Turniej

Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 08.10.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antoni LUDWICZAK 15 01.01.2008
2. Serastjan HOLMIN 15
3. Jakub Dębicki 15 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 10.12.2009
4. Aleksander BĄK 15 UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
5. Jan Sowa 1 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
6. Jakub ZIELECKI 13 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 15.10.2009
7. Jakub CISOWSKI 15 UKS ATENA GDAŃSK 31.01.2008
8. Dominik Truszczyński 2 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
9. Richard PLASUNOV 15
10. Bartosz Torzyński 15 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009
11. Franciszek Neumann 15 POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
12. Eryk Woźniak 15 AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
13. Franciszek Pokorski 15 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
14. Filip CYGNAR 12 UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
15. Gustavs GRAUDINSH 15
16. Tomasz MACIEJEWSKI 15 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
17. Maksymilian Chojnacki 15 MKS Świt 02.03.2009
18. Aleksander BIEŃKOWSKI 3 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
19. Jakub Narolewski 11 MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
20. Aleksander UMIŃSKI 14 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 30.09.2009
21. Krzysztof Zygmunt 15 UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
22. Gaweł STEFANIAK 15 01.01.2008
23. Igor Stelmaszyk 15 POLONIA 1912 LESZNO 10.09.2009
24. Szczepan DURAJ 4 UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
25. Konrad GÓRNY 15 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2009
26. Tymon GORSKI 15 IKS WARSZAWA 15.10.2008
27. Maciej Mazur 15 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
28. Grzegorz Marczyk 15 WROCŁAWIANIE. 08.06.2008
29. Mateusz PUCKOWSKI 10 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2008
30. Feliks Wiśnik 5 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
31. Alex Kardyś 6 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
32. Bartosz ŻOK 15 POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
33. Lubomir Woropay-Hordziejewicz 15 MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
34. Maksymilian JARMOŁOWSKI 15 UKS ATENA GDAŃSK 28.06.2008
35. Konstanty ZIELIŃSKI 15 UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
36. Olgierd Borkowski 9 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
37. Szymon GŁUSZAK 15 UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
38. Antoni Fedorów 15 MKS Świt 23.03.2009
39. Diego URBAŃSKI 15 01.01.2009
40. Szymon Semrau 15 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008
41. Grzegorz CZAJKOWSKI 8 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.04.2008
42. Patryk Sawicki 7 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008 zakwalifikowano
2. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 zakwalifikowano
3. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008 zakwalifikowano
3. Richard PLASUNOV zakwalifikowano
3. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 zakwalifikowano
6. Patryk Sawicki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008 zakwalifikowano
7. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008 zakwalifikowano
8. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008 zakwalifikowano
9. Mateusz PUCKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2008 zakwalifikowano
10. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
11. Grzegorz CZAJKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.04.2008 zakwalifikowano
12. Serastjan HOLMIN zakwalifikowano
13. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009 zakwalifikowano
14. Gustavs GRAUDINSH zakwalifikowano
15. Antoni LUDWICZAK 01.01.2008 zakwalifikowano
16. Antoni Fedorów MKS Świt 23.03.2009 zakwalifikowano
17. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008 zakwalifikowano
17. Eryk Woźniak AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008 zakwalifikowano
19. Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008 zakwalifikowano
20. Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008 zakwalifikowano
21. Aleksander UMIŃSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 30.09.2009 zakwalifikowano
22. Maksymilian JARMOŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 28.06.2008 zakwalifikowano
23. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009 zakwalifikowano
24. Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008 zakwalifikowano
25. Bartosz Torzyński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009 zakwalifikowano
26. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008 zakwalifikowano
27. Gaweł STEFANIAK 01.01.2008 zakwalifikowano
28. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009 zakwalifikowano
29. Szymon Semrau UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008 zakwalifikowano
30. Diego URBAŃSKI 01.01.2009 zakwalifikowano
31. Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008 zakwalifikowano
32. Jakub Dębicki UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 10.12.2009 zakwalifikowano
33. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008 zakwalifikowano
34. Igor Stelmaszyk POLONIA 1912 LESZNO 10.09.2009 zakwalifikowano
35. Tymon GORSKI IKS WARSZAWA 15.10.2008 zakwalifikowano
36. Jakub CISOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 31.01.2008 zakwalifikowano
37. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009 zakwalifikowano
38. Maksymilian Chojnacki MKS Świt 02.03.2009 zakwalifikowano
39. Franciszek Neumann POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009 zakwalifikowano
39. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009 zakwalifikowano
41. Konrad GÓRNY UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2009 zakwalifikowano
42. Jakub ZIELECKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 15.10.2009 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Richard PLASUNOV
2. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
3. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
3. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
5. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
6. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
7. Grzegorz CZAJKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.04.2008
8. Serastjan HOLMIN
9. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
10. Patryk Sawicki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008
11. Mateusz PUCKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2008
12. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
13. Gustavs GRAUDINSH
14. Antoni LUDWICZAK 01.01.2008
15. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
16. Grzegorz Marczyk WROCŁAWIANIE. 08.06.2008
17. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
18. Antoni Fedorów MKS Świt 23.03.2009
19. Eryk Woźniak AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
20. Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
21. Aleksander UMIŃSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 30.09.2009
22. Maksymilian JARMOŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 28.06.2008
23. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
24. Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
25. Bartosz Torzyński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009
26. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
27. Gaweł STEFANIAK 01.01.2008
28. Szymon Semrau UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2008
29. Diego URBAŃSKI 01.01.2009
30. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
31. Igor Stelmaszyk POLONIA 1912 LESZNO 10.09.2009
32. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
33. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
34. Bartosz ŻOK POLONIA 1912 LESZNO 11.12.2008
35. Jakub Dębicki UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 10.12.2009
36. Tymon GORSKI IKS WARSZAWA 15.10.2008
37. Jakub CISOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 31.01.2008
38. Maksymilian Chojnacki MKS Świt 02.03.2009
39. Franciszek Neumann POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
39. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
41. Konrad GÓRNY UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2009
42. Jakub ZIELECKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 15.10.2009

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy