Turniej

Nazwa: Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.12.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Karolina LEWANDOWSKA 24 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
2. Daniela SZPEJNA 1 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
3. Natalia BLICHARZ 31 WROCŁAWIANIE. 17.11.2004
4. Zuzanna KĘDZIORA 17 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
5. Lena CICHOROWSKA 16 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004
6. Lena PIĄTKOWSKA 15 UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
7. Iga JAKIMIAK 34 WROCŁAWIANIE. 17.09.2003
8. Amelia OLSZEWSKA 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
9. Zuzanna BORKOWSKA 18 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 02.04.2004
10. Helena NACHERIJANE 48 01.01.2004
11. Daria FILIPOWICZ 23 UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005
12. Maja Urban 19 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
13. Natalia SZEMPLIŃSKA 50 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
14. OLIWIA KOWALSKA 3 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
15. Dominika WYTYK 26 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
16. Klaudia PRAŁAT 36 POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003
17. Weronika TRACZ 13 WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
18. Lena LANGA 20 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
19. Aleksandra Nowakowska 4 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
20. Nastja PARHOMENKO 46
21. Aleksandra LISZKA 37 AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
22. Oliwia Kulpaczyńska 10 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
23. Adrianna WIERZCHOWSKA 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
24. Gabriela MIĘTKA 5 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
25. Michalina DANIEWSKA 43 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
26. Katarzyna BEKALARCZYK 6 UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
27. Barbara WIERZCHOWSKA 38 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
28. Magdalena DĄBECKA 11 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005
29. Antonina Bartol 14 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
30. Barbora ZEZULOVÁ 39 01.01.2004
31. Karina RAMANE 42
32. Róża WYKLAND 7 UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
33. Oliwia STACHULAK 21 BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004
34. Karolina FUDALA 22 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
35. Alina LAURENTOWICZ 27 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.12.2005
36. Sara ROMPCZYK 25 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004
37. Natalia Woźniak 8 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
38. Olga SITOVA 41
39. Barbara MICHALSKA 29 UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005
40. Julia GRACZYK 9 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004 zakwalifikowano
2. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
3. Olga SITOVA zakwalifikowano
4. Nastja PARHOMENKO zakwalifikowano
5. Oliwia Kulpaczyńska UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
6. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005 zakwalifikowano
7. Karina RAMANE zakwalifikowano
8. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005 zakwalifikowano
9. Michalina DANIEWSKA AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
10. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005 zakwalifikowano
10. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004 zakwalifikowano
12. Helena NACHERIJANE 01.01.2004 zakwalifikowano
13. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
14. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 zakwalifikowano
15. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 zakwalifikowano
16. Zuzanna BORKOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 02.04.2004 zakwalifikowano
17. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
18. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004 zakwalifikowano
19. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
20. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
21. Barbara MICHALSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005 zakwalifikowano
22. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
23. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005 zakwalifikowano
24. Lena CICHOROWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004 zakwalifikowano
25. Klaudia PRAŁAT POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003 zakwalifikowano
26. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
27. Oliwia STACHULAK BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004 zakwalifikowano
28. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004 zakwalifikowano
29. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
30. Aleksandra LISZKA AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003 zakwalifikowano
31. Daria FILIPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005 zakwalifikowano
32. Iga JAKIMIAK WROCŁAWIANIE. 17.09.2003 zakwalifikowano
33. Natalia BLICHARZ WROCŁAWIANIE. 17.11.2004 zakwalifikowano
34. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
35. Sara ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004 zakwalifikowano
36. Barbora ZEZULOVÁ 01.01.2004 zakwalifikowano
37. Alina LAURENTOWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.12.2005 zakwalifikowano
39. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005 zakwalifikowano
40. Magdalena DĄBECKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005 zakwalifikowano
- Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
1. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
2. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
3. Olga SITOVA
3. Nastja PARHOMENKO
5. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
6. Michalina DANIEWSKA AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
7. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
8. Helena NACHERIJANE 01.01.2004
9. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
10. Oliwia Kulpaczyńska UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
11. Karina RAMANE
12. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
13. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
14. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
15. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
16. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
17. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
18. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
19. Zuzanna BORKOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 02.04.2004
20. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
21. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
22. Barbara MICHALSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005
23. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
24. Lena CICHOROWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004
25. Oliwia STACHULAK BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004
26. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
27. Aleksandra LISZKA AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
28. Natalia BLICHARZ WROCŁAWIANIE. 17.11.2004
29. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
30. Alina LAURENTOWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.12.2005
31. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
33. Klaudia PRAŁAT POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003
34. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
35. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
36. Daria FILIPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005
37. Iga JAKIMIAK WROCŁAWIANIE. 17.09.2003
38. Sara ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004
39. Barbora ZEZULOVÁ 01.01.2004
40. Magdalena DĄBECKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy