Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Dziecka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.05.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Paulina OSTROWSKA 11 PIAST GLIWICE 12.04.2006
2. Otylia BARTOSZEK 30 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
3. Lena URBANEK 21 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
4. Aleksandra SZYMAŃSKA 20 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
5. Katarzyna Ślęzak 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
6. Oliwia GARUS 10 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
7. Maja Wuzik 31 RMKS RYBNIK 14.03.2006
8. Weronika Gęsińska 22 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
9. Amelia KWAPISZ 13 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
10. Marta KONIECZEK 32 UKSz LEGNICA 08.11.2006
11. Oliwia MĘŻYK 19 RMKS RYBNIK 10.10.2006
12. Liliana Porwoł 2 RMKS RYBNIK 24.05.2006
13. Zuzanna Środa 9 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
14. Zuzanna Kraczla 29 UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
15. Aleksandra POGODA 23 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.10.2005
16. Antonina Korduła 8 RMKS RYBNIK 18.11.2005
17. Marta POPIELA 25 BUDOWLANI TORUŃ 08.10.2005
18. Emilia GAWROŃSKA 18 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005
19. Karolina NIEWIADOMSKA 32 T.S. GÓRNIK RADLIN
20. Patrycja Pelon 3 UKS START OPOLE 21.02.2005
21. Kaja Reil 12 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
22. Małgorzata SZWED 26 UKS TRÓJKA RADLIN 12.11.2005
23. Antonina Halemba 7 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
24. Natalia CIEŚLIK 17 RMKS RYBNIK 27.07.2005
25. Lena Pasieka 32 AZS AWF KATOWICE 05.11.2006
26. Wiktoria IZDEBSKA 4 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
27. Emilia CZAJKA 15 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
28. Agata MUCHA 27 PIAST GLIWICE 27.10.2006
29. Apolonia HOLC 14 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006
30. Anastazja ZAZULAK 32 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
31. Anna Dawidowicz 16 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
32. Maria MAŁOZIĘĆ 28 UKS TRÓJKA RADLIN 16.08.2006
33. Zuzanna WIESNER 5 MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
34. Zuzanna Jarosz 24 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
35. Patrycja RADWAN 6 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
2. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
3. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
4. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
5. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
6. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
7. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
8. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
9. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
10. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006 zakwalifikowano
11. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
12. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
13. Emilia GAWROŃSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005 zakwalifikowano
14. Małgorzata SZWED UKS TRÓJKA RADLIN 12.11.2005 zakwalifikowano
14. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
14. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
17. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
18. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
19. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006 zakwalifikowano
19. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 zakwalifikowano
21. Aleksandra POGODA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.10.2005 zakwalifikowano
22. Natalia CIEŚLIK RMKS RYBNIK 27.07.2005 zakwalifikowano
23. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
24. Agata MUCHA PIAST GLIWICE 27.10.2006 zakwalifikowano
25. Maria MAŁOZIĘĆ UKS TRÓJKA RADLIN 16.08.2006 zakwalifikowano
26. Marta POPIELA BUDOWLANI TORUŃ 08.10.2005 zakwalifikowano
27. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
28. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
29. Weronika Gęsińska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005 zakwalifikowano
30. Apolonia HOLC TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006 zakwalifikowano
31. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
32. Marta KONIECZEK UKSz LEGNICA 08.11.2006 zakwalifikowano
33. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006 zakwalifikowano
34. Lena Pasieka AZS AWF KATOWICE 05.11.2006 zakwalifikowano
35. Karolina NIEWIADOMSKA T.S. GÓRNIK RADLIN zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
2. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
3. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
3. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
5. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
6. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
7. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
8. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
9. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
10. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
11. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
12. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
13. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
14. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
15. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
16. Aleksandra POGODA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.10.2005
17. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
18. Emilia GAWROŃSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005
19. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
19. Małgorzata SZWED UKS TRÓJKA RADLIN 12.11.2005
21. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
22. Natalia CIEŚLIK RMKS RYBNIK 27.07.2005
23. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
24. Agata MUCHA PIAST GLIWICE 27.10.2006
25. Maria MAŁOZIĘĆ UKS TRÓJKA RADLIN 16.08.2006
26. Marta POPIELA BUDOWLANI TORUŃ 08.10.2005
27. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
28. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
29. Weronika Gęsińska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
30. Apolonia HOLC TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006
31. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
32. Marta KONIECZEK UKSz LEGNICA 08.11.2006
33. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006
34. Lena Pasieka AZS AWF KATOWICE 05.11.2006
35. Karolina NIEWIADOMSKA T.S. GÓRNIK RADLIN

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy