Turniej

Nazwa: Kmicic Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 16.09.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Oliwia JANECZEK 15 PIAST GLIWICE 28.01.2008
2. Zuzanna Kraczla 12 UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
3. Liliana Porwoł 1 RMKS RYBNIK 24.05.2006
4. Maryia Vysotskaya 15 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
5. Karolina BILIŃSKA 15 PKSZERM WARSZAWA 06.08.2006
6. Agata MUCHA 11 PIAST GLIWICE 27.10.2006
7. Maria Wilanowska 15 KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
8. Antonina Halemba 2 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
9. Tamara Wolny 15 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006
10. Michalina SZYMCZYK 15 PIAST GLIWICE 10.09.2007
11. Antonia SKORCZYŃSKA 10 AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
12. Alicja GOCZAŁ 15 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
13. Paulina OSTROWSKA 3 PIAST GLIWICE 12.04.2006
14. Martyna KAWULOK 15 UKS START OPOLE 12.07.2007
15. Kaja Reil 4 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
16. Maja MAŚLANKA 15 UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
17. Hanna Kacała 9 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
18. Maria KRAWCZUK 15 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 21.09.2007
19. Magda Ratyna 15 PIAST GLIWICE 01.03.2007
20. Anna Dawidowicz 5 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
21. Marta KONIECZEK 15 UKSz LEGNICA 08.11.2006
22. Laura MISIAK 15 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
23. Aleksandra SZYMAŃSKA 8 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
24. Wiktoria JĘDRZEJEC 15 PIAST GLIWICE 04.01.2007
25. Oliwia MĘŻYK 7 RMKS RYBNIK 10.10.2006
26. Weronika KOZDĘBA 6 PIAST GLIWICE 29.06.2006
27. Amelia Sadowska 15 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
28. Monika SWĘDZIOŁ 15 UKS ZAWISZA KATOWICE 16.05.2007
29. Blanka Mielniczek 15 PIAST GLIWICE 09.07.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
1. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
3. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
4. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
5. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
6. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
7. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
8. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
9. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
10. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
11. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
12. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
13. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006 zakwalifikowano
14. Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006 zakwalifikowano
15. Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006 zakwalifikowano
16. Martyna KAWULOK UKS START OPOLE 12.07.2007 zakwalifikowano
17. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
18. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano
19. Blanka Mielniczek PIAST GLIWICE 09.07.2007 zakwalifikowano
20. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 zakwalifikowano
21. Karolina BILIŃSKA PKSZERM WARSZAWA 06.08.2006 zakwalifikowano
22. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 zakwalifikowano
23. Agata MUCHA PIAST GLIWICE 27.10.2006 zakwalifikowano
24. Maja MAŚLANKA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007 zakwalifikowano
25. Tamara Wolny TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006 zakwalifikowano
26. Marta KONIECZEK UKSz LEGNICA 08.11.2006 zakwalifikowano
27. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006 zakwalifikowano
28. Maria KRAWCZUK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 21.09.2007 zakwalifikowano
28. Monika SWĘDZIOŁ UKS ZAWISZA KATOWICE 16.05.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
2. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
3. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
3. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
5. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
6. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
7. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
8. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
9. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
10. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
11. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
12. Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
13. Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
14. Martyna KAWULOK UKS START OPOLE 12.07.2007
15. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
16. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
17. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
18. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
19. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
20. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
21. Blanka Mielniczek PIAST GLIWICE 09.07.2007
22. Karolina BILIŃSKA PKSZERM WARSZAWA 06.08.2006
23. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
24. Agata MUCHA PIAST GLIWICE 27.10.2006
25. Maja MAŚLANKA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
26. Tamara Wolny TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006
27. Marta KONIECZEK UKSz LEGNICA 08.11.2006
28. Maria KRAWCZUK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 21.09.2007
28. Monika SWĘDZIOŁ UKS ZAWISZA KATOWICE 16.05.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy