Turniej

Nazwa: Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.12.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Magdalena BALASIŃSKA 72 WROCŁAWIANIE. 05.09.2006
2. Liene ABELE 76 01.01.2009
3. Aleksandra PIĄTEK 49 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.09.2007
4. Barbara LACHMAN 25 AZS AWF POZNAŃ 01.12.2007
5. Weronika SKOCZYLAS 1 AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
6. Aleksandra BINKO 2 IKS LESZNO 20.06.2006
7. Viktorija GOROHOVA 50 01.01.2007
8. Karolina MICHALAK 26 IKS LESZNO 13.07.2006
9. Zuzanna GATZ 23 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
10. Wiktoria Powąska 48 WROCŁAWIANIE. 19.06.2007
11. Tola KAPICA 73 AZS AWF WARSZAWA 09.05.2007
12. Michalina LEWANDOWSKA 68 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.05.2009
13. Natalia Trzcińska 22 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
14. Karolina MAKOWSKA 51 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008
15. Hera LIEPNIECE 71 01.01.2006
16. Julia URMAŃSKA 27 IKS LESZNO 10.01.2006
17. Karolina ROMPCZYK 3 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
18. Hanna FIJAŁKOWSKA 21 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.02.2007
19. Maja Neumann 45 POLONIA 1912 LESZNO 02.03.2008
20. Natalia JAROSIEWICZ 4 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
21. Alise SMIRNOVA 53 01.01.2006
22. Zofia PŁAZA 69 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
23. Ewa KOWALEWSKA 28 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.01.2007
24. Martyna MIELCAREK 29 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.01.2007
25. Estere ANDZANE 44 01.01.2006
26. Helena SZAFRAN 20 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.09.2007
27. Helena BORODZIUK 52 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 29.11.2007
28. Hanna WOJTAS 5 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
29. Agata SACHARCZUK 30 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 10.05.2007
30. Barbora PROKESOVA 70 01.01.2006
31. Zuzanna Góralczyk 19 AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
32. Kamila WYCIŚLIK 81 UKS FLORET 18.03.2008
33. Bianka Telatyńska 6 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
34. Zofia MAJOREK 7 UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006
35. Zofia Plutecka 80 WROCŁAWIANIE. 10.03.2008
36. Zuzanna WALCZYK 18 ZJEDNOCZENI PABIANICE 17.08.2007
37. Małgorzata PŁAZA 42 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
38. Nora SHLAUKSTINA 66 01.01.2006
39. Paulina DUSZYŃSKA 31 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2007
40. Agata KOLENDA 41 WROCŁAWIANIE. 22.02.2006
41. Gabriela BESSMAN 8 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
42. Zuzanna KARCZMARCZYK 65 D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.08.2006
43. Polina KOZLOVA 77 01.01.2007
44. KINGA KOWALSKA 32 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
45. Emilia KAPAŁA 17 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
46. Hanna Wierzbicka 58 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007
47. Amelia Szularz 16 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006
48. Barbara DYRKA 34 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.06.2007
49. Wiktoria DOROSZKIEWICZ 9 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
50. Uljana RIZKOVA 63 01.01.2007
51. Emilia SZEFERA 15 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
52. Alicja BYZEWSKA 10 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
53. Wiktoria WILCZYŃSKA 36 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.03.2006
54. Weronika Sołśnia 75 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.01.2007
55. Zuzanna ROBASZEK 39 WROCŁAWIANIE. 01.10.2007
56. Emilia BOGACKA 59 POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
57. Julia DUDZIUK 14 UKS ATENA GDAŃSK 09.08.2007
58. Zosia MATEJA 35 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.10.2006
59. Victoria SKORA 11 IKS LESZNO 16.12.2006
60. Monika BEKALARCZYK 12 UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
61. Zuzanna WOJEWÓDZKA 13 AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
62. Nicole GORLIKOWSKA 37 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 14.11.2007
63. Nikola DUDZIŃSKA 38 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.08.2009
64. TERESA MOŚ 61 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
2. Zofia MAJOREK UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006 zakwalifikowano
2. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
4. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006 zakwalifikowano
5. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007 zakwalifikowano
6. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006 zakwalifikowano
7. Liene ABELE 01.01.2009 zakwalifikowano
8. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 zakwalifikowano
9. Martyna MIELCAREK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.01.2007 zakwalifikowano
10. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007 zakwalifikowano
11. Barbora PROKESOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
12. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006 zakwalifikowano
13. Karolina MAKOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008 zakwalifikowano
14. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
15. Barbara LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 01.12.2007 zakwalifikowano
16. Zuzanna WALCZYK ZJEDNOCZENI PABIANICE 17.08.2007 zakwalifikowano
17. Victoria SKORA IKS LESZNO 16.12.2006 zakwalifikowano
18. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
19. Amelia Szularz WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006 zakwalifikowano
20. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
21. Monika BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006 zakwalifikowano
22. Julia DUDZIUK UKS ATENA GDAŃSK 09.08.2007 zakwalifikowano
23. Zofia PŁAZA D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
24. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007 zakwalifikowano
25. Viktorija GOROHOVA 01.01.2007 zakwalifikowano
26. Wiktoria WILCZYŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.03.2006 zakwalifikowano
27. Ewa KOWALEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.01.2007 zakwalifikowano
28. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007 zakwalifikowano
29. Helena SZAFRAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.09.2007 zakwalifikowano
30. Agata SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 10.05.2007 zakwalifikowano
31. Małgorzata PŁAZA D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
32. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009 zakwalifikowano
33. Barbara DYRKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.06.2007 zakwalifikowano
34. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006 zakwalifikowano
35. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009 zakwalifikowano
36. Uljana RIZKOVA 01.01.2007 zakwalifikowano
37. Hanna FIJAŁKOWSKA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.02.2007 zakwalifikowano
37. Tola KAPICA AZS AWF WARSZAWA 09.05.2007 zakwalifikowano
39. Agata KOLENDA WROCŁAWIANIE. 22.02.2006 zakwalifikowano
40. Estere ANDZANE 01.01.2006 zakwalifikowano
41. Helena BORODZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 29.11.2007 zakwalifikowano
42. Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007 zakwalifikowano
43. Zuzanna ROBASZEK WROCŁAWIANIE. 01.10.2007 zakwalifikowano
44. Nikola DUDZIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.08.2009 zakwalifikowano
45. Zosia MATEJA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.10.2006 zakwalifikowano
46. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008 zakwalifikowano
47. Nicole GORLIKOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 14.11.2007 zakwalifikowano
48. Hera LIEPNIECE 01.01.2006 zakwalifikowano
49. Nora SHLAUKSTINA 01.01.2006 zakwalifikowano
50. Paulina DUSZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2007 zakwalifikowano
51. Weronika Sołśnia D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.01.2007 zakwalifikowano
52. Polina KOZLOVA 01.01.2007 zakwalifikowano
53. Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006 zakwalifikowano
54. Maja Neumann POLONIA 1912 LESZNO 02.03.2008 zakwalifikowano
55. Zuzanna KARCZMARCZYK D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.08.2006 zakwalifikowano
56. Alise SMIRNOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
57. Karolina MICHALAK IKS LESZNO 13.07.2006 zakwalifikowano
58. Aleksandra PIĄTEK D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.09.2007 zakwalifikowano
58. Magdalena BALASIŃSKA WROCŁAWIANIE. 05.09.2006 zakwalifikowano
60. Kamila WYCIŚLIK UKS FLORET 18.03.2008 zakwalifikowano
60. Michalina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.05.2009 zakwalifikowano
62. Wiktoria Powąska WROCŁAWIANIE. 19.06.2007 zakwalifikowano
63. Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008 zakwalifikowano
64. Julia URMAŃSKA IKS LESZNO 10.01.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
2. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
3. Zofia MAJOREK UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006
3. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
5. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
6. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
7. Julia DUDZIUK UKS ATENA GDAŃSK 09.08.2007
8. Wiktoria WILCZYŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.03.2006
9. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
10. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
11. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
12. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
13. Victoria SKORA IKS LESZNO 16.12.2006
14. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
15. Amelia Szularz WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006
16. Monika BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
17. Liene ABELE 01.01.2009
18. Martyna MIELCAREK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.01.2007
19. Barbora PROKESOVA 01.01.2006
20. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
21. Karolina MAKOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008
22. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
23. Barbara LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 01.12.2007
24. Zofia PŁAZA D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
25. Viktorija GOROHOVA 01.01.2007
26. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
27. Helena SZAFRAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.09.2007
28. Barbara DYRKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.06.2007
29. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
30. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
31. Tola KAPICA AZS AWF WARSZAWA 09.05.2007
32. Nora SHLAUKSTINA 01.01.2006
33. Zuzanna WALCZYK ZJEDNOCZENI PABIANICE 17.08.2007
34. Ewa KOWALEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.01.2007
35. Agata SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 10.05.2007
36. Małgorzata PŁAZA D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
37. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
38. Uljana RIZKOVA 01.01.2007
39. Hanna FIJAŁKOWSKA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.02.2007
40. Agata KOLENDA WROCŁAWIANIE. 22.02.2006
41. Estere ANDZANE 01.01.2006
42. Helena BORODZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 29.11.2007
43. Hanna Wierzbicka UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 17.12.2007
44. Zuzanna ROBASZEK WROCŁAWIANIE. 01.10.2007
45. Nikola DUDZIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.08.2009
46. Zosia MATEJA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.10.2006
47. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
48. Nicole GORLIKOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 14.11.2007
49. Hera LIEPNIECE 01.01.2006
50. Paulina DUSZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2007
51. Weronika Sołśnia D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.01.2007
52. Polina KOZLOVA 01.01.2007
53. Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
54. Maja Neumann POLONIA 1912 LESZNO 02.03.2008
55. Zuzanna KARCZMARCZYK D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.08.2006
56. Alise SMIRNOVA 01.01.2006
57. Karolina MICHALAK IKS LESZNO 13.07.2006
58. Aleksandra PIĄTEK D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.09.2007
58. Magdalena BALASIŃSKA WROCŁAWIANIE. 05.09.2006
60. Kamila WYCIŚLIK UKS FLORET 18.03.2008
60. Michalina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.05.2009
62. Wiktoria Powąska WROCŁAWIANIE. 19.06.2007
63. Zofia Plutecka WROCŁAWIANIE. 10.03.2008
64. Julia URMAŃSKA IKS LESZNO 10.01.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy