Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 27.03.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Katalin KOVATS 81 01.01.2004
2. Lea Sophie TREFFKORN 61 09.12.2005
3. Zuzanna Porada 1 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
4. Chidinma EZE 30 08.01.2005
5. Imola BALOGH 95 01.01.2004
6. Ksenia KOVALEVA 91 01.01.2004
7. Zuzanna Lenkiewicz 2 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
8. Polina KASHINA 62 01.01.2005
9. Kora HARTMANN 29 01.01.2004
10. Chayenne BöCHNER 92 29.03.2004
11. Andreea GHEORGHE 58 01.01.2004
12. Paulina Porada 3 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
13. Beth BRIERLEY 33 01.01.2005
14. Lilii Rosa WALTER 90 01.01.2005
15. Aniela KOZŁOWSKA 4 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005
16. Eliza TRIANTAFYLLI 57 01.01.2004
17. Celine SCHNIEPP 88 01.01.2005
18. Dana BAHLAI 78 01.01.2004
19. Franziska TANZMEISTER 86 01.01.2004
20. Fleur VAN LAERE 26 01.01.2004
21. Aleksandra SZWEDA 5 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.05.2004
22. Finja SCHMID 56 14.09.2004
23. Anastazja Nagórska 6 O.Ś. AZS POZNAŃ 14.01.2004
24. Valeria MORENETS-KUBANSKA 25 01.01.2005
25. Denisa SERBAN 54 01.01.2004
26. Victoria GRAUDINS 67 01.01.2005
27. Xenia LACKMANN 85 11.11.2004
28. Maria ALEXE 37 01.01.2005
29. Karolina BECHYNOVA 55 01.01.2004
30. Leonie CADAO 24 02.05.2004
31. Viktoria Zoe PAPAI 66 01.01.2004
32. Nicole SAUNDERS 97 01.01.2004
33. Sofiya GOLOVKINA 84 01.01.2005
34. Liliana TOTH 38 01.01.2004
35. Arina RIAZANOVA 83 01.01.2004
36. Ekaterina SAUNINA 23 01.01.2004
37. Marta ZIELIŃSKA 8 KOLEJARZ 24 KATOWICE 22.08.2004
38. Agni PALASKA 68 01.01.2004
39. Dana SCHEMP 96 10.04.2005
40. Bianca STATIE 53 01.01.2005
41. Valerija ABRAMOVA 82 01.01.2005
42. Sofia VERLATAIA 39 01.01.2004
43. Alicja GONTARZ 9 KOLEJARZ 24 KATOWICE 19.11.2004
44. Jasmin HERMANN 71 01.01.2004
45. Anna NAGY 99 01.01.2005
46. Lexie CRAZE 40 01.01.2005
47. Daria BELIAEVA 69 01.01.2004
48. Laura ZIOB 100 01.01.2004
49. Catinca DUMITRU 22 01.01.2005
50. Soraya SCHNECK 51 17.09.2005
51. Sofiya POLONKA 41 01.01.2005
52. Maria BADEA 70 01.01.2004
53. Sofia FEDOSOVA 21 01.01.2004
54. Magdalena KITA 19 KOLEJARZ 24 KATOWICE 10.11.2004
55. Kalina Kordel 12 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
56. Nora FELFOLDI 72 01.01.2005
57. Lena STEMPER 50 01.01.2005
58. Ekaterina MALYSHEVA 80 01.01.2004
59. Andreea SERBANOIU 49 01.01.2005
60. Kateryna POLYAKOVA 73 01.01.2004
61. Zofia KIDAWA 13 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 19.09.2004
62. Nora MARX 79 24.04.2004
63. Ela ALPAGUT 45 01.01.2005
64. Tiziana NITSCHMANN 98 01.01.2005
65. Maria COJOCARU 76 01.01.2004
66. Alisa KISLIAK 48
67. Teresa LANDSLEITNER 94 08.07.2005
68. Monaasree AYYANAR SRINIVASAPRABHU 47 01.01.2005
69. Kristyna DRAHORADOVA 46
70. Ezgi KOCER 75 01.01.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
1. Dana BAHLAI 01.01.2004 zakwalifikowano
3. Chidinma EZE 08.01.2005 zakwalifikowano
4. Sofiya POLONKA 01.01.2005 zakwalifikowano
5. Viktoria Zoe PAPAI 01.01.2004 zakwalifikowano
6. Laura ZIOB 01.01.2004 zakwalifikowano
7. Ekaterina SAUNINA 01.01.2004 zakwalifikowano
8. Ekaterina MALYSHEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
8. Maria COJOCARU 01.01.2004 zakwalifikowano
10. Kateryna POLYAKOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
11. Xenia LACKMANN 11.11.2004 zakwalifikowano
12. Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
13. Eliza TRIANTAFYLLI 01.01.2004 zakwalifikowano
14. Sofia VERLATAIA 01.01.2004 zakwalifikowano
15. Anastazja Nagórska O.Ś. AZS POZNAŃ 14.01.2004 zakwalifikowano
16. Franziska TANZMEISTER 01.01.2004 zakwalifikowano
17. Lilii Rosa WALTER 01.01.2005 zakwalifikowano
18. Polina KASHINA 01.01.2005 zakwalifikowano
18. Daria BELIAEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
20. Ela ALPAGUT 01.01.2005 zakwalifikowano
21. Kristyna DRAHORADOVA zakwalifikowano
22. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004 zakwalifikowano
23. Nora MARX 24.04.2004 zakwalifikowano
24. Ezgi KOCER 01.01.2005 zakwalifikowano
25. Andreea GHEORGHE 01.01.2004 zakwalifikowano
26. Denisa SERBAN 01.01.2004 zakwalifikowano
26. Karolina BECHYNOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
28. Aleksandra SZWEDA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.05.2004 zakwalifikowano
29. Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005 zakwalifikowano
30. Marta ZIELIŃSKA KOLEJARZ 24 KATOWICE 22.08.2004 zakwalifikowano
31. Jasmin HERMANN 01.01.2004 zakwalifikowano
32. Arina RIAZANOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
33. Finja SCHMID 14.09.2004 zakwalifikowano
34. Lea Sophie TREFFKORN 09.12.2005 zakwalifikowano
35. Lena STEMPER 01.01.2005 zakwalifikowano
36. Chayenne BöCHNER 29.03.2004 zakwalifikowano
37. Maria BADEA 01.01.2004 zakwalifikowano
38. Catinca DUMITRU 01.01.2005 zakwalifikowano
39. Teresa LANDSLEITNER 08.07.2005 zakwalifikowano
40. Alisa KISLIAK zakwalifikowano
41. Sofia FEDOSOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
42. Nora FELFOLDI 01.01.2005 zakwalifikowano
42. Soraya SCHNECK 17.09.2005 zakwalifikowano
44. Kora HARTMANN 01.01.2004 zakwalifikowano
45. Monaasree AYYANAR SRINIVASAPRABHU 01.01.2005 zakwalifikowano
46. Bianca STATIE 01.01.2005 zakwalifikowano
47. Maria ALEXE 01.01.2005 zakwalifikowano
48. Valeria MORENETS-KUBANSKA 01.01.2005 zakwalifikowano
49. Fleur VAN LAERE 01.01.2004 zakwalifikowano
50. Beth BRIERLEY 01.01.2005 zakwalifikowano
50. Valerija ABRAMOVA 01.01.2005 zakwalifikowano
50. Victoria GRAUDINS 01.01.2005 zakwalifikowano
53. Imola BALOGH 01.01.2004 zakwalifikowano
54. Celine SCHNIEPP 01.01.2005 zakwalifikowano
55. Anna NAGY 01.01.2005 zakwalifikowano
56. Liliana TOTH 01.01.2004 zakwalifikowano
57. Zofia KIDAWA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 19.09.2004 zakwalifikowano
58. Tiziana NITSCHMANN 01.01.2005 zakwalifikowano
59. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004 zakwalifikowano
60. Andreea SERBANOIU 01.01.2005 zakwalifikowano
61. Magdalena KITA KOLEJARZ 24 KATOWICE 10.11.2004 zakwalifikowano
62. Lexie CRAZE 01.01.2005 zakwalifikowano
63. Agni PALASKA 01.01.2004 zakwalifikowano
64. Dana SCHEMP 10.04.2005 zakwalifikowano
65. Sofiya GOLOVKINA 01.01.2005 zakwalifikowano
66. Alicja GONTARZ KOLEJARZ 24 KATOWICE 19.11.2004 zakwalifikowano
67. Nicole SAUNDERS 01.01.2004 zakwalifikowano
67. Ksenia KOVALEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
69. Leonie CADAO 02.05.2004 zakwalifikowano
- Katalin KOVATS 01.01.2004 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Katalin KOVATS 01.01.2004
1. Karolina BECHYNOVA 01.01.2004
2. Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
3. Chidinma EZE 08.01.2005
3. Dana BAHLAI 01.01.2004
5. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
6. Laura ZIOB 01.01.2004
7. Maria COJOCARU 01.01.2004
8. Eliza TRIANTAFYLLI 01.01.2004
9. Viktoria Zoe PAPAI 01.01.2004
10. Ekaterina MALYSHEVA 01.01.2004
11. Kateryna POLYAKOVA 01.01.2004
12. Xenia LACKMANN 11.11.2004
13. Franziska TANZMEISTER 01.01.2004
14. Daria BELIAEVA 01.01.2004
14. Polina KASHINA 01.01.2005
16. Chayenne BöCHNER 29.03.2004
17. Sofiya POLONKA 01.01.2005
18. Ekaterina SAUNINA 01.01.2004
19. Sofia VERLATAIA 01.01.2004
20. Lilii Rosa WALTER 01.01.2005
21. Ela ALPAGUT 01.01.2005
22. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
23. Nora MARX 24.04.2004
24. Ezgi KOCER 01.01.2005
25. Denisa SERBAN 01.01.2004
26. Aleksandra SZWEDA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.05.2004
27. Arina RIAZANOVA 01.01.2004
28. Lea Sophie TREFFKORN 09.12.2005
29. Lena STEMPER 01.01.2005
30. Alisa KISLIAK
31. Kora HARTMANN 01.01.2004
32. Victoria GRAUDINS 01.01.2005
33. Anastazja Nagórska O.Ś. AZS POZNAŃ 14.01.2004
34. Kristyna DRAHORADOVA
35. Andreea GHEORGHE 01.01.2004
36. Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005
37. Marta ZIELIŃSKA KOLEJARZ 24 KATOWICE 22.08.2004
38. Jasmin HERMANN 01.01.2004
39. Finja SCHMID 14.09.2004
40. Maria BADEA 01.01.2004
41. Catinca DUMITRU 01.01.2005
42. Teresa LANDSLEITNER 08.07.2005
43. Sofia FEDOSOVA 01.01.2004
44. Soraya SCHNECK 17.09.2005
44. Nora FELFOLDI 01.01.2005
46. Monaasree AYYANAR SRINIVASAPRABHU 01.01.2005
47. Bianca STATIE 01.01.2005
48. Maria ALEXE 01.01.2005
49. Valeria MORENETS-KUBANSKA 01.01.2005
50. Fleur VAN LAERE 01.01.2004
51. Beth BRIERLEY 01.01.2005
51. Valerija ABRAMOVA 01.01.2005
53. Imola BALOGH 01.01.2004
54. Celine SCHNIEPP 01.01.2005
55. Anna NAGY 01.01.2005
56. Liliana TOTH 01.01.2004
57. Zofia KIDAWA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 19.09.2004
58. Tiziana NITSCHMANN 01.01.2005
59. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
60. Sofiya GOLOVKINA 01.01.2005
61. Alicja GONTARZ KOLEJARZ 24 KATOWICE 19.11.2004
62. Nicole SAUNDERS 01.01.2004
62. Ksenia KOVALEVA 01.01.2004
65. Andreea SERBANOIU 01.01.2005
66. Magdalena KITA KOLEJARZ 24 KATOWICE 10.11.2004
67. Lexie CRAZE 01.01.2005
68. Agni PALASKA 01.01.2004
69. Dana SCHEMP 10.04.2005
69. Leonie CADAO 02.05.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy