Turniej

Nazwa: Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 02.12.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Karlis NOVOZILOVS 72 01.01.2006
2. Szymon Głowiński 24 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
3. Idzi DURAJ 1 UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
4. Franciszek Śliż 48 IKS LESZNO 24.07.2007
5. Filip HRYNIEWIECKI 25 WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
6. Eryk JAWORSKI 26 UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2006
7. Jan Jerzy GACZYŃSKI 23 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
8. Odyseusz CIESIELSKI 47 IKS LESZNO 24.01.2006
9. Jakub GORCZYCA 2 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
10. Alex Kardyś 49 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
11. Krishjanis BERZINSH 71
12. Wiktor Rut 27 UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007
13. Jakub Fogt 3 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
14. Eko OSTROVSKIS 73 01.01.2006
15. Mateusz WIOSNA 22 UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006
16. Feliks Wiśnik 46 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
17. Maksymilian PEŁSZYK 51 IKS LESZNO 26.03.2006
18. Jan WYSZYŃSKI 45 UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
19. Reinis ABELE 75
20. Adam Szuflita 29 UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007
21. Damian DUDZIŃSKI 21 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
22. Marceli Cendrowski 4 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
23. Jakub Kędziora 52 IKS LESZNO 31.05.2008
24. Olaf KARAWACKI 44 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2006
25. Mateusz ŻOŁNOWSKI 28 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
26. Bartosz SZCZOTKO 5 UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006
27. Aleksander JANCZAK 20 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.07.2007
28. Ksawery KOZŁOWSKI 30 UKS ATENA GDAŃSK 25.08.2006
29. Filip STARKOWSKI 6 POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006
30. Filip CYGNAR 54 UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
31. Maksym KOWALSKI 43 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
32. Maksymilian DOROSZKIEWICZ 19 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
33. Maksymilian Markowski 55 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.09.2007
34. Jan Sowa 31 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
35. Hubert JARA 62 WROCŁAWIANIE. 03.12.2007
36. Miłosz MOŻEJKO 7 UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
37. Markuss ZDORS 79
38. Stanisław HOFFMANN 18 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.07.2006
39. Michał Pakuła 17 UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2006
40. Kacper LUTO 57 UKS ATENA GDAŃSK 11.02.2007
41. Szczepan DURAJ 42 UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
42. Petr ŠTĚPNI 65 01.01.2006
43. Cyprian GULIŃSKI 32 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
44. Gracjan WAŚCIŃSKI 8 IKS LESZNO 19.10.2006
45. Stanisław JURGA 9 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
46. Gustavs GRAUDINSH 64
47. Szymon PISAREWICZ 16 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
48. Karol KWIATKOWSKI 40 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
49. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI 33 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
50. Maksymilian LEŚNIEWSKI 15 UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007
51. Franciszek Nawrocki 39 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007
52. Karlis DAPKUNS 82 01.01.2008
53. Maksymilian JARMOŁOWSKI 66 UKS ATENA GDAŃSK 28.06.2008
54. Ludomir DŁUGOKĘCKI 10 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
55. Marcel BUJAS 34 BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007
56. Mikołaj PAŁUBICKI 60 UKS ATENA GDAŃSK 27.09.2007
57. Bartosz Pyskło 35 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
58. Łukasz TOMYŚLAK 14 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
59. Dawid JEGLIŃSKI 38 UKS ATENA GDAŃSK 26.06.2006
60. Adam KRUSZONA 11 WROCŁAWIANIE. 11.04.2007
61. Jan GAJC 59 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
62. Szymon PYSKŁO 12 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
63. Aleksander KUŹMIŃSKI 83 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006
64. Szymon PAŁASZ 37 UKS ATENA GDAŃSK 26.05.2006
65. Tymon Kowalski 13 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
66. Jakub PAZOŁA 56 IKS LESZNO 21.07.2007
67. Klavs GRINBERGS 61

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Bartosz SZCZOTKO UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
2. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
2. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
4. Ludomir DŁUGOKĘCKI MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 zakwalifikowano
5. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007 zakwalifikowano
5. Filip STARKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006 zakwalifikowano
7. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
8. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
9. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
10. Adam KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 11.04.2007 zakwalifikowano
11. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
12. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
13. Reinis ABELE zakwalifikowano
14. Aleksander JANCZAK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.07.2007 zakwalifikowano
15. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
16. Stanisław HOFFMANN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.07.2006 zakwalifikowano
17. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 zakwalifikowano
18. Łukasz TOMYŚLAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006 zakwalifikowano
19. Karlis DAPKUNS 01.01.2008 zakwalifikowano
20. Wiktor Rut UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007 zakwalifikowano
21. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
22. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008 zakwalifikowano
23. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008 zakwalifikowano
24. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
25. Marcel BUJAS BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007 zakwalifikowano
26. Olaf KARAWACKI UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2006 zakwalifikowano
27. Krishjanis BERZINSH zakwalifikowano
28. Damian DUDZIŃSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006 zakwalifikowano
29. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007 zakwalifikowano
30. Mateusz WIOSNA UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006 zakwalifikowano
31. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 zakwalifikowano
32. Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007 zakwalifikowano
33. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008 zakwalifikowano
34. Maksymilian LEŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007 zakwalifikowano
35. Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
36. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 zakwalifikowano
37. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 zakwalifikowano
38. Odyseusz CIESIELSKI IKS LESZNO 24.01.2006 zakwalifikowano
39. Michał Pakuła UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2006 zakwalifikowano
40. Klavs GRINBERGS zakwalifikowano
41. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 zakwalifikowano
41. Ksawery KOZŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.08.2006 zakwalifikowano
43. Gustavs GRAUDINSH zakwalifikowano
44. Aleksander KUŹMIŃSKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006 zakwalifikowano
45. Karlis NOVOZILOVS 01.01.2006 zakwalifikowano
46. Szymon PAŁASZ UKS ATENA GDAŃSK 26.05.2006 zakwalifikowano
47. Markuss ZDORS zakwalifikowano
48. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 zakwalifikowano
49. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006 zakwalifikowano
50. Eko OSTROVSKIS 01.01.2006 zakwalifikowano
51. Maksymilian PEŁSZYK IKS LESZNO 26.03.2006 zakwalifikowano
52. Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008 zakwalifikowano
53. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 zakwalifikowano
54. Maksymilian Markowski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.09.2007 zakwalifikowano
55. Petr ŠTĚPNI 01.01.2006 zakwalifikowano
55. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 zakwalifikowano
57. Hubert JARA WROCŁAWIANIE. 03.12.2007 zakwalifikowano
58. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
59. Franciszek Nawrocki WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007 zakwalifikowano
60. Kacper LUTO UKS ATENA GDAŃSK 11.02.2007 zakwalifikowano
61. Eryk JAWORSKI UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2006 zakwalifikowano
62. Jan GAJC D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007 zakwalifikowano
63. Mikołaj PAŁUBICKI UKS ATENA GDAŃSK 27.09.2007 zakwalifikowano
64. Dawid JEGLIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 26.06.2006 zakwalifikowano
65. Adam Szuflita UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007 zakwalifikowano
66. Jakub PAZOŁA IKS LESZNO 21.07.2007 zakwalifikowano
67. Maksymilian JARMOŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 28.06.2008 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Bartosz SZCZOTKO UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006
2. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
3. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
3. Wiktor Rut UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007
5. Filip STARKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006
6. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
7. Adam KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 11.04.2007
8. Damian DUDZIŃSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
9. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
10. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
11. Łukasz TOMYŚLAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
12. Karlis DAPKUNS 01.01.2008
13. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
14. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
15. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
16. Gustavs GRAUDINSH
17. Ludomir DŁUGOKĘCKI MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
18. Marceli Cendrowski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.11.2007
19. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
20. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
21. Reinis ABELE
22. Aleksander JANCZAK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.07.2007
23. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
24. Stanisław HOFFMANN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.07.2006
25. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
26. Olaf KARAWACKI UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2006
27. Krishjanis BERZINSH
28. Franciszek Śliż IKS LESZNO 24.07.2007
29. Maksymilian LEŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007
30. Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
31. Klavs GRINBERGS
32. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
33. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
34. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
35. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
36. Marcel BUJAS BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007
37. Mateusz WIOSNA UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006
38. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
39. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
40. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
41. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
42. Odyseusz CIESIELSKI IKS LESZNO 24.01.2006
43. Michał Pakuła UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2006
44. Ksawery KOZŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.08.2006
45. Aleksander KUŹMIŃSKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006
46. Karlis NOVOZILOVS 01.01.2006
47. Szymon PAŁASZ UKS ATENA GDAŃSK 26.05.2006
48. Markuss ZDORS
49. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
50. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
51. Eko OSTROVSKIS 01.01.2006
52. Maksymilian PEŁSZYK IKS LESZNO 26.03.2006
53. Jakub Kędziora IKS LESZNO 31.05.2008
54. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
55. Maksymilian Markowski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.09.2007
56. Petr ŠTĚPNI 01.01.2006
57. Hubert JARA WROCŁAWIANIE. 03.12.2007
58. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
59. Franciszek Nawrocki WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 24.10.2007
60. Kacper LUTO UKS ATENA GDAŃSK 11.02.2007
61. Eryk JAWORSKI UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2006
62. Jan GAJC D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
63. Dawid JEGLIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 26.06.2006
64. Jakub PAZOŁA IKS LESZNO 21.07.2007
65. Mikołaj PAŁUBICKI UKS ATENA GDAŃSK 27.09.2007
66. Adam Szuflita UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007
67. Maksymilian JARMOŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 28.06.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy