Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.06.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Alicja KLASIK 1 RMKS RYBNIK 14.02.2004
2. Anna ROSKOSZ 32 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
3. Amelia KWAPISZ 74 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
4. Oliwia Tercjak 74 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
5. Łucja Danek 65 KKS KRAKÓW 17.06.2004
6. Amelia OCHAŁ 64 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004
7. Martyna Adamska 33 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
8. Zofia PIEJAK 34 RMKS RYBNIK 05.05.2003
9. Kornelia MALINOWSKA 66 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003
10. Julia WERONIECKA 63 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 19.11.2004
11. Kinga Zgryźniak 2 RMKS RYBNIK 22.06.2003
12. Kinga STYPIŃSKI 31 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
13. Zuzanna Wolny 74 MKS KUSY SZCZECIN 20.01.2005
14. Julia KONOPKA 74 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.08.2005
15. Patrycja Frystacka 3 RMKS RYBNIK 01.11.2003
16. Dominika JADCZAK 62 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
17. Aleksandra Nowak 30 MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
18. Alicja LUDWICZAK 35 BUDOWLANI TORUŃ 01.05.2003
19. Zofia ZAMBROWSKA 74 AZS AWF WARSZAWA 14.01.2003
20. Dominika PAZGAN 67 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.06.2004
21. Marina LIPOV 61 PKSZERM WARSZAWA 01.10.2004
22. Julia ŁAPKIEWICZ 29 AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003
23. Michalina OLCHOWIK 37 KSz WARSZAWIANKA 03.10.2003
24. Antonina Korduła 74 RMKS RYBNIK 18.11.2005
25. Barbara PIRSZTUK 68 IKS WARSZAWA 30.07.2003
26. Maja Osadnik 4 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
27. Anastazja BANAŚ 74 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.08.2003
28. Martyna FILAK 69 AZS AWF KRAKÓW 06.01.2003
29. Zuzanna WIESNER 74 MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
30. Zuzanna Zarek 28 UKS START OPOLE 06.11.2004
31. Zofia KLUCZEWSKA 59 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 25.07.2003
32. Róża Czajkowska 36 AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004
33. Patrycja RYŚ 74 MUSZKIETER GLIWICE 31.12.2004
34. Ewelina SABALSKA 5 MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
35. Natalia CIEŚLIK 74 RMKS RYBNIK 27.07.2005
36. Marta MUSZER 60 AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
37. Zuzanna PILAROWSKA 70 MDK NR 1 BYTOM 12.02.2003
38. Anna Tatoj 27 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
39. Małgorzata CEMPA 74 AZS AWF WROCŁAW 26.08.2004
40. Magdalena PIĄTEK 38 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
41. Maria CHYTROWSKA 6 BUDOWLANI TORUŃ 27.02.2003
42. Agata KOTULSKA 26 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
43. Karolina Świstuń 58 AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003
44. Weronika STRYJSKA 39 KS SZPADA WROCŁAW. 20.03.2004
45. Antonina Halemba 74 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
46. Marta MICHALCZYK 7 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
47. Pola BOGACZ 74 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
48. Katarzyna KĄDZIOŁKA 70 AZS AWF WARSZAWA 22.06.2003
49. Alicja JAWORSKA 25 UKS PIAST LEGNICA 05.09.2003
50. Kalina MĄDEL 74 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005
51. Aleksandra CZAJKA 72 KSz WARSZAWIANKA 18.10.2003
52. Julia MURY 8 BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2003
53. Olga STYPIŃSKI 40 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
54. Weronika KUBIŃSKA 57 AZS AWF KRAKÓW 07.04.2003
55. Julia DOMAGAŁA 74 PKSZERM WARSZAWA 23.08.2004
56. Małgorzata SZWED 74 UKS TRÓJKA RADLIN 12.11.2005
57. Zuzanna WALCZAK 56 AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
58. Amelia PIWOWARCZYK 74 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005
59. Dominika Olejnicka 24 IKS WARSZAWA 20.12.2003
60. Anna BARNAŚ 41 MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004
61. Gloria KLUGHARDT 9 AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
62. Alicja GOCZAŁ 74 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
63. Marta KRAUSE 23 UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
64. Patrycja Pelon 74 UKS START OPOLE 21.02.2005
65. Aniela NIZIO 55 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
66. Hanna DROBIŃSKA 42 AZS AWF WROCŁAW 13.10.2003
67. Zuzanna NOWAK 10 BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003
68. Anastazja ZAZULAK 74 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
69. Michalina KOBYLNICKA 22 PIAST GLIWICE 08.01.2004
70. Patrycja WITA 54 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
71. Veronica ZAVA 74 KSz WARSZAWIANKA 31.10.2005
72. Oliwia JAJKO 43 KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
73. Lena KALISZUK 74 BUDOWLANI TORUŃ 21.08.2004
74. Sonia RUP 74 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
75. Maja Budzyń 11 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
76. Weronika Gęsińska 74 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
77. Emilia GAWROŃSKA 74 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005
78. Jagoda PĘKALSKA 53 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.03.2003
79. Marta KWAŚNIEWSKA 74 KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
80. Anna WIECZOREK 12 PIAST GLIWICE 20.05.2003
81. Julia Pieszur 44 AKS MIKOŁÓW 03.06.2003
82. Alicja OSTROWSKA 21 PIAST GLIWICE 06.08.2003
83. Emilia JAROSZEK 13 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
84. Nicole STEFANÓW 74 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 24.08.2004
85. Karolina MALCZOK 45 UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003
86. Oliwia GARUS 74 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
87. Wiktoria IZDEBSKA 74 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
88. Aleksandra PIOTROWSKA 20 AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
89. Małgorzata Ożarowska 52 IKS WARSZAWA 11.10.2004
90. Marta POPIELA 74 BUDOWLANI TORUŃ 08.10.2005
91. AMELIA KOROL 74 AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
92. Bernadeta MAJGIER 14 PIAST GLIWICE 19.06.2003
93. Emilia CZAJKA 74 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
94. Emilia MODRZEWSKA 46 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.02.2003
95. Emilia Korkus 19 PIAST GLIWICE 18.12.2004
96. Agnieszka Makowska 51 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
97. Klara MAJGIER 18 PIAST GLIWICE 19.06.2003
98. Marta FLIG 74 UKS TRÓJKA RADLIN 21.03.2003
99. Matylda CHOROSIŃSKA 74 KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005
100. Natalia TOMASZEWSKA 15 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
101. Gabriela DZIEDZIC 47 AZS AWF KRAKÓW 11.04.2003
102. Julia TROJANOWSKA 50 MUSZKIETER GLIWICE 29.08.2003
103. Katarzyna Ślęzak 74 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
104. Maria CHMIELORZ 49 AKS MIKOŁÓW 30.10.2003
105. Karolina SZYMANOWSKA 17 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
106. Cecylia CIEŚLIK 74 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
107. Xxx XXXXX 74 MKS KUSY SZCZECIN 19.09.1999
108. Aleksandra SZYMAŃSKA 74 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
109. Oliwia OPOŃ 48 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
110. Hanna JENDRZEJ 16 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003 zakwalifikowano
1. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
3. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
4. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
5. Alicja LUDWICZAK BUDOWLANI TORUŃ 01.05.2003 zakwalifikowano
5. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
7. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
7. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 zakwalifikowano
9. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
10. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
11. Hanna DROBIŃSKA AZS AWF WROCŁAW 13.10.2003 zakwalifikowano
12. Michalina OLCHOWIK KSz WARSZAWIANKA 03.10.2003 zakwalifikowano
13. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
14. Amelia OCHAŁ PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004 zakwalifikowano
15. Julia Pieszur AKS MIKOŁÓW 03.06.2003 zakwalifikowano
16. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
16. Hanna JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003 zakwalifikowano
18. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003 zakwalifikowano
19. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003 zakwalifikowano
20. Julia DOMAGAŁA PKSZERM WARSZAWA 23.08.2004 zakwalifikowano
21. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
21. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
23. Zofia PIEJAK RMKS RYBNIK 05.05.2003 zakwalifikowano
24. Zuzanna NOWAK BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003 zakwalifikowano
25. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
26. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
27. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003 zakwalifikowano
28. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003 zakwalifikowano
29. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
29. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
31. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
32. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
33. Dominika Olejnicka IKS WARSZAWA 20.12.2003 zakwalifikowano
34. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
35. Maria CHYTROWSKA BUDOWLANI TORUŃ 27.02.2003 zakwalifikowano
35. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
37. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003 zakwalifikowano
38. Karolina Świstuń AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003 zakwalifikowano
39. Alicja JAWORSKA UKS PIAST LEGNICA 05.09.2003 zakwalifikowano
39. Julia ŁAPKIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003 zakwalifikowano
41. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
42. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
43. Julia MURY BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2003 zakwalifikowano
44. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003 zakwalifikowano
45. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004 zakwalifikowano
46. Zofia ZAMBROWSKA AZS AWF WARSZAWA 14.01.2003 zakwalifikowano
47. Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004 zakwalifikowano
48. Julia TROJANOWSKA MUSZKIETER GLIWICE 29.08.2003 zakwalifikowano
49. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
50. Weronika STRYJSKA KS SZPADA WROCŁAW. 20.03.2004 zakwalifikowano
50. Zuzanna PILAROWSKA MDK NR 1 BYTOM 12.02.2003 zakwalifikowano
52. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
53. Anna BARNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004 zakwalifikowano
54. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
55. Zofia KLUCZEWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 25.07.2003 zakwalifikowano
56. Róża Czajkowska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004 zakwalifikowano
57. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004 zakwalifikowano
57. Dominika PAZGAN PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.06.2004 zakwalifikowano
59. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
60. Marta KWAŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003 zakwalifikowano
61. Karolina MALCZOK UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003 zakwalifikowano
62. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
63. Julia WERONIECKA Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 19.11.2004 zakwalifikowano
64. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
65. Kornelia MALINOWSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003 zakwalifikowano
66. Jagoda PĘKALSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.03.2003 zakwalifikowano
67. Kalina MĄDEL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005 zakwalifikowano
68. Emilia MODRZEWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.02.2003 zakwalifikowano
69. Weronika KUBIŃSKA AZS AWF KRAKÓW 07.04.2003 zakwalifikowano
69. Natalia CIEŚLIK RMKS RYBNIK 27.07.2005 zakwalifikowano
71. Małgorzata SZWED UKS TRÓJKA RADLIN 12.11.2005 zakwalifikowano
72. Katarzyna KĄDZIOŁKA AZS AWF WARSZAWA 22.06.2003 zakwalifikowano
73. Marta MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003 zakwalifikowano
73. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
75. Barbara PIRSZTUK IKS WARSZAWA 30.07.2003 zakwalifikowano
75. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003 zakwalifikowano
77. Marina LIPOV PKSZERM WARSZAWA 01.10.2004 zakwalifikowano
77. Matylda CHOROSIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005 zakwalifikowano
77. Małgorzata CEMPA AZS AWF WROCŁAW 26.08.2004 zakwalifikowano
80. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004 zakwalifikowano
81. Aleksandra Nowak MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004 zakwalifikowano
82. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
83. Anastazja BANAŚ BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.08.2003 zakwalifikowano
84. Gabriela DZIEDZIC AZS AWF KRAKÓW 11.04.2003 zakwalifikowano
85. AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003 zakwalifikowano
85. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
87. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
88. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
89. Aniela NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
90. Zuzanna Wolny MKS KUSY SZCZECIN 20.01.2005 zakwalifikowano
91. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
92. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
92. Patrycja RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 31.12.2004 zakwalifikowano
94. Maria CHMIELORZ AKS MIKOŁÓW 30.10.2003 zakwalifikowano
95. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
96. Xxx XXXXX MKS KUSY SZCZECIN 19.09.1999 zakwalifikowano
97. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
98. Marta FLIG UKS TRÓJKA RADLIN 21.03.2003 zakwalifikowano
98. Lena KALISZUK BUDOWLANI TORUŃ 21.08.2004 zakwalifikowano
100. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
101. Weronika Gęsińska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005 zakwalifikowano
102. Martyna FILAK AZS AWF KRAKÓW 06.01.2003 zakwalifikowano
103. Aleksandra CZAJKA KSz WARSZAWIANKA 18.10.2003 zakwalifikowano
104. Nicole STEFANÓW BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 24.08.2004 zakwalifikowano
105. Marta POPIELA BUDOWLANI TORUŃ 08.10.2005 zakwalifikowano
106. Amelia PIWOWARCZYK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005 zakwalifikowano
107. Veronica ZAVA KSz WARSZAWIANKA 31.10.2005 zakwalifikowano
108. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
109. Emilia GAWROŃSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005 zakwalifikowano
110. Julia KONOPKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.08.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
2. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
3. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
3. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
5. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
6. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
7. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
8. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
9. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
10. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
11. Amelia OCHAŁ PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004
12. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
13. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
14. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003
15. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
16. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
17. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
18. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
18. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
20. Hanna DROBIŃSKA AZS AWF WROCŁAW 13.10.2003
21. Julia Pieszur AKS MIKOŁÓW 03.06.2003
22. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
23. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
24. Dominika Olejnicka IKS WARSZAWA 20.12.2003
25. Maria CHYTROWSKA BUDOWLANI TORUŃ 27.02.2003
26. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
27. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
28. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
29. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
30. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
31. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
32. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
33. Alicja LUDWICZAK BUDOWLANI TORUŃ 01.05.2003
34. Michalina OLCHOWIK KSz WARSZAWIANKA 03.10.2003
35. Hanna JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003
36. Julia DOMAGAŁA PKSZERM WARSZAWA 23.08.2004
37. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004
38. Zofia PIEJAK RMKS RYBNIK 05.05.2003
39. Zuzanna NOWAK BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003
40. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
41. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
42. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
43. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
44. Julia ŁAPKIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003
44. Alicja JAWORSKA UKS PIAST LEGNICA 05.09.2003
46. Zofia ZAMBROWSKA AZS AWF WARSZAWA 14.01.2003
47. Julia TROJANOWSKA MUSZKIETER GLIWICE 29.08.2003
48. Weronika STRYJSKA KS SZPADA WROCŁAW. 20.03.2004
49. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
50. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
51. Róża Czajkowska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004
52. Dominika PAZGAN PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.06.2004
53. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
54. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
55. Jagoda PĘKALSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.03.2003
56. Emilia MODRZEWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.02.2003
57. Natalia CIEŚLIK RMKS RYBNIK 27.07.2005
58. Katarzyna KĄDZIOŁKA AZS AWF WARSZAWA 22.06.2003
59. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
60. Marina LIPOV PKSZERM WARSZAWA 01.10.2004
61. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004
62. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
63. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
64. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
65. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
66. Karolina Świstuń AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003
67. Julia MURY BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2003
68. Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004
69. Zuzanna PILAROWSKA MDK NR 1 BYTOM 12.02.2003
70. Anna BARNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004
71. Zofia KLUCZEWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 25.07.2003
72. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
73. Marta KWAŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
74. Karolina MALCZOK UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003
75. Julia WERONIECKA Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 19.11.2004
76. Kornelia MALINOWSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003
77. Kalina MĄDEL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005
78. Weronika KUBIŃSKA AZS AWF KRAKÓW 07.04.2003
79. Małgorzata SZWED UKS TRÓJKA RADLIN 12.11.2005
80. Marta MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
81. Barbara PIRSZTUK IKS WARSZAWA 30.07.2003
82. Matylda CHOROSIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005
82. Małgorzata CEMPA AZS AWF WROCŁAW 26.08.2004
84. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
85. Aleksandra Nowak MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
86. Anastazja BANAŚ BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.08.2003
87. Gabriela DZIEDZIC AZS AWF KRAKÓW 11.04.2003
88. AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
89. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
90. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
91. Aniela NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
92. Zuzanna Wolny MKS KUSY SZCZECIN 20.01.2005
93. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
93. Patrycja RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 31.12.2004
95. Maria CHMIELORZ AKS MIKOŁÓW 30.10.2003
96. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
97. Xxx XXXXX MKS KUSY SZCZECIN 19.09.1999
98. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
99. Marta FLIG UKS TRÓJKA RADLIN 21.03.2003
99. Lena KALISZUK BUDOWLANI TORUŃ 21.08.2004
101. Weronika Gęsińska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
102. Martyna FILAK AZS AWF KRAKÓW 06.01.2003
103. Aleksandra CZAJKA KSz WARSZAWIANKA 18.10.2003
104. Nicole STEFANÓW BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 24.08.2004
105. Marta POPIELA BUDOWLANI TORUŃ 08.10.2005
106. Amelia PIWOWARCZYK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005
107. Veronica ZAVA KSz WARSZAWIANKA 31.10.2005
108. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
109. Emilia GAWROŃSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005
110. Julia KONOPKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.08.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy