Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.03.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Karolina Nieczkowska 68 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
2. Liliana Porwoł 1 RMKS RYBNIK 24.05.2006
3. Darya ASIPIK 34 01.01.2007
4. Anastasia RUSYN 35 01.01.2006
5. Julia BARANOWSKA 107 AZS AWF WROCŁAW 28.07.2006
6. Weronika Głowa 33 AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
7. Antonina Halemba 2 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
8. Sofia LUKASH 71 01.01.2006
9. Martyna Mróz 36 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
10. Oliwia GARUS 3 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
11. Ayse Asli DEMIRCI 37 01.01.2006
12. Isabella PUCCI 70 01.01.2006
13. Anita ADAMCOVA 32 01.01.2006
14. Varvara VASILEVA 72 01.01.2006
15. Charlotte KISSIN 102
16. Wiktoria SZOLC 98 UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007
17. Lena Pasieka 66 AZS AWF KATOWICE 05.11.2006
18. Lucie MATEJCKOVA 31 01.01.2006
19. Paulina OSTROWSKA 4 PIAST GLIWICE 12.04.2006
20. Dominika BIEROŃSKA 73 UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006
21. Amelia MIERŻWIŃSKA 39 UKS MDK OLIMP LUBIN 06.01.2008
22. Liepa ZARONSKYTE 100 01.01.2006
23. Kaja Reil 5 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
24. Wiktoria JĘDRZEJEC 62 PIAST GLIWICE 04.01.2007
25. Karolina SZYMIK 40 UKS TRÓJKA RADLIN 10.04.2007
26. Petra KONECNA 29 01.01.2006
27. Daria CHERVYNSKA 110 01.01.2007
28. MARTYNA MILIŃSKA 96 UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
29. Apolonia HOLC 6 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006
30. Blanka Mielniczek 28 PIAST GLIWICE 09.07.2007
31. Dominika PAUL 7 UKS MDK OLIMP LUBIN 30.06.2006
32. Maayan ARIELI 112 01.01.2006
33. Lena SZCZERBA 63 AZS AWF KRAKÓW 09.03.2006
34. Magnolia MIN 97 01.01.2006
35. Arina SIAUDVYTYTE 61 01.01.2007
36. Yekateryna CHERVYNSKA 27 01.01.2007
37. Anna Dawidowicz 8 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
38. Klara ISTVANKOVA 92 01.01.2006
39. Laura MISIAK 76 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
40. Veronika KRAVCHUK 77 01.01.2007
41. Gabriela CIBOROWSKA 9 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
42. Malwina POLNIK 60 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.02.2007
43. Zofia Siergiej 94 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
44. Sara MARCIKOVA 43 01.01.2006
45. Alicja GOCZAŁ 93 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
46. Alexandra PESULOVA 58 01.01.2007
47. Josephine BODE 25
48. Hanna HAŁAS 117 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 03.02.2007
49. Melania Prina Cerai 10 KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
50. Nikita MAKARSKAITE 95 01.01.2007
51. Ioana BUCSA 106 01.01.2006
52. Wiktoria NOWACKA 82 UKS MUSZKIETER MOSINA 07.01.2007
53. Emma ROVENSKA 45 01.01.2007
54. Oliwia MĘŻYK 11 RMKS RYBNIK 10.10.2006
55. Shelli GELFAND 46 01.01.2006
56. Zuzanna ZAMECKA 23 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.09.2006
57. Katerina KACEROVA 78 01.01.2007
58. Aleksandra SZYMAŃSKA 12 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
59. Kaja PATOLETA 57 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.09.2007
60. Julia PARSZUTO 89 AZS AWF WROCŁAW 06.08.2007
61. Maja Wuzik 22 RMKS RYBNIK 14.03.2006
62. Lena URBANEK 13 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
63. Marta KONIECZEK 88 UKSz LEGNICA 08.11.2006
64. Wiktoria KIKUT 80 UKS MDK OLIMP LUBIN 07.08.2006
65. Karolina SLUSNA 109 01.01.2006
66. Veronika BULKO 47 01.01.2006
67. Otylia BARTOSZEK 21 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
68. Amelia Moszonka 48 SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
69. Lena PAJĘCKA 81 AZS AWF WROCŁAW 25.10.2007
70. Vanessa LEMER 91 01.01.2006
71. Barbara ZUHBAIA 86 01.01.2006
72. Zuzanna Kraczla 20 UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
73. Małgorzata FRYDRYCH 115 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007
74. Hanna DEPTA 15 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
75. Zuzana ZAVITKOVSKA 54 01.01.2008
76. Ksenyia KUSHTAN 84 01.01.2006
77. Nikola Niesyn 53 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
78. Martyna KAWULOK 50 UKS START OPOLE 12.07.2007
79. Adela SAFRANKOVA 83
80. Maria MAŁOZIĘĆ 19 UKS TRÓJKA RADLIN 16.08.2006
81. Hanna Kacała 17 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
82. Agata MUCHA 18 PIAST GLIWICE 27.10.2006
83. Zofia MAJKOWSKA 118 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006
84. Magda Ratyna 85 PIAST GLIWICE 01.03.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
1. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
3. Barbara ZUHBAIA 01.01.2006 zakwalifikowano
4. Ioana BUCSA 01.01.2006 zakwalifikowano
5. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
6. Magnolia MIN 01.01.2006 zakwalifikowano
7. Ksenyia KUSHTAN 01.01.2006 zakwalifikowano
8. Anita ADAMCOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
9. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
10. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
11. Kaja PATOLETA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.09.2007 zakwalifikowano
12. Liepa ZARONSKYTE 01.01.2006 zakwalifikowano
13. Anastasia RUSYN 01.01.2006 zakwalifikowano
14. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
15. Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006 zakwalifikowano
16. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
17. Veronika KRAVCHUK 01.01.2007 zakwalifikowano
18. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
19. Marta KONIECZEK UKSz LEGNICA 08.11.2006 zakwalifikowano
20. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 zakwalifikowano
21. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
22. Daria CHERVYNSKA 01.01.2007 zakwalifikowano
23. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 zakwalifikowano
24. Vanessa LEMER 01.01.2006 zakwalifikowano
24. Dominika BIEROŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006 zakwalifikowano
26. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006 zakwalifikowano
27. Martyna KAWULOK UKS START OPOLE 12.07.2007 zakwalifikowano
28. Sofia LUKASH 01.01.2006 zakwalifikowano
29. Lucie MATEJCKOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
30. Ayse Asli DEMIRCI 01.01.2006 zakwalifikowano
31. Agata MUCHA PIAST GLIWICE 27.10.2006 zakwalifikowano
31. Melania Prina Cerai KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006 zakwalifikowano
31. Maayan ARIELI 01.01.2006 zakwalifikowano
34. Julia PARSZUTO AZS AWF WROCŁAW 06.08.2007 zakwalifikowano
35. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
36. Yekateryna CHERVYNSKA 01.01.2007 zakwalifikowano
37. Lena PAJĘCKA AZS AWF WROCŁAW 25.10.2007 zakwalifikowano
38. Klara ISTVANKOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
39. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006 zakwalifikowano
39. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006 zakwalifikowano
41. Dominika PAUL UKS MDK OLIMP LUBIN 30.06.2006 zakwalifikowano
42. Zuzanna ZAMECKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.09.2006 zakwalifikowano
43. Charlotte KISSIN zakwalifikowano
44. Wiktoria SZOLC UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007 zakwalifikowano
45. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
46. Adela SAFRANKOVA zakwalifikowano
47. Maria MAŁOZIĘĆ UKS TRÓJKA RADLIN 16.08.2006 zakwalifikowano
48. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007 zakwalifikowano
49. Zofia MAJKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006 zakwalifikowano
50. Małgorzata FRYDRYCH UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007 zakwalifikowano
51. Karolina SLUSNA 01.01.2006 zakwalifikowano
52. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
53. Nikita MAKARSKAITE 01.01.2007 zakwalifikowano
54. Sara MARCIKOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
55. Wiktoria KIKUT UKS MDK OLIMP LUBIN 07.08.2006 zakwalifikowano
56. Isabella PUCCI 01.01.2006 zakwalifikowano
57. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
58. Lena SZCZERBA AZS AWF KRAKÓW 09.03.2006 zakwalifikowano
59. Alexandra PESULOVA 01.01.2007 zakwalifikowano
59. Hanna HAŁAS UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 03.02.2007 zakwalifikowano
61. Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 zakwalifikowano
62. Veronika BULKO 01.01.2006 zakwalifikowano
63. Josephine BODE zakwalifikowano
64. MARTYNA MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008 zakwalifikowano
65. Shelli GELFAND 01.01.2006 zakwalifikowano
66. Darya ASIPIK 01.01.2007 zakwalifikowano
67. Apolonia HOLC TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006 zakwalifikowano
68. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006 zakwalifikowano
69. Lena Pasieka AZS AWF KATOWICE 05.11.2006 zakwalifikowano
70. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
71. Amelia MIERŻWIŃSKA UKS MDK OLIMP LUBIN 06.01.2008 zakwalifikowano
72. Petra KONECNA 01.01.2006 zakwalifikowano
73. Wiktoria NOWACKA UKS MUSZKIETER MOSINA 07.01.2007 zakwalifikowano
74. Zuzana ZAVITKOVSKA 01.01.2008 zakwalifikowano
75. Julia BARANOWSKA AZS AWF WROCŁAW 28.07.2006 zakwalifikowano
76. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 zakwalifikowano
77. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
78. Blanka Mielniczek PIAST GLIWICE 09.07.2007 zakwalifikowano
79. Varvara VASILEVA 01.01.2006 zakwalifikowano
80. Karolina SZYMIK UKS TRÓJKA RADLIN 10.04.2007 zakwalifikowano
81. Malwina POLNIK T.S. GÓRNIK RADLIN 15.02.2007 zakwalifikowano
82. Emma ROVENSKA 01.01.2007 zakwalifikowano
83. Katerina KACEROVA 01.01.2007 zakwalifikowano
83. Arina SIAUDVYTYTE 01.01.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Anita ADAMCOVA 01.01.2006
2. Magnolia MIN 01.01.2006
3. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
3. Sofia LUKASH 01.01.2006
5. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
6. Ioana BUCSA 01.01.2006
7. Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
8. Adela SAFRANKOVA
9. Barbara ZUHBAIA 01.01.2006
10. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
11. Liepa ZARONSKYTE 01.01.2006
12. Veronika KRAVCHUK 01.01.2007
13. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
14. Julia PARSZUTO AZS AWF WROCŁAW 06.08.2007
15. Sara MARCIKOVA 01.01.2006
16. Amelia MIERŻWIŃSKA UKS MDK OLIMP LUBIN 06.01.2008
17. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
18. Anastasia RUSYN 01.01.2006
19. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
20. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
21. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
22. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
23. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
24. Melania Prina Cerai KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
25. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
26. Yekateryna CHERVYNSKA 01.01.2007
27. Klara ISTVANKOVA 01.01.2006
28. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
29. Dominika PAUL UKS MDK OLIMP LUBIN 30.06.2006
30. Charlotte KISSIN
31. Maria MAŁOZIĘĆ UKS TRÓJKA RADLIN 16.08.2006
32. Josephine BODE
33. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
34. Ksenyia KUSHTAN 01.01.2006
35. Kaja PATOLETA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.09.2007
36. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
37. Marta KONIECZEK UKSz LEGNICA 08.11.2006
38. Daria CHERVYNSKA 01.01.2007
39. Dominika BIEROŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006
39. Vanessa LEMER 01.01.2006
41. Martyna KAWULOK UKS START OPOLE 12.07.2007
42. Lucie MATEJCKOVA 01.01.2006
43. Ayse Asli DEMIRCI 01.01.2006
44. Agata MUCHA PIAST GLIWICE 27.10.2006
44. Maayan ARIELI 01.01.2006
46. Lena PAJĘCKA AZS AWF WROCŁAW 25.10.2007
47. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
48. Zuzanna ZAMECKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.09.2006
49. Wiktoria SZOLC UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007
50. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
51. Karolina SLUSNA 01.01.2006
52. Wiktoria KIKUT UKS MDK OLIMP LUBIN 07.08.2006
53. Isabella PUCCI 01.01.2006
54. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
55. Alexandra PESULOVA 01.01.2007
56. Veronika BULKO 01.01.2006
57. MARTYNA MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
58. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006
59. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
60. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
61. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
62. Varvara VASILEVA 01.01.2006
63. Karolina SZYMIK UKS TRÓJKA RADLIN 10.04.2007
64. Malwina POLNIK T.S. GÓRNIK RADLIN 15.02.2007
65. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
66. Zofia MAJKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006
67. Małgorzata FRYDRYCH UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007
68. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
69. Nikita MAKARSKAITE 01.01.2007
70. Lena SZCZERBA AZS AWF KRAKÓW 09.03.2006
71. Hanna HAŁAS UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 03.02.2007
72. Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
73. Shelli GELFAND 01.01.2006
74. Darya ASIPIK 01.01.2007
75. Apolonia HOLC TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006
76. Lena Pasieka AZS AWF KATOWICE 05.11.2006
77. Petra KONECNA 01.01.2006
78. Wiktoria NOWACKA UKS MUSZKIETER MOSINA 07.01.2007
79. Zuzana ZAVITKOVSKA 01.01.2008
80. Julia BARANOWSKA AZS AWF WROCŁAW 28.07.2006
81. Blanka Mielniczek PIAST GLIWICE 09.07.2007
82. Emma ROVENSKA 01.01.2007
83. Katerina KACEROVA 01.01.2007
83. Arina SIAUDVYTYTE 01.01.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy