Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.03.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Leon SCHNIEPP 80 01.01.2007
2. Douglas WONG 72 01.01.2006
3. Art PROSSE 52 01.01.2007
4. Rares BETEAGU 53 01.01.2008
5. Benedykt DENKIEWICZ 1 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
6. Andrzej Działach 27 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
7. Tudor SAMOILA 25 01.01.2006
8. Kacper PĘKALA 2 UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
9. Lennox KETNER 78 11.09.2006
10. Robert IAKOVLEV 51 01.01.2008
11. David SAGARDI 54 01.01.2006
12. Mars OBORSKIS 55 01.01.2006
13. Nichita NISTOR 24 01.01.2006
14. Chris LANG 75 01.01.2006
15. Aleksander DENKIEWICZ 3 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
16. Ali Mohammed ALSHAIKH 29 01.01.2006
17. Daniel DULGHERU 23 01.01.2007
18. Arkadii BAIBURIN 84 01.01.2006
19. Kyill WOLSCHKE 56 01.01.2006
20. Egors PANKINS 36 01.01.2007
21. Jakub ZIÓŁKOWSKI 4 UKS SZABLA ZĄBKI 05.04.2006
22. Tudor MOISE 22 01.01.2007
23. Botond CSOBA 48 01.01.2007
24. Nikolaos Angelos PERGAMALIS 31 01.01.2007
25. Daniil SKOROKHOD 74 01.01.2007
26. Nathan TAYLOR 85 01.01.2006
27. Grzegorz Wnuk 32 AZS AWF WARSZAWA 14.09.2006
28. Ivan NASENNIK 6 01.01.2006
29. Mehmet Emir UGURLU 21 01.01.2006
30. Alex LISTER 59 01.01.2006
31. Albert DINICU 73 01.01.2006
32. Eldar KRPOV 7 01.01.2006
33. Onat SEN 33 01.01.2006
34. Alessandro CONETE 81 01.01.2007
35. Mountader Jaber ALNUJAYDI 20 01.01.2006
36. Aravindhan PARAMESWARAN 8 01.01.2006
37. Jakub GUMIŃSKI 60 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 18.06.2006
38. Alexandru TUDOR 65 01.01.2007
39. Fedor SAVIN 34 01.01.2006
40. Iannis ROSESCU 50 01.01.2006
41. Harry MOGIE 71 01.01.2007
42. Yehor ZHEBEL 18 01.01.2007
43. Paul GEIMER 42 01.01.2006
44. Karl DUNGER 17 01.01.2007
45. Kajetan Moczydłowski 77 MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
46. Lumir KRAL 10 01.01.2007
47. Dacian ENACHE 62 01.01.2006
48. Maurice ENGEL 16 01.01.2007
49. Bulcsu TATAI 63 01.01.2006
50. Antoni DĄBROWSKI 43 UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
51. Matei DEDIU 67 01.01.2006
52. Horia NITU 15 01.01.2007
53. Synodinos PASCHALIDIOGLOU 68 01.01.2006
54. Egor KUPRIJANOV 66 01.01.2006
55. Tudor BORCEA 38 01.01.2007
56. Makary Mosak 39 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007
57. Lenz DANNEMANN 70 01.01.2006
58. Jasper HYAMS 14 01.01.2007
59. Alexandru ANDRONE 64 01.01.2006
60. Daniel KUZMICHEV 13 01.01.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
2. Bulcsu TATAI 01.01.2006 zakwalifikowano
3. Dacian ENACHE 01.01.2006 zakwalifikowano
4. Arkadii BAIBURIN 01.01.2006 zakwalifikowano
4. Chris LANG 01.01.2006 zakwalifikowano
6. Alexandru TUDOR 01.01.2007 zakwalifikowano
7. Alex LISTER 01.01.2006 zakwalifikowano
7. Harry MOGIE 01.01.2007 zakwalifikowano
7. Synodinos PASCHALIDIOGLOU 01.01.2006 zakwalifikowano
10. Lenz DANNEMANN 01.01.2006 zakwalifikowano
11. Daniel DULGHERU 01.01.2007 zakwalifikowano
12. Nathan TAYLOR 01.01.2006 zakwalifikowano
13. Botond CSOBA 01.01.2007 zakwalifikowano
14. Karl DUNGER 01.01.2007 zakwalifikowano
15. Daniel KUZMICHEV 01.01.2007 zakwalifikowano
15. Onat SEN 01.01.2006 zakwalifikowano
17. David SAGARDI 01.01.2006 zakwalifikowano
18. Matei DEDIU 01.01.2006 zakwalifikowano
19. Alessandro CONETE 01.01.2007 zakwalifikowano
20. Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007 zakwalifikowano
21. Douglas WONG 01.01.2006 zakwalifikowano
21. Kyill WOLSCHKE 01.01.2006 zakwalifikowano
23. Mars OBORSKIS 01.01.2006 zakwalifikowano
24. Daniil SKOROKHOD 01.01.2007 zakwalifikowano
25. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
26. Art PROSSE 01.01.2007 zakwalifikowano
27. Egor KUPRIJANOV 01.01.2006 zakwalifikowano
27. Aravindhan PARAMESWARAN 01.01.2006 zakwalifikowano
29. Fedor SAVIN 01.01.2006 zakwalifikowano
30. Jasper HYAMS 01.01.2007 zakwalifikowano
30. Mountader Jaber ALNUJAYDI 01.01.2006 zakwalifikowano
32. Iannis ROSESCU 01.01.2006 zakwalifikowano
33. Tudor BORCEA 01.01.2007 zakwalifikowano
34. Ivan NASENNIK 01.01.2006 zakwalifikowano
35. Mehmet Emir UGURLU 01.01.2006 zakwalifikowano
35. Robert IAKOVLEV 01.01.2008 zakwalifikowano
37. Eldar KRPOV 01.01.2006 zakwalifikowano
38. Kajetan Moczydłowski MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006 zakwalifikowano
38. Paul GEIMER 01.01.2006 zakwalifikowano
40. Maurice ENGEL 01.01.2007 zakwalifikowano
40. Horia NITU 01.01.2007 zakwalifikowano
42. Yehor ZHEBEL 01.01.2007 zakwalifikowano
43. Jakub GUMIŃSKI GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 18.06.2006 zakwalifikowano
44. Ali Mohammed ALSHAIKH 01.01.2006 zakwalifikowano
45. Jakub ZIÓŁKOWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 05.04.2006 zakwalifikowano
46. Nichita NISTOR 01.01.2006 zakwalifikowano
47. Nikolaos Angelos PERGAMALIS 01.01.2007 zakwalifikowano
48. Tudor MOISE 01.01.2007 zakwalifikowano
49. Leon SCHNIEPP 01.01.2007 zakwalifikowano
50. Tudor SAMOILA 01.01.2006 zakwalifikowano
51. Albert DINICU 01.01.2006 zakwalifikowano
52. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006 zakwalifikowano
53. Lennox KETNER 11.09.2006 zakwalifikowano
54. Alexandru ANDRONE 01.01.2006 zakwalifikowano
55. Lumir KRAL 01.01.2007 zakwalifikowano
56. Grzegorz Wnuk AZS AWF WARSZAWA 14.09.2006 zakwalifikowano
57. Andrzej Działach PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006 zakwalifikowano
58. Egors PANKINS 01.01.2007 zakwalifikowano
59. Rares BETEAGU 01.01.2008 zakwalifikowano
60. Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Dacian ENACHE 01.01.2006
2. Botond CSOBA 01.01.2007
3. Daniil SKOROKHOD 01.01.2007
3. Synodinos PASCHALIDIOGLOU 01.01.2006
5. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
6. Nathan TAYLOR 01.01.2006
7. Douglas WONG 01.01.2006
8. Ivan NASENNIK 01.01.2006
9. Arkadii BAIBURIN 01.01.2006
9. Chris LANG 01.01.2006
11. Alexandru TUDOR 01.01.2007
12. Karl DUNGER 01.01.2007
13. Matei DEDIU 01.01.2006
14. Mars OBORSKIS 01.01.2006
15. Leon SCHNIEPP 01.01.2007
16. Andrzej Działach PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
17. Bulcsu TATAI 01.01.2006
18. Alex LISTER 01.01.2006
19. Lenz DANNEMANN 01.01.2006
20. Daniel DULGHERU 01.01.2007
21. Daniel KUZMICHEV 01.01.2007
22. David SAGARDI 01.01.2006
23. Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
24. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
25. Art PROSSE 01.01.2007
26. Egor KUPRIJANOV 01.01.2006
27. Fedor SAVIN 01.01.2006
28. Iannis ROSESCU 01.01.2006
29. Mehmet Emir UGURLU 01.01.2006
30. Eldar KRPOV 01.01.2006
31. Ali Mohammed ALSHAIKH 01.01.2006
32. Nichita NISTOR 01.01.2006
33. Harry MOGIE 01.01.2007
34. Onat SEN 01.01.2006
35. Alessandro CONETE 01.01.2007
36. Kyill WOLSCHKE 01.01.2006
37. Aravindhan PARAMESWARAN 01.01.2006
38. Mountader Jaber ALNUJAYDI 01.01.2006
38. Jasper HYAMS 01.01.2007
40. Tudor BORCEA 01.01.2007
41. Robert IAKOVLEV 01.01.2008
42. Paul GEIMER 01.01.2006
42. Kajetan Moczydłowski MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
44. Horia NITU 01.01.2007
44. Maurice ENGEL 01.01.2007
46. Yehor ZHEBEL 01.01.2007
47. Jakub GUMIŃSKI GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 18.06.2006
48. Jakub ZIÓŁKOWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 05.04.2006
49. Nikolaos Angelos PERGAMALIS 01.01.2007
50. Tudor MOISE 01.01.2007
51. Tudor SAMOILA 01.01.2006
52. Albert DINICU 01.01.2006
53. Antoni DĄBROWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
54. Lennox KETNER 11.09.2006
55. Alexandru ANDRONE 01.01.2006
56. Lumir KRAL 01.01.2007
57. Grzegorz Wnuk AZS AWF WARSZAWA 14.09.2006
58. Egors PANKINS 01.01.2007
59. Rares BETEAGU 01.01.2008
60. Makary Mosak GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 10.01.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy