Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.03.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Karol KASZUBA 68 RMKS RYBNIK 24.08.2004
2. Wojciech Rzyczniak 1 PIAST GLIWICE 26.05.2004
3. Andriy GUMENIUK 138 01.01.2005
4. Artur MALKO 139 01.01.2004
5. Leonardo KAMSTRA 70 01.01.2004
6. Antoni Socha 2 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
7. Mihail PUCHKOVSKIY 204 01.01.2004
8. Leandro LOEMAN 140 01.01.2005
9. Matvey LOMONOSOV 206 01.01.2005
10. Marcin Żelazny 3 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
11. Jiri DOSEK 202
12. Adrian GAJDA 133 KKS KRAKÓW 09.06.2005
13. Krzysztof Bezuch 4 RMKS RYBNIK 18.05.2004
14. Charlie ROBBINS 72 01.01.2004
15. Ilja IVASHKOV 201 01.01.2004
16. Volodymyr ROMANOVSKYI 65 01.01.2004
17. Jakub CHOJNACKI 64 KKSZ KONIN 10.06.2005
18. Ali OZTIRYAKI 73 01.01.2005
19. Jakub GAŁECKI 5 UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004
20. Artsem BULHAKAU 141 01.01.2004
21. Paul FLORESCU 132 01.01.2004
22. Aidas TAMOSIUNAS 199 01.01.2004
23. Jakub ŁOPUSZYŃSKI 131 AZS AWF WROCŁAW 04.07.2004
24. Arian HANSENNE 63 01.01.2004
25. Matej SIP 142 01.01.2005
26. Mikołaj WESOŁOWSKI 6 PIAST GLIWICE 23.09.2004
27. Jakub KUREK 7 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
28. Louis TAIWO WILLIAMS 75 01.01.2004
29. Dmytro PLAKSIN 62 01.01.2005
30. Adam Sojka 143 RMKS RYBNIK 20.12.2005
31. Jan GLINKA 8 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
32. Hubert KLUGHARDT 198 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
33. Michael VOLAK 128
34. Mahmoud OSMAN 61 01.01.2005
35. Pavel SENIUTS 145 01.01.2004
36. Filip GODLEWSKI 60 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2004
37. Daniel VACH 127
38. Alec BROOKE 193 01.01.2005
39. Vladyslav BALBUZA 129 01.01.2005
40. Konrad Szymański 10 PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
41. Mateusz EMILIANOWICZ 197 MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
42. Jan KOTALA 59
43. Quinn STOLTE 148 11.03.2004
44. Emil DRAUGEDALEN 81 01.01.2005
45. Orlando JAMESON 58 01.01.2005
46. Gustaw FELIŃSKI 11 SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.04.2004
47. Krystof POHNAN 126 01.01.2004
48. Krzysztof Domowicz 12 AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
49. Paweł SPANDEL 57 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
50. Cris SCARLAT 196 01.01.2004
51. Czcibor Partyka 149 PIAST GLIWICE 30.05.2005
52. Ivan BIALKOUSKI 124 01.01.2004
53. Tomasz ŚLIWIŃSKI 56 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.01.2004
54. Jan MIESZKIEŁŁO 80 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2005
55. Jakub CHRZANOWSKI 13 UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
56. Yan HALIPSKY 123 01.01.2005
57. Piotr LEWANDOWSKI 150 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.09.2004
58. Jiri KRAL 55 01.01.2004
59. Cyprian BURDZY 14 UKS MDK OLIMP LUBIN 12.09.2004
60. Galeh RAMSEY 54 01.01.2005
61. Augustyn Kapias 151 RMKS RYBNIK 14.01.2005
62. Wojciech MARCZAK 122 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
63. Stanisław DURLIK 15 KKS KRAKÓW 11.03.2004
64. Ondrej PROCHAZKA 83
65. Bendeguz JANKY 152 01.01.2004
66. Bartosz BOGUCKI 121 MUKS 11 ZIELONA GÓRA 09.01.2005
67. Yehonathan MESSIKA 53 01.01.2004
68. Igor FORYŚ 16 MDK NR 1 BYTOM 07.02.2004
69. Tadeas KNOP 188 01.01.2004
70. Vlad CREPSE 120 01.01.2004
71. Muhammed FARNSWORTH 153 01.01.2004
72. Igor KRZYWICKI 17 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.01.2004
73. Klaidas KAPCIUNAS 119 01.01.2004
74. Nuri KESHK 51 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
75. Roman SAMOILOV 189 01.01.2004
76. Ignacy TYCZYŃSKI 154 PKSZERM WARSZAWA 04.02.2004
77. Jan KAZIMIERCZAK 186 UKS MDK OLIMP LUBIN 08.09.2005
78. Sarp Guclu KAYRAL 155 01.01.2004
79. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI 88 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
80. Lars VANDENHAUTE 50 01.01.2004
81. Alexandru POPESCU 118 01.01.2005
82. Petr STEPAN 156 01.01.2005
83. Patryk CETNAR 184 UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005
84. Maksym RUSYN 117 01.01.2004
85. Rafał PRZELICKI 20 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.02.2004
86. Dominik Kwaśnik 87 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
87. Danil MAZUR 116 01.01.2005
88. 48
89. Jakub CEPIŃSKI 21 KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
90. Ron Yosef EYLON 89 01.01.2004
91. Paweł KLYTTA 185 PIAST GLIWICE 28.01.2005
92. Jakub ARMATA 158 UKS MDK OLIMP LUBIN 07.07.2005
93. Ali Mustafa SECIK 90 01.01.2005
94. Ori TAL 47 01.01.2004
95. Stanisław Politowicz 22 KS Milenium 06.09.2004
96. Arad EINI 114 01.01.2004
97. Liam KEW 46 01.01.2005
98. Jan Skalski 91 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
99. Michał Mróz 23 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
100. Mark AUGUSTIN 113 01.01.2005
101. Kacper SOŁTYS 24 KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004
102. Jerzy GIEDROJĆ 160 KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
103. Agoston KO 45 01.01.2005
104. Veleslav POPOVYCH 112 01.01.2004
105. Belin CZECHOWICZ 44 KSz WARSZAWIANKA 28.05.2004
106. Cyprian ZIÓŁKOWSKI 161 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.10.2004
107. Kacper Klocek 25 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004
108. Patryk PABIJAŃCZYK 26 AZS AWF WROCŁAW 31.08.2004
109. Tymofii KALITOVSKYI 180 01.01.2005
110. Ahmed Anwar ALFIHANI 43 01.01.2002
111. Adam Siergiej 111 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
112. Szymon PASIONEK 27 RMKS RYBNIK 07.05.2004
113. Kamiel MAES 95 01.01.2004
114. Jerzy STANKIEWICZ 110 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005
115. Uladzislau YURAU 164 01.01.2004
116. Jakub GAJEWSKI 42 SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.09.2005
117. Jan Zachorowski 109 MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005
118. Lavi MAYER 96 01.01.2004
119. Anton KHURSEVICH 176 01.01.2004
120. Marcus MIN 165 01.01.2004
121. Edward SCOTT PAYNE 108 01.01.2004
122. Jakub Szóstek 97 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
123. Hugo SADŁOWSKI 29 AZS AWF WROCŁAW 14.02.2004
124. Mykhailo SLIUSARIEV 177 01.01.2005
125. Antoni NIECKARZ 175 UKS MUSZKIETER MOSINA 25.01.2005
126. Vojtech VESELY 39
127. Jakub KIEŁCZEWSKI 30 IKS WARSZAWA 01.10.2004
128. Florin MIRICA 98 01.01.2004
129. Ibrahim FARNSWORTH 99 01.01.2004
130. Danylo DUMA 38 01.01.2004
131. Sebastian STRIBER 167 01.01.2004
132. Hubert Łagan 174 AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
133. Wilhelm HOECKE 32 01.01.2004
134. Ireneusz FILEK 173 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
135. Martin NOVAK 168 01.01.2004
136. Valeriy BUKSAR 104 01.01.2004
137. Daniil GAVRYLIUK 102 01.01.2004
138. Bartłomiej KUROWSKI 179 PIAST GLIWICE 06.07.2005
139. Ryhor MURAUYOU 36 01.01.2004
140. Jan VITEK 172 01.01.2005
141. Tymofh KRYZHANIVSKIY 35 01.01.2004
142. Barna HUTAS 106 01.01.2004
143. Ilay SEGAL 103 01.01.2005
144. Matas MEDISAUSKAS 34 01.01.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Mihail PUCHKOVSKIY 01.01.2004 zakwalifikowano
2. Roman SAMOILOV 01.01.2004 zakwalifikowano
3. Ondrej PROCHAZKA zakwalifikowano
3. Edward SCOTT PAYNE 01.01.2004 zakwalifikowano
5. Yan HALIPSKY 01.01.2005 zakwalifikowano
5. Arian HANSENNE 01.01.2004 zakwalifikowano
7. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004 zakwalifikowano
7. Daniil GAVRYLIUK 01.01.2004 zakwalifikowano
7. Tymofh KRYZHANIVSKIY 01.01.2004 zakwalifikowano
10. Vlad CREPSE 01.01.2004 zakwalifikowano
11. Veleslav POPOVYCH 01.01.2004 zakwalifikowano
12. Danil MAZUR 01.01.2005 zakwalifikowano
12. Florin MIRICA 01.01.2004 zakwalifikowano
14. Yehonathan MESSIKA 01.01.2004 zakwalifikowano
15. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
15. Anton KHURSEVICH 01.01.2004 zakwalifikowano
17. Liam KEW 01.01.2005 zakwalifikowano
18. Jan KOTALA zakwalifikowano
19. Pavel SENIUTS 01.01.2004 zakwalifikowano
20. Jiri DOSEK zakwalifikowano
21. Leonardo KAMSTRA 01.01.2004 zakwalifikowano
22. Matvey LOMONOSOV 01.01.2005 zakwalifikowano
23. Krystof POHNAN 01.01.2004 zakwalifikowano
23. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004 zakwalifikowano
23. Agoston KO 01.01.2005 zakwalifikowano
26. Alec BROOKE 01.01.2005 zakwalifikowano
26. Andriy GUMENIUK 01.01.2005 zakwalifikowano
28. Jiri KRAL 01.01.2004 zakwalifikowano
29. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004 zakwalifikowano
29. Cris SCARLAT 01.01.2004 zakwalifikowano
29. Ryhor MURAUYOU 01.01.2004 zakwalifikowano
32. Bendeguz JANKY 01.01.2004 zakwalifikowano
33. Petr STEPAN 01.01.2005 zakwalifikowano
34. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
35. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
35. Ahmed Anwar ALFIHANI 01.01.2002 zakwalifikowano
35. Martin NOVAK 01.01.2004 zakwalifikowano
38. Kamiel MAES 01.01.2004 zakwalifikowano
39. Patryk CETNAR UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005 zakwalifikowano
39. Ali Mustafa SECIK 01.01.2005 zakwalifikowano
41. Danylo DUMA 01.01.2004 zakwalifikowano
41. Alexandru POPESCU 01.01.2005 zakwalifikowano
43. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
43. Vladyslav BALBUZA 01.01.2005 zakwalifikowano
43. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
43. Charlie ROBBINS 01.01.2004 zakwalifikowano
47. Michael VOLAK zakwalifikowano
47. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
49. Emil DRAUGEDALEN 01.01.2005 zakwalifikowano
50. Ibrahim FARNSWORTH 01.01.2004 zakwalifikowano
50. Louis TAIWO WILLIAMS 01.01.2004 zakwalifikowano
52. Lavi MAYER 01.01.2004 zakwalifikowano
52. Jakub GAŁECKI UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004 zakwalifikowano
54. Ori TAL 01.01.2004 zakwalifikowano
55. Lars VANDENHAUTE 01.01.2004 zakwalifikowano
56. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004 zakwalifikowano
57. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
57. Ali OZTIRYAKI 01.01.2005 zakwalifikowano
59. Szymon PASIONEK RMKS RYBNIK 07.05.2004 zakwalifikowano
59. Dmytro PLAKSIN 01.01.2005 zakwalifikowano
61. Ilay SEGAL 01.01.2005 zakwalifikowano
62. Mark AUGUSTIN 01.01.2005 zakwalifikowano
63. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005 zakwalifikowano
64. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
65. Leandro LOEMAN 01.01.2005 zakwalifikowano
66. Ilja IVASHKOV 01.01.2004 zakwalifikowano
67. Maksym RUSYN 01.01.2004 zakwalifikowano
67. Igor FORYŚ MDK NR 1 BYTOM 07.02.2004 zakwalifikowano
69. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004 zakwalifikowano
70. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005 zakwalifikowano
71. Matas MEDISAUSKAS 01.01.2005 zakwalifikowano
72. Antoni NIECKARZ UKS MUSZKIETER MOSINA 25.01.2005 zakwalifikowano
73. Jan MIESZKIEŁŁO SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2005 zakwalifikowano
73. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004 zakwalifikowano
75. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
75. Ignacy TYCZYŃSKI PKSZERM WARSZAWA 04.02.2004 zakwalifikowano
77. Arad EINI 01.01.2004 zakwalifikowano
78. Cyprian ZIÓŁKOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.10.2004 zakwalifikowano
79. Tymofii KALITOVSKYI 01.01.2005 zakwalifikowano
80. Galeh RAMSEY 01.01.2005 zakwalifikowano
80. Konrad Szymański PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004 zakwalifikowano
82. Valeriy BUKSAR 01.01.2004 zakwalifikowano
83. Igor KRZYWICKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.01.2004 zakwalifikowano
84. Belin CZECHOWICZ KSz WARSZAWIANKA 28.05.2004 zakwalifikowano
85. Ivan BIALKOUSKI 01.01.2004 zakwalifikowano
86. Sebastian STRIBER 01.01.2004 zakwalifikowano
86. Jakub CEPIŃSKI KS OLIMP LUBIN 10.11.2004 zakwalifikowano
86. Stanisław DURLIK KKS KRAKÓW 11.03.2004 zakwalifikowano
89. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005 zakwalifikowano
89. Cyprian BURDZY UKS MDK OLIMP LUBIN 12.09.2004 zakwalifikowano
91. Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005 zakwalifikowano
92. Tomasz ŚLIWIŃSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 15.01.2004 zakwalifikowano
93. Mykhailo SLIUSARIEV 01.01.2005 zakwalifikowano
94. Patryk PABIJAŃCZYK AZS AWF WROCŁAW 31.08.2004 zakwalifikowano
95. Muhammed FARNSWORTH 01.01.2004 zakwalifikowano
96. Wilhelm HOECKE 01.01.2004 zakwalifikowano
96. Kacper SOŁTYS KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004 zakwalifikowano
98. Jakub KIEŁCZEWSKI IKS WARSZAWA 01.10.2004 zakwalifikowano
98. Jan VITEK 01.01.2005 zakwalifikowano
100. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
101. Paul FLORESCU 01.01.2004 zakwalifikowano
102. Sarp Guclu KAYRAL 01.01.2004 zakwalifikowano
103. Bartłomiej KUROWSKI PIAST GLIWICE 06.07.2005 zakwalifikowano
104. Artur MALKO 01.01.2004 zakwalifikowano
105. Jakub GAJEWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.09.2005 zakwalifikowano
106. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005 zakwalifikowano
106. Ron Yosef EYLON 01.01.2004 zakwalifikowano
109. Klaidas KAPCIUNAS 01.01.2004 zakwalifikowano
109. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004 zakwalifikowano
109. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
112. Daniel VACH zakwalifikowano
112. Barna HUTAS 01.01.2004 zakwalifikowano
114. Artsem BULHAKAU 01.01.2004 zakwalifikowano
114. Marcus MIN 01.01.2004 zakwalifikowano
114. Filip GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2004 zakwalifikowano
117. Hugo SADŁOWSKI AZS AWF WROCŁAW 14.02.2004 zakwalifikowano
118. Jakub ŁOPUSZYŃSKI AZS AWF WROCŁAW 04.07.2004 zakwalifikowano
119. Tadeas KNOP 01.01.2004 zakwalifikowano
120. Vojtech VESELY zakwalifikowano
121. Jakub ARMATA UKS MDK OLIMP LUBIN 07.07.2005 zakwalifikowano
121. Jerzy STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005 zakwalifikowano
123. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
124. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005 zakwalifikowano
125. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
126. Volodymyr ROMANOVSKYI 01.01.2004 zakwalifikowano
126. Jakub CHOJNACKI KKSZ KONIN 10.06.2005 zakwalifikowano
128. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005 zakwalifikowano
129. Quinn STOLTE 11.03.2004 zakwalifikowano
130. Gustaw FELIŃSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.04.2004 zakwalifikowano
130. Uladzislau YURAU 01.01.2004 zakwalifikowano
132. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005 zakwalifikowano
133. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
134. Aidas TAMOSIUNAS 01.01.2004 zakwalifikowano
134. Karol KASZUBA RMKS RYBNIK 24.08.2004 zakwalifikowano
136. Piotr LEWANDOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.09.2004 zakwalifikowano
137. Orlando JAMESON 01.01.2005 zakwalifikowano
138. Mahmoud OSMAN 01.01.2005 zakwalifikowano
139. Bartosz BOGUCKI MUKS 11 ZIELONA GÓRA 09.01.2005 zakwalifikowano
140. Rafał PRZELICKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.02.2004 zakwalifikowano
141. Jan KAZIMIERCZAK UKS MDK OLIMP LUBIN 08.09.2005 zakwalifikowano
141. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
143. zakwalifikowano
144. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
145. Matej SIP 01.01.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Agoston KO 01.01.2005
2. Alec BROOKE 01.01.2005
3. Yehonathan MESSIKA 01.01.2004
3. Florin MIRICA 01.01.2004
5. Mihail PUCHKOVSKIY 01.01.2004
6. Roman SAMOILOV 01.01.2004
7. Arian HANSENNE 01.01.2004
8. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
9. Edward SCOTT PAYNE 01.01.2004
10. Tymofh KRYZHANIVSKIY 01.01.2004
11. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
12. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
13. Alexandru POPESCU 01.01.2005
14. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
15. Valeriy BUKSAR 01.01.2004
16. Paul FLORESCU 01.01.2004
17. Ondrej PROCHAZKA
18. Yan HALIPSKY 01.01.2005
19. Daniil GAVRYLIUK 01.01.2004
19. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
21. Veleslav POPOVYCH 01.01.2004
22. Leonardo KAMSTRA 01.01.2004
23. Andriy GUMENIUK 01.01.2005
24. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004
25. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
26. Danylo DUMA 01.01.2004
27. Vladyslav BALBUZA 01.01.2005
28. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
29. Lars VANDENHAUTE 01.01.2004
30. Arad EINI 01.01.2004
31. Kacper SOŁTYS KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004
32. Filip GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2004
33. Vlad CREPSE 01.01.2004
34. Jan KOTALA
35. Pavel SENIUTS 01.01.2004
36. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
36. Krystof POHNAN 01.01.2004
38. Cris SCARLAT 01.01.2004
39. Bendeguz JANKY 01.01.2004
40. Ahmed Anwar ALFIHANI 01.01.2002
40. Martin NOVAK 01.01.2004
42. Kamiel MAES 01.01.2004
43. Ali Mustafa SECIK 01.01.2005
44. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
44. Charlie ROBBINS 01.01.2004
46. Emil DRAUGEDALEN 01.01.2005
47. Louis TAIWO WILLIAMS 01.01.2004
48. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
49. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
50. Szymon PASIONEK RMKS RYBNIK 07.05.2004
50. Dmytro PLAKSIN 01.01.2005
52. Mark AUGUSTIN 01.01.2005
53. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
54. Ilja IVASHKOV 01.01.2004
55. Igor FORYŚ MDK NR 1 BYTOM 07.02.2004
56. Matas MEDISAUSKAS 01.01.2005
57. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
57. Ignacy TYCZYŃSKI PKSZERM WARSZAWA 04.02.2004
59. Tymofii KALITOVSKYI 01.01.2005
60. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
61. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
63. Daniel VACH
64. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
65. Danil MAZUR 01.01.2005
66. Anton KHURSEVICH 01.01.2004
67. Liam KEW 01.01.2005
68. Jiri DOSEK
69. Matvey LOMONOSOV 01.01.2005
70. Jiri KRAL 01.01.2004
71. Ryhor MURAUYOU 01.01.2004
72. Petr STEPAN 01.01.2005
73. Patryk CETNAR UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005
74. Michael VOLAK
75. Ibrahim FARNSWORTH 01.01.2004
76. Lavi MAYER 01.01.2004
76. Jakub GAŁECKI UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004
78. Ori TAL 01.01.2004
79. Ali OZTIRYAKI 01.01.2005
80. Ilay SEGAL 01.01.2005
81. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
82. Leandro LOEMAN 01.01.2005
83. Maksym RUSYN 01.01.2004
84. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004
85. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
86. Antoni NIECKARZ UKS MUSZKIETER MOSINA 25.01.2005
87. Jan MIESZKIEŁŁO SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2005
87. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004
89. Cyprian ZIÓŁKOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.10.2004
90. Galeh RAMSEY 01.01.2005
90. Konrad Szymański PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
92. Igor KRZYWICKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.01.2004
93. Belin CZECHOWICZ KSz WARSZAWIANKA 28.05.2004
94. Ivan BIALKOUSKI 01.01.2004
95. Jakub CEPIŃSKI KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
95. Stanisław DURLIK KKS KRAKÓW 11.03.2004
95. Sebastian STRIBER 01.01.2004
98. Cyprian BURDZY UKS MDK OLIMP LUBIN 12.09.2004
99. Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005
100. Tomasz ŚLIWIŃSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 15.01.2004
101. Mykhailo SLIUSARIEV 01.01.2005
102. Patryk PABIJAŃCZYK AZS AWF WROCŁAW 31.08.2004
103. Muhammed FARNSWORTH 01.01.2004
104. Wilhelm HOECKE 01.01.2004
105. Jan VITEK 01.01.2005
105. Jakub KIEŁCZEWSKI IKS WARSZAWA 01.10.2004
107. Sarp Guclu KAYRAL 01.01.2004
108. Bartłomiej KUROWSKI PIAST GLIWICE 06.07.2005
109. Artur MALKO 01.01.2004
110. Jakub GAJEWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.09.2005
111. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
111. Ron Yosef EYLON 01.01.2004
113. Klaidas KAPCIUNAS 01.01.2004
113. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
115. Barna HUTAS 01.01.2004
116. Hugo SADŁOWSKI AZS AWF WROCŁAW 14.02.2004
117. Jakub ŁOPUSZYŃSKI AZS AWF WROCŁAW 04.07.2004
118. Vojtech VESELY
119. Jakub ARMATA UKS MDK OLIMP LUBIN 07.07.2005
119. Jerzy STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005
121. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
122. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
123. Volodymyr ROMANOVSKYI 01.01.2004
124. Quinn STOLTE 11.03.2004
125. Gustaw FELIŃSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.04.2004
126. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
127. Mahmoud OSMAN 01.01.2005
128. Jan KAZIMIERCZAK UKS MDK OLIMP LUBIN 08.09.2005
129. Artsem BULHAKAU 01.01.2004
129. Marcus MIN 01.01.2004
131. Tadeas KNOP 01.01.2004
132. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005
133. Jakub CHOJNACKI KKSZ KONIN 10.06.2005
134. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
135. Uladzislau YURAU 01.01.2004
136. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
137. Karol KASZUBA RMKS RYBNIK 24.08.2004
137. Aidas TAMOSIUNAS 01.01.2004
139. Piotr LEWANDOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.09.2004
140. Orlando JAMESON 01.01.2005
141. Bartosz BOGUCKI MUKS 11 ZIELONA GÓRA 09.01.2005
142. Rafał PRZELICKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.02.2004
143.
144. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
145. Matej SIP 01.01.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy