Turniej

Nazwa: I Puchar Polski Seniorów w szpadzie kobiet
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 14.11.2020


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Blanka BŁACH 9 AZS AWF WROCŁAW 09.03.1991
2. Barbara BRYCH 11 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
3. Cecylia CIEŚLIK 39 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
4. Diana Dąbrowska-Mandrela 27 PIAST GLIWICE 02.05.1982
5. Patrycja Frystacka 29 RMKS RYBNIK 01.11.2003
6. Dominika JADCZAK 32 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
7. Zofia JANELLI 10 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
8. Weronika JANICKA 34 AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
9. Ewa Kawencka 24 PIAST GLIWICE 06.01.2000
10. Alicja KLASIK 13 RMKS RYBNIK 14.02.2004
11. Gloria KLUGHARDT 8 AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
12. Renata Knapik-Miazga 1 AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
13. Emilia Korkus 30 PIAST GLIWICE 18.12.2004
14. Wiktoria KRAKOWSKA 36 AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
15. Zuzanna Kuśmierz 35 KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
16. Marta LEŚNIEWSKA 42 KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
17. Aneta Liczberska 37 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
18. Weronika ŁUSZCZ 28 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
19. Julia Majchrzak 33 KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
20. Karolina MAZANEK 18 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
21. Olga MIZERA 15 KSz WARSZAWIANKA 18.03.1991
22. Anna MROSZCZAK 7 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 02.10.1997
23. Magdalena PIEKARSKA-TWARDOCHEL 5 AZS AWF WARSZAWA 28.11.1986
24. Anna POLIS 16 AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
25. Joanna Przeniosło 19 AZS AWF KRAKÓW 29.08.1997
26. Kamila PYTKA 12 AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
27. Sara PYTKA 26 AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
28. Patrycja RADWAN 31 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
29. Barbara RUTZ 6 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
30. Wiktoria SKRZYPCZAK 25 AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
31. Hanna Smolej 45 MKS KUSY SZCZECIN 23.11.2002
32. Karolina STASZULONEK 22 PIAST GLIWICE 26.03.2002
33. Iwona STAWICKAJA 41 KSz WARSZAWIANKA 10.07.2001
34. Martyna Swatowska-Wenglarczyk 3 AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
35. Aleksandra SZKLAR 20 AZS AWF KATOWICE 08.04.1995
36. Katarzyna Szklar 46 MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
37. Katarzyna Szmajdzińska - Bołdys 40 PIAST GLIWICE 10.11.1992
38. Karolina SZYMANOWSKA 23 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
39. Natalia TOMASZEWSKA 43 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
40. Ewa TRZEBIŃSKA 4 AZS AWF KATOWICE 01.05.1989
41. Małgorzata WERYK 44 T.S. WISŁA KRAKÓW 24.04.1997
42. Paulina WILASZEK 17 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
43. Jagoda ZAGAŁA 14 PIAST GLIWICE 27.06.1994
44. Aleksandra JARECKA 2 AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995
45. Wiktoria ZAMACHOWSKA 21 AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
46. Kinga Zgryźniak 38 RMKS RYBNIK 22.06.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Aleksandra JARECKA AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995 zakwalifikowano
2. Anna POLIS AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989 zakwalifikowano
3. Anna MROSZCZAK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 02.10.1997 zakwalifikowano
4. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
5. Renata Knapik-Miazga AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988 zakwalifikowano
6. Olga MIZERA KSz WARSZAWIANKA 18.03.1991 zakwalifikowano
7. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994 zakwalifikowano
8. Ewa TRZEBIŃSKA AZS AWF KATOWICE 01.05.1989 zakwalifikowano
9. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
10. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
11. Kamila PYTKA AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994 zakwalifikowano
12. Sara PYTKA AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995 zakwalifikowano
13. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996 zakwalifikowano
14. Blanka BŁACH AZS AWF WROCŁAW 09.03.1991 zakwalifikowano
15. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000 zakwalifikowano
16. Magdalena PIEKARSKA-TWARDOCHEL AZS AWF WARSZAWA 28.11.1986 zakwalifikowano
17. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002 zakwalifikowano
18. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
18. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998 zakwalifikowano
20. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
21. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998 zakwalifikowano
22. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997 zakwalifikowano
23. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
24. Małgorzata WERYK T.S. WISŁA KRAKÓW 24.04.1997 zakwalifikowano
25. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002 zakwalifikowano
26. Jagoda ZAGAŁA PIAST GLIWICE 27.06.1994 zakwalifikowano
27. Joanna Przeniosło AZS AWF KRAKÓW 29.08.1997 zakwalifikowano
28. Barbara RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995 zakwalifikowano
29. Aleksandra SZKLAR AZS AWF KATOWICE 08.04.1995 zakwalifikowano
30. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999 zakwalifikowano
31. Zuzanna Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002 zakwalifikowano
32. Iwona STAWICKAJA KSz WARSZAWIANKA 10.07.2001 zakwalifikowano
33. Diana Dąbrowska-Mandrela PIAST GLIWICE 02.05.1982 zakwalifikowano
34. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
35. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 zakwalifikowano
36. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
37. Wiktoria ZAMACHOWSKA AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998 zakwalifikowano
38. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000 wyeliminowano
39. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002 wyeliminowano
40. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002 wyeliminowano
41. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002 wyeliminowano
42. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 wyeliminowano
43. Katarzyna Szmajdzińska - Bołdys PIAST GLIWICE 10.11.1992 wyeliminowano
43. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 wyeliminowano
45. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 wyeliminowano
46. Hanna Smolej MKS KUSY SZCZECIN 23.11.2002 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ewa TRZEBIŃSKA AZS AWF KATOWICE 01.05.1989
2. Jagoda ZAGAŁA PIAST GLIWICE 27.06.1994
3. Anna MROSZCZAK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 02.10.1997
3. Renata Knapik-Miazga AZS AWF KRAKÓW 15.07.1988
5. Aleksandra JARECKA AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995
6. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
7. Kamila PYTKA AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
8. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
9. Anna POLIS AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
10. Olga MIZERA KSz WARSZAWIANKA 18.03.1991
11. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
12. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
13. Blanka BŁACH AZS AWF WROCŁAW 09.03.1991
14. Magdalena PIEKARSKA-TWARDOCHEL AZS AWF WARSZAWA 28.11.1986
15. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
16. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
17. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
18. Sara PYTKA AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
19. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
20. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000
21. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
22. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
23. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
24. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
25. Małgorzata WERYK T.S. WISŁA KRAKÓW 24.04.1997
26. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
27. Joanna Przeniosło AZS AWF KRAKÓW 29.08.1997
28. Barbara RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
29. Aleksandra SZKLAR AZS AWF KATOWICE 08.04.1995
30. Iwona STAWICKAJA KSz WARSZAWIANKA 10.07.2001
31. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
32. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
33. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
34. Zuzanna Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
35. Diana Dąbrowska-Mandrela PIAST GLIWICE 02.05.1982
36. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
37. Wiktoria ZAMACHOWSKA AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
38. Aneta Liczberska WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
39. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
40. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002
41. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
42. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
43. Katarzyna Szmajdzińska - Bołdys PIAST GLIWICE 10.11.1992
43. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
45. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
46. Hanna Smolej MKS KUSY SZCZECIN 23.11.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy