Turniej

Nazwa: Kmicic Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 16.09.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szymon HAJDUK 15 KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006
2. Jeremi Sławek 1 UKS START OPOLE 07.08.2006
3. Filip KROCHMALSKI 15 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
4. Bartosz Matyszok 15 UKS START OPOLE 01.07.2008
5. Franciszek HAPEK 15 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
6. Mikołaj ADAMCZYK 15 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
7. SEWERYN GUSTA 15 PIAST GLIWICE 14.03.2007
8. Jędrzej RUSIN 12 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 23.11.2006
9. Szymon WODNIAK 2 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
10. Tadeusz LEŚNIAK 15 UKS START OPOLE 24.03.2006
11. Marcin JABŁOŃSKI 15 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
12. Tadeusz Wąsik 15 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
13. Szymon WALKOWIAK 3 AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
14. Piotr SPANDEL 15 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
15. Igor Grzelak 15 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
16. Błażej Kurowski 15 PIAST GLIWICE 24.03.2007
17. Dawid WITOSZEK 11 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006
18. Błażej LITWIN 4 UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006
19. Tymoteusz Huwer 15 RMKS RYBNIK 01.06.2007
20. Piotr WŁODARCZYK 15 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
21. Jan ZACHAREWICZ 15 KS ZAWISZA CZARNY 23.03.2007
22. Igor Lewandowski 10 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
23. Szymon WÓJTOWICZ 15 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.09.2006
24. Franciszek Drobczyk 15 PIAST GLIWICE 26.09.2007
25. Aleksander ŚMIGIELSKI 15 UKS MDK OLIMP LUBIN 25.05.2007
26. Szymon Wojciechowski 5 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
27. Jan Zalewski 15 KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
28. Aleksander PASZAK 6 UKS MUSZKIETER MOSINA 25.06.2006
29. Mikołaj Madej 15 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
30. Franciszek CHLUBEK 9 UKS TRÓJKA RADLIN 19.02.2006
31. Tymon LACHOWSKI 15 AZS AWF WARSZAWA 10.11.2006
32. Igor POWROŹNIK 15 SKS FLESZ ŚWIDNICA 21.07.2000
33. Wojciech KRASNOWSKI 8 STSZERM LEGIA WARSZAWA 29.07.2006
34. Mateusz MARASZEK 15 PKSZERM WARSZAWA 31.05.2007
35. Szymon HODÓR 15 RMKS RYBNIK 19.09.2007
36. Albert MASŁOWSKI 15 UKS MDK OLIMP LUBIN 25.04.2007
37. Błażej Bednarski 7 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
2. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
3. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 zakwalifikowano
4. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
5. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006 zakwalifikowano
6. Błażej LITWIN UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006 zakwalifikowano
7. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
8. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008 zakwalifikowano
9. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006 zakwalifikowano
10. Wojciech KRASNOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 29.07.2006 zakwalifikowano
11. Szymon HODÓR RMKS RYBNIK 19.09.2007 zakwalifikowano
12. Aleksander PASZAK UKS MUSZKIETER MOSINA 25.06.2006 zakwalifikowano
13. Jan ZACHAREWICZ KS ZAWISZA CZARNY 23.03.2007 zakwalifikowano
14. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006 zakwalifikowano
15. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
16. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007 zakwalifikowano
17. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007 zakwalifikowano
18. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 zakwalifikowano
19. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007 zakwalifikowano
20. Tymon LACHOWSKI AZS AWF WARSZAWA 10.11.2006 zakwalifikowano
21. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006 zakwalifikowano
22. Franciszek CHLUBEK UKS TRÓJKA RADLIN 19.02.2006 zakwalifikowano
23. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 zakwalifikowano
24. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
25. Szymon HAJDUK KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006 zakwalifikowano
26. Aleksander ŚMIGIELSKI UKS MDK OLIMP LUBIN 25.05.2007 zakwalifikowano
27. Dawid WITOSZEK T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006 zakwalifikowano
28. Mateusz MARASZEK PKSZERM WARSZAWA 31.05.2007 zakwalifikowano
29. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006 zakwalifikowano
30. Jędrzej RUSIN WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 23.11.2006 zakwalifikowano
31. Szymon WÓJTOWICZ BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.09.2006 zakwalifikowano
32. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007 zakwalifikowano
33. Tadeusz LEŚNIAK UKS START OPOLE 24.03.2006 zakwalifikowano
34. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006 zakwalifikowano
35. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007 zakwalifikowano
36. Albert MASŁOWSKI UKS MDK OLIMP LUBIN 25.04.2007 zakwalifikowano
37. Igor POWROŹNIK SKS FLESZ ŚWIDNICA 21.07.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
2. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006
3. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
3. Błażej LITWIN UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006
5. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
6. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
7. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
8. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
9. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
10. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
11. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
12. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
13. Tymon LACHOWSKI AZS AWF WARSZAWA 10.11.2006
14. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
15. Franciszek CHLUBEK UKS TRÓJKA RADLIN 19.02.2006
16. Szymon HAJDUK KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006
17. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008
18. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
19. Wojciech KRASNOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 29.07.2006
20. Szymon HODÓR RMKS RYBNIK 19.09.2007
21. Aleksander PASZAK UKS MUSZKIETER MOSINA 25.06.2006
22. Jan ZACHAREWICZ KS ZAWISZA CZARNY 23.03.2007
23. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
24. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
25. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
26. Aleksander ŚMIGIELSKI UKS MDK OLIMP LUBIN 25.05.2007
27. Dawid WITOSZEK T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006
28. Mateusz MARASZEK PKSZERM WARSZAWA 31.05.2007
29. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
30. Jędrzej RUSIN WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 23.11.2006
31. Szymon WÓJTOWICZ BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.09.2006
32. Tadeusz LEŚNIAK UKS START OPOLE 24.03.2006
33. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
34. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
35. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
36. Albert MASŁOWSKI UKS MDK OLIMP LUBIN 25.04.2007
37. Igor POWROŹNIK SKS FLESZ ŚWIDNICA 21.07.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy