Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.06.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KIDAWA Zofia | 58 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 19.09.2004 |
2. | Malgrem Klaudia | 3 | KS KARABELA | 11.11.2003 |
3. | GONTARZ Alicja | 43 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 19.11.2004 |
4. | ŻYZNOWSKA Antonina | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 24.02.2003 |
5. | SUSZCZYŃSKA Kinga | 33 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 |
6. | Koziarska Natalia | 19 | KKSZ KONIN | 08.05.2003 |
7. | Karlicka Maja | 49 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 18.03.2006 |
8. | KALUS Oliwia | 52 | KKSZ KONIN | 08.06.2004 |
9. | Zając Ewa | 8 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 |
10. | DOMŻALSKA Pola | 12 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 03.04.2003 |
11. | Wróbel Zuzanna | 12 | KS KARABELA | 29.04.2003 |
12. | DZIĘCIELAK Martyna | 23 | KKSZ KONIN | 31.01.2003 |
13. | NOWIK Justyna | 42 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.01.2003 |
14. | KOWAL Wiktoria | 48 | AZS AWF POZNAŃ | 17.05.2005 |
15. | GÓROWSKA Amelia | 34 | DRAGON ŁÓDŹ | 25.11.2005 |
16. | STĘPCZYŃSKA Emilia | 16 | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.03.2003 |
17. | Porada Paulina | 12 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
18. | Kozieł Klaudia | 3 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
19. | HOFFMANN Magdalena | 45 | AZS AWF POZNAŃ | 06.08.2003 |
20. | Habryn Emilia | 47 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 |
21. | ZARĘBA Anita | 22 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 30.07.2003 |
22. | CIUPA Marika | 51 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.08.2004 |
23. | Buselt Zuzanna | 15 | KKSZ KONIN | 06.05.2004 |
24. | JOPEK Wiktoria | 34 | AZS AWF POZNAŃ | 07.12.2003 |
25. | TRAGER Dominika | 3 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.08.2003 |
26. | KONDRUSIK Nina | 9 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 24.05.2004 |
27. | Kordel Kalina | 40 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 |
28. | TALECKA Laura Maria | 37 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.09.2005 |
29. | ZŁOTKOWSKA Martyna | 27 | KKSZ KONIN | 30.06.2003 |
30. | WIĘCKIEWICZ Maria | 39 | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.04.2005 |
31. | PŁOŃSKA Sara Wiktoria | 50 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.03.2004 |
32. | PIPCZYŃSKA Maja | 43 | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2003 |
33. | Lenkiewicz Zuzanna | 1 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
34. | ZIELIŃSKA Marta | 21 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 22.08.2004 |
35. | CZECH Wiktoria | 41 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 16.12.2004 |
36. | Nagórska Anastazja | 6 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 |
37. | TYMA Justyna | 36 | AZS AWF POZNAŃ | 22.12.2003 |
38. | Wójcik Gabriela | 45 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 |
39. | KITA Magdalena | 54 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 10.11.2004 |
40. | KOZŁOWSKA Aniela | 10 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 |
41. | Porada Zuzanna | 11 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
42. | PIPCZYŃSKA Olga | 28 | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2003 |
43. | KOŁUCKA Weronika | 38 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.04.2003 |
44. | Woźniak Nikola | 7 | KKSZ KONIN | 03.07.2003 |
45. | SAŁATA Amelia | 29 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 25.10.2004 |
46. | TARASIUK Marcelina | 26 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.01.2003 |
47. | Laskowska Natalia | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 |
48. | Kozanecka Sonia | 30 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.11.2005 |
49. | MISIORNA Krystyna | 61 | AZS AWF POZNAŃ | 21.08.2003 |
50. | MYRTA Emilia | 17 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.06.2003 |
51. | PAKUŁA Karina | 53 | KKSZ KONIN | 16.06.2004 |
52. | LIPIŃSKA Natalia | 32 | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 |
53. | SZLAGA Julia | 25 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 21.08.2003 |
54. | BANIECKA Martyna | 20 | KKSZ KONIN | 12.11.2003 |
55. | FIGUŁA Anastazja | 18 | AZS AWF POZNAŃ | 30.05.2003 |
56. | SZWEDA Aleksandra | 30 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.05.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Laskowska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 | zakwalifikowano |
1. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 | zakwalifikowano |
3. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 | zakwalifikowano |
3. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 | zakwalifikowano |
3. | TRAGER Dominika | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.08.2003 | zakwalifikowano |
6. | Nagórska Anastazja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 | zakwalifikowano |
7. | Woźniak Nikola | KKSZ KONIN | 03.07.2003 | zakwalifikowano |
8. | Zając Ewa | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 | zakwalifikowano |
9. | KONDRUSIK Nina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 24.05.2004 | zakwalifikowano |
10. | KOZŁOWSKA Aniela | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 | zakwalifikowano |
11. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
12. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
12. | Wróbel Zuzanna | KS KARABELA | 29.04.2003 | zakwalifikowano |
12. | DOMŻALSKA Pola | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 03.04.2003 | zakwalifikowano |
15. | Buselt Zuzanna | KKSZ KONIN | 06.05.2004 | zakwalifikowano |
16. | STĘPCZYŃSKA Emilia | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.03.2003 | zakwalifikowano |
17. | MYRTA Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.06.2003 | zakwalifikowano |
18. | FIGUŁA Anastazja | AZS AWF POZNAŃ | 30.05.2003 | zakwalifikowano |
19. | Koziarska Natalia | KKSZ KONIN | 08.05.2003 | zakwalifikowano |
20. | BANIECKA Martyna | KKSZ KONIN | 12.11.2003 | zakwalifikowano |
21. | ZIELIŃSKA Marta | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 22.08.2004 | zakwalifikowano |
22. | ZARĘBA Anita | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 30.07.2003 | zakwalifikowano |
23. | DZIĘCIELAK Martyna | KKSZ KONIN | 31.01.2003 | zakwalifikowano |
23. | ŻYZNOWSKA Antonina | AZS AWF WARSZAWA | 24.02.2003 | zakwalifikowano |
25. | SZLAGA Julia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 21.08.2003 | zakwalifikowano |
26. | TARASIUK Marcelina | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.01.2003 | zakwalifikowano |
27. | ZŁOTKOWSKA Martyna | KKSZ KONIN | 30.06.2003 | zakwalifikowano |
28. | PIPCZYŃSKA Olga | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2003 | zakwalifikowano |
29. | SAŁATA Amelia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
30. | Kozanecka Sonia | DRAGON ŁÓDŹ | 30.11.2005 | zakwalifikowano |
30. | SZWEDA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.05.2004 | zakwalifikowano |
32. | LIPIŃSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 | zakwalifikowano |
33. | SUSZCZYŃSKA Kinga | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
34. | JOPEK Wiktoria | AZS AWF POZNAŃ | 07.12.2003 | zakwalifikowano |
34. | GÓROWSKA Amelia | DRAGON ŁÓDŹ | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
36. | TYMA Justyna | AZS AWF POZNAŃ | 22.12.2003 | zakwalifikowano |
37. | TALECKA Laura Maria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.09.2005 | zakwalifikowano |
38. | KOŁUCKA Weronika | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.04.2003 | zakwalifikowano |
39. | WIĘCKIEWICZ Maria | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.04.2005 | zakwalifikowano |
40. | Kordel Kalina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 | zakwalifikowano |
41. | CZECH Wiktoria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 16.12.2004 | zakwalifikowano |
42. | NOWIK Justyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.01.2003 | zakwalifikowano |
43. | PIPCZYŃSKA Maja | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2003 | zakwalifikowano |
43. | GONTARZ Alicja | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 19.11.2004 | zakwalifikowano |
45. | Wójcik Gabriela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 | zakwalifikowano |
45. | HOFFMANN Magdalena | AZS AWF POZNAŃ | 06.08.2003 | zakwalifikowano |
47. | Habryn Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 | zakwalifikowano |
48. | KOWAL Wiktoria | AZS AWF POZNAŃ | 17.05.2005 | zakwalifikowano |
49. | Karlicka Maja | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 18.03.2006 | zakwalifikowano |
50. | PŁOŃSKA Sara Wiktoria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.03.2004 | zakwalifikowano |
51. | CIUPA Marika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.08.2004 | zakwalifikowano |
52. | KALUS Oliwia | KKSZ KONIN | 08.06.2004 | zakwalifikowano |
53. | PAKUŁA Karina | KKSZ KONIN | 16.06.2004 | zakwalifikowano |
54. | KITA Magdalena | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 10.11.2004 | zakwalifikowano |
58. | KIDAWA Zofia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 19.09.2004 | zakwalifikowano |
61. | MISIORNA Krystyna | AZS AWF POZNAŃ | 21.08.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Zając Ewa | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 |
2. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
3. | Nagórska Anastazja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 |
3. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
5. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
6. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 |
7. | KOZŁOWSKA Aniela | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 |
8. | Woźniak Nikola | KKSZ KONIN | 03.07.2003 |
9. | Laskowska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 |
10. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
11. | TRAGER Dominika | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.08.2003 |
12. | Buselt Zuzanna | KKSZ KONIN | 06.05.2004 |
13. | KONDRUSIK Nina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 24.05.2004 |
14. | Wróbel Zuzanna | KS KARABELA | 29.04.2003 |
14. | DOMŻALSKA Pola | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 03.04.2003 |
16. | MYRTA Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.06.2003 |
17. | STĘPCZYŃSKA Emilia | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.03.2003 |
18. | FIGUŁA Anastazja | AZS AWF POZNAŃ | 30.05.2003 |
19. | SZLAGA Julia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 21.08.2003 |
20. | Koziarska Natalia | KKSZ KONIN | 08.05.2003 |
21. | SAŁATA Amelia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 25.10.2004 |
22. | ZIELIŃSKA Marta | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 22.08.2004 |
23. | BANIECKA Martyna | KKSZ KONIN | 12.11.2003 |
24. | ŻYZNOWSKA Antonina | AZS AWF WARSZAWA | 24.02.2003 |
25. | ZARĘBA Anita | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 30.07.2003 |
26. | SUSZCZYŃSKA Kinga | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 |
27. | NOWIK Justyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.01.2003 |
28. | ZŁOTKOWSKA Martyna | KKSZ KONIN | 30.06.2003 |
29. | DZIĘCIELAK Martyna | KKSZ KONIN | 31.01.2003 |
30. | KOŁUCKA Weronika | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.04.2003 |
31. | SZWEDA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.05.2004 |
32. | TYMA Justyna | AZS AWF POZNAŃ | 22.12.2003 |
33. | TARASIUK Marcelina | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.01.2003 |
34. | JOPEK Wiktoria | AZS AWF POZNAŃ | 07.12.2003 |
35. | TALECKA Laura Maria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.09.2005 |
36. | Habryn Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 |
37. | Kozanecka Sonia | DRAGON ŁÓDŹ | 30.11.2005 |
38. | PIPCZYŃSKA Olga | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2003 |
39. | LIPIŃSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 |
40. | Karlicka Maja | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 18.03.2006 |
41. | HOFFMANN Magdalena | AZS AWF POZNAŃ | 06.08.2003 |
42. | Kordel Kalina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 |
43. | GÓROWSKA Amelia | DRAGON ŁÓDŹ | 25.11.2005 |
44. | PAKUŁA Karina | KKSZ KONIN | 16.06.2004 |
45. | PŁOŃSKA Sara Wiktoria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.03.2004 |
46. | CZECH Wiktoria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 16.12.2004 |
47. | GONTARZ Alicja | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 19.11.2004 |
48. | WIĘCKIEWICZ Maria | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.04.2005 |
49. | PIPCZYŃSKA Maja | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2003 |
50. | Wójcik Gabriela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 |
51. | KITA Magdalena | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 10.11.2004 |
52. | CIUPA Marika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.08.2004 |
53. | MISIORNA Krystyna | AZS AWF POZNAŃ | 21.08.2003 |
54. | KOWAL Wiktoria | AZS AWF POZNAŃ | 17.05.2005 |
55. | KIDAWA Zofia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 19.09.2004 |
56. | KALUS Oliwia | KKSZ KONIN | 08.06.2004 |