Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.03.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Ilinca GRUIA 47 01.01.2004
2. Yuval YIZHAKI 138 01.01.2005
3. Alicja KLASIK 1 RMKS RYBNIK 14.02.2004
4. Ida CSEH 94 01.01.2004
5. Patrycja Pelon 93 UKS START OPOLE 21.02.2005
6. Eda PETRACHE 92 01.01.2004
7. Mariya KOSETSKA 45 01.01.2004
8. Maja Osadnik 2 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
9. Roni MICHAELI 91 01.01.2005
10. Zuzanna Środa 48 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
11. Mariia VOROPAEVA 136 01.01.2005
12. Marta MICHALCZYK 3 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
13. Lena GYENES 140 01.01.2005
14. Crinan POTTER 95 01.01.2004
15. Doriana POGREBIZHKY 90 01.01.2005
16. Natalia CIEŚLIK 142 RMKS RYBNIK 27.07.2005
17. Emilia JAROSZEK 4 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
18. Carlotta SHAHENSHAH 43 01.01.2004
19. Noam PELEG 89 01.01.2004
20. Xxx XXXXX 135 MKS KUSY SZCZECIN 19.09.1999
21. Wiktoria IZDEBSKA 97 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
22. Olenka SYNYTSIA 50 01.01.2004
23. Malak MOSTAFA 84 01.01.2005
24. Emilia Korkus 5 PIAST GLIWICE 18.12.2004
25. Sofiya MIADZVEDZIAVA 88 01.01.2004
26. Anastasia MILENKA 96 01.01.2004
27. Aleksandra LANGE 41 UKS MUSZKIETER MOSINA 02.03.2005
28. Mariia KOLOMIIETS 145 01.01.2004
29. Polina ABUKHOVICH 98 01.01.2004
30. Vanessa ALBERSMEIER 125
31. Oliwia JAWORSKA 6 UKS START OPOLE 05.07.2004
32. Julia CARON 86 01.01.2004
33. Magdalena BARTONOVA 133 01.01.2004
34. Daniel ZINGERMAN 40 01.01.2004
35. Maja BRZOZOWSKA 100 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2004
36. Michalina KOBYLNICKA 7 PIAST GLIWICE 08.01.2004
37. Sarah BOUCHER ROWE 99 01.01.2004
38. Yelizaveta HRYB 132 01.01.2004
39. Emile MIKAILAITE 54 01.01.2005
40. Julia ANDRASFI 85 01.01.2004
41. Anna Tatoj 8 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
42. Zuzanna Zarek 9 UKS START OPOLE 06.11.2004
43. Dila EKREM 38 01.01.2004
44. Emilie BERNIGAUD 131 01.01.2004
45. Cecylia CIEŚLIK 148 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
46. Stella DELLA RAGIONE 101 01.01.2005
47. Eva RESTON 81 01.01.2004
48. Lara FABAC 37 01.01.2004
49. Aleksandra NOWAK 10 MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
50. Aditri VIKRANT PATIL 103 01.01.2004
51. Daniela SMIDOVA 83 01.01.2005
52. Martyna Adamska 11 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
53. Zuzanna WIESNER 158 MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
54. Amanda LOURIE 36 01.01.2005
55. Katarzyna Ślęzak 82 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
56. Róża Czajkowska 12 AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004
57. Urte IRICIAN 128 01.01.2005
58. Eleanor LOO 57 01.01.2005
59. Maryia PARNIUK 35 01.01.2004
60. Bethany ROSS 80 01.01.2004
61. Monika NARBUTAITE 152 01.01.2005
62. Weronika STRYJSKA 13 KS SZPADA WROCŁAW. 20.03.2004
63. Wiktoria OGRODNIK 59 T.S. GÓRNIK RADLIN 12.02.2004
64. Darya SUMAR 34 01.01.2004
65. Chiara HAAS 126 01.01.2004
66. Rhiannon CRAIG 60 01.01.2004
67. Anna BARNAŚ 14 MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004
68. Alicja KWIECIŃSKA 33 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 31.03.2005
69. Claudia CRAWFORD BRUNT 107 01.01.2005
70. Anastasija PYLINOVA 78 01.01.2005
71. Oleksandra LAZARENKO 61 01.01.2004
72. Oliwia JAJKO 15 KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
73. Oliwia Tercjak 154 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
74. Emma STEWART 77 01.01.2004
75. Anna DUNDEROVA 108 01.01.2004
76. Maayan BERKOVITCH 150 01.01.2004
77. Małgorzata CEMPA 31 AZS AWF WROCŁAW 26.08.2004
78. Emily FROMMOLT 62 01.01.2004
79. Oliwia OPOŃ 16 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
80. Joanna KOŁPA 122 KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
81. Erin PEDLER 147 01.01.2004
82. Veronika ZERNAKOVA 109 01.01.2005
83. Patrycja RADWAN 76 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
84. Sonia RUP 63 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
85. Dominika BATÓG 121 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 08.02.2005
86. Agnieszka Makowska 18 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
87. Anne Sophie BULLAND 29 12.07.2004
88. Ekaterina ALEKSEYEVA 110 01.01.2004
89. Zofia NIEWADZI 64 KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
90. Bella BALOGH 74 01.01.2004
91. Letitia COSMA VOLINTIRU 111 01.01.2005
92. Ginevra GIORDANO 65 24.04.2005
93. Małgorzata Ożarowska 19 IKS WARSZAWA 11.10.2004
94. Rayhana LARBI 156 01.01.2005
95. Patrycja WITA 20 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
96. Dominika PAZGAN 27 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.06.2004
97. Eliska MIROVSKA 157
98. Eve GOLDEN 118
99. Caitlin STOLTE 73 11.03.2004
100. Kseniya KARATAYEVA 72 01.01.2005
101. Antonina Korduła 113 RMKS RYBNIK 18.11.2005
102. Sofia HOSSAIN 116 01.01.2004
103. Anastasiya KHRAMTSOV 67 01.01.2005
104. Aleksandra KRYNICKA 21 SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.01.2004
105. Celine STUMPF 114
106. Charlotte SMITH 160 01.01.2004
107. Karina PROKOPOVIC 71 01.01.2005
108. Amelia OCHAŁ 25 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004
109. Leah HAASE 161 27.04.2004
110. Serafina NININ 162 10.02.2005
111. Amelia PIWOWARCZYK 120 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005
112. Zofia KUCZYŃSKA 24 KSz WARSZAWIANKA 14.02.2004
113. Julia WERONIECKA 23 TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Oleksandra LAZARENKO 01.01.2004 zakwalifikowano
2. Emilie BERNIGAUD 01.01.2004 zakwalifikowano
2. Bella BALOGH 01.01.2004 zakwalifikowano
2. Eva RESTON 01.01.2004 zakwalifikowano
5. Ekaterina ALEKSEYEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
6. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
7. Mariia KOLOMIIETS 01.01.2004 zakwalifikowano
7. Julia ANDRASFI 01.01.2004 zakwalifikowano
9. Julia CARON 01.01.2004 zakwalifikowano
10. Karina PROKOPOVIC 01.01.2005 zakwalifikowano
10. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 zakwalifikowano
12. Carlotta SHAHENSHAH 01.01.2004 zakwalifikowano
12. Chiara HAAS 01.01.2004 zakwalifikowano
14. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
15. Leah HAASE 27.04.2004 zakwalifikowano
16. Erin PEDLER 01.01.2004 zakwalifikowano
16. Sarah BOUCHER ROWE 01.01.2004 zakwalifikowano
18. Ida CSEH 01.01.2004 zakwalifikowano
19. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
20. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
21. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004 zakwalifikowano
21. Dila EKREM 01.01.2004 zakwalifikowano
23. Alicja KWIECIŃSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 31.03.2005 zakwalifikowano
23. Eliska MIROVSKA zakwalifikowano
25. Darya SUMAR 01.01.2004 zakwalifikowano
26. Oliwia JAWORSKA UKS START OPOLE 05.07.2004 zakwalifikowano
26. Weronika STRYJSKA KS SZPADA WROCŁAW. 20.03.2004 zakwalifikowano
28. Lara FABAC 01.01.2004 zakwalifikowano
29. Ilinca GRUIA 01.01.2004 zakwalifikowano
30. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
31. Julia WERONIECKA TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004 zakwalifikowano
32. Amelia PIWOWARCZYK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005 zakwalifikowano
33. Aleksandra NOWAK MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004 zakwalifikowano
34. Sofiya MIADZVEDZIAVA 01.01.2004 zakwalifikowano
35. Celine STUMPF zakwalifikowano
36. Róża Czajkowska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004 zakwalifikowano
37. Maryia PARNIUK 01.01.2004 zakwalifikowano
38. Stella DELLA RAGIONE 01.01.2005 zakwalifikowano
39. Joanna KOŁPA KS OLIMP LUBIN 06.03.2005 zakwalifikowano
39. Anna BARNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004 zakwalifikowano
41. Anna DUNDEROVA 01.01.2004 zakwalifikowano
42. Aleksandra KRYNICKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.01.2004 zakwalifikowano
42. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004 zakwalifikowano
44. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
45. Anastasiya KHRAMTSOV 01.01.2005 zakwalifikowano
46. Amelia OCHAŁ PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004 zakwalifikowano
46. Aditri VIKRANT PATIL 01.01.2004 zakwalifikowano
48. Emily FROMMOLT 01.01.2004 zakwalifikowano
49. Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004 zakwalifikowano
50. Daniela SMIDOVA 01.01.2005 zakwalifikowano
51. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 zakwalifikowano
52. Ginevra GIORDANO 24.04.2005 zakwalifikowano
52. Monika NARBUTAITE 01.01.2005 zakwalifikowano
54. Eve GOLDEN zakwalifikowano
55. Charlotte SMITH 01.01.2004 zakwalifikowano
55. Magdalena BARTONOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
57. Mariya KOSETSKA 01.01.2004 zakwalifikowano
58. Dominika BATÓG WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 08.02.2005 zakwalifikowano
59. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
59. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
61. Claudia CRAWFORD BRUNT 01.01.2005 zakwalifikowano
62. Lena GYENES 01.01.2005 zakwalifikowano
62. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
62. Anastasia MILENKA 01.01.2004 zakwalifikowano
65. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
66. Crinan POTTER 01.01.2004 zakwalifikowano
67. Sofia HOSSAIN 01.01.2004 zakwalifikowano
67. Maja BRZOZOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2004 zakwalifikowano
67. Małgorzata CEMPA AZS AWF WROCŁAW 26.08.2004 zakwalifikowano
70. Kseniya KARATAYEVA 01.01.2005 zakwalifikowano
71. Zofia KUCZYŃSKA KSz WARSZAWIANKA 14.02.2004 zakwalifikowano
72. Roni MICHAELI 01.01.2005 zakwalifikowano
73. Eleanor LOO 01.01.2005 zakwalifikowano
74. Daniel ZINGERMAN 01.01.2004 zakwalifikowano
75. Malak MOSTAFA 01.01.2005 zakwalifikowano
76. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
77. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
78. Urte IRICIAN 01.01.2005 zakwalifikowano
78. Maayan BERKOVITCH 01.01.2004 zakwalifikowano
80. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
81. Noam PELEG 01.01.2004 zakwalifikowano
82. Anastasija PYLINOVA 01.01.2005 zakwalifikowano
83. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
84. Olenka SYNYTSIA 01.01.2004 zakwalifikowano
85. Aleksandra LANGE UKS MUSZKIETER MOSINA 02.03.2005 zakwalifikowano
85. Caitlin STOLTE 11.03.2004 zakwalifikowano
87. Wiktoria OGRODNIK T.S. GÓRNIK RADLIN 12.02.2004 zakwalifikowano
87. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
89. Yelizaveta HRYB 01.01.2004 zakwalifikowano
89. Dominika PAZGAN PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.06.2004 zakwalifikowano
89. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005 zakwalifikowano
92. Eda PETRACHE 01.01.2004 zakwalifikowano
93. Polina ABUKHOVICH 01.01.2004 zakwalifikowano
94. Rayhana LARBI 01.01.2005 zakwalifikowano
95. Xxx XXXXX MKS KUSY SZCZECIN 19.09.1999 zakwalifikowano
96. Serafina NININ 10.02.2005 zakwalifikowano
97. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
98. Mariia VOROPAEVA 01.01.2005 zakwalifikowano
99. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
100. Vanessa ALBERSMEIER zakwalifikowano
101. Emile MIKAILAITE 01.01.2005 zakwalifikowano
102. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
103. Veronika ZERNAKOVA 01.01.2005 zakwalifikowano
103. Doriana POGREBIZHKY 01.01.2005 zakwalifikowano
105. Letitia COSMA VOLINTIRU 01.01.2005 zakwalifikowano
106. Anne Sophie BULLAND 12.07.2004 zakwalifikowano
106. Emma STEWART 01.01.2004 zakwalifikowano
108. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
109. Natalia CIEŚLIK RMKS RYBNIK 27.07.2005 zakwalifikowano
109. Bethany ROSS 01.01.2004 zakwalifikowano
109. Amanda LOURIE 01.01.2005 zakwalifikowano
112. Rhiannon CRAIG 01.01.2004 zakwalifikowano
113. Yuval YIZHAKI 01.01.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
2. Emilie BERNIGAUD 01.01.2004
3. Oleksandra LAZARENKO 01.01.2004
3. Ida CSEH 01.01.2004
5. Julia ANDRASFI 01.01.2004
6. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
7. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
8. Dila EKREM 01.01.2004
9. Eva RESTON 01.01.2004
9. Bella BALOGH 01.01.2004
11. Ekaterina ALEKSEYEVA 01.01.2004
12. Eliska MIROVSKA
13. Oliwia JAWORSKA UKS START OPOLE 05.07.2004
14. Stella DELLA RAGIONE 01.01.2005
15. Emily FROMMOLT 01.01.2004
16. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
17. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
18. Mariia KOLOMIIETS 01.01.2004
19. Karina PROKOPOVIC 01.01.2005
20. Erin PEDLER 01.01.2004
21. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
22. Ilinca GRUIA 01.01.2004
23. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
24. Aleksandra NOWAK MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
25. Anna BARNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004
26. Eleanor LOO 01.01.2005
27. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
28. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
29. Maayan BERKOVITCH 01.01.2004
30. Eda PETRACHE 01.01.2004
31. Xxx XXXXX MKS KUSY SZCZECIN 19.09.1999
32. Anne Sophie BULLAND 12.07.2004
33. Julia CARON 01.01.2004
34. Carlotta SHAHENSHAH 01.01.2004
34. Chiara HAAS 01.01.2004
36. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
37. Leah HAASE 27.04.2004
38. Sarah BOUCHER ROWE 01.01.2004
39. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
40. Lara FABAC 01.01.2004
41. Julia WERONIECKA TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004
42. Celine STUMPF
43. Róża Czajkowska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004
44. Anna DUNDEROVA 01.01.2004
45. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
46. Amelia OCHAŁ PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004
47. Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004
48. Eve GOLDEN
49. Charlotte SMITH 01.01.2004
50. Mariya KOSETSKA 01.01.2004
51. Dominika BATÓG WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 08.02.2005
52. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
52. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
54. Anastasia MILENKA 01.01.2004
55. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
56. Crinan POTTER 01.01.2004
57. Sofia HOSSAIN 01.01.2004
58. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
59. Olenka SYNYTSIA 01.01.2004
60. Caitlin STOLTE 11.03.2004
61. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
62. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
63. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
64. Veronika ZERNAKOVA 01.01.2005
65. Alicja KWIECIŃSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 31.03.2005
66. Darya SUMAR 01.01.2004
67. Weronika STRYJSKA KS SZPADA WROCŁAW. 20.03.2004
68. Amelia PIWOWARCZYK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005
69. Sofiya MIADZVEDZIAVA 01.01.2004
70. Maryia PARNIUK 01.01.2004
71. Joanna KOŁPA KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
72. Aleksandra KRYNICKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.01.2004
73. Anastasiya KHRAMTSOV 01.01.2005
74. Aditri VIKRANT PATIL 01.01.2004
75. Daniela SMIDOVA 01.01.2005
76. Monika NARBUTAITE 01.01.2005
76. Ginevra GIORDANO 24.04.2005
78. Magdalena BARTONOVA 01.01.2004
79. Claudia CRAWFORD BRUNT 01.01.2005
80. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
80. Lena GYENES 01.01.2005
82. Małgorzata CEMPA AZS AWF WROCŁAW 26.08.2004
82. Maja BRZOZOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2004
84. Kseniya KARATAYEVA 01.01.2005
85. Zofia KUCZYŃSKA KSz WARSZAWIANKA 14.02.2004
86. Roni MICHAELI 01.01.2005
87. Daniel ZINGERMAN 01.01.2004
88. Malak MOSTAFA 01.01.2005
89. Urte IRICIAN 01.01.2005
90. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
91. Noam PELEG 01.01.2004
92. Anastasija PYLINOVA 01.01.2005
93. Aleksandra LANGE UKS MUSZKIETER MOSINA 02.03.2005
94. Wiktoria OGRODNIK T.S. GÓRNIK RADLIN 12.02.2004
94. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004
96. Dominika PAZGAN PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.06.2004
96. Yelizaveta HRYB 01.01.2004
98. Polina ABUKHOVICH 01.01.2004
99. Rayhana LARBI 01.01.2005
100. Serafina NININ 10.02.2005
101. Mariia VOROPAEVA 01.01.2005
102. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
103. Vanessa ALBERSMEIER
104. Emile MIKAILAITE 01.01.2005
105. Doriana POGREBIZHKY 01.01.2005
106. Letitia COSMA VOLINTIRU 01.01.2005
107. Emma STEWART 01.01.2004
108. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
109. Natalia CIEŚLIK RMKS RYBNIK 27.07.2005
109. Bethany ROSS 01.01.2004
109. Amanda LOURIE 01.01.2005
112. Rhiannon CRAIG 01.01.2004
113. Yuval YIZHAKI 01.01.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy