Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 25.03.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Yahor AZIMKO 68 01.01.2002
2. Marek TOTUSEK 1
3. Isaac MCKERR 69 01.01.2002
4. Utku OZYALCIN 138 01.01.2002
5. Arwen BOROWIAK 2
6. Yassin IBRAHIM 203 01.01.2003
7. Ruslan BODRYAKOV 70 01.01.2003
8. Jamie BRIGGS 67 01.01.2003
9. Iegors ALEKSEJENKO 66 01.01.2002
10. Adam PODRALSKI 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
11. Tobias BRESSLAUER 71 01.01.2002
12. Olivier STRANGE 136 01.01.2003
13. Rafael RHYS-POLLITT 207 01.01.2003
14. Sergey SELYANOV 131 01.01.2003
15. Vince MACHEK 139 01.01.2003
16. Martin VOBORIL 72
17. Szymon MLICKI 4 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
18. Philipp SEMBACH 132
19. Yevgen LAZARENKO 149 01.01.2003
20. Aleksey OZEROV 64 01.01.2002
21. Abdel Rahman FOUDA 201 01.01.2002
22. Igor BOŁDZIŁO 5 KU AZS-UAM POZNAŃ. 25.02.2002
23. Boris BAGROV 63 01.01.2003
24. Ali SABET 151 01.01.2002
25. Dominic SAMPSON 134 01.01.2002
26. Kacper HAŁADUDA 6 MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
27. Toni GRUND 140
28. Ashwan JOEMRATI 62
29. Teodor Surowiak 7 AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
30. Anthon BARBIER 198 01.01.2003
31. Ioan KALGANOV 130 01.01.2002
32. Alexander RALLE 61 17.04.2003
33. Piotr KAŚKÓW 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
34. Gergely TOTH 129
35. Petru SURCEL 76 01.01.2003
36. Edward CHRISTOPHERS 142 01.01.2002
37. Karol KULSKI 77 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.02.2003
38. Harry GRAY 146 01.01.2002
39. Hendrik Dion LENK 127 01.01.2002
40. Iwo CZERWIŃSKI 9 AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002
41. Szymon Pichłacz 10 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
42. Gabriel STEELE 195 01.01.2002
43. Paul Luca FAUL 59
44. Ruslan KHASANOV 147 01.01.2002
45. Lachlan JARVIE 191 01.01.2003
46. Aleksei KAZANTSEV 150 01.01.2002
47. Ruben WILMONT JEINER 79 01.01.2003
48. Gabriel PAVEL 58 01.01.2003
49. Mark EVGENEV 157 01.01.2002
50. Filip KOGUC 12 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002
51. Bogdans KAIGOZODOVS 57 01.01.2002
52. Jakub SURMA 13 AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
53. Sebastiano GRÖTEKE 81 25.04.2003
54. Ivan OLSHANSKIY 156
55. Steffen GJALDBAK 193 01.01.2002
56. Zans HUSAINOVS 126 01.01.2003
57. Myles ASHFORTH 189 01.01.2002
58. Adam JAKUBOWSKI 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
59. Vladislavs PETUHOVS 153
60. Roland NAGY 54 01.01.2002
61. Rudolfs DAPKUNS 192 01.01.2003
62. Silas SCHEELKE POULSEN 158 01.01.2002
63. Arwed HÄüLER 83 28.04.2003
64. Rhys BARBOUR 120 01.01.2003
65. David WILLIAMS 141
66. Angus CRAWFORD 53 01.01.2002
67. Poyraz TUNCER 84 01.01.2003
68. Olaf Wiśnik 16 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
69. Ole BRINKMANN 143 01.01.2003
70. Matviej LESCHENKO 121 01.01.2002
71. Luka POSUNKO 188 01.01.2002
72. Tiger CAMPBELL YATES 52 01.01.2002
73. Rafał JANCZUKOWICZ 18 UKS ATENA GDAŃSK 22.01.2002
74. Moritz FAüMANN 145 16.07.2003
75. Adam BRYSON 51 01.01.2002
76. Evgenii SHCHADILOV 119 01.01.2002
77. Sebastian CURLEY 187 01.01.2002
78. Aleksandr DROZDOV 87 01.01.2002
79. Mate MADURA 118 01.01.2002
80. Jean Baptiste BAIGNERES 185 01.01.2002
81. Mikołaj Płaszczewski 19 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
82. Henrih TAKHTABAEV 50 01.01.2002
83. Sam BLAIR 49 01.01.2002
84. Artur SEGAL 88 01.01.2003
85. Vlad ROSU 163 01.01.2003
86. Moritz PUST 117
87. Borna SPOLJAR 116 01.01.2002
88. Laurenz RIEGER 48 07.01.2002
89. Vit KRELINA 184 01.01.2003
90. Dmitrii MIASNIANKIN 159 01.01.2002
91. Ladislav PENICKA 90 01.01.2003
92. Wiktor DOWNAR 22 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003
93. Leander HELM 152 01.01.2003
94. Zoltan SARMANY 47
95. Francesco ROCCATO 113 01.01.2003
96. Emil SZUMODALSKY 91 01.01.2003
97. Ambrus IVANCSICS 182 01.01.2003
98. Anton KORABLIN 160
99. Dylan DANIELS 92 01.01.2003
100. Radu BURCEA 114 01.01.2003
101. Gregor SCHMITZ-HöBSCH 154 31.08.2003
102. Jakub PIWOWARSKI 24 AZS AWF WARSZAWA 08.08.2002
103. Leopold Marc KUCHTA 93 01.01.2003
104. Mikołaj OSSENTOWSKI 25 IKS LESZNO 14.05.2003
105. Benedikt SEE 155
106. Dario STENBECK SCHIAVO 174 01.01.2003
107. Niklas ZACHER 208 05.08.2003
108. Lennard WALTER 162
109. William LONSDALE 94 01.01.2002
110. Temur ALOIAN 112 01.01.2003
111. Viacheslav KRAVTSON 179 01.01.2003
112. Kjrill MOSKVIN 161 01.01.2003
113. Mateusz KWIATKOWSKI 27 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
114. Nighel DE JONG 95 01.01.2003
115. Stanisław KORZENIEWSKI 28 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003
116. Dominik BIELCIK 164
117. Cedric WIEFEL 109 01.01.2002
118. Joe DONAGHUE 41 01.01.2003
119. Krzysztof FIJAŁKOWSKI 29 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 23.08.2003
120. Murray CAUGHEY 106 01.01.2002
121. Youssef FOUDA 40 01.01.2003
122. Johannes GRANERT 97 12.01.2002
123. Maksim KRYLOV 177 01.01.2002
124. Nikolai MITROFANOV 167 01.01.2002
125. Friedrich SCHMIDT 39 06.07.2003
126. Yauheni TSYBULIA 108 01.01.2003
127. Bence TOTH 176 01.01.2002
128. Jeremi Berestek 30 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
129. Dawood KHAN 98 01.01.2003
130. Marlon EHRICH 165
131. Alp EYUPOGLU 103 01.01.2002
132. Dmitrii OSIPOV 38 01.01.2003
133. Kacper SŁOMIŃSKI 31 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
134. George WILLS 100 01.01.2003
135. Nils GRUN 168
136. Bartłomiej NIZIO 32 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
137. Mikalai AKSAMIT 105 01.01.2002
138. Vasiliy RUNOV 169 01.01.2002
139. Domonkos MAKK 101
140. Uladzimir BUTENKO 173 01.01.2003
141. Baykal Baha CETINEL 102 01.01.2002
142. Iaroslav DEGTIAREV 170 01.01.2002
143. Kamil Matusewicz 36 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
144. Gijs REUREKAS 104 01.01.2003
145. Tilman BROSCHE 34 24.09.2002

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Arwen BOROWIAK zakwalifikowano
2. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002 zakwalifikowano
3. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002 zakwalifikowano
3. Anton KORABLIN zakwalifikowano
3. Dmitrii OSIPOV 01.01.2003 zakwalifikowano
6. Laurenz RIEGER 07.01.2002 zakwalifikowano
7. William LONSDALE 01.01.2002 zakwalifikowano
8. Ashwan JOEMRATI zakwalifikowano
9. Aleksei KAZANTSEV 01.01.2002 zakwalifikowano
10. Tiger CAMPBELL YATES 01.01.2002 zakwalifikowano
10. Zoltan SARMANY zakwalifikowano
10. Rafał JANCZUKOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 22.01.2002 zakwalifikowano
10. Mikalai AKSAMIT 01.01.2002 zakwalifikowano
14. Vasiliy RUNOV 01.01.2002 zakwalifikowano
15. Stanisław KORZENIEWSKI FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003 zakwalifikowano
16. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003 zakwalifikowano
17. David WILLIAMS zakwalifikowano
18. Kjrill MOSKVIN 01.01.2003 zakwalifikowano
19. Filip KOGUC UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002 zakwalifikowano
20. Artur SEGAL 01.01.2003 zakwalifikowano
21. Marek TOTUSEK zakwalifikowano
22. Temur ALOIAN 01.01.2003 zakwalifikowano
23. Benedikt SEE zakwalifikowano
24. Rafael RHYS-POLLITT 01.01.2003 zakwalifikowano
25. Yahor AZIMKO 01.01.2002 zakwalifikowano
26. Cedric WIEFEL 01.01.2002 zakwalifikowano
27. Alp EYUPOGLU 01.01.2002 zakwalifikowano
28. Nils GRUN zakwalifikowano
29. Vladislavs PETUHOVS zakwalifikowano
30. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002 zakwalifikowano
31. Dylan DANIELS 01.01.2003 zakwalifikowano
32. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002 zakwalifikowano
32. Iwo CZERWIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002 zakwalifikowano
32. Gergely TOTH zakwalifikowano
35. Iaroslav DEGTIAREV 01.01.2002 zakwalifikowano
36. Borna SPOLJAR 01.01.2002 zakwalifikowano
36. Leander HELM 01.01.2003 zakwalifikowano
38. Ivan OLSHANSKIY zakwalifikowano
39. Viacheslav KRAVTSON 01.01.2003 zakwalifikowano
40. Poyraz TUNCER 01.01.2003 zakwalifikowano
40. Youssef FOUDA 01.01.2003 zakwalifikowano
42. Sam BLAIR 01.01.2002 zakwalifikowano
42. Ruslan KHASANOV 01.01.2002 zakwalifikowano
44. Abdel Rahman FOUDA 01.01.2002 zakwalifikowano
45. Harry GRAY 01.01.2002 zakwalifikowano
46. Jakub PIWOWARSKI AZS AWF WARSZAWA 08.08.2002 zakwalifikowano
47. Bogdans KAIGOZODOVS 01.01.2002 zakwalifikowano
48. Boris BAGROV 01.01.2003 zakwalifikowano
49. Tobias BRESSLAUER 01.01.2002 zakwalifikowano
50. Aleksandr DROZDOV 01.01.2002 zakwalifikowano
51. Gabriel PAVEL 01.01.2003 zakwalifikowano
52. Arwed HÄüLER 28.04.2003 zakwalifikowano
53. Mate MADURA 01.01.2002 zakwalifikowano
53. Sebastiano GRÖTEKE 25.04.2003 zakwalifikowano
55. Hendrik Dion LENK 01.01.2002 zakwalifikowano
56. Rhys BARBOUR 01.01.2003 zakwalifikowano
57. Domonkos MAKK zakwalifikowano
58. Utku OZYALCIN 01.01.2002 zakwalifikowano
59. Dario STENBECK SCHIAVO 01.01.2003 zakwalifikowano
60. Lennard WALTER zakwalifikowano
61. Ruslan BODRYAKOV 01.01.2003 zakwalifikowano
62. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003 zakwalifikowano
63. Niklas ZACHER 05.08.2003 zakwalifikowano
64. Yassin IBRAHIM 01.01.2003 zakwalifikowano
65. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003 zakwalifikowano
66. Jean Baptiste BAIGNERES 01.01.2002 zakwalifikowano
67. Paul Luca FAUL zakwalifikowano
67. Myles ASHFORTH 01.01.2002 zakwalifikowano
69. Dmitrii MIASNIANKIN 01.01.2002 zakwalifikowano
70. Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003 zakwalifikowano
70. Matviej LESCHENKO 01.01.2002 zakwalifikowano
72. Yevgen LAZARENKO 01.01.2003 zakwalifikowano
73. Gregor SCHMITZ-HöBSCH 31.08.2003 zakwalifikowano
73. Moritz FAüMANN 16.07.2003 zakwalifikowano
75. Maksim KRYLOV 01.01.2002 zakwalifikowano
75. Tilman BROSCHE 24.09.2002 zakwalifikowano
77. Moritz PUST zakwalifikowano
78. Silas SCHEELKE POULSEN 01.01.2002 zakwalifikowano
79. Sebastian CURLEY 01.01.2002 zakwalifikowano
80. Krzysztof FIJAŁKOWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 23.08.2003 zakwalifikowano
80. Igor BOŁDZIŁO KU AZS-UAM POZNAŃ. 25.02.2002 zakwalifikowano
82. Francesco ROCCATO 01.01.2003 zakwalifikowano
83. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003 zakwalifikowano
83. Baykal Baha CETINEL 01.01.2002 zakwalifikowano
85. Joe DONAGHUE 01.01.2003 zakwalifikowano
85. Ruben WILMONT JEINER 01.01.2003 zakwalifikowano
87. Dominic SAMPSON 01.01.2002 zakwalifikowano
88. Gijs REUREKAS 01.01.2003 zakwalifikowano
89. Petru SURCEL 01.01.2003 zakwalifikowano
90. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003 zakwalifikowano
91. Ioan KALGANOV 01.01.2002 zakwalifikowano
92. Ali SABET 01.01.2002 zakwalifikowano
93. Bence TOTH 01.01.2002 zakwalifikowano
94. Aleksey OZEROV 01.01.2002 zakwalifikowano
95. Friedrich SCHMIDT 06.07.2003 zakwalifikowano
96. Luka POSUNKO 01.01.2002 zakwalifikowano
97. Ambrus IVANCSICS 01.01.2003 zakwalifikowano
98. Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002 zakwalifikowano
99. George WILLS 01.01.2003 zakwalifikowano
100. Murray CAUGHEY 01.01.2002 zakwalifikowano
101. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
102. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003 zakwalifikowano
103. Jamie BRIGGS 01.01.2003 zakwalifikowano
104. Vince MACHEK 01.01.2003 zakwalifikowano
105. Sergey SELYANOV 01.01.2003 zakwalifikowano
106. Leopold Marc KUCHTA 01.01.2003 zakwalifikowano
107. Martin VOBORIL zakwalifikowano
108. Isaac MCKERR 01.01.2002 zakwalifikowano
109. Uladzimir BUTENKO 01.01.2003 zakwalifikowano
110. Lachlan JARVIE 01.01.2003 zakwalifikowano
110. Nikolai MITROFANOV 01.01.2002 zakwalifikowano
110. Anthon BARBIER 01.01.2003 zakwalifikowano
113. Mark EVGENEV 01.01.2002 zakwalifikowano
113. Karol KULSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.02.2003 zakwalifikowano
113. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
116. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003 zakwalifikowano
117. Iegors ALEKSEJENKO 01.01.2002 zakwalifikowano
118. Johannes GRANERT 12.01.2002 zakwalifikowano
119. Angus CRAWFORD 01.01.2002 zakwalifikowano
120. Alexander RALLE 17.04.2003 zakwalifikowano
121. Evgenii SHCHADILOV 01.01.2002 zakwalifikowano
122. Rudolfs DAPKUNS 01.01.2003 zakwalifikowano
123. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
124. Philipp SEMBACH zakwalifikowano
125. Marlon EHRICH zakwalifikowano
126. Steffen GJALDBAK 01.01.2002 zakwalifikowano
127. Roland NAGY 01.01.2002 zakwalifikowano
128. Yauheni TSYBULIA 01.01.2003 zakwalifikowano
129. Henrih TAKHTABAEV 01.01.2002 zakwalifikowano
130. Dawood KHAN 01.01.2003 zakwalifikowano
131. Edward CHRISTOPHERS 01.01.2002 zakwalifikowano
132. Ole BRINKMANN 01.01.2003 zakwalifikowano
133. Nighel DE JONG 01.01.2003 zakwalifikowano
133. Olivier STRANGE 01.01.2003 zakwalifikowano
135. Dominik BIELCIK zakwalifikowano
135. Zans HUSAINOVS 01.01.2003 zakwalifikowano
137. Emil SZUMODALSKY 01.01.2003 zakwalifikowano
138. Gabriel STEELE 01.01.2002 zakwalifikowano
139. Toni GRUND zakwalifikowano
140. Vit KRELINA 01.01.2003 zakwalifikowano
140. Adam BRYSON 01.01.2002 zakwalifikowano
142. Vlad ROSU 01.01.2003 zakwalifikowano
143. Radu BURCEA 01.01.2003 zakwalifikowano
144. Ladislav PENICKA 01.01.2003 zakwalifikowano
145. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Arwen BOROWIAK
2. Szymon MLICKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2002
3. Anton KORABLIN
3. Adam PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 25.01.2002
5. William LONSDALE 01.01.2002
6. Rafael RHYS-POLLITT 01.01.2003
7. Ruslan KHASANOV 01.01.2002
8. Paul Luca FAUL
9. Laurenz RIEGER 07.01.2002
10. Ashwan JOEMRATI
11. Zoltan SARMANY
12. Vasiliy RUNOV 01.01.2002
13. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
14. Kjrill MOSKVIN 01.01.2003
15. Marek TOTUSEK
16. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
17. Dmitrii OSIPOV 01.01.2003
18. Aleksei KAZANTSEV 01.01.2002
19. Mikalai AKSAMIT 01.01.2002
20. David WILLIAMS
21. Gergely TOTH
22. Borna SPOLJAR 01.01.2002
22. Leander HELM 01.01.2003
24. Ivan OLSHANSKIY
25. Youssef FOUDA 01.01.2003
26. Aleksandr DROZDOV 01.01.2002
27. Sebastiano GRÖTEKE 25.04.2003
28. Moritz PUST
29. Baykal Baha CETINEL 01.01.2002
30. Piotr KAŚKÓW KS AZS AWFIS GDAŃSK. 12.07.2003
31. Teodor Surowiak AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
32. Leopold Marc KUCHTA 01.01.2003
33. Rafał JANCZUKOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 22.01.2002
34. Stanisław KORZENIEWSKI FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003
35. Filip KOGUC UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002
36. Temur ALOIAN 01.01.2003
37. Cedric WIEFEL 01.01.2002
38. Alp EYUPOGLU 01.01.2002
39. Vladislavs PETUHOVS
40. Kacper HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
40. Iwo CZERWIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002
42. Poyraz TUNCER 01.01.2003
43. Sam BLAIR 01.01.2002
44. Abdel Rahman FOUDA 01.01.2002
45. Boris BAGROV 01.01.2003
46. Tobias BRESSLAUER 01.01.2002
47. Gabriel PAVEL 01.01.2003
48. Mate MADURA 01.01.2002
49. Domonkos MAKK
50. Dario STENBECK SCHIAVO 01.01.2003
51. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
52. Jean Baptiste BAIGNERES 01.01.2002
53. Myles ASHFORTH 01.01.2002
54. Dmitrii MIASNIANKIN 01.01.2002
55. Matviej LESCHENKO 01.01.2002
56. Moritz FAüMANN 16.07.2003
56. Gregor SCHMITZ-HöBSCH 31.08.2003
58. Francesco ROCCATO 01.01.2003
59. Aleksey OZEROV 01.01.2002
60. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
61. Vince MACHEK 01.01.2003
62. Uladzimir BUTENKO 01.01.2003
63. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
64. Marlon EHRICH
65. Szymon Pichłacz AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
66. Tiger CAMPBELL YATES 01.01.2002
67. Artur SEGAL 01.01.2003
68. Benedikt SEE
69. Yahor AZIMKO 01.01.2002
70. Nils GRUN
71. Dylan DANIELS 01.01.2003
72. Iaroslav DEGTIAREV 01.01.2002
73. Viacheslav KRAVTSON 01.01.2003
74. Harry GRAY 01.01.2002
75. Jakub PIWOWARSKI AZS AWF WARSZAWA 08.08.2002
76. Bogdans KAIGOZODOVS 01.01.2002
77. Arwed HÄüLER 28.04.2003
78. Hendrik Dion LENK 01.01.2002
79. Rhys BARBOUR 01.01.2003
80. Utku OZYALCIN 01.01.2002
81. Lennard WALTER
82. Ruslan BODRYAKOV 01.01.2003
83. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003
84. Niklas ZACHER 05.08.2003
85. Yassin IBRAHIM 01.01.2003
86. Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003
87. Yevgen LAZARENKO 01.01.2003
88. Tilman BROSCHE 24.09.2002
88. Maksim KRYLOV 01.01.2002
90. Silas SCHEELKE POULSEN 01.01.2002
91. Sebastian CURLEY 01.01.2002
92. Krzysztof FIJAŁKOWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 23.08.2003
92. Igor BOŁDZIŁO KU AZS-UAM POZNAŃ. 25.02.2002
94. Ruben WILMONT JEINER 01.01.2003
94. Joe DONAGHUE 01.01.2003
96. Dominic SAMPSON 01.01.2002
97. Gijs REUREKAS 01.01.2003
98. Petru SURCEL 01.01.2003
99. Ioan KALGANOV 01.01.2002
100. Ali SABET 01.01.2002
101. Bence TOTH 01.01.2002
102. Friedrich SCHMIDT 06.07.2003
103. Luka POSUNKO 01.01.2002
104. Ambrus IVANCSICS 01.01.2003
105. George WILLS 01.01.2003
106. Murray CAUGHEY 01.01.2002
107. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
108. Jamie BRIGGS 01.01.2003
109. Sergey SELYANOV 01.01.2003
110. Martin VOBORIL
111. Isaac MCKERR 01.01.2002
112. Anthon BARBIER 01.01.2003
112. Nikolai MITROFANOV 01.01.2002
112. Lachlan JARVIE 01.01.2003
115. Olaf Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
116. Iegors ALEKSEJENKO 01.01.2002
117. Johannes GRANERT 12.01.2002
118. Alexander RALLE 17.04.2003
119. Rudolfs DAPKUNS 01.01.2003
120. Philipp SEMBACH
121. Steffen GJALDBAK 01.01.2002
122. Henrih TAKHTABAEV 01.01.2002
123. Dawood KHAN 01.01.2003
124. Olivier STRANGE 01.01.2003
125. Dominik BIELCIK
126. Gabriel STEELE 01.01.2002
127. Vlad ROSU 01.01.2003
128. Radu BURCEA 01.01.2003
129. Karol KULSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.02.2003
129. Mark EVGENEV 01.01.2002
131. Angus CRAWFORD 01.01.2002
132. Evgenii SHCHADILOV 01.01.2002
133. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
134. Roland NAGY 01.01.2002
135. Yauheni TSYBULIA 01.01.2003
136. Edward CHRISTOPHERS 01.01.2002
137. Ole BRINKMANN 01.01.2003
138. Nighel DE JONG 01.01.2003
139. Zans HUSAINOVS 01.01.2003
140. Emil SZUMODALSKY 01.01.2003
141. Toni GRUND
142. Vit KRELINA 01.01.2003
142. Adam BRYSON 01.01.2002
144. Ladislav PENICKA 01.01.2003
145. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy