Turniej

Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 07.10.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Michalina MOCHOROWSKA 46 WROCŁAWIANIE. 17.07.2007
2. Julia URMAŃSKA 44 IKS LESZNO 10.01.2006
3. Amelia Szularz 23 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006
4. Julia DUDZIUK 20 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
5. Karolina ROMPCZYK 1 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
6. Zofia NOWAKOWSKA 41 AZS AWF POZNAŃ 28.03.2007
7. Emilia KAPAŁA 21 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
8. Weronika SKOCZYLAS 2 AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
9. Aleksandra Nowakowska 19 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
10. Zuzanna Góralczyk 24 AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
11. Martyna MIELCAREK 40 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.01.2007
12. Barbara DYRKA 45 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.06.2007
13. Monika BEKALARCZYK 18 UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
14. Aleksandra BINKO 3 IKS LESZNO 20.06.2006
15. Hera LIEPNIEC 46
16. Karolina KRASTINA 46
17. Julia KWAŚNIEWSKA 22 UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2006
18. Natalia JAROSIEWICZ 4 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
19. Zuzanna ROBASZEK 46 WROCŁAWIANIE. 01.10.2007
20. Maja ZARZYCKA 38 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 11.09.2007
21. Emilia SZEFERA 17 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
22. Viktoria GOROHOVA 46
23. Hanna WOJTAS 5 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
24. Malwina DUDEK 36 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 17.02.2006
25. Marta JAKUBOWSKA 16 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
26. Martyna AFTAŃSKA 46 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.03.2007
27. Hanna FIJAŁKOWSKA 25 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.02.2007
28. Irina FILIPPOVA 46
29. Pola KOLASA 34 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.11.2006
30. Helena SZAFRAN 26 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.09.2007
31. Julia Wiśniewska 6 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
32. Zuzanna WOJEWÓDZKA 15 AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
33. Oliwia DĄBROWSKA 27 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 19.05.2006
34. Victoria SKORA 14 IKS LESZNO 16.12.2006
35. Nikol JUNELE 46
36. Zofia MAJOREK 7 UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006
37. Nina ROLL 35 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.02.2006
38. Nadia JASZCZOŁT 13 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
39. Paulina DUSZYŃSKA 46 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2007
40. Bianka Telatyńska 8 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
41. Natalia Trzcińska 30 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
42. Marjana BORISOVA 46
43. Zuzanna GATZ 31 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
44. Ewa KOWALEWSKA 37 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.01.2007
45. Zuzanna KARPIŃSKA 28 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 12.08.2006
46. Wiktoria DOROSZKIEWICZ 12 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
47. Dominika Nelza 9 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
48. Gabriela BESSMAN 10 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
49. Katarzyna KUBACZYK 32 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.09.2006
50. Luiza KOWALSKA 33 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 03.09.2006
51. Julianna SHEMAROVA 46 01.01.2006
52. Alicja BYZEWSKA 11 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
2. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007 zakwalifikowano
3. Karolina KRASTINA zakwalifikowano
4. Julianna SHEMAROVA 01.01.2006 zakwalifikowano
5. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
6. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 zakwalifikowano
7. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
8. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006 zakwalifikowano
9. Victoria SKORA IKS LESZNO 16.12.2006 zakwalifikowano
10. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006 zakwalifikowano
11. Monika BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006 zakwalifikowano
12. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
13. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
14. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
14. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007 zakwalifikowano
16. Zuzanna KARPIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 12.08.2006 zakwalifikowano
17. Amelia Szularz WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006 zakwalifikowano
18. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007 zakwalifikowano
19. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 zakwalifikowano
20. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
21. Nikol JUNELE zakwalifikowano
22. Hera LIEPNIEC zakwalifikowano
23. Zofia MAJOREK UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006 zakwalifikowano
24. Irina FILIPPOVA zakwalifikowano
25. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007 zakwalifikowano
26. Julia URMAŃSKA IKS LESZNO 10.01.2006 zakwalifikowano
27. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007 zakwalifikowano
28. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006 zakwalifikowano
29. Malwina DUDEK NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 17.02.2006 zakwalifikowano
30. Pola KOLASA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.11.2006 zakwalifikowano
31. Oliwia DĄBROWSKA NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 19.05.2006 zakwalifikowano
32. Hanna FIJAŁKOWSKA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.02.2007 zakwalifikowano
33. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006 zakwalifikowano
34. Barbara DYRKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.06.2007 zakwalifikowano
35. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
36. Maja ZARZYCKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 11.09.2007 zakwalifikowano
37. Nina ROLL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.02.2006 zakwalifikowano
38. Paulina DUSZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2007 zakwalifikowano
39. Luiza KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 03.09.2006 zakwalifikowano
40. Ewa KOWALEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.01.2007 zakwalifikowano
41. Helena SZAFRAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.09.2007 zakwalifikowano
42. Julia KWAŚNIEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2006 zakwalifikowano
43. Viktoria GOROHOVA zakwalifikowano
44. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006 zakwalifikowano
45. Zuzanna ROBASZEK WROCŁAWIANIE. 01.10.2007 zakwalifikowano
46. Martyna AFTAŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.03.2007 zakwalifikowano
47. Zofia NOWAKOWSKA AZS AWF POZNAŃ 28.03.2007 zakwalifikowano
48. Katarzyna KUBACZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.09.2006 zakwalifikowano
49. Marjana BORISOVA zakwalifikowano
50. Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006 zakwalifikowano
51. Michalina MOCHOROWSKA WROCŁAWIANIE. 17.07.2007 zakwalifikowano
52. Martyna MIELCAREK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.01.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
2. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
3. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
3. Julianna SHEMAROVA 01.01.2006
5. Karolina KRASTINA
6. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
7. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
8. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
9. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
10. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
11. Victoria SKORA IKS LESZNO 16.12.2006
12. Monika BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
13. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
14. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
15. Amelia Szularz WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006
16. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
17. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
18. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
19. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
20. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
21. Nikol JUNELE
22. Hera LIEPNIEC
23. Julia URMAŃSKA IKS LESZNO 10.01.2006
24. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
25. Malwina DUDEK NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 17.02.2006
26. Oliwia DĄBROWSKA NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 19.05.2006
27. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
28. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
29. Paulina DUSZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2007
30. Helena SZAFRAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.09.2007
31. Julia KWAŚNIEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2006
32. Marjana BORISOVA
33. Zuzanna KARPIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 12.08.2006
34. Zofia MAJOREK UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006
35. Irina FILIPPOVA
36. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
37. Pola KOLASA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 21.11.2006
38. Hanna FIJAŁKOWSKA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.02.2007
39. Barbara DYRKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.06.2007
40. Maja ZARZYCKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 11.09.2007
41. Nina ROLL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.02.2006
42. Luiza KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 03.09.2006
43. Ewa KOWALEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.01.2007
44. Viktoria GOROHOVA
45. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
46. Zuzanna ROBASZEK WROCŁAWIANIE. 01.10.2007
47. Martyna AFTAŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.03.2007
48. Zofia NOWAKOWSKA AZS AWF POZNAŃ 28.03.2007
49. Katarzyna KUBACZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.09.2006
50. Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
51. Michalina MOCHOROWSKA WROCŁAWIANIE. 17.07.2007
52. Martyna MIELCAREK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.01.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy