Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Dziecka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.05.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Lena KALISZUK 36 BUDOWLANI TORUŃ 21.08.2004
2. Marta KRAUSE 14 UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
3. Maria CHMIELORZ 25 AKS MIKOŁÓW 30.10.2003
4. Alicja OSTROWSKA 12 PIAST GLIWICE 06.08.2003
5. Kornelia NIEDŹWIEDZKA 36 T.S. GÓRNIK RADLIN 29.07.2004
6. Alicja KLASIK 1 RMKS RYBNIK 14.02.2004
7. Julia TROJANOWSKA 26 MUSZKIETER GLIWICE 29.08.2003
8. Kinga Zgryźniak 2 RMKS RYBNIK 22.06.2003
9. Natalia MACIEJCZYK 36 T.S. GÓRNIK RADLIN
10. Anna ROSKOSZ 19 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
11. Julia Pieszur 23 AKS MIKOŁÓW 03.06.2003
12. Karolina MALCZOK 24 UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003
13. Emilia Korkus 11 PIAST GLIWICE 18.12.2004
14. Michalina KOBYLNICKA 13 PIAST GLIWICE 08.01.2004
15. Hanna JENDRZEJ 9 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003
16. Maria MUSZER 35 AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
17. Patrycja Frystacka 3 RMKS RYBNIK 01.11.2003
18. Zofia PIEJAK 21 RMKS RYBNIK 05.05.2003
19. Agnieszka Makowska 27 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
20. Alicja JAWORSKA 15 UKS PIAST LEGNICA 05.09.2003
21. Dominika HOJDYS 34 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.01.2003
22. Magdalena PIĄTEK 22 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
23. Klara MAJGIER 10 PIAST GLIWICE 19.06.2003
24. Maja Osadnik 4 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
25. Agata KOTULSKA 16 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
26. Zuzanna PILAROWSKA 33 MDK NR 1 BYTOM 12.02.2003
27. Zuzanna WALCZAK 29 AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
28. Anna Tatoj 17 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
29. Paulina WALCZAK 36 AKS MIKOŁÓW 11.11.2004
30. Bernadeta MAJGIER 8 PIAST GLIWICE 19.06.2003
31. Kornelia MALINOWSKA 32 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003
32. Martyna Adamska 20 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
33. Gloria KLUGHARDT 5 AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
34. Patrycja WITA 28 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
35. Marta MUSZER 30 AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
36. Julia WERONIECKA 31 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
37. Zuzanna Zarek 18 UKS START OPOLE 06.11.2004
38. Emilia JAROSZEK 7 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
39. Julia PAPEE 36 PIAST GLIWICE
40. Marta FLIG 36 UKS TRÓJKA RADLIN 21.03.2003
41. Anna WIECZOREK 6 PIAST GLIWICE 20.05.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
2. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
2. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
4. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
5. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
6. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
7. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
8. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
9. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
10. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
11. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003 zakwalifikowano
12. Marta MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003 zakwalifikowano
13. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
14. Julia TROJANOWSKA MUSZKIETER GLIWICE 29.08.2003 zakwalifikowano
15. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
16. Zofia PIEJAK RMKS RYBNIK 05.05.2003 zakwalifikowano
17. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
18. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003 zakwalifikowano
19. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
20. Hanna JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003 zakwalifikowano
21. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003 zakwalifikowano
22. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004 zakwalifikowano
23. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
23. Maria CHMIELORZ AKS MIKOŁÓW 30.10.2003 zakwalifikowano
25. Karolina MALCZOK UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003 zakwalifikowano
26. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
27. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003 zakwalifikowano
28. Zuzanna PILAROWSKA MDK NR 1 BYTOM 12.02.2003 zakwalifikowano
29. Alicja JAWORSKA UKS PIAST LEGNICA 05.09.2003 zakwalifikowano
30. Dominika HOJDYS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.01.2003 zakwalifikowano
31. Paulina WALCZAK AKS MIKOŁÓW 11.11.2004 zakwalifikowano
32. Julia Pieszur AKS MIKOŁÓW 03.06.2003 zakwalifikowano
33. Maria MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003 zakwalifikowano
34. Kornelia MALINOWSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003 zakwalifikowano
35. Marta FLIG UKS TRÓJKA RADLIN 21.03.2003 zakwalifikowano
36. Kornelia NIEDŹWIEDZKA T.S. GÓRNIK RADLIN 29.07.2004 zakwalifikowano
37. Julia PAPEE PIAST GLIWICE zakwalifikowano
38. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003 zakwalifikowano
39. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004 zakwalifikowano
39. Lena KALISZUK BUDOWLANI TORUŃ 21.08.2004 zakwalifikowano
41. Natalia MACIEJCZYK T.S. GÓRNIK RADLIN zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
2. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
3. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
3. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003
5. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
6. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
7. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
8. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
9. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
10. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
11. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
12. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
13. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
14. Julia TROJANOWSKA MUSZKIETER GLIWICE 29.08.2003
15. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
16. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
17. Marta MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
18. Zofia PIEJAK RMKS RYBNIK 05.05.2003
19. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
20. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
21. Hanna JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003
22. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
23. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
23. Maria CHMIELORZ AKS MIKOŁÓW 30.10.2003
25. Karolina MALCZOK UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003
26. Zuzanna PILAROWSKA MDK NR 1 BYTOM 12.02.2003
27. Alicja JAWORSKA UKS PIAST LEGNICA 05.09.2003
28. Julia Pieszur AKS MIKOŁÓW 03.06.2003
29. Kornelia MALINOWSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.10.2003
30. Marta FLIG UKS TRÓJKA RADLIN 21.03.2003
31. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
32. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
33. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004
34. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
35. Dominika HOJDYS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.01.2003
36. Paulina WALCZAK AKS MIKOŁÓW 11.11.2004
37. Maria MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
38. Kornelia NIEDŹWIEDZKA T.S. GÓRNIK RADLIN 29.07.2004
39. Julia PAPEE PIAST GLIWICE
40. Lena KALISZUK BUDOWLANI TORUŃ 21.08.2004
41. Natalia MACIEJCZYK T.S. GÓRNIK RADLIN

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy