Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.03.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MALNIECE Juta | 98 | 01.01.2003 | |
2. | SZEKERES Laura | 48 | 01.01.2002 | |
3. | CORBU Emilia | 149 | 01.01.2002 | |
4. | WEINTRAUB Maia | 1 | 01.01.2002 | |
5. | MALYSHEVA Daria | 99 | 01.01.2003 | |
6. | BUDENKO Kateryna | 2 | 01.01.2002 | |
7. | KORNYA Sara | 147 | 01.01.2002 | |
8. | HYDE Bronwen | 47 | 01.01.2003 | |
9. | HEINRICH-LINDNER Charlotte | 51 | 08.03.2002 | |
10. | EROHINA Sofia | 142 | 01.01.2003 | |
11. | MULLER Emilie | 101 | 01.01.2002 | |
12. | CZEKMAN Luca | 3 | 01.01.2002 | |
13. | Sroka Aleksandra | 46 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16.12.2003 |
14. | OKLIŃSKA Marta | 4 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
15. | DAWE Phoebe | 88 | 01.01.2002 | |
16. | DRUCK Lior | 100 | 01.01.2003 | |
17. | ELENEVICH Darina | 45 | 01.01.2002 | |
18. | PONGRATZ Nora | 144 | 02.04.2003 | |
19. | SITOVA Olga | 52 | 01.01.2003 | |
20. | Liszka Aleksandra | 43 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 |
21. | KOTHIERINGER Anna Sophie | 145 | 26.10.2003 | |
22. | O'CONNELL Olivia | 53 | 01.01.2003 | |
23. | Jabłonowska Kaja | 5 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
24. | ARBUZOVA Sofiia | 141 | 01.01.2002 | |
25. | KAVALCHUK Hanna | 102 | 01.01.2002 | |
26. | WIECZOREK Aleksandra | 6 | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
27. | KORABLINA Aleksandra | 93 | ||
28. | SHAFAROSTAVA Varvara | 104 | 01.01.2002 | |
29. | SUTA Diana | 140 | 01.01.2002 | |
30. | VICHOVA Dorota | 91 | 01.01.2002 | |
31. | CHAUSOVA Eva | 139 | 01.01.2003 | |
32. | TURDEAN Teodora | 155 | 01.01.2003 | |
33. | Brzezińska Zofia | 7 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
34. | JEZKOVA Lucie | 57 | 01.01.2002 | |
35. | LACHMAN Antonina | 8 | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
36. | YASHUTINA Anastasia | 92 | 01.01.2003 | |
37. | PAPADOPOULOS Keira | 41 | 01.01.2003 | |
38. | ABDEL HADI Shadwa | 148 | 01.01.2002 | |
39. | MIRONOVA Vlada | 152 | 01.01.2002 | |
40. | VELMA Emilia | 138 | 01.01.2002 | |
41. | GODAU Frauke | 89 | 01.01.2003 | |
42. | JÓŹWIAK Zuzanna | 9 | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 |
43. | BRICIU Anne Marie | 107 | 01.01.2003 | |
44. | SILK georgia | 56 | 01.01.2002 | |
45. | QUELCH Abigail | 87 | 01.01.2003 | |
46. | KOROSSY Melissa | 134 | 01.01.2002 | |
47. | WYWIAŁ Zuzanna | 10 | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
48. | HASIKOVA Elena | 108 | ||
49. | BEHRENS Nora | 106 | 01.01.2003 | |
50. | Dębicka Oliwia | 11 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
51. | EVSIUKOVA Aleksandra | 59 | 01.01.2003 | |
52. | KAJRANE Marija | 135 | ||
53. | SOFRAN Teodora | 86 | 01.01.2003 | |
54. | Sobczak-Domańska Maja | 12 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
55. | EIUBOVA Ekaterina | 84 | 01.01.2002 | |
56. | HOHENADEL Celia | 133 | 26.11.2003 | |
57. | PARHOMENKO Anastasija | 60 | 01.01.2002 | |
58. | MACEY Charlotte | 37 | 01.01.2003 | |
59. | DE N'YEURT Tabitha | 157 | 01.01.2003 | |
60. | BARANCHIKOVA Daria | 36 | 01.01.2002 | |
61. | AHMAD PUAD Amirah Sofea | 97 | 01.01.2003 | |
62. | TERJEK Borbala | 85 | 01.01.2002 | |
63. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | 13 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
64. | MAUL Xenia | 35 | 01.01.2002 | |
65. | Cichocka Konstancja | 14 | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 |
66. | OSADCHA Alina | 110 | 01.01.2003 | |
67. | SULTANOVA Sofiia | 61 | 01.01.2003 | |
68. | GALE Madeleine | 136 | 01.01.2003 | |
69. | MALICKOVA Eliska | 132 | ||
70. | GYORGY Eszter | 63 | ||
71. | KNOX Eleanor | 82 | 01.01.2002 | |
72. | BAN Zofia | 15 | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
73. | YAKOVENKO Daryna | 111 | 01.01.2002 | |
74. | SOLODKIHA Iekaterina | 112 | 01.01.2002 | |
75. | WILLIAMS STEWART Teagan | 64 | 01.01.2002 | |
76. | ZACHAREWICZ Ewa | 16 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
77. | KOCOUROVA Adela | 81 | ||
78. | KUKLA Ann Sophie | 130 | 01.01.2002 | |
79. | BORZYSZKOWSKA Zofia | 32 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 12.11.2002 |
80. | WALLERSTEIN Panna | 80 | 01.01.2002 | |
81. | BUDAI Boglarka | 113 | 01.01.2002 | |
82. | SZMIT Laura | 17 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
83. | WEEKS Charity | 146 | 01.01.2002 | |
84. | KRAUSE Angelina Noelle | 128 | ||
85. | ZYRIANOVA Iryna | 66 | 01.01.2003 | |
86. | KAZINA Romane | 79 | 01.01.2003 | |
87. | TRZCIŃSKA Patrycja | 31 | AZS AWF WARSZAWA | 31.08.2003 |
88. | LEBIED Ksenia | 67 | 01.01.2002 | |
89. | SCHALLER Cora Elisabeth | 127 | 14.04.2003 | |
90. | MASLOBOEVA Emilia | 115 | 01.01.2002 | |
91. | Daniewska Michalina | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
92. | ZAROFF Roxanne | 116 | 01.01.2003 | |
93. | SEDLAKOVA Isabela | 77 | ||
94. | SOŁTYS Julia | 29 | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2003 |
95. | SZEMPLIŃSKA Natalia | 20 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
96. | KISIELEWSKA Alicja | 21 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
97. | RUBASOVA Ema | 129 | 01.01.2003 | |
98. | LIPPOLD Emma | 117 | 05.07.2003 | |
99. | BLOKHINA Anastasiia | 76 | 01.01.2003 | |
100. | MORGUN Nadiya | 125 | 01.01.2002 | |
101. | RUSSELL Fiona | 70 | 01.01.2002 | |
102. | KUBACZYK Klaudia | 22 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2003 |
103. | EROS Nikol | 118 | 01.01.2002 | |
104. | CSEFALVAYOVA Rebeka | 74 | ||
105. | SZALAI Zorka | 71 | 01.01.2003 | |
106. | Dejczer Natasza | 23 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 30.03.2002 |
107. | WIERZCHOWSKA Barbara | 24 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
108. | FEDOROVA Maria | 73 | 01.01.2003 | |
109. | NEKIFOR Erika | 72 | ||
110. | MUSILKOVA Veronika | 121 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | LEBIED Ksenia | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
2. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 | zakwalifikowano |
3. | WEINTRAUB Maia | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
4. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 | zakwalifikowano |
5. | SEDLAKOVA Isabela | zakwalifikowano | ||
6. | NEKIFOR Erika | zakwalifikowano | ||
7. | ELENEVICH Darina | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
7. | MALYSHEVA Daria | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
9. | MIRONOVA Vlada | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
10. | GYORGY Eszter | zakwalifikowano | ||
10. | KOROSSY Melissa | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
10. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 | zakwalifikowano |
13. | EVSIUKOVA Aleksandra | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
14. | SOLODKIHA Iekaterina | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
15. | EROS Nikol | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
16. | WEEKS Charity | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
17. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 | zakwalifikowano |
18. | BUDENKO Kateryna | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
19. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 | zakwalifikowano |
20. | EIUBOVA Ekaterina | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
21. | CORBU Emilia | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
21. | Cichocka Konstancja | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 | zakwalifikowano |
23. | JÓŹWIAK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 | zakwalifikowano |
24. | ARBUZOVA Sofiia | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
24. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
26. | CZEKMAN Luca | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
27. | SULTANOVA Sofiia | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
28. | BUDAI Boglarka | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
29. | ABDEL HADI Shadwa | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
30. | MASLOBOEVA Emilia | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
31. | Sroka Aleksandra | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16.12.2003 | zakwalifikowano |
32. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 | zakwalifikowano |
33. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 | zakwalifikowano |
34. | Dejczer Natasza | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 30.03.2002 | zakwalifikowano |
35. | SHAFAROSTAVA Varvara | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
36. | WILLIAMS STEWART Teagan | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
36. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 | zakwalifikowano |
38. | SZALAI Zorka | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
39. | KORABLINA Aleksandra | zakwalifikowano | ||
40. | BLOKHINA Anastasiia | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
41. | TERJEK Borbala | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
42. | ZAROFF Roxanne | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
43. | MALICKOVA Eliska | zakwalifikowano | ||
43. | KUBACZYK Klaudia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2003 | zakwalifikowano |
45. | CSEFALVAYOVA Rebeka | zakwalifikowano | ||
46. | MALNIECE Juta | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
47. | ZYRIANOVA Iryna | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
48. | HOHENADEL Celia | 26.11.2003 | zakwalifikowano | |
49. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 | zakwalifikowano |
50. | GALE Madeleine | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
51. | KRAUSE Angelina Noelle | zakwalifikowano | ||
52. | EROHINA Sofia | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
53. | WALLERSTEIN Panna | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
54. | CHAUSOVA Eva | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
55. | HEINRICH-LINDNER Charlotte | 08.03.2002 | zakwalifikowano | |
56. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
57. | TURDEAN Teodora | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
58. | PARHOMENKO Anastasija | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
59. | KOCOUROVA Adela | zakwalifikowano | ||
60. | MUSILKOVA Veronika | zakwalifikowano | ||
61. | AHMAD PUAD Amirah Sofea | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
62. | KAJRANE Marija | zakwalifikowano | ||
63. | SOFRAN Teodora | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
64. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 | zakwalifikowano |
65. | QUELCH Abigail | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
66. | MORGUN Nadiya | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
67. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 | zakwalifikowano |
68. | DRUCK Lior | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
69. | VELMA Emilia | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
70. | YASHUTINA Anastasia | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
71. | KUKLA Ann Sophie | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
72. | SILK georgia | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
73. | BORZYSZKOWSKA Zofia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 12.11.2002 | zakwalifikowano |
74. | KAZINA Romane | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
75. | MULLER Emilie | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
76. | TRZCIŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 31.08.2003 | zakwalifikowano |
77. | OSADCHA Alina | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
78. | MAUL Xenia | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
79. | KOTHIERINGER Anna Sophie | 26.10.2003 | zakwalifikowano | |
80. | KAVALCHUK Hanna | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
81. | SCHALLER Cora Elisabeth | 14.04.2003 | zakwalifikowano | |
82. | JEZKOVA Lucie | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
83. | VICHOVA Dorota | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
84. | Liszka Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 | zakwalifikowano |
85. | SITOVA Olga | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
86. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 | zakwalifikowano |
87. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 | zakwalifikowano |
88. | FEDOROVA Maria | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
89. | SOŁTYS Julia | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2003 | zakwalifikowano |
90. | KNOX Eleanor | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
91. | YAKOVENKO Daryna | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
92. | RUSSELL Fiona | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
93. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 | zakwalifikowano |
94. | HASIKOVA Elena | zakwalifikowano | ||
95. | LIPPOLD Emma | 05.07.2003 | zakwalifikowano | |
96. | SUTA Diana | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
96. | BARANCHIKOVA Daria | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
96. | RUBASOVA Ema | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
99. | BEHRENS Nora | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
100. | O'CONNELL Olivia | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
101. | PAPADOPOULOS Keira | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
102. | DE N'YEURT Tabitha | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
103. | PONGRATZ Nora | 02.04.2003 | zakwalifikowano | |
104. | KORNYA Sara | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
105. | HYDE Bronwen | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
106. | DAWE Phoebe | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
106. | SZEKERES Laura | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
106. | BRICIU Anne Marie | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
109. | GODAU Frauke | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
109. | MACEY Charlotte | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | LEBIED Ksenia | 01.01.2002 | |
2. | ELENEVICH Darina | 01.01.2002 | |
3. | SOLODKIHA Iekaterina | 01.01.2002 | |
3. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
5. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
6. | MIRONOVA Vlada | 01.01.2002 | |
7. | GYORGY Eszter | ||
8. | CORBU Emilia | 01.01.2002 | |
9. | WEINTRAUB Maia | 01.01.2002 | |
10. | NEKIFOR Erika | ||
11. | MALYSHEVA Daria | 01.01.2003 | |
12. | EVSIUKOVA Aleksandra | 01.01.2003 | |
13. | BUDENKO Kateryna | 01.01.2002 | |
14. | JÓŹWIAK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 |
15. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
16. | VELMA Emilia | 01.01.2002 | |
17. | KOROSSY Melissa | 01.01.2002 | |
17. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
19. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
20. | EIUBOVA Ekaterina | 01.01.2002 | |
21. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
21. | ARBUZOVA Sofiia | 01.01.2002 | |
23. | SULTANOVA Sofiia | 01.01.2003 | |
24. | MASLOBOEVA Emilia | 01.01.2002 | |
25. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
26. | Dejczer Natasza | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 30.03.2002 |
27. | WILLIAMS STEWART Teagan | 01.01.2002 | |
28. | KORABLINA Aleksandra | ||
29. | MALICKOVA Eliska | ||
30. | HOHENADEL Celia | 26.11.2003 | |
31. | DRUCK Lior | 01.01.2003 | |
32. | KOTHIERINGER Anna Sophie | 26.10.2003 | |
33. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
34. | SEDLAKOVA Isabela | ||
35. | EROS Nikol | 01.01.2002 | |
36. | WEEKS Charity | 01.01.2002 | |
37. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
38. | Cichocka Konstancja | AZS AWF POZNAŃ | 16.01.2002 |
39. | CZEKMAN Luca | 01.01.2002 | |
40. | BUDAI Boglarka | 01.01.2002 | |
41. | ABDEL HADI Shadwa | 01.01.2002 | |
42. | Sroka Aleksandra | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16.12.2003 |
43. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
44. | SHAFAROSTAVA Varvara | 01.01.2002 | |
45. | SZALAI Zorka | 01.01.2003 | |
46. | ZAROFF Roxanne | 01.01.2003 | |
47. | MALNIECE Juta | 01.01.2003 | |
48. | ZYRIANOVA Iryna | 01.01.2003 | |
49. | KRAUSE Angelina Noelle | ||
50. | EROHINA Sofia | 01.01.2003 | |
51. | WALLERSTEIN Panna | 01.01.2002 | |
52. | CHAUSOVA Eva | 01.01.2003 | |
53. | HEINRICH-LINDNER Charlotte | 08.03.2002 | |
54. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
55. | TURDEAN Teodora | 01.01.2003 | |
56. | KOCOUROVA Adela | ||
57. | SOFRAN Teodora | 01.01.2003 | |
58. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
59. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
60. | KUKLA Ann Sophie | 01.01.2002 | |
61. | Liszka Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 |
62. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
63. | FEDOROVA Maria | 01.01.2003 | |
64. | SOŁTYS Julia | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2003 |
65. | BLOKHINA Anastasiia | 01.01.2003 | |
66. | TERJEK Borbala | 01.01.2002 | |
67. | KUBACZYK Klaudia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2003 |
68. | CSEFALVAYOVA Rebeka | ||
69. | GALE Madeleine | 01.01.2003 | |
70. | PARHOMENKO Anastasija | 01.01.2002 | |
71. | MUSILKOVA Veronika | ||
72. | AHMAD PUAD Amirah Sofea | 01.01.2003 | |
73. | KAJRANE Marija | ||
74. | QUELCH Abigail | 01.01.2003 | |
75. | MORGUN Nadiya | 01.01.2002 | |
76. | YASHUTINA Anastasia | 01.01.2003 | |
77. | SILK georgia | 01.01.2002 | |
78. | BORZYSZKOWSKA Zofia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 12.11.2002 |
79. | KAZINA Romane | 01.01.2003 | |
80. | MULLER Emilie | 01.01.2002 | |
81. | TRZCIŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 31.08.2003 |
82. | OSADCHA Alina | 01.01.2003 | |
83. | MAUL Xenia | 01.01.2002 | |
84. | KAVALCHUK Hanna | 01.01.2002 | |
85. | SCHALLER Cora Elisabeth | 14.04.2003 | |
86. | JEZKOVA Lucie | 01.01.2002 | |
87. | VICHOVA Dorota | 01.01.2002 | |
88. | SITOVA Olga | 01.01.2003 | |
89. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
90. | KNOX Eleanor | 01.01.2002 | |
91. | YAKOVENKO Daryna | 01.01.2002 | |
92. | RUSSELL Fiona | 01.01.2002 | |
93. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
94. | HASIKOVA Elena | ||
95. | LIPPOLD Emma | 05.07.2003 | |
96. | BARANCHIKOVA Daria | 01.01.2002 | |
96. | SUTA Diana | 01.01.2002 | |
96. | RUBASOVA Ema | 01.01.2003 | |
99. | BEHRENS Nora | 01.01.2003 | |
100. | O'CONNELL Olivia | 01.01.2003 | |
101. | PAPADOPOULOS Keira | 01.01.2003 | |
102. | DE N'YEURT Tabitha | 01.01.2003 | |
103. | PONGRATZ Nora | 02.04.2003 | |
104. | KORNYA Sara | 01.01.2002 | |
105. | HYDE Bronwen | 01.01.2003 | |
106. | DAWE Phoebe | 01.01.2002 | |
106. | BRICIU Anne Marie | 01.01.2003 | |
106. | SZEKERES Laura | 01.01.2002 | |
109. | GODAU Frauke | 01.01.2003 | |
109. | MACEY Charlotte | 01.01.2003 |