Nazwa: Muszkieter Trophy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.03.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Kapias Augustyn | 23 | AZS AWF KATOWICE | 14.01.2005 |
2. | STANKIEWICZ Jerzy | 24 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 25.06.2005 |
3. | MIKOŁAJCZYK Paweł | 45 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 13.07.2005 |
4. | KLUGHARDT Hubert | 2 | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
5. | ŚLEDZIŃSKI Ziemowit | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.2005 |
6. | Sojka Adam | 3 | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
7. | KONDERA Stanisław | 49 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 22.09.2005 |
8. | Partyka Czcibor | 19 | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
9. | FILEK Ireneusz | 4 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
10. | MELNYK Viktor | 50 | ||
11. | KAWCZYK Mateusz | 41 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.09.2006 |
12. | LITWIN Błażej | 27 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 |
13. | EMILIANOWICZ Mateusz | 18 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.2005 |
14. | NIECKARZ Antoni | 6 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.01.2005 |
15. | WITOSZEK Dawid | 39 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.12.2006 |
16. | MRÓZ Mikołaj | 50 | MUSZKIETER GLIWICE | 28.01.2006 |
17. | CIARKOWSKI Kajetan | 38 | PIAST GLIWICE | 21.08.2006 |
18. | ARMATA Jakub | 7 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 07.07.2005 |
19. | MAZUR Daniil | 50 | ||
20. | Zachorowski Jan | 16 | MUSZKIETER GLIWICE | 23.08.2005 |
21. | PASZAK Aleksander | 29 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.06.2006 |
22. | KLYTTA Paweł | 8 | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |
23. | Skalski Jan | 14 | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 |
24. | KONOPKA Kacper | 50 | KS SZPADA WADOWICE | 14.01.2005 |
25. | ŚCIBICH Antoni | 10 | RMKS RYBNIK | 17.03.2005 |
26. | CZERW Patryk | 35 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 07.05.2005 |
27. | CETNAR Patryk | 13 | UKS PIAST LEGNICA | 15.11.2005 |
28. | KRASNOWSKI Wojciech | 34 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 |
29. | WODNIAK Szymon | 12 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
1. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 | zakwalifikowano |
3. | ŚCIBICH Antoni | RMKS RYBNIK | 17.03.2005 | zakwalifikowano |
5. | MAZUR Daniil | zakwalifikowano | ||
7. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 | zakwalifikowano |
9. | Kapias Augustyn | AZS AWF KATOWICE | 14.01.2005 | zakwalifikowano |
11. | LITWIN Błażej | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 | zakwalifikowano |
12. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 | zakwalifikowano |
13. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 | zakwalifikowano |
16. | Skalski Jan | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 | zakwalifikowano |
17. | NIECKARZ Antoni | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.01.2005 | zakwalifikowano |
21. | CETNAR Patryk | UKS PIAST LEGNICA | 15.11.2005 | zakwalifikowano |
22. | ŚLEDZIŃSKI Ziemowit | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.2005 | zakwalifikowano |
23. | STANKIEWICZ Jerzy | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 25.06.2005 | zakwalifikowano |
25. | EMILIANOWICZ Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.2005 | zakwalifikowano |
27. | MELNYK Viktor | zakwalifikowano | ||
29. | Zachorowski Jan | MUSZKIETER GLIWICE | 23.08.2005 | zakwalifikowano |
31. | WODNIAK Szymon | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 | zakwalifikowano |
32. | ARMATA Jakub | UKS MDK OLIMP LUBIN | 07.07.2005 | zakwalifikowano |
34. | CZERW Patryk | UKS ZAWISZA KATOWICE | 07.05.2005 | zakwalifikowano |
35. | MRÓZ Mikołaj | MUSZKIETER GLIWICE | 28.01.2006 | zakwalifikowano |
39. | KAWCZYK Mateusz | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.09.2006 | zakwalifikowano |
41. | KRASNOWSKI Wojciech | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 | zakwalifikowano |
42. | KONOPKA Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 14.01.2005 | zakwalifikowano |
45. | CIARKOWSKI Kajetan | PIAST GLIWICE | 21.08.2006 | zakwalifikowano |
46. | PASZAK Aleksander | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.06.2006 | zakwalifikowano |
47. | MIKOŁAJCZYK Paweł | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 13.07.2005 | zakwalifikowano |
49. | KONDERA Stanisław | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 22.09.2005 | zakwalifikowano |
52. | WITOSZEK Dawid | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.12.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
2. | Skalski Jan | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 |
3. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |
5. | MAZUR Daniil | ||
6. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
9. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
11. | Kapias Augustyn | AZS AWF KATOWICE | 14.01.2005 |
13. | LITWIN Błażej | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 |
14. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
17. | ŚCIBICH Antoni | RMKS RYBNIK | 17.03.2005 |
19. | NIECKARZ Antoni | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.01.2005 |
22. | CETNAR Patryk | UKS PIAST LEGNICA | 15.11.2005 |
23. | ŚLEDZIŃSKI Ziemowit | MKS KUSY SZCZECIN | 19.07.2005 |
24. | STANKIEWICZ Jerzy | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 25.06.2005 |
26. | EMILIANOWICZ Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.2005 |
28. | MELNYK Viktor | ||
30. | Zachorowski Jan | MUSZKIETER GLIWICE | 23.08.2005 |
31. | WODNIAK Szymon | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 |
33. | ARMATA Jakub | UKS MDK OLIMP LUBIN | 07.07.2005 |
34. | CZERW Patryk | UKS ZAWISZA KATOWICE | 07.05.2005 |
35. | MRÓZ Mikołaj | MUSZKIETER GLIWICE | 28.01.2006 |
39. | KAWCZYK Mateusz | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.09.2006 |
41. | KRASNOWSKI Wojciech | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 |
42. | KONOPKA Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 14.01.2005 |
45. | CIARKOWSKI Kajetan | PIAST GLIWICE | 21.08.2006 |
46. | PASZAK Aleksander | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.06.2006 |
47. | MIKOŁAJCZYK Paweł | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 13.07.2005 |
49. | KONDERA Stanisław | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 22.09.2005 |
52. | WITOSZEK Dawid | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.12.2006 |