Nazwa: Kmicic Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 16.09.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Rzyczniak Wojciech | 1 | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
2. | FILEK Ireneusz | 16 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
3. | Parafiniuk Łukasz | 15 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 |
4. | Klocek Kacper | 14 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 20.09.2004 |
5. | Żelazny Marcin | 2 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
6. | Mróz Michał | 13 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2004 |
7. | KUROWSKI Bartłomiej | 16 | PIAST GLIWICE | 06.07.2005 |
8. | GIEDROJĆ Jerzy | 16 | KS SZPADA WROCŁAW | 31.07.2005 |
9. | Politowicz Stanisław | 12 | KS Milenium | 06.09.2004 |
10. | KLYTTA Paweł | 16 | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |
11. | MIESZKIEŁŁO Jan | 16 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 23.06.2005 |
12. | GAŁECKI Jakub | 3 | UKS PIAST LEGNICA | 28.03.2004 |
13. | WESOŁOWSKI Mikołaj | 4 | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
14. | Kapias Augustyn | 16 | AZS AWF KATOWICE | 14.01.2005 |
15. | Skalski Jan | 16 | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 |
16. | CEPIŃSKI Jakub | 11 | KS OLIMP LUBIN | 10.11.2004 |
17. | MARCZAK Wojciech | 16 | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 |
18. | KLUGHARDT Hubert | 16 | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
19. | Puchała Mikołaj | 16 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 |
20. | Sojka Adam | 16 | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
21. | KUREK Jakub | 5 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
22. | Olejniczak Kamil | 9 | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 |
23. | MADURA Dawid | 10 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 |
24. | CETNAR Patryk | 16 | UKS PIAST LEGNICA | 15.11.2005 |
25. | Łagan Hubert | 16 | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2005 |
26. | Szóstek Jakub | 16 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 |
27. | MUCHA Maciej | 6 | PIAST GLIWICE | 01.05.2004 |
28. | Kwaśnik Dominik | 16 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 14.03.2005 |
29. | Partyka Czcibor | 16 | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
30. | Domowicz Krzysztof | 7 | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
31. | CHRZANOWSKI Jakub | 8 | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.07.2004 |
32. | NIECKARZ Antoni | 16 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.01.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MADURA Dawid | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 | zakwalifikowano |
2. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 | zakwalifikowano |
3. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
4. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 | zakwalifikowano |
5. | CHRZANOWSKI Jakub | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.07.2004 | zakwalifikowano |
6. | Kwaśnik Dominik | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 14.03.2005 | zakwalifikowano |
7. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
8. | Mróz Michał | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2004 | zakwalifikowano |
8. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 | zakwalifikowano |
10. | GAŁECKI Jakub | UKS PIAST LEGNICA | 28.03.2004 | zakwalifikowano |
11. | Łagan Hubert | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2005 | zakwalifikowano |
12. | MARCZAK Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 | zakwalifikowano |
13. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 | zakwalifikowano |
14. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
15. | Kapias Augustyn | AZS AWF KATOWICE | 14.01.2005 | zakwalifikowano |
16. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 | zakwalifikowano |
17. | CETNAR Patryk | UKS PIAST LEGNICA | 15.11.2005 | zakwalifikowano |
18. | CEPIŃSKI Jakub | KS OLIMP LUBIN | 10.11.2004 | zakwalifikowano |
19. | KUROWSKI Bartłomiej | PIAST GLIWICE | 06.07.2005 | zakwalifikowano |
20. | Politowicz Stanisław | KS Milenium | 06.09.2004 | zakwalifikowano |
21. | MIESZKIEŁŁO Jan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 23.06.2005 | zakwalifikowano |
22. | Parafiniuk Łukasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 | zakwalifikowano |
23. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 | zakwalifikowano |
24. | Skalski Jan | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 | zakwalifikowano |
24. | Olejniczak Kamil | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 | zakwalifikowano |
26. | Puchała Mikołaj | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 | zakwalifikowano |
27. | Szóstek Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 | zakwalifikowano |
28. | NIECKARZ Antoni | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.01.2005 | zakwalifikowano |
29. | MUCHA Maciej | PIAST GLIWICE | 01.05.2004 | zakwalifikowano |
30. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 | zakwalifikowano |
31. | GIEDROJĆ Jerzy | KS SZPADA WROCŁAW | 31.07.2005 | zakwalifikowano |
32. | Klocek Kacper | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 20.09.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
2. | CHRZANOWSKI Jakub | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.07.2004 |
3. | MADURA Dawid | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 |
3. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
5. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
6. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
7. | Olejniczak Kamil | PIAST GLIWICE | 29.10.2004 |
8. | Szóstek Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 |
9. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
10. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
11. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |
12. | Łagan Hubert | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2005 |
13. | MARCZAK Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 |
14. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
15. | CEPIŃSKI Jakub | KS OLIMP LUBIN | 10.11.2004 |
16. | MUCHA Maciej | PIAST GLIWICE | 01.05.2004 |
17. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
18. | Kwaśnik Dominik | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 14.03.2005 |
19. | Mróz Michał | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2004 |
20. | GAŁECKI Jakub | UKS PIAST LEGNICA | 28.03.2004 |
21. | Kapias Augustyn | AZS AWF KATOWICE | 14.01.2005 |
22. | CETNAR Patryk | UKS PIAST LEGNICA | 15.11.2005 |
23. | KUROWSKI Bartłomiej | PIAST GLIWICE | 06.07.2005 |
24. | Politowicz Stanisław | KS Milenium | 06.09.2004 |
25. | MIESZKIEŁŁO Jan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 23.06.2005 |
26. | Parafiniuk Łukasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 |
27. | Skalski Jan | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 |
28. | Puchała Mikołaj | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 |
29. | NIECKARZ Antoni | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.01.2005 |
30. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
31. | GIEDROJĆ Jerzy | KS SZPADA WROCŁAW | 31.07.2005 |
32. | Klocek Kacper | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 20.09.2004 |