zakwalifikowano
60. Filip BYTOMSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003 zakwalifikowano
61. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
62. Antoni Antoniak MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003 zakwalifikowano
63. Jerzy STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005 zakwalifikowano
64. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
65. Jan GASZTOLD UKS TRÓJKA RADLIN 03.03.2003 zakwalifikowano
66. Karol KASZUBA RMKS RYBNIK 24.08.2004 zakwalifikowano
66. Bartosz CHODAŃ AZS AWF KRAKÓW 16.05.2004 zakwalifikowano
68. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
69. Kacper SOŁTYS KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004 zakwalifikowano
70. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
71. Maksymilian KURZYŃSKI PKSZERM WARSZAWA 07.02.2004 zakwalifikowano
72. Tomasz GODALA PKSZERM WARSZAWA 08.08.2003 zakwalifikowano
72. Jan MŁYNEK AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005 zakwalifikowano
74. Kacper MANDECKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 13.02.2003 zakwalifikowano
74. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004 zakwalifikowano
74. Dariusz KONIECZNY UKS START OPOLE 22.06.2003 zakwalifikowano
74. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005 zakwalifikowano
74. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005 zakwalifikowano
79. Oliwier MACHNIK KKS KRAKÓW 31.01.2005 zakwalifikowano
80. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005 zakwalifikowano
81. Stanisław KLAMUT MKS GRYF MIELEC 03.01.2004 zakwalifikowano
82. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
83. Kacper Max Lubiewski UKS START OPOLE 07.07.2004 zakwalifikowano
84. Adam Piech UKS START OPOLE 04.09.2003 zakwalifikowano
85. Kacper BILL ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.02.2004 zakwalifikowano
86. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005 zakwalifikowano
87. Michał KUCZKOWSKI MDK NR 1 BYTOM 11.08.2005 zakwalifikowano
88. Patryk SIKORA KS SZPADA WADOWICE 22.03.2004 zakwalifikowano
89. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
90. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004 zakwalifikowano
91. Mikołaj OCHMAN SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 09.12.2003 zakwalifikowano
92. Dawid KOWALSKI PKS MILENIUM SKAWINA 20.02.2005 zakwalifikowano
93. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005 zakwalifikowano
94. Stanisław SZAŁACIŃSKI KSz WARSZAWIANKA 24.11.2004 zakwalifikowano
95. Julian MISZTELA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005 zakwalifikowano
96. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 zakwalifikowano
97. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005 zakwalifikowano
98. Wojciech TETLA MDK NR 1 BYTOM 30.01.2005 zakwalifikowano
99. Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006 zakwalifikowano
99. Piotr LEWANDOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.09.2004 zakwalifikowano
101. Jakub POMORSKI AZS AWF KRAKÓW 18.05.2004 zakwalifikowano
102. Mateusz NAPIÓRKOWSKI RMKS RYBNIK 06.10.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
2. Bartosz KITLIŃSKI KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
3. Wojciech ŚMIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003
3. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
5. Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
6. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
7. Mirosław GOŃDA MDK NR 1 BYTOM 08.10.2003
8. Dawid MADURA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
9. Karol BRABAŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2003
10. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
11. Olaf Jakubowski KS OLIMP LUBIN 12.12.2003
12. Marcel ŁUSZCZEK UKS MDK OLIMP LUBIN 17.04.2003
13. Mateusz PUCHAŁA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003
14. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
15. Arkadiusz KOZŁOWSKI GTS Zielona Góra 02.10.2003
16. Tomasz GODALA PKSZERM WARSZAWA 08.08.2003
17. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003
18. Tymoteusz GORCZAŃSKI AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003
19. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
20. Albert MIZERSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 12.01.2003
21. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
22. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
23. Michał DURCZAK MKS KUSY SZCZECIN 30.04.2003
24. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004
25. Kacper ŁUCKI KS OLIMP LUBIN 27.05.2003
26. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
27. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
28. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
29. Ryszard CHMIELEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
30. Jeremiasz WÓJCICKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.09.2003
31. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
32. Szymon PASIONEK RMKS RYBNIK 07.05.2004
33. Stanisław DURLIK KKS KRAKÓW 11.03.2004
34. Miłosz MIKOŁAJCZAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.01.2003
35. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
36. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004
37. Artur BIAŁY UKS KOSYNIER GLIWICE 04.09.2003
38. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
39. Maciej MUCHA PIAST GLIWICE 01.05.2004
40. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
41. Gustaw FELIŃSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.04.2004
42. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
42. Igor FORYŚ MDK NR 1 BYTOM 07.02.2004
44. Jakub GAŁECKI UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004
45. Antoni ŚCIBICH RMKS RYBNIK 17.03.2005
46. Michał ANIOŁKOWSKI PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003
46. Marcin SURMA KSz WARSZAWIANKA 28.10.2003
48. Paweł PŁOTCZYK T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2003
49. Karol ROŻEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.10.2003
50. Jędrzej KRZEMIŃSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
51. Tymoteusz FERLAS-WOJCIECHOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 05.05.2003
52. Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
53. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
54. Igor KRZYWICKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.01.2004
55. Filip BYTOMSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
56. Antoni Antoniak MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
57. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
58. Karol KASZUBA RMKS RYBNIK 24.08.2004
59. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
60. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
61. Jan MŁYNEK AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005
62. Dariusz KONIECZNY UKS START OPOLE 22.06.2003
63. Stanisław KLAMUT MKS GRYF MIELEC 03.01.2004
64. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
65. Michał CEMPA AZS AWF WROCŁAW 08.03.2003
66. Tobiasz KACZMAREK DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 01.10.2003
67. Konrad Szymański PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
67. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
69. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
70. Jakub HOJDA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 22.07.2003
71. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
72. Jerzy STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005
73. Jan GASZTOLD UKS TRÓJKA RADLIN 03.03.2003
74. Bartosz CHODAŃ AZS AWF KRAKÓW 16.05.2004
75. Kacper SOŁTYS KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004
76. Maksymilian KURZYŃSKI PKSZERM WARSZAWA 07.02.2004
77. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
77. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
77. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004
77. Kacper MANDECKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 13.02.2003
81. Oliwier MACHNIK KKS KRAKÓW 31.01.2005
82. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
83. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
84. Kacper Max Lubiewski UKS START OPOLE 07.07.2004
85. Adam Piech UKS START OPOLE 04.09.2003
86. Kacper BILL ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.02.2004
87. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
88. Michał KUCZKOWSKI MDK NR 1 BYTOM 11.08.2005
89. Patryk SIKORA KS SZPADA WADOWICE 22.03.2004
90. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004
91. Mikołaj OCHMAN SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 09.12.2003
92. Dawid KOWALSKI PKS MILENIUM SKAWINA 20.02.2005
93. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
94. Stanisław SZAŁACIŃSKI KSz WARSZAWIANKA 24.11.2004
95. Julian MISZTELA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005
96. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
97. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005
98. Wojciech TETLA MDK NR 1 BYTOM 30.01.2005
99. Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
99. Piotr LEWANDOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.09.2004
101. Jakub POMORSKI AZS AWF KRAKÓW 18.05.2004
102. Mateusz NAPIÓRKOWSKI RMKS RYBNIK 06.10.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy