Nazwa: Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 15.10.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | RUSIN Jędrzej | 20 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 23.11.2006 |
2. | PŁATEK Franciszek | 18 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.01.2006 |
3. | Sławek Jeremi | 1 | UKS START OPOLE | 07.08.2006 |
4. | WÓJTOWICZ Szymon | 35 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 26.09.2006 |
5. | GUSTA SEWERYN | 35 | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 |
6. | LACHOWICZ Kacper | 35 | T.S. GÓRNIK RADLIN | |
7. | ĆWIR Jan | 35 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.01.2007 |
8. | Zarek Tymon | 19 | UKS START OPOLE | 25.04.2007 |
9. | MADERA Michał | 35 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.06.2006 |
10. | WITOSZEK Dawid | 17 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.12.2006 |
11. | JABŁOŃSKI Marcin | 35 | AZS AWF KATOWICE | 17.12.2006 |
12. | LIP Igor | 35 | RMKS RYBNIK | 02.04.2006 |
13. | WODNIAK Szymon | 2 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 |
14. | MAKUCH Maciej | 35 | UKS PIAST LEGNICA | 01.05.2007 |
15. | OTAWA Filip | 34 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 19.01.2006 |
16. | Wąsik Tadeusz | 16 | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 |
17. | Bednarski Antoni | 35 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.12.2007 |
18. | Kurowski Błażej | 22 | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 |
19. | KANIK Maksymilian | 35 | AZS AWF KATOWICE | 07.07.2006 |
20. | ZACHAREWICZ Jan | 35 | KS ZAWISZA CZARNY | 23.03.2007 |
21. | WALKOWIAK Szymon | 3 | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
22. | DADOK-GRABSKI Bartosz | 35 | SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE | 06.09.2007 |
23. | Huwer Tymoteusz | 15 | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
24. | KROCHMALSKI Filip | 21 | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
25. | KUPIEC Ignacy | 35 | KKS KRAKÓW | 21.08.2007 |
26. | ŚMIGIELSKI Aleksander | 33 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.05.2007 |
27. | Szynal Kacper | 4 | AZS AWF WROCŁAW | 27.12.2006 |
28. | FRAŚ Franciszek | 35 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2007 |
29. | LEŚNIAK Tadeusz | 31 | UKS START OPOLE | 24.03.2006 |
30. | HAJDUK Szymon | 35 | KS SZPADA WADOWICE | 21.08.2006 |
31. | Łęski Jacek | 5 | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
32. | Zalewski Jan | 23 | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 |
33. | FECHNER Oskar | 35 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.2007 |
34. | NOWAKOWSKI Jan | 14 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.12.2007 |
35. | RIEGEL Radosław | 35 | PIAST GLIWICE | 21.04.2006 |
36. | Wróblewski Bartosz | 24 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.01.2007 |
37. | LITWIN Błażej | 6 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 |
38. | Grzelak Igor | 35 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 |
39. | SPANDEL Piotr | 30 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 |
40. | Madej Mikołaj | 35 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 28.01.2006 |
41. | KRASNOWSKI Wojciech | 13 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 |
42. | Wojciechowski Szymon | 7 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 |
43. | HAPEK Franciszek | 31 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 02.02.2007 |
44. | HODÓR Szymon | 25 | RMKS RYBNIK | 19.09.2007 |
45. | Lewandowski Igor | 12 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.11.2006 |
46. | CZERWIŃSKI Dominik | 35 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.03.2006 |
47. | KOZŁOWSKI Adam | 35 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.08.2006 |
48. | ADAMCZYK Mikołaj | 26 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
49. | Bednarski Błażej | 11 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 |
50. | PASZAK Aleksander | 8 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.06.2006 |
51. | LACHOWSKI Tymon | 35 | AZS AWF WARSZAWA | 10.11.2006 |
52. | JAGIEŁŁOWICZ Jakub | 29 | KKS KRAKÓW | 04.09.2006 |
53. | BELUCH Wojciech | 35 | MUSZKIETER GLIWICE | 03.02.2006 |
54. | ZAKRZEWSKI Maksymilian | 27 | KS ZAWISZA CZARNY | 11.09.2006 |
55. | BRZEZINKA Jacek | 35 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.12.2007 |
56. | MATYSZOK Wojciech | 10 | UKS START OPOLE | 23.07.2006 |
57. | Drobczyk Franciszek | 28 | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 |
58. | Skałecki Antoni | 9 | KS SZPADA WROCŁAW | 03.06.2007 |
59. | STODÓŁKA Maciej | 35 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 24.07.2007 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 | zakwalifikowano |
2. | WODNIAK Szymon | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 | zakwalifikowano |
3. | Sławek Jeremi | UKS START OPOLE | 07.08.2006 | zakwalifikowano |
4. | Szynal Kacper | AZS AWF WROCŁAW | 27.12.2006 | zakwalifikowano |
5. | Madej Mikołaj | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 28.01.2006 | zakwalifikowano |
6. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 | zakwalifikowano |
7. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 | zakwalifikowano |
8. | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 | zakwalifikowano |
9. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 | zakwalifikowano |
10. | JABŁOŃSKI Marcin | AZS AWF KATOWICE | 17.12.2006 | zakwalifikowano |
11. | Lewandowski Igor | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.11.2006 | zakwalifikowano |
12. | KRASNOWSKI Wojciech | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 | zakwalifikowano |
13. | MATYSZOK Wojciech | UKS START OPOLE | 23.07.2006 | zakwalifikowano |
14. | LACHOWSKI Tymon | AZS AWF WARSZAWA | 10.11.2006 | zakwalifikowano |
15. | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 | zakwalifikowano |
16. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 | zakwalifikowano |
17. | DADOK-GRABSKI Bartosz | SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE | 06.09.2007 | zakwalifikowano |
18. | LEŚNIAK Tadeusz | UKS START OPOLE | 24.03.2006 | zakwalifikowano |
19. | Kurowski Błażej | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 | zakwalifikowano |
20. | OTAWA Filip | T.S. GÓRNIK RADLIN | 19.01.2006 | zakwalifikowano |
21. | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 | zakwalifikowano |
22. | ZAKRZEWSKI Maksymilian | KS ZAWISZA CZARNY | 11.09.2006 | zakwalifikowano |
23. | STODÓŁKA Maciej | UKS GRYFEK SZCZECIN | 24.07.2007 | zakwalifikowano |
24. | KOZŁOWSKI Adam | MKS KUSY SZCZECIN | 04.08.2006 | zakwalifikowano |
25. | HAJDUK Szymon | KS SZPADA WADOWICE | 21.08.2006 | zakwalifikowano |
26. | ŚMIGIELSKI Aleksander | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.05.2007 | zakwalifikowano |
27. | RUSIN Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 23.11.2006 | zakwalifikowano |
28. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 | zakwalifikowano |
29. | WITOSZEK Dawid | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.12.2006 | zakwalifikowano |
30. | PŁATEK Franciszek | MKS KUSY SZCZECIN | 10.01.2006 | zakwalifikowano |
31. | NOWAKOWSKI Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.12.2007 | zakwalifikowano |
32. | Zarek Tymon | UKS START OPOLE | 25.04.2007 | zakwalifikowano |
33. | Zalewski Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 | zakwalifikowano |
34. | ĆWIR Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.01.2007 | zakwalifikowano |
35. | Skałecki Antoni | KS SZPADA WROCŁAW | 03.06.2007 | zakwalifikowano |
36. | Wróblewski Bartosz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.01.2007 | zakwalifikowano |
37. | PASZAK Aleksander | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.06.2006 | zakwalifikowano |
38. | Bednarski Błażej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 | zakwalifikowano |
39. | SPANDEL Piotr | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 | zakwalifikowano |
40. | HAPEK Franciszek | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 02.02.2007 | zakwalifikowano |
41. | BELUCH Wojciech | MUSZKIETER GLIWICE | 03.02.2006 | zakwalifikowano |
42. | WÓJTOWICZ Szymon | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 26.09.2006 | zakwalifikowano |
43. | RIEGEL Radosław | PIAST GLIWICE | 21.04.2006 | zakwalifikowano |
44. | ZACHAREWICZ Jan | KS ZAWISZA CZARNY | 23.03.2007 | zakwalifikowano |
45. | MAKUCH Maciej | UKS PIAST LEGNICA | 01.05.2007 | zakwalifikowano |
46. | LITWIN Błażej | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 | zakwalifikowano |
47. | HODÓR Szymon | RMKS RYBNIK | 19.09.2007 | zakwalifikowano |
48. | Grzelak Igor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 | zakwalifikowano |
49. | MADERA Michał | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.06.2006 | zakwalifikowano |
50. | Bednarski Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.12.2007 | zakwalifikowano |
51. | LIP Igor | RMKS RYBNIK | 02.04.2006 | zakwalifikowano |
52. | KUPIEC Ignacy | KKS KRAKÓW | 21.08.2007 | zakwalifikowano |
53. | JAGIEŁŁOWICZ Jakub | KKS KRAKÓW | 04.09.2006 | zakwalifikowano |
54. | FECHNER Oskar | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.2007 | zakwalifikowano |
55. | FRAŚ Franciszek | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2007 | zakwalifikowano |
56. | KANIK Maksymilian | AZS AWF KATOWICE | 07.07.2006 | zakwalifikowano |
56. | LACHOWICZ Kacper | T.S. GÓRNIK RADLIN | zakwalifikowano | |
58. | CZERWIŃSKI Dominik | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.03.2006 | zakwalifikowano |
58. | BRZEZINKA Jacek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.12.2007 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Sławek Jeremi | UKS START OPOLE | 07.08.2006 |
2. | Madej Mikołaj | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 28.01.2006 |
3. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
3. | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 |
5. | WODNIAK Szymon | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 |
6. | Szynal Kacper | AZS AWF WROCŁAW | 27.12.2006 |
7. | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 |
8. | Bednarski Błażej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 |
9. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
10. | JABŁOŃSKI Marcin | AZS AWF KATOWICE | 17.12.2006 |
11. | Lewandowski Igor | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.11.2006 |
12. | KRASNOWSKI Wojciech | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 |
13. | MATYSZOK Wojciech | UKS START OPOLE | 23.07.2006 |
14. | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 |
15. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
16. | LITWIN Błażej | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 |
17. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
18. | OTAWA Filip | T.S. GÓRNIK RADLIN | 19.01.2006 |
19. | ZAKRZEWSKI Maksymilian | KS ZAWISZA CZARNY | 11.09.2006 |
20. | Zalewski Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 |
21. | ĆWIR Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.01.2007 |
22. | Skałecki Antoni | KS SZPADA WROCŁAW | 03.06.2007 |
23. | Wróblewski Bartosz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.01.2007 |
24. | PASZAK Aleksander | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.06.2006 |
25. | SPANDEL Piotr | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 |
26. | HAPEK Franciszek | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 02.02.2007 |
27. | BELUCH Wojciech | MUSZKIETER GLIWICE | 03.02.2006 |
28. | WÓJTOWICZ Szymon | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 26.09.2006 |
29. | ZACHAREWICZ Jan | KS ZAWISZA CZARNY | 23.03.2007 |
30. | HODÓR Szymon | RMKS RYBNIK | 19.09.2007 |
31. | Grzelak Igor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 |
32. | LIP Igor | RMKS RYBNIK | 02.04.2006 |
33. | LACHOWSKI Tymon | AZS AWF WARSZAWA | 10.11.2006 |
34. | DADOK-GRABSKI Bartosz | SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE | 06.09.2007 |
35. | LEŚNIAK Tadeusz | UKS START OPOLE | 24.03.2006 |
36. | Kurowski Błażej | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 |
37. | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 |
38. | STODÓŁKA Maciej | UKS GRYFEK SZCZECIN | 24.07.2007 |
39. | KOZŁOWSKI Adam | MKS KUSY SZCZECIN | 04.08.2006 |
40. | HAJDUK Szymon | KS SZPADA WADOWICE | 21.08.2006 |
41. | ŚMIGIELSKI Aleksander | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.05.2007 |
42. | RUSIN Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 23.11.2006 |
43. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
44. | WITOSZEK Dawid | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.12.2006 |
45. | PŁATEK Franciszek | MKS KUSY SZCZECIN | 10.01.2006 |
46. | NOWAKOWSKI Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.12.2007 |
47. | Zarek Tymon | UKS START OPOLE | 25.04.2007 |
48. | RIEGEL Radosław | PIAST GLIWICE | 21.04.2006 |
49. | MAKUCH Maciej | UKS PIAST LEGNICA | 01.05.2007 |
50. | MADERA Michał | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.06.2006 |
51. | Bednarski Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.12.2007 |
52. | KUPIEC Ignacy | KKS KRAKÓW | 21.08.2007 |
53. | JAGIEŁŁOWICZ Jakub | KKS KRAKÓW | 04.09.2006 |
54. | FECHNER Oskar | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.2007 |
55. | FRAŚ Franciszek | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2007 |
56. | LACHOWICZ Kacper | T.S. GÓRNIK RADLIN | |
56. | KANIK Maksymilian | AZS AWF KATOWICE | 07.07.2006 |
58. | CZERWIŃSKI Dominik | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.03.2006 |
58. | BRZEZINKA Jacek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.12.2007 |