Turniej

Nazwa: Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 02.12.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antoni Bem 1 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
2. Milans POMERANCEVS 57 01.01.2005
3. Szymon PEŁSZYK 37 IKS LESZNO 10.06.2003
4. Łukasz Kulpaczyński 18 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
5. Mateusz JURCZAK 20 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
6. Mikołaj OSSENTOWSKI 35 IKS LESZNO 14.05.2003
7. Filip WINKHOF 17 IKS LESZNO 25.11.2005
8. Zans HUSAINOVS 39 01.01.2003
9. Jan NOWAK 2 POLONIA 1912 LESZNO 29.09.2005
10. Błażej MAJEWSKI 54 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2003
11. Piotr Sowa 16 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
12. Melchior Krawczyński 3 WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
13. Maksymilian MAĆKOWIAK 21 IKS LESZNO 04.12.2005
14. Stanisław KORZENIEWSKI 33 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003
15. Kamil Matusewicz 38 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
16. Vladimír KOLÁŘ 51 01.01.2003
17. Marcin RADAJEWSKI 15 IKS LESZNO 18.06.2005
18. Tomasz GORCZYCA 4 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
19. Štěpán KORÁB 34 01.01.2004
20. Janis MURNIEKS 41 01.01.2004
21. Jakub KOTEK 22 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
22. Jakub Gonda 58 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
23. Tomasz Jurczak 23 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
24. Maksymilian KANCI 14 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
25. Michał WIECZOREK 5 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
26. Wiktor LIJEWSKI 56 UKS ATENA GDAŃSK 18.02.2003
27. Jakub SMUDA 32 IKS LESZNO 28.05.2003
28. Szymon PACHOLCZYK 6 IKS LESZNO 17.10.2004
29. Adam ANDRZEJEWSKI 25 IKS LESZNO 31.10.2005
30. Bartosz KRUSZONA 13 WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
31. Kacper SŁOMIŃSKI 43 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
32. Patryk GAWENDA 24 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
33. Wiktor DOWNAR 59 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003
34. Matvejs ZELTISHEVS 30
35. Vladimir KNOB 50 01.01.2005
36. Bartosz SACHARCZUK 7 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
37. Tobiasz WAŚCIŃSKI 12 IKS LESZNO 01.11.2004
38. Arkadiusz GAJDA 46 IKS LESZNO 21.08.2003
39. Tymoteusz PANDER 48 WROCŁAWIANIE. 18.01.2003
40. Michał KUL 8 UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
41. Jan WIKTOR 27 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 01.05.2004
42. Mikołaj Prajzner 11 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
43. Ksawery ZAPÓR 26 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
44. Nikita KUCEBA 42
45. Dominik KANIA 9 WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
46. Emil LANGA 10 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004
47. Mikołaj PŁASZCZEWSKI 45 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
48. Adam MAKAŁOWSKI 28 IKS LESZNO 11.03.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
2. Tomasz GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
3. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
4. Mikołaj PŁASZCZEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003 zakwalifikowano
5. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
6. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
7. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003 zakwalifikowano
8. Stanisław KORZENIEWSKI FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003 zakwalifikowano
9. Wiktor LIJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 18.02.2003 zakwalifikowano
10. Michał WIECZOREK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004 zakwalifikowano
11. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
12. Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003 zakwalifikowano
13. Arkadiusz GAJDA IKS LESZNO 21.08.2003 zakwalifikowano
14. Zans HUSAINOVS 01.01.2003 zakwalifikowano
14. Jakub KOTEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
16. Błażej MAJEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2003 zakwalifikowano
17. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
18. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
19. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
20. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
21. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004 zakwalifikowano
22. Vladimir KNOB 01.01.2005 zakwalifikowano
22. Matvejs ZELTISHEVS zakwalifikowano
24. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004 zakwalifikowano
25. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
26. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005 zakwalifikowano
27. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005 zakwalifikowano
28. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005 zakwalifikowano
29. Jan NOWAK POLONIA 1912 LESZNO 29.09.2005 zakwalifikowano
30. Janis MURNIEKS 01.01.2004 zakwalifikowano
31. Jakub SMUDA IKS LESZNO 28.05.2003 zakwalifikowano
32. Szymon PEŁSZYK IKS LESZNO 10.06.2003 zakwalifikowano
33. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005 zakwalifikowano
33. Jan WIKTOR FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 01.05.2004 zakwalifikowano
35. Nikita KUCEBA zakwalifikowano
36. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004 zakwalifikowano
37. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
38. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
39. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003 zakwalifikowano
40. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
41. Štěpán KORÁB 01.01.2004 zakwalifikowano
42. Maksymilian MAĆKOWIAK IKS LESZNO 04.12.2005 zakwalifikowano
43. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
43. Vladimír KOLÁŘ 01.01.2003 zakwalifikowano
45. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
46. Milans POMERANCEVS 01.01.2005 zakwalifikowano
47. Tymoteusz PANDER WROCŁAWIANIE. 18.01.2003 zakwalifikowano
48. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Michał WIECZOREK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
2. Stanisław KORZENIEWSKI FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003
3. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
3. Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003
5. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
6. Tomasz GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
7. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
8. Jan NOWAK POLONIA 1912 LESZNO 29.09.2005
9. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
10. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003
11. Wiktor LIJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 18.02.2003
12. Arkadiusz GAJDA IKS LESZNO 21.08.2003
13. Jakub KOTEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
13. Zans HUSAINOVS 01.01.2003
15. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
16. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
17. Mikołaj PŁASZCZEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
18. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
19. Błażej MAJEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2003
20. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
21. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
22. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004
23. Vladimir KNOB 01.01.2005
23. Matvejs ZELTISHEVS
25. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004
26. Janis MURNIEKS 01.01.2004
27. Jakub SMUDA IKS LESZNO 28.05.2003
28. Szymon PEŁSZYK IKS LESZNO 10.06.2003
29. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
30. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
31. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
32. Tymoteusz PANDER WROCŁAWIANIE. 18.01.2003
33. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
34. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
35. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
36. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005
37. Jan WIKTOR FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 01.05.2004
37. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
39. Nikita KUCEBA
40. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
41. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
42. Štěpán KORÁB 01.01.2004
43. Maksymilian MAĆKOWIAK IKS LESZNO 04.12.2005
44. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
44. Vladimír KOLÁŘ 01.01.2003
46. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
47. Milans POMERANCEVS 01.01.2005
48. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy