Turniej

Nazwa: Kmicic Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 16.09.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Sonia RUP 11 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
2. Alicja KLASIK 1 RMKS RYBNIK 14.02.2004
3. Zuzanna WIESNER 11 MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
4. Julia WERONIECKA 10 TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004
5. Emilia GAWROŃSKA 11 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005
6. Patrycja Pelon 11 UKS START OPOLE 21.02.2005
7. Patrycja RYŚ 11 MUSZKIETER GLIWICE 31.12.2004
8. Wiktoria IZDEBSKA 11 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
9. Antonina Korduła 11 RMKS RYBNIK 18.11.2005
10. Patrycja WITA 9 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
11. Maja Osadnik 2 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
12. Oliwia OPOŃ 8 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
13. Marta MICHALCZYK 3 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
14. Matylda CHOROSIŃSKA 11 KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005
15. Katarzyna Ślęzak 11 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
16. Natalia CIEŚLIK 11 RMKS RYBNIK 27.07.2005
17. Emilia JAROSZEK 4 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
18. Aleksandra GAŁAJ 11 UKS 46 ŁÓDŹ 03.08.2004
19. Anastazja ZAZULAK 11 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
20. Weronika Gęsińska 11 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
21. Oliwia JAJKO 7 KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
22. Emilia Korkus 5 PIAST GLIWICE 18.12.2004
23. Joanna KOŁPA 11 KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
24. Patrycja RADWAN 11 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
25. Michalina KOBYLNICKA 6 PIAST GLIWICE 08.01.2004
26. Oliwia Tercjak 11 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
2. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
3. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
4. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
5. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
6. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
7. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 zakwalifikowano
8. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004 zakwalifikowano
9. Natalia CIEŚLIK RMKS RYBNIK 27.07.2005 zakwalifikowano
10. Julia WERONIECKA TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004 zakwalifikowano
11. Joanna KOŁPA KS OLIMP LUBIN 06.03.2005 zakwalifikowano
12. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
13. Weronika Gęsińska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005 zakwalifikowano
14. Patrycja RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 31.12.2004 zakwalifikowano
15. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
16. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
17. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
18. Matylda CHOROSIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005 zakwalifikowano
19. Aleksandra GAŁAJ UKS 46 ŁÓDŹ 03.08.2004 zakwalifikowano
20. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
21. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
22. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
23. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
24. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
25. Emilia GAWROŃSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005 zakwalifikowano
26. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
2. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
3. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
3. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
5. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
6. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
7. Joanna KOŁPA KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
8. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
9. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
10. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
11. Patrycja RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 31.12.2004
12. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
13. Matylda CHOROSIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005
14. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
15. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
16. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
17. Natalia CIEŚLIK RMKS RYBNIK 27.07.2005
18. Julia WERONIECKA TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004
19. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
20. Weronika Gęsińska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
21. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
22. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
23. Aleksandra GAŁAJ UKS 46 ŁÓDŹ 03.08.2004
24. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
25. Emilia GAWROŃSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005
26. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy