Nazwa: Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Dziecka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.05.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SPANDEL Piotr | 12 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 |
2. | WŁODARCZYK Piotr | 1 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 |
3. | TUREK Cyryl | 20 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 29.12.2007 |
4. | Szczepaniak Maksymilian | 24 | PIAST GLIWICE | 31.05.2008 |
5. | KWAPISZ Oliwier | 11 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2008 |
6. | Gonet Aleksander | 21 | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 |
7. | ZAKRZEWSKI Antoni | 24 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.04.2008 |
8. | Huwer Tymoteusz | 2 | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
9. | DURNEVYCH Myron | 24 | ||
10. | Wilk Dominik | 24 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 17.01.2008 |
11. | Wróblewski Bartosz | 9 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.01.2007 |
12. | Drobczyk Franciszek | 19 | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 |
13. | TWARDOCH Franciszek | 22 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 12.09.2007 |
14. | ADAMCZYK Mikołaj | 10 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
15. | HODÓR Szymon | 13 | RMKS RYBNIK | 19.09.2007 |
16. | MAKUCH Maciej | 24 | UKS PIAST LEGNICA | 01.05.2007 |
17. | KROCHMALSKI Filip | 3 | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
18. | MAŁOZIĘĆ Szymon | 24 | UKS TRÓJKA RADLIN | 26.06.2008 |
19. | GUSTA SEWERYN | 18 | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 |
20. | Zarek Tymon | 8 | UKS START OPOLE | 25.04.2007 |
21. | SKWARA Adam | 33 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 17.09.2008 |
22. | Ryszka Bartosz | 24 | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.03.2009 |
23. | KOC Stefan | 7 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.05.2007 |
24. | Legierski Tomasz | 14 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.12.2007 |
25. | NOWAKOWSKI Jan | 4 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.12.2007 |
26. | Serwin Mikołaj | 17 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.08.2008 |
27. | Ciapała Bartosz | 23 | RMKS RYBNIK | 24.07.2008 |
28. | Matyszok Bartosz | 5 | UKS START OPOLE | 01.07.2008 |
29. | SOWULA Jakub | 16 | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.2009 |
30. | DADOK-GRABSKI Bartosz | 15 | SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE | 06.09.2007 |
31. | Woźniak Mateusz | 24 | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 |
32. | WIKTOR Stanisław | 24 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.09.2007 |
33. | Zalewski Jan | 6 | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 | zakwalifikowano |
2. | KOC Stefan | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.05.2007 | zakwalifikowano |
3. | ZAKRZEWSKI Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.04.2008 | zakwalifikowano |
4. | Zalewski Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 | zakwalifikowano |
5. | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 | zakwalifikowano |
6. | Wróblewski Bartosz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.01.2007 | zakwalifikowano |
7. | DURNEVYCH Myron | zakwalifikowano | ||
8. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 | zakwalifikowano |
9. | WIKTOR Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.09.2007 | zakwalifikowano |
10. | NOWAKOWSKI Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.12.2007 | zakwalifikowano |
11. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 | zakwalifikowano |
12. | Zarek Tymon | UKS START OPOLE | 25.04.2007 | zakwalifikowano |
13. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 | zakwalifikowano |
14. | SPANDEL Piotr | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 | zakwalifikowano |
15. | DADOK-GRABSKI Bartosz | SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE | 06.09.2007 | zakwalifikowano |
16. | Szczepaniak Maksymilian | PIAST GLIWICE | 31.05.2008 | zakwalifikowano |
17. | Matyszok Bartosz | UKS START OPOLE | 01.07.2008 | zakwalifikowano |
18. | Legierski Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.12.2007 | zakwalifikowano |
19. | Serwin Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.08.2008 | zakwalifikowano |
20. | HODÓR Szymon | RMKS RYBNIK | 19.09.2007 | zakwalifikowano |
21. | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 | zakwalifikowano |
22. | Gonet Aleksander | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 | zakwalifikowano |
23. | SKWARA Adam | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 17.09.2008 | zakwalifikowano |
24. | Ciapała Bartosz | RMKS RYBNIK | 24.07.2008 | zakwalifikowano |
25. | Ryszka Bartosz | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.03.2009 | zakwalifikowano |
26. | Woźniak Mateusz | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 | zakwalifikowano |
27. | MAKUCH Maciej | UKS PIAST LEGNICA | 01.05.2007 | zakwalifikowano |
28. | Wilk Dominik | UKS ZAWISZA KATOWICE | 17.01.2008 | zakwalifikowano |
29. | TUREK Cyryl | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 29.12.2007 | zakwalifikowano |
30. | MAŁOZIĘĆ Szymon | UKS TRÓJKA RADLIN | 26.06.2008 | zakwalifikowano |
31. | SOWULA Jakub | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.2009 | zakwalifikowano |
32. | KWAPISZ Oliwier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2008 | zakwalifikowano |
33. | TWARDOCH Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 12.09.2007 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | ZAKRZEWSKI Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.04.2008 |
2. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
3. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
3. | DURNEVYCH Myron | ||
5. | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 |
6. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
7. | Zarek Tymon | UKS START OPOLE | 25.04.2007 |
8. | DADOK-GRABSKI Bartosz | SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE | 06.09.2007 |
9. | KOC Stefan | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.05.2007 |
10. | Zalewski Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 |
11. | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 |
12. | Wróblewski Bartosz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.01.2007 |
13. | WIKTOR Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.09.2007 |
14. | NOWAKOWSKI Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.12.2007 |
15. | SPANDEL Piotr | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 |
16. | Matyszok Bartosz | UKS START OPOLE | 01.07.2008 |
17. | Szczepaniak Maksymilian | PIAST GLIWICE | 31.05.2008 |
18. | Legierski Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.12.2007 |
19. | Serwin Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.08.2008 |
20. | HODÓR Szymon | RMKS RYBNIK | 19.09.2007 |
21. | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 |
22. | Gonet Aleksander | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 |
23. | SKWARA Adam | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 17.09.2008 |
24. | Ciapała Bartosz | RMKS RYBNIK | 24.07.2008 |
25. | Ryszka Bartosz | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.03.2009 |
26. | Woźniak Mateusz | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 |
27. | MAKUCH Maciej | UKS PIAST LEGNICA | 01.05.2007 |
28. | Wilk Dominik | UKS ZAWISZA KATOWICE | 17.01.2008 |
29. | TUREK Cyryl | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 29.12.2007 |
30. | MAŁOZIĘĆ Szymon | UKS TRÓJKA RADLIN | 26.06.2008 |
31. | SOWULA Jakub | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.2009 |
32. | KWAPISZ Oliwier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.12.2008 |
33. | TWARDOCH Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 12.09.2007 |