Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 27.03.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Yelizaveta MELNYCHUK 57 01.01.2002
2. Viktorija KITAICHIK 87 01.01.2002
3. Emily JENKINS 31 01.01.2002
4. Larisa SANNIKOVA 88 01.01.2002
5. Emilia Rowińska 1 AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002
6. Natalia Laskowska 28 AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003
7. Dora SZEGEDI 27
8. Julia Cieślar 2 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002
9. Viktoriia SHEVCHENKO 58 01.01.2003
10. Nithya DESELPHIN 84 01.01.2002
11. Elsie LLEWELLYN 54 01.01.2002
12. Aalyiah SHARPLIN 53 01.01.2002
13. Natalia Gałecka 3 AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002
14. Artemis Karolain CHRISTEA 90 01.01.2003
15. Vedika KAUSHIK 60 01.01.2003
16. Irina KUPOVYKH 83 01.01.2002
17. Roksana Bartosz 4 DRAGON ŁÓDŹ 30.01.2002
18. Ilinca PANTIS 81
19. Lena TURCHANINOVA 32 01.01.2003
20. Vivega ELANCHEZHIYAN 86 01.01.2003
21. Ellen ROBBINS WILKINSON 52
22. Amelia MARCZUK 24 AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
23. Eva PERLOVSKA 79 01.01.2003
24. Zara LUI 82 01.01.2003
25. Laura MOROIANU 33 01.01.2003
26. Małgorzata NOWICKA 5 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.11.2002
27. Daria BULBA 85 01.01.2003
28. Aischa HADJ BACHIR 6 KKSZ KONIN 02.02.2002
29. Nadja TUNCER 55 01.01.2003
30. Hanna SZINAI 62 01.01.2002
31. Alisiya MALAZHAVAYA 63
32. Evgeniya SHULGA 80 01.01.2002
33. Klaudia Malgrem 7 KS KARABELA 11.11.2003
34. Anastasija OGNEVA 35 01.01.2002
35. Daria SKONIECZNA 8 UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002
36. Anna MIKULEVICA 91 01.01.2003
37. Aneesah KHAN 51 01.01.2002
38. Enli CHIANG 64 01.01.2002
39. Michaela SVOBODOVA 78
40. Anna VIESHNIEVETSKA 94 01.01.2003
41. Clara MÄSCHKE 77 14.11.2002
42. Anastasia POMORTCEVA 49 01.01.2002
43. Ewa Zając 9 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.04.2003
44. Oleksandra KORSAK 66 01.01.2002
45. Kateryna SAVCHUK 67 19.09.2003
46. Ylvi SCHILLINGER 38 29.11.2002
47. Sofia MAMINA 76 01.01.2003
48. Anastazja FIGUŁA 20 AZS AWF POZNAŃ 30.05.2003
49. Tais KUZMIN 46 05.08.2002
50. Valentina CHURASHOVA 75 01.01.2003
51. Zuzanna SKWARK 18 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.04.2002
52. Olimpia SUMA 11 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 08.06.2002
53. Gracjan ZACHARIASZ 40 UKS MDK OLIMP LUBIN 26.10.2000
54. Sofia ROGOVA 47 01.01.2003
55. Jagoda SKOWROŃSKA 12 AZS AWF WARSZAWA 22.08.2002
56. Denisa ZAHARIA 74 01.01.2003
57. Klaudia Kozieł 15 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 18.02.2003
58. Elizaveta KOVALEVA 97 01.01.2003
59. Christine WEBER 73 01.01.2003
60. Beatrice ABRAM MOORE 96 01.01.2003
61. Zuzanna ŚWIERC 13 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.01.2002
62. Anna JUHASZ 70 01.01.2003
63. Arina TRUKSHANE 44 01.01.2003
64. Liubov MINKOVA 41 01.01.2003
65. Polina RYABCHIKOVA 93 01.01.2003
66. Emma JACOB 42 01.01.2002
67. Alina NAGEL 43 30.05.2003
68. Pola DOMŻALSKA 16 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 03.04.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Ylvi SCHILLINGER 29.11.2002 zakwalifikowano
2. Valentina CHURASHOVA 01.01.2003 zakwalifikowano
3. Hanna SZINAI 01.01.2002 zakwalifikowano
3. Julia Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002 zakwalifikowano
5. Natalia Gałecka AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002 zakwalifikowano
5. Emma JACOB 01.01.2002 zakwalifikowano
5. Anna MIKULEVICA 01.01.2003 zakwalifikowano
8. Oleksandra KORSAK 01.01.2002 zakwalifikowano
8. Alisiya MALAZHAVAYA zakwalifikowano
10. Yelizaveta MELNYCHUK 01.01.2002 zakwalifikowano
11. Ilinca PANTIS zakwalifikowano
12. Christine WEBER 01.01.2003 zakwalifikowano
13. Małgorzata NOWICKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.11.2002 zakwalifikowano
14. Irina KUPOVYKH 01.01.2002 zakwalifikowano
14. Daria BULBA 01.01.2003 zakwalifikowano
16. Roksana Bartosz DRAGON ŁÓDŹ 30.01.2002 zakwalifikowano
17. Emilia Rowińska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002 zakwalifikowano
18. Clara MÄSCHKE 14.11.2002 zakwalifikowano
19. Laura MOROIANU 01.01.2003 zakwalifikowano
20. Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003 zakwalifikowano
21. Enli CHIANG 01.01.2002 zakwalifikowano
22. Arina TRUKSHANE 01.01.2003 zakwalifikowano
23. Zuzanna SKWARK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.04.2002 zakwalifikowano
24. Polina RYABCHIKOVA 01.01.2003 zakwalifikowano
25. Evgeniya SHULGA 01.01.2002 zakwalifikowano
25. Eva PERLOVSKA 01.01.2003 zakwalifikowano
27. Sofia MAMINA 01.01.2003 zakwalifikowano
28. Kateryna SAVCHUK 19.09.2003 zakwalifikowano
29. Klaudia Kozieł TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 18.02.2003 zakwalifikowano
30. Aischa HADJ BACHIR KKSZ KONIN 02.02.2002 zakwalifikowano
31. Viktorija KITAICHIK 01.01.2002 zakwalifikowano
32. Sofia ROGOVA 01.01.2003 zakwalifikowano
33. Ellen ROBBINS WILKINSON zakwalifikowano
34. Zara LUI 01.01.2003 zakwalifikowano
35. Elsie LLEWELLYN 01.01.2002 zakwalifikowano
36. Elizaveta KOVALEVA 01.01.2003 zakwalifikowano
37. Ewa Zając TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.04.2003 zakwalifikowano
38. Alina NAGEL 30.05.2003 zakwalifikowano
39. Denisa ZAHARIA 01.01.2003 zakwalifikowano
40. Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002 zakwalifikowano
41. Olimpia SUMA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 08.06.2002 zakwalifikowano
42. Michaela SVOBODOVA zakwalifikowano
43. Larisa SANNIKOVA 01.01.2002 zakwalifikowano
43. Anna JUHASZ 01.01.2003 zakwalifikowano
45. Gracjan ZACHARIASZ UKS MDK OLIMP LUBIN 26.10.2000 zakwalifikowano
46. Lena TURCHANINOVA 01.01.2003 zakwalifikowano
47. Anna VIESHNIEVETSKA 01.01.2003 zakwalifikowano
48. Aalyiah SHARPLIN 01.01.2002 zakwalifikowano
48. Dora SZEGEDI zakwalifikowano
50. Liubov MINKOVA 01.01.2003 zakwalifikowano
51. Nadja TUNCER 01.01.2003 zakwalifikowano
52. Anastasija OGNEVA 01.01.2002 zakwalifikowano
52. Anastazja FIGUŁA AZS AWF POZNAŃ 30.05.2003 zakwalifikowano
54. Natalia Laskowska AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003 zakwalifikowano
55. Beatrice ABRAM MOORE 01.01.2003 zakwalifikowano
56. Pola DOMŻALSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 03.04.2003 zakwalifikowano
57. Nithya DESELPHIN 01.01.2002 zakwalifikowano
58. Vivega ELANCHEZHIYAN 01.01.2003 zakwalifikowano
59. Vedika KAUSHIK 01.01.2003 zakwalifikowano
60. Tais KUZMIN 05.08.2002 zakwalifikowano
61. Jagoda SKOWROŃSKA AZS AWF WARSZAWA 22.08.2002 zakwalifikowano
62. Anastasia POMORTCEVA 01.01.2002 zakwalifikowano
63. Artemis Karolain CHRISTEA 01.01.2003 zakwalifikowano
63. Viktoriia SHEVCHENKO 01.01.2003 zakwalifikowano
65. Amelia MARCZUK AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002 zakwalifikowano
66. Aneesah KHAN 01.01.2002 zakwalifikowano
67. Emily JENKINS 01.01.2002 zakwalifikowano
68. Zuzanna ŚWIERC TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.01.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ylvi SCHILLINGER 29.11.2002
2. Irina KUPOVYKH 01.01.2002
3. Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003
3. Alina NAGEL 30.05.2003
5. Julia Cieślar ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.03.2002
6. Yelizaveta MELNYCHUK 01.01.2002
7. Christine WEBER 01.01.2003
8. Polina RYABCHIKOVA 01.01.2003
9. Valentina CHURASHOVA 01.01.2003
10. Natalia Gałecka AZS AWF WARSZAWA 03.01.2002
10. Emma JACOB 01.01.2002
12. Oleksandra KORSAK 01.01.2002
13. Ilinca PANTIS
14. Daria BULBA 01.01.2003
15. Roksana Bartosz DRAGON ŁÓDŹ 30.01.2002
16. Klaudia Kozieł TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 18.02.2003
17. Hanna SZINAI 01.01.2002
18. Anna MIKULEVICA 01.01.2003
19. Alisiya MALAZHAVAYA
20. Małgorzata NOWICKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.11.2002
21. Emilia Rowińska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2002
22. Clara MÄSCHKE 14.11.2002
23. Evgeniya SHULGA 01.01.2002
24. Kateryna SAVCHUK 19.09.2003
25. Ellen ROBBINS WILKINSON
26. Zara LUI 01.01.2003
27. Elsie LLEWELLYN 01.01.2002
28. Daria SKONIECZNA UKS SZABLA ZĄBKI 20.11.2002
29. Michaela SVOBODOVA
30. Anna JUHASZ 01.01.2003
30. Larisa SANNIKOVA 01.01.2002
32. Lena TURCHANINOVA 01.01.2003
33. Laura MOROIANU 01.01.2003
34. Enli CHIANG 01.01.2002
35. Arina TRUKSHANE 01.01.2003
36. Zuzanna SKWARK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.04.2002
37. Eva PERLOVSKA 01.01.2003
38. Sofia MAMINA 01.01.2003
39. Aischa HADJ BACHIR KKSZ KONIN 02.02.2002
40. Viktorija KITAICHIK 01.01.2002
41. Sofia ROGOVA 01.01.2003
42. Elizaveta KOVALEVA 01.01.2003
43. Ewa Zając TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.04.2003
44. Denisa ZAHARIA 01.01.2003
45. Olimpia SUMA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 08.06.2002
46. Gracjan ZACHARIASZ UKS MDK OLIMP LUBIN 26.10.2000
47. Anna VIESHNIEVETSKA 01.01.2003
48. Aalyiah SHARPLIN 01.01.2002
48. Dora SZEGEDI
50. Liubov MINKOVA 01.01.2003
51. Nadja TUNCER 01.01.2003
52. Anastasija OGNEVA 01.01.2002
52. Anastazja FIGUŁA AZS AWF POZNAŃ 30.05.2003
54. Natalia Laskowska AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003
55. Beatrice ABRAM MOORE 01.01.2003
56. Pola DOMŻALSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 03.04.2003
57. Nithya DESELPHIN 01.01.2002
58. Vivega ELANCHEZHIYAN 01.01.2003
59. Vedika KAUSHIK 01.01.2003
60. Tais KUZMIN 05.08.2002
61. Jagoda SKOWROŃSKA AZS AWF WARSZAWA 22.08.2002
62. Anastasia POMORTCEVA 01.01.2002
63. Viktoriia SHEVCHENKO 01.01.2003
64. Aneesah KHAN 01.01.2002
65. Artemis Karolain CHRISTEA 01.01.2003
66. Amelia MARCZUK AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
67. Emily JENKINS 01.01.2002
68. Zuzanna ŚWIERC TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.01.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy