Turniej

Nazwa: Kmicic Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 16.09.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Wojciech Rzyczniak 1 PIAST GLIWICE 26.05.2004
2. Ireneusz FILEK 16 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
3. Łukasz Parafiniuk 15 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
4. Kacper Klocek 14 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004
5. Marcin Żelazny 2 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
6. Michał Mróz 13 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
7. Bartłomiej KUROWSKI 16 PIAST GLIWICE 06.07.2005
8. Jerzy GIEDROJĆ 16 KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
9. Stanisław Politowicz 12 KS Milenium 06.09.2004
10. Paweł KLYTTA 16 PIAST GLIWICE 28.01.2005
11. Jan MIESZKIEŁŁO 16 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2005
12. Jakub GAŁECKI 3 UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004
13. Mikołaj WESOŁOWSKI 4 PIAST GLIWICE 23.09.2004
14. Augustyn Kapias 16 RMKS RYBNIK 14.01.2005
15. Jan Skalski 16 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
16. Jakub CEPIŃSKI 11 KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
17. Wojciech MARCZAK 16 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
18. Hubert KLUGHARDT 16 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
19. Mikołaj Puchała 16 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
20. Adam Sojka 16 RMKS RYBNIK 20.12.2005
21. Jakub KUREK 5 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
22. Kamil Olejniczak 9 PIAST GLIWICE 29.10.2004
23. Dawid MADURA 10 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
24. Patryk CETNAR 16 UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005
25. Hubert Łagan 16 AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
26. Jakub Szóstek 16 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
27. Maciej MUCHA 6 PIAST GLIWICE 01.05.2004
28. Dominik Kwaśnik 16 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
29. Czcibor Partyka 16 PIAST GLIWICE 30.05.2005
30. Krzysztof Domowicz 7 AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
31. Jakub CHRZANOWSKI 8 UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
32. Antoni NIECKARZ 16 UKS MUSZKIETER MOSINA 25.01.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Dawid MADURA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004 zakwalifikowano
2. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
3. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
4. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
5. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004 zakwalifikowano
6. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
7. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
8. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004 zakwalifikowano
8. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
10. Jakub GAŁECKI UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004 zakwalifikowano
11. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005 zakwalifikowano
12. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
13. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004 zakwalifikowano
14. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
15. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
16. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
17. Patryk CETNAR UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005 zakwalifikowano
18. Jakub CEPIŃSKI KS OLIMP LUBIN 10.11.2004 zakwalifikowano
19. Bartłomiej KUROWSKI PIAST GLIWICE 06.07.2005 zakwalifikowano
20. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004 zakwalifikowano
21. Jan MIESZKIEŁŁO SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2005 zakwalifikowano
22. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
23. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004 zakwalifikowano
24. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
24. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004 zakwalifikowano
26. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
27. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
28. Antoni NIECKARZ UKS MUSZKIETER MOSINA 25.01.2005 zakwalifikowano
29. Maciej MUCHA PIAST GLIWICE 01.05.2004 zakwalifikowano
30. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
31. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005 zakwalifikowano
32. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
2. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
3. Dawid MADURA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
3. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
5. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
6. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
7. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004
8. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
9. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
10. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
11. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
12. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
13. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
14. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
15. Jakub CEPIŃSKI KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
16. Maciej MUCHA PIAST GLIWICE 01.05.2004
17. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
18. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
19. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
20. Jakub GAŁECKI UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004
21. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
22. Patryk CETNAR UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005
23. Bartłomiej KUROWSKI PIAST GLIWICE 06.07.2005
24. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004
25. Jan MIESZKIEŁŁO SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2005
26. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
27. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
28. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
29. Antoni NIECKARZ UKS MUSZKIETER MOSINA 25.01.2005
30. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
31. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
32. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy