Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 25.03.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Maurice Leon BAUKNECHT 75
2. Oskar MACH 1 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004
3. Jan Nowak 74 POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
4. Furkan Arda KARAMAN 222 01.01.2004
5. Jakub Kotek 2 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
6. Filip WINKHOF 73 IKS LESZNO 25.11.2005
7. Valters KAULAKANS 152 01.01.2005
8. Lovro PROSOLI 194 01.01.2004
9. Zeteny GUBA 72 01.01.2004
10. Emil LANGA 3 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004
11. James DOLAN 223 01.01.2004
12. Akos PIRK 147
13. Aleksandr BERSENEV 226
14. Michał KUL 146 UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
15. Benjamin HUCKLE 78 01.01.2004
16. Kamil Tomeczek 4 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
17. Vojtech HOLEMY 219
18. Ruben LINDNER 224 30.06.2005
19. Bartosz SACHARCZUK 5 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
20. Aleksandr POZOROV 70 01.01.2004
21. Milan POMERANCEVS 144 01.01.2005
22. Ivan VICHA 143 01.01.2005
23. Antoni Bem 6 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
24. Nye ULFERTS KILPATRICK 221 01.01.2005
25. Matvejs ZELTISHEVS 154 01.01.2004
26. Klim SHULZHENKO 68 01.01.2004
27. Ambrus BUDAHAZY 81 01.01.2005
28. Mateusz JURCZAK 138 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
29. Dominik KANIA 7 WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
30. Kyrylo KHRYSTENKO 156 01.01.2005
31. Denis VOLZHANIN 214 01.01.2004
32. James CHEN 67 01.01.2004
33. Mikołaj Olszewski 8 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
34. Eldar TELIAKOV 227 01.01.2005
35. Igor Woźniak 9 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
36. Mikmail NEKIPIELOV 66 01.01.2004
37. Vladimir KNOB 216 01.01.2005
38. Shalang KOLAS 142 01.01.2004
39. Tomasz Gorczyca 84 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
40. Christian KO 141 01.01.2004
41. Theo RAITHEL 159 05.09.2004
42. Tymon Lewicki 10 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
43. Kiryl TSIKHAMIRAV 229 01.01.2004
44. Timofei GOLOVKOV 161 01.01.2004
45. Yaroslav VLASIUK 64 01.01.2005
46. Efrem MIZIA 215 01.01.2005
47. Dawid PIOSIK 11 IKS LESZNO 16.12.2004
48. Francois DE ROBERT HAUTEQUERE 140 01.01.2005
49. Benjamin ENGELMANN 211 01.01.2004
50. Szymon PACHOLCZYK 12 IKS LESZNO 17.10.2004
51. Aleks GAFE 212
52. Marcin RADAJEWSKI 62 IKS LESZNO 18.06.2005
53. Michał Wieczorek 13 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
54. Michal ZAVORAL 139 01.01.2005
55. Theodor KRAUTER 87 13.06.2005
56. Ron LEYMOND 164 01.01.2005
57. Krzysztof Łopatniuk 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
58. Daniil KITAEV 61 01.01.2004
59. Edward SCOTT PAYNE 88 01.01.2004
60. Zayd EL-SAIE 89 01.01.2004
61. Fabian MICHEL 206 01.01.2004
62. Tobiasz WAŚCIŃSKI 15 IKS LESZNO 01.11.2004
63. Marc MORGUNOV 165 01.01.2005
64. Ndann RENARD 133 01.01.2004
65. Karol Fedorowicz 59 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
66. Mihnea SURCEL 208 01.01.2005
67. Louis ROCHET 166 01.01.2004
68. Samynathan SELVAKUMAR 132 01.01.2005
69. Laurent DORFER 91 01.01.2004
70. Ilia TROIAN 167 01.01.2005
71. Igor LIS 58 AZS AWF WARSZAWA 09.03.2004
72. Jędrzej ŁOKAJ 18 AZS AWF WARSZAWA 06.01.2004
73. Joe CURTIS 131 01.01.2004
74. Razvan NOJEA 57 01.01.2005
75. Melchior Krawczyński 155 WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
76. Nicolas POP 56 01.01.2005
77. Tillman EBERT 130 01.01.2005
78. Oskar WILKE 160 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.06.2004
79. Piotr ROGACKI 19 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.11.2004
80. Maksymilian KANCI 55 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
81. Jakub WESOŁOWSKI 20 UKS RIPOSTA OLSZTYN 14.04.2004
82. Augustus ZOSARS 128 01.01.2005
83. Ian UKIBAEV 204 01.01.2004
84. Matei SERGHIE 93 01.01.2005
85. Patriks KVASHINS 95 01.01.2005
86. Vojtech GERIS 202 01.01.2004
87. Quinn STOLTE 129 11.03.2004
88. Yehor SLUZHENKO 54 01.01.2005
89. Jan NOAK 22 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.12.2004
90. Łukasz Kulpaczyński 203 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
91. Albert BAGDANY 53 01.01.2005
92. Egor TIKHONOV 127 01.01.2005
93. Tomasz Jurczak 201 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
94. Michael LEVIN 52 01.01.2004
95. Christopher Horn NIELSEN 172 01.01.2004
96. Belá Benedikt MÄVERS 126 04.11.2005
97. Mahdi Ali ALQAROS 196 01.01.2004
98. Bastian KAPPUS 193
99. Jonas KARLSEN 124 01.01.2004
100. Vitalii KUZNETSOV 98 01.01.2004
101. Tomas CHRAMOSTA 200 01.01.2004
102. Matteo SANVITO 125 01.01.2004
103. Leo KAMSTRA 174 01.01.2004
104. Yehor ZYMIRIEV 25 01.01.2005
105. Julius Manz THORBEK 99 01.01.2004
106. Bendeguz GYORGY 49
107. Adam GEMES 26 01.01.2005
108. Friedrich ENGFER 173 01.01.2004
109. Arda TARIMCI 101 01.01.2005
110. Lino MC CONELL 27 01.01.2005
111. Charlie ROBBINS 198 01.01.2004
112. Vasyl SLOVIAK 48 01.01.2004
113. Claudio SOSA 176 01.01.2004
114. Medard PAPP 102 01.01.2004
115. Mazas FZICBERGS 47 01.01.2005
116. Piotr Ginda 218 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
117. Pavel PUZANKOV 121 01.01.2005
118. Richard SPIELMANN 175 01.01.2004
119. Michal HUDYMAC 103 01.01.2004
120. Wilhelm HOCKE 120 01.01.2004
121. Mikhail SAMOSHKIN 44 01.01.2004
122. Vigo LASIC 29 01.01.2004
123. Frederick EDGECLIFFE JOHNSON 191 01.01.2004
124. Toni DESPALATOVIC 177 01.01.2004
125. Egor KISELEV 30 01.01.2004
126. Rocco FUSCHILLO 188 01.01.2004
127. Maksymilian MAĆKOWIAK 119 IKS LESZNO 04.12.2005
128. Grigorii KASPAROV 31 01.01.2005
129. Edward BEAMISH 45 01.01.2004
130. Piotr Sowa 179 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
131. Philipp AHLVERS 105 01.01.2004
132. Mikkel GJALDBAK 117 01.01.2004
133. Patryk GAWENDA 210 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
134. Joseph BLAIR 106 01.01.2004
135. Jakub KOLAR 32 01.01.2004
136. Jan WIKTOR 107 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 01.05.2004
137. Nikita KUCEBA 33 01.01.2004
138. Suhayl NAWAR 116
139. Jaimie COOK 184 01.01.2005
140. Woser PROSSOR 181 01.01.2004
141. Sam WANYAMA 108 01.01.2004
142. Kornel TAKACS 41 01.01.2004
143. Adrian KAPAŁA 192 AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005
144. Filip BEDNER 40 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
145. Vladislav KULINYCH 183 01.01.2004
146. Koen WALET 114 01.01.2004
147. Leon TAPPE 110 01.01.2004
148. Arpad FAZEKAS 185
149. Balazs MAKK 39
150. Jan PANCER 113 UKS ATENA GDAŃSK 22.12.2005
151. Stoe IONUT 189 01.01.2004
152. Alexander CULKIN 109 01.01.2004
153. Thomas WALTON 111 01.01.2005
154. Sebastians MAURIS 38 01.01.2004
155. Demir TONER 37 01.01.2004
156. Tyler HARMS 186 01.01.2004
157. Egor LOPATIN 187 01.01.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Christian KO 01.01.2004 zakwalifikowano
2. Bastian KAPPUS zakwalifikowano
3. Mikhail SAMOSHKIN 01.01.2004 zakwalifikowano
