Turniej

Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 08.10.2017

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. HOFFMANN Stanisław 25 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.07.2006
2. DURAJ Idzi 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006
3. POMARENKO Nikita 59
4. GACZYŃSKI Jan Jerzy 26 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
5. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub 48 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
6. Chojnacki Jan 49 MKS Świt 25.09.2007
7. BOGDAN Maksim 59
8. Głowiński Szymon 27 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
9. GORCZYCA Jakub 2 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
10. DUDZIŃSKI Damian 24 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
11. Fogt Jakub 3 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
12. KOWALSKI Maksym 54 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
13. Pakuła Michał 21 UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2006
14. JAWORSKI Eryk 30 UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2006
15. JEGLIŃSKI Dawid 46 UKS ATENA GDAŃSK 26.06.2006
16. FIRLEJ Mikołaj 59 UKS ATENA GDAŃSK 20.12.2007
17. Cendrowski Marceli 4 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.11.2007
18. PISAREWICZ Szymon 19 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006
19. CIESIELSKI Odyseusz 55 IKS LESZNO 24.01.2006
20. TRYBUŁOWSKI Rafał 44 UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2006
21. ANDRACHNIKOVS Davids 59
22. Pyskło Bartosz 42 KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
23. BERZINSH Krishjanis 59
24. Śliż Franciszek 56 IKS LESZNO 24.07.2007
25. ŻYMANT Mikołaj 32 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 29.09.2006
26. JANCZAK Aleksander 23 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 09.07.2007
27. SZCZOTKO Bartosz 5 UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006
28. LEŚNIEWSKI Maksymilian 17 UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007
29. ABELE Reinis 59
30. RZEPKA Tomasz 33 UKS ATENA GDAŃSK 15.02.2006
31. STARKOWSKI Filip 6 POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006
32. AMBORCUMJAN Grajir 59
33. KSIĄŻEK Jan 16 UKS ATENA GDAŃSK 23.03.2006
34. CZAJKOWSKI Jakub 34 UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006
35. Fedorów Hubert 7 MKS Świt 07.09.2006
36. GRINBERGS Klavs 59
37. TURBO Daniel 41 MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007
38. DOROSZKIEWICZ Maksymilian 20 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 09.03.2007
39. ZDORS Markuss 59
40. LEWANDOWSKI Franciszek 59
41. MOŻEJKO Miłosz 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006
42. PAZOŁA Jakub 59 IKS LESZNO 21.07.2007
43. LIZAK Adam 18 MKS KUSY SZCZECIN 20.08.2007
44. ZIMECS Andrejs 59
45. Szuflita Adam 36 UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007
46. PANTELEJEV Artur 59
47. PUCKOWSKI Szymon 9 UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006
48. Kowalski Tymon 15 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
49. ŚCIBIWOŁK Jan 50 UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2006
50. Pyskło Szymon 22 KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
51. Kruszona Adam 10 WROCŁAWIANIE 11.04.2007
52. KLEBBA Karol 59 UKS ATENA GDAŃSK 18.05.2007
53. BUJAS Marcel 39 BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007
54. WIOSNA Mateusz 28 UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006
55. JURGA Stanisław 14 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
56. WYSZYŃSKI Jan 52 UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
57. ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 38 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 01.11.2006
58. Surma Maciej 11 AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
59. Rut Wiktor 29 UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007
60. WAŚCIŃSKI Gracjan 13 IKS LESZNO 19.10.2006
61. GULIŃSKI Cyprian 37 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
62. Długokęcki Ludomir 12 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
63. BORISOV Roman 59
64. LUTO Kacper 59 UKS ATENA GDAŃSK 11.02.2007

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
2. DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
3. STARKOWSKI Filip POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006 zakwalifikowano
4. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
5. GORCZYCA Jakub UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
5. BERZINSH Krishjanis zakwalifikowano
7. PUCKOWSKI Szymon UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006 zakwalifikowano
8. Kruszona Adam WROCŁAWIANIE 11.04.2007 zakwalifikowano
9. WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
10. LIZAK Adam MKS KUSY SZCZECIN 20.08.2007 zakwalifikowano
11. BOGDAN Maksim zakwalifikowano
12. Długokęcki Ludomir MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 zakwalifikowano
12. WIOSNA Mateusz UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006 zakwalifikowano
14. Kowalski Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 zakwalifikowano
15. PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
16. MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
17. KSIĄŻEK Jan UKS ATENA GDAŃSK 23.03.2006 zakwalifikowano
18. SZCZOTKO Bartosz UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
19. RZEPKA Tomasz UKS ATENA GDAŃSK 15.02.2006 zakwalifikowano
20. Fedorów Hubert MKS Świt 07.09.2006 zakwalifikowano
21. Cendrowski Marceli WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.11.2007 zakwalifikowano
22. CZAJKOWSKI Jakub UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006 zakwalifikowano
23. LEŚNIEWSKI Maksymilian UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007 zakwalifikowano
24. DUDZIŃSKI Damian UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006 zakwalifikowano
25. HOFFMANN Stanisław WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.07.2006 zakwalifikowano
26. Surma Maciej AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006 zakwalifikowano
27. JAWORSKI Eryk UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2006 zakwalifikowano
27. GULIŃSKI Cyprian TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 zakwalifikowano
29. PANTELEJEV Artur zakwalifikowano
30. ZDORS Markuss zakwalifikowano
31. Pyskło Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
32. KOWALSKI Maksym TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006 zakwalifikowano
33. Pakuła Michał UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2006 zakwalifikowano
33. TURBO Daniel MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007 zakwalifikowano
35. FIRLEJ Mikołaj UKS ATENA GDAŃSK 20.12.2007 zakwalifikowano
36. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 zakwalifikowano
37. ABELE Reinis zakwalifikowano
38. Pyskło Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
39. GACZYŃSKI Jan Jerzy TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 zakwalifikowano
40. Głowiński Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 zakwalifikowano
41. DOROSZKIEWICZ Maksymilian UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 09.03.2007 zakwalifikowano
42. BUJAS Marcel BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007 zakwalifikowano
43. GRINBERGS Klavs zakwalifikowano
44. TRYBUŁOWSKI Rafał UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2006 zakwalifikowano
45. ANDRACHNIKOVS Davids zakwalifikowano
45. Szuflita Adam UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007 zakwalifikowano
47. Rut Wiktor UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007 zakwalifikowano
48. WYSZYŃSKI Jan UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 zakwalifikowano
49. JEGLIŃSKI Dawid UKS ATENA GDAŃSK 26.06.2006 zakwalifikowano
50. JANCZAK Aleksander UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 09.07.2007 zakwalifikowano
51. AMBORCUMJAN Grajir zakwalifikowano
52. ŚWIĄTKOWSKI Miłosz UKS 35 BIELAWY TORUŃ 01.11.2006 zakwalifikowano
53. BORISOV Roman zakwalifikowano
54. CIESIELSKI Odyseusz IKS LESZNO 24.01.2006 zakwalifikowano
55. ŚCIBIWOŁK Jan UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2006 zakwalifikowano
56. LEWANDOWSKI Franciszek zakwalifikowano
57. ZIMECS Andrejs zakwalifikowano
58. PAZOŁA Jakub IKS LESZNO 21.07.2007 zakwalifikowano
59. ŻYMANT Mikołaj UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 29.09.2006 zakwalifikowano
60. KLEBBA Karol UKS ATENA GDAŃSK 18.05.2007 zakwalifikowano
60. Śliż Franciszek IKS LESZNO 24.07.2007 zakwalifikowano
62. Chojnacki Jan MKS Świt 25.09.2007 zakwalifikowano
62. LUTO Kacper UKS ATENA GDAŃSK 11.02.2007 zakwalifikowano
64. POMARENKO Nikita zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
2. Pyskło Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
3. PUCKOWSKI Szymon UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006
3. GORCZYCA Jakub UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
5. DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006
6. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
7. WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO 19.10.2006
8. RZEPKA Tomasz UKS ATENA GDAŃSK 15.02.2006
9. STARKOWSKI Filip POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006
10. BOGDAN Maksim
11. Długokęcki Ludomir MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
12. KSIĄŻEK Jan UKS ATENA GDAŃSK 23.03.2006
13. SZCZOTKO Bartosz UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006
14. Fedorów Hubert MKS Świt 07.09.2006
15. HOFFMANN Stanisław WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.07.2006
16. ŚCIBIWOŁK Jan UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2006
17. BERZINSH Krishjanis
18. Kruszona Adam WROCŁAWIANIE 11.04.2007
19. WIOSNA Mateusz UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006
20. Kowalski Tymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
21. PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006
22. MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006
23. Cendrowski Marceli WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.11.2007
24. LEŚNIEWSKI Maksymilian UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007
25. DUDZIŃSKI Damian UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
26. Surma Maciej AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
27. ZDORS Markuss
28. TURBO Daniel MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007
28. Pakuła Michał UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2006
30. KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
31. ABELE Reinis
32. GRINBERGS Klavs
33. LIZAK Adam MKS KUSY SZCZECIN 20.08.2007
34. CZAJKOWSKI Jakub UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006
35. GULIŃSKI Cyprian TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
35. JAWORSKI Eryk UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2006
37. PANTELEJEV Artur
38. Pyskło Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
39. KOWALSKI Maksym TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
40. FIRLEJ Mikołaj UKS ATENA GDAŃSK 20.12.2007
41. GACZYŃSKI Jan Jerzy TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
42. Głowiński Szymon UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
43. DOROSZKIEWICZ Maksymilian UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 09.03.2007
44. BUJAS Marcel BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007
45. TRYBUŁOWSKI Rafał UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2006
46. Szuflita Adam UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007
46. ANDRACHNIKOVS Davids
48. Rut Wiktor UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007
49. WYSZYŃSKI Jan UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
50. JEGLIŃSKI Dawid UKS ATENA GDAŃSK 26.06.2006
51. JANCZAK Aleksander UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 09.07.2007
52. AMBORCUMJAN Grajir
53. ŚWIĄTKOWSKI Miłosz UKS 35 BIELAWY TORUŃ 01.11.2006
54. BORISOV Roman
55. CIESIELSKI Odyseusz IKS LESZNO 24.01.2006
56. LEWANDOWSKI Franciszek
57. ZIMECS Andrejs
58. PAZOŁA Jakub IKS LESZNO 21.07.2007
59. ŻYMANT Mikołaj UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 29.09.2006
60. KLEBBA Karol UKS ATENA GDAŃSK 18.05.2007
60. Śliż Franciszek IKS LESZNO 24.07.2007
62. Chojnacki Jan MKS Świt 25.09.2007
62. LUTO Kacper UKS ATENA GDAŃSK 11.02.2007
64. POMARENKO Nikita

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content