4. Oskar MACH FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004 zakwalifikowano
5. Egor KISELEV 01.01.2004 zakwalifikowano
6. Tomas CHRAMOSTA 01.01.2004 zakwalifikowano
7. Ndann RENARD 01.01.2004 zakwalifikowano
7. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
7. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
10. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005 zakwalifikowano
11. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
11. Albert BAGDANY 01.01.2005 zakwalifikowano
11. Philipp AHLVERS 01.01.2004 zakwalifikowano
14. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
15. Suhayl NAWAR zakwalifikowano
15. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
17. James CHEN 01.01.2004 zakwalifikowano
18. Sam WANYAMA 01.01.2004 zakwalifikowano
18. Laurent DORFER 01.01.2004 zakwalifikowano
18. Pavel PUZANKOV 01.01.2005 zakwalifikowano
18. Christopher Horn NIELSEN 01.01.2004 zakwalifikowano
22. Francois DE ROBERT HAUTEQUERE 01.01.2005 zakwalifikowano
23. Friedrich ENGFER 01.01.2004 zakwalifikowano
23. Koen WALET 01.01.2004 zakwalifikowano
25. Tillman EBERT 01.01.2005 zakwalifikowano
26. Balazs MAKK zakwalifikowano
27. Maurice Leon BAUKNECHT zakwalifikowano
28. Edward SCOTT PAYNE 01.01.2004 zakwalifikowano
29. Jonas KARLSEN 01.01.2004 zakwalifikowano
30. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
31. Ron LEYMOND 01.01.2005 zakwalifikowano
31. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004 zakwalifikowano
33. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004 zakwalifikowano
34. Akos PIRK zakwalifikowano
35. Jaimie COOK 01.01.2005 zakwalifikowano
35. Jakub WESOŁOWSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 14.04.2004 zakwalifikowano
37. Jakub KOLAR 01.01.2004 zakwalifikowano
38. Zayd EL-SAIE 01.01.2004 zakwalifikowano
39. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
40. Kornel TAKACS 01.01.2004 zakwalifikowano
41. Mihnea SURCEL 01.01.2005 zakwalifikowano
41. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
43. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
43. Quinn STOLTE 11.03.2004 zakwalifikowano
45. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004 zakwalifikowano
46. Bendeguz GYORGY zakwalifikowano
46. Piotr ROGACKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.11.2004 zakwalifikowano
48. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
48. Matvejs ZELTISHEVS 01.01.2004 zakwalifikowano
48. Thomas WALTON 01.01.2005 zakwalifikowano
51. Vojtech GERIS 01.01.2004 zakwalifikowano
52. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
53. Ruben LINDNER 30.06.2005 zakwalifikowano
54. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
55. Fabian MICHEL 01.01.2004 zakwalifikowano
55. Igor LIS AZS AWF WARSZAWA 09.03.2004 zakwalifikowano
57. Timofei GOLOVKOV 01.01.2004 zakwalifikowano
58. Arda TARIMCI 01.01.2005 zakwalifikowano
58. Joseph BLAIR 01.01.2004 zakwalifikowano
60. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005 zakwalifikowano
60. Medard PAPP 01.01.2004 zakwalifikowano
62. Yehor SLUZHENKO 01.01.2005 zakwalifikowano
63. Ivan VICHA 01.01.2005 zakwalifikowano
64. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
65. Zeteny GUBA 01.01.2004 zakwalifikowano
66. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
67. Mahdi Ali ALQAROS 01.01.2004 zakwalifikowano
68. Mikmail NEKIPIELOV 01.01.2004 zakwalifikowano
69. Aleksandr BERSENEV zakwalifikowano
70. Shalang KOLAS 01.01.2004 zakwalifikowano
71. Benjamin ENGELMANN 01.01.2004 zakwalifikowano
72. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
73. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
74. Adam GEMES 01.01.2005 zakwalifikowano
75. Edward BEAMISH 01.01.2004 zakwalifikowano
76. Egor TIKHONOV 01.01.2005 zakwalifikowano
77. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004 zakwalifikowano
78. Vojtech HOLEMY zakwalifikowano
78. Arpad FAZEKAS zakwalifikowano
78. Vasyl SLOVIAK 01.01.2004 zakwalifikowano
81. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004 zakwalifikowano
81. Michael LEVIN 01.01.2004 zakwalifikowano
81. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
81. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
81. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005 zakwalifikowano
86. Belá Benedikt MÄVERS 04.11.2005 zakwalifikowano
86. Frederick EDGECLIFFE JOHNSON 01.01.2004 zakwalifikowano
86. Nikita KUCEBA 01.01.2004 zakwalifikowano
86. Nicolas POP 01.01.2005 zakwalifikowano
90. Aleksandr POZOROV 01.01.2004 zakwalifikowano
91. Aleks GAFE zakwalifikowano
92. Claudio SOSA 01.01.2004 zakwalifikowano
93. Sebastians MAURIS 01.01.2004 zakwalifikowano
94. Vladislav KULINYCH 01.01.2004 zakwalifikowano
95. Mikkel GJALDBAK 01.01.2004 zakwalifikowano
96. Rocco FUSCHILLO 01.01.2004 zakwalifikowano
96. Efrem MIZIA 01.01.2005 zakwalifikowano
98. Lovro PROSOLI 01.01.2004 zakwalifikowano
99. Alexander CULKIN 01.01.2004 zakwalifikowano
100. Lino MC CONELL 01.01.2005 zakwalifikowano
101. Wilhelm HOCKE 01.01.2004 zakwalifikowano
101. Maksymilian MAĆKOWIAK IKS LESZNO 04.12.2005 zakwalifikowano
101. Adrian KAPAŁA AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005 zakwalifikowano
104. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
105. Valters KAULAKANS 01.01.2005 zakwalifikowano
106. Marc MORGUNOV 01.01.2005 zakwalifikowano
107. Tyler HARMS 01.01.2004 zakwalifikowano
108. Benjamin HUCKLE 01.01.2004 zakwalifikowano
108. Jędrzej ŁOKAJ AZS AWF WARSZAWA 06.01.2004 zakwalifikowano
110. Razvan NOJEA 01.01.2005 zakwalifikowano
111. Toni DESPALATOVIC 01.01.2004 zakwalifikowano
112. Ambrus BUDAHAZY 01.01.2005 zakwalifikowano
113. Samynathan SELVAKUMAR 01.01.2005 zakwalifikowano
114. Eldar TELIAKOV 01.01.2005 zakwalifikowano
115. Leo KAMSTRA 01.01.2004 zakwalifikowano
115. Daniil KITAEV 01.01.2004 zakwalifikowano
117. Vitalii KUZNETSOV 01.01.2004 zakwalifikowano
118. Vladimir KNOB 01.01.2005 zakwalifikowano
119. Denis VOLZHANIN 01.01.2004 zakwalifikowano
120. Theo RAITHEL 05.09.2004 zakwalifikowano
121. Matteo SANVITO 01.01.2004 zakwalifikowano
122. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
123. Furkan Arda KARAMAN 01.01.2004 zakwalifikowano
123. Julius Manz THORBEK 01.01.2004 zakwalifikowano
125. Yehor ZYMIRIEV 01.01.2005 zakwalifikowano
126. Kiryl TSIKHAMIRAV 01.01.2004 zakwalifikowano
127. Egor LOPATIN 01.01.2004 zakwalifikowano
128. Leon TAPPE 01.01.2004 zakwalifikowano
128. Nye ULFERTS KILPATRICK 01.01.2005 zakwalifikowano
130. Charlie ROBBINS 01.01.2004 zakwalifikowano
130. Mazas FZICBERGS 01.01.2005 zakwalifikowano
132. Klim SHULZHENKO 01.01.2004 zakwalifikowano
133. Jan PANCER UKS ATENA GDAŃSK 22.12.2005 zakwalifikowano
133. Patriks KVASHINS 01.01.2005 zakwalifikowano
135. Ilia TROIAN 01.01.2005 zakwalifikowano
136. Demir TONER 01.01.2004 zakwalifikowano
136. Richard SPIELMANN 01.01.2004 zakwalifikowano
138. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
139. Oskar WILKE FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.06.2004 zakwalifikowano
139. Milan POMERANCEVS 01.01.2005 zakwalifikowano
141. Stoe IONUT 01.01.2004 zakwalifikowano
141. Woser PROSSOR 01.01.2004 zakwalifikowano
143. Grigorii KASPAROV 01.01.2005 zakwalifikowano
144. Vigo LASIC 01.01.2004 zakwalifikowano
145. Theodor KRAUTER 13.06.2005 zakwalifikowano
146. Louis ROCHET 01.01.2004 zakwalifikowano
146. Michal HUDYMAC 01.01.2004 zakwalifikowano
146. Matei SERGHIE 01.01.2005 zakwalifikowano
149. Yaroslav VLASIUK 01.01.2005 zakwalifikowano
150. Joe CURTIS 01.01.2004 zakwalifikowano
151. Jan NOAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.12.2004 zakwalifikowano
151. Kyrylo KHRYSTENKO 01.01.2005 zakwalifikowano
153. Jan WIKTOR FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 01.05.2004 zakwalifikowano
154. Augustus ZOSARS 01.01.2005 zakwalifikowano
155. Michal ZAVORAL 01.01.2005 zakwalifikowano
156. Ian UKIBAEV 01.01.2004 zakwalifikowano
157. James DOLAN 01.01.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. James CHEN 01.01.2004
2. Aleksandr POZOROV 01.01.2004
3. Egor KISELEV 01.01.2004
3. Pavel PUZANKOV 01.01.2005
5. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
6. Maurice Leon BAUKNECHT
7. Kornel TAKACS 01.01.2004
8. Arpad FAZEKAS
9. Christian KO 01.01.2004
10. Mikhail SAMOSHKIN 01.01.2004
11. Oskar MACH FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004
12. Philipp AHLVERS 01.01.2004
13. Sam WANYAMA 01.01.2004
14. Koen WALET 01.01.2004
15. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
16. Richard SPIELMANN 01.01.2004
17. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
17. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
19. Albert BAGDANY 01.01.2005
20. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
21. Suhayl NAWAR
22. Laurent DORFER 01.01.2004
22. Christopher Horn NIELSEN 01.01.2004
24. Francois DE ROBERT HAUTEQUERE 01.01.2005
25. Jonas KARLSEN 01.01.2004
26. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
27. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
28. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004
29. Frederick EDGECLIFFE JOHNSON 01.01.2004
30. Claudio SOSA 01.01.2004
31. Julius Manz THORBEK 01.01.2004
32. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
33. Bastian KAPPUS
34. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
35. Balazs MAKK
36. Edward SCOTT PAYNE 01.01.2004
37. Akos PIRK
38. Jaimie COOK 01.01.2005
39. Mihnea SURCEL 01.01.2005
40. Quinn STOLTE 11.03.2004
41. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
42. Thomas WALTON 01.01.2005
42. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
44. Vojtech GERIS 01.01.2004
45. Ruben LINDNER 30.06.2005
46. Fabian MICHEL 01.01.2004
47. Joseph BLAIR 01.01.2004
48. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
49. Mahdi Ali ALQAROS 01.01.2004
50. Mikmail NEKIPIELOV 01.01.2004
51. Aleksandr BERSENEV
52. Benjamin ENGELMANN 01.01.2004
53. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
54. Adam GEMES 01.01.2005
55. Edward BEAMISH 01.01.2004
56. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004
57. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
57. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
57. Michael LEVIN 01.01.2004
60. Aleks GAFE
61. Vladislav KULINYCH 01.01.2004
62. Rocco FUSCHILLO 01.01.2004
63. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
64. Valters KAULAKANS 01.01.2005
65. Tomas CHRAMOSTA 01.01.2004
66. Ndann RENARD 01.01.2004
67. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
68. Friedrich ENGFER 01.01.2004
69. Tillman EBERT 01.01.2005
70. Ron LEYMOND 01.01.2005
71. Jakub WESOŁOWSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 14.04.2004
72. Jakub KOLAR 01.01.2004
73. Zayd EL-SAIE 01.01.2004
74. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
75. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
76. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
77. Bendeguz GYORGY
77. Piotr ROGACKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.11.2004
79. Matvejs ZELTISHEVS 01.01.2004
80. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
81. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
82. Igor LIS AZS AWF WARSZAWA 09.03.2004
83. Timofei GOLOVKOV 01.01.2004
84. Arda TARIMCI 01.01.2005
85. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
85. Medard PAPP 01.01.2004
87. Yehor SLUZHENKO 01.01.2005
88. Ivan VICHA 01.01.2005
89. Zeteny GUBA 01.01.2004
90. Shalang KOLAS 01.01.2004
91. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
92. Egor TIKHONOV 01.01.2005
93. Vasyl SLOVIAK 01.01.2004
93. Vojtech HOLEMY
95. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
95. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
97. Belá Benedikt MÄVERS 04.11.2005
97. Nicolas POP 01.01.2005
97. Nikita KUCEBA 01.01.2004
100. Sebastians MAURIS 01.01.2004
101. Mikkel GJALDBAK 01.01.2004
102. Efrem MIZIA 01.01.2005
103. Lovro PROSOLI 01.01.2004
104. Alexander CULKIN 01.01.2004
105. Wilhelm HOCKE 01.01.2004
105. Maksymilian MAĆKOWIAK IKS LESZNO 04.12.2005
107. Marc MORGUNOV 01.01.2005
108. Tyler HARMS 01.01.2004
109. Jędrzej ŁOKAJ AZS AWF WARSZAWA 06.01.2004
110. Razvan NOJEA 01.01.2005
111. Toni DESPALATOVIC 01.01.2004
112. Ambrus BUDAHAZY 01.01.2005
113. Eldar TELIAKOV 01.01.2005
114. Leo KAMSTRA 01.01.2004
115. Vladimir KNOB 01.01.2005
116. Matteo SANVITO 01.01.2004
117. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
118. Furkan Arda KARAMAN 01.01.2004
119. Egor LOPATIN 01.01.2004
120. Leon TAPPE 01.01.2004
121. Charlie ROBBINS 01.01.2004
122. Klim SHULZHENKO 01.01.2004
123. Oskar WILKE FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.06.2004
124. Stoe IONUT 01.01.2004
125. Vigo LASIC 01.01.2004
126. Matei SERGHIE 01.01.2005
127. Michal ZAVORAL 01.01.2005
128. James DOLAN 01.01.2004
129. Lino MC CONELL 01.01.2005
130. Adrian KAPAŁA AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005
131. Benjamin HUCKLE 01.01.2004
132. Samynathan SELVAKUMAR 01.01.2005
133. Daniil KITAEV 01.01.2004
134. Vitalii KUZNETSOV 01.01.2004
135. Denis VOLZHANIN 01.01.2004
136. Theo RAITHEL 05.09.2004
137. Yehor ZYMIRIEV 01.01.2005
138. Kiryl TSIKHAMIRAV 01.01.2004
139. Nye ULFERTS KILPATRICK 01.01.2005
140. Mazas FZICBERGS 01.01.2005
141. Jan PANCER UKS ATENA GDAŃSK 22.12.2005
141. Patriks KVASHINS 01.01.2005
143. Ilia TROIAN 01.01.2005
144. Demir TONER 01.01.2004
145. Milan POMERANCEVS 01.01.2005
146. Woser PROSSOR 01.01.2004
147. Grigorii KASPAROV 01.01.2005
148. Theodor KRAUTER 13.06.2005
149. Michal HUDYMAC 01.01.2004
149. Louis ROCHET 01.01.2004
151. Yaroslav VLASIUK 01.01.2005
152. Joe CURTIS 01.01.2004
153. Jan NOAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.12.2004
153. Kyrylo KHRYSTENKO 01.01.2005
155. Jan WIKTOR FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 01.05.2004
156. Augustus ZOSARS 01.01.2005
157. Ian UKIBAEV 01.01.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy