Nazwa: Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.03.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Kordel Kalina | 46 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 |
2. | Koziarska Natalia | 12 | KKSZ KONIN | 08.05.2003 |
3. | Habryn Emilia | 30 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 |
4. | Karlicka Maja | 45 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 18.03.2006 |
5. | Malgrem Klaudia | 8 | KS KARABELA | 11.11.2003 |
6. | TARASIUK Marcelina | 35 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.01.2003 |
7. | CZUCHRA Anna | 47 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.03.2005 |
8. | DOMŻALSKA Pola | 14 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 03.04.2003 |
9. | Woźniak Nikola | 22 | KKSZ KONIN | 03.07.2003 |
10. | Kozieł Klaudia | 6 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
11. | TALECKA Laura Maria | 58 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.09.2005 |
12. | ZARĘBA Anita | 44 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 30.07.2003 |
13. | Zając Ewa | 9 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 |
14. | KOWAL Wiktoria | 38 | AZS AWF POZNAŃ | 17.05.2005 |
15. | Kaczorowska Anna | 55 | KS KARABELA | 10.01.2007 |
16. | CZECH Wiktoria | 54 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 16.12.2004 |
17. | Nagórska Anastazja | 6 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 |
18. | SMEKTAŁA Kamila | 36 | KKSZ KONIN | 19.11.2003 |
19. | MAY Zuzanna | 25 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.09.2004 |
20. | SZYMANIAK Dominika | 42 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 08.03.2004 |
21. | Laskowska Natalia | 9 | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 |
22. | Porada Paulina | 4 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
23. | KALUS Oliwia | 38 | KKSZ KONIN | 08.06.2004 |
24. | PAKUŁA Karina | 23 | KKSZ KONIN | 16.06.2004 |
25. | TYMA Justyna | 36 | AZS AWF POZNAŃ | 22.12.2003 |
26. | SAŁATA Amelia | 26 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 25.10.2004 |
27. | Lenkiewicz Zuzanna | 2 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
28. | KOŁUCKA Patrycja | 33 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.04.2003 |
29. | BANIECKA Martyna | 31 | KKSZ KONIN | 12.11.2003 |
30. | Porada Zuzanna | 2 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
31. | GÓROWSKA Amelia | 49 | DRAGON ŁÓDŹ | 25.11.2005 |
32. | HOFFMANN Magdalena | 51 | AZS AWF POZNAŃ | 06.08.2003 |
33. | NOWIK Justyna | 28 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.01.2003 |
34. | SZLAGA Julia | 18 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 21.08.2003 |
35. | KONDRUSIK Nina | 17 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 24.05.2004 |
36. | BEŁBOT Zofia | 41 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.10.2004 |
37. | MAKOWSKA Agata | 52 | KKSZ KONIN | 13.07.2004 |
38. | ZIELIŃSKA Marta | 13 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 22.08.2004 |
39. | FIGUŁA Anastazja | 16 | AZS AWF POZNAŃ | 30.05.2003 |
40. | SOKOŁOWSKA Oliwia | 43 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.03.2004 |
41. | ŁATACZ Małgorzata | 56 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 21.02.2004 |
42. | KOŁUCKA Weronika | 32 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.04.2003 |
43. | SUSZCZYŃSKA Kinga | 19 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 |
44. | KOZŁOWSKA Aniela | 4 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 |
45. | Buselt Zuzanna | 20 | KKSZ KONIN | 06.05.2004 |
46. | DZIĘCIELAK Martyna | 34 | KKSZ KONIN | 31.01.2003 |
47. | Wróbel Zuzanna | 14 | KS KARABELA | 29.04.2003 |
48. | CIUPA Marika | 48 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.08.2004 |
49. | MYRTA Emilia | 29 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.06.2003 |
50. | TRAGER Dominika | 1 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.08.2003 |
51. | JOPEK Wiktoria | 11 | AZS AWF POZNAŃ | 07.12.2003 |
52. | STĘPCZYŃSKA Emilia | 20 | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.03.2003 |
53. | ZŁOTKOWSKA Martyna | 53 | KKSZ KONIN | 30.06.2003 |
54. | PIPCZYŃSKA Maja | 24 | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2003 |
55. | SZWEDA Aleksandra | 26 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.05.2004 |
56. | Wójcik Gabriela | 38 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | TRAGER Dominika | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.08.2003 | zakwalifikowano |
2. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 | zakwalifikowano |
2. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
4. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
4. | KOZŁOWSKA Aniela | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 | zakwalifikowano |
6. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 | zakwalifikowano |
6. | Nagórska Anastazja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 | zakwalifikowano |
8. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 | zakwalifikowano |
9. | Zając Ewa | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 | zakwalifikowano |
9. | Laskowska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 | zakwalifikowano |
11. | JOPEK Wiktoria | AZS AWF POZNAŃ | 07.12.2003 | zakwalifikowano |
12. | Koziarska Natalia | KKSZ KONIN | 08.05.2003 | zakwalifikowano |
13. | ZIELIŃSKA Marta | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 22.08.2004 | zakwalifikowano |
14. | Wróbel Zuzanna | KS KARABELA | 29.04.2003 | zakwalifikowano |
14. | DOMŻALSKA Pola | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 03.04.2003 | zakwalifikowano |
16. | FIGUŁA Anastazja | AZS AWF POZNAŃ | 30.05.2003 | zakwalifikowano |
17. | KONDRUSIK Nina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 24.05.2004 | zakwalifikowano |
18. | SZLAGA Julia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 21.08.2003 | zakwalifikowano |
19. | SUSZCZYŃSKA Kinga | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
20. | STĘPCZYŃSKA Emilia | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.03.2003 | zakwalifikowano |
20. | Buselt Zuzanna | KKSZ KONIN | 06.05.2004 | zakwalifikowano |
22. | Woźniak Nikola | KKSZ KONIN | 03.07.2003 | zakwalifikowano |
23. | PAKUŁA Karina | KKSZ KONIN | 16.06.2004 | zakwalifikowano |
24. | PIPCZYŃSKA Maja | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2003 | zakwalifikowano |
25. | MAY Zuzanna | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.09.2004 | zakwalifikowano |
26. | SZWEDA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.05.2004 | zakwalifikowano |
26. | SAŁATA Amelia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
28. | NOWIK Justyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.01.2003 | zakwalifikowano |
29. | MYRTA Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.06.2003 | zakwalifikowano |
30. | Habryn Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 | zakwalifikowano |
31. | BANIECKA Martyna | KKSZ KONIN | 12.11.2003 | zakwalifikowano |
32. | KOŁUCKA Weronika | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.04.2003 | zakwalifikowano |
33. | KOŁUCKA Patrycja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.04.2003 | zakwalifikowano |
34. | DZIĘCIELAK Martyna | KKSZ KONIN | 31.01.2003 | zakwalifikowano |
35. | TARASIUK Marcelina | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.01.2003 | zakwalifikowano |
36. | TYMA Justyna | AZS AWF POZNAŃ | 22.12.2003 | zakwalifikowano |
36. | SMEKTAŁA Kamila | KKSZ KONIN | 19.11.2003 | zakwalifikowano |
38. | Wójcik Gabriela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 | zakwalifikowano |
38. | KOWAL Wiktoria | AZS AWF POZNAŃ | 17.05.2005 | zakwalifikowano |
38. | KALUS Oliwia | KKSZ KONIN | 08.06.2004 | zakwalifikowano |
41. | BEŁBOT Zofia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
42. | SZYMANIAK Dominika | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 08.03.2004 | zakwalifikowano |
43. | SOKOŁOWSKA Oliwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.03.2004 | zakwalifikowano |
44. | ZARĘBA Anita | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 30.07.2003 | zakwalifikowano |
45. | Karlicka Maja | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 18.03.2006 | zakwalifikowano |
46. | Kordel Kalina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 | zakwalifikowano |
47. | CZUCHRA Anna | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.03.2005 | zakwalifikowano |
48. | CIUPA Marika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.08.2004 | zakwalifikowano |
49. | GÓROWSKA Amelia | DRAGON ŁÓDŹ | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
51. | HOFFMANN Magdalena | AZS AWF POZNAŃ | 06.08.2003 | zakwalifikowano |
52. | MAKOWSKA Agata | KKSZ KONIN | 13.07.2004 | zakwalifikowano |
53. | ZŁOTKOWSKA Martyna | KKSZ KONIN | 30.06.2003 | zakwalifikowano |
54. | CZECH Wiktoria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 16.12.2004 | zakwalifikowano |
55. | Kaczorowska Anna | KS KARABELA | 10.01.2007 | zakwalifikowano |
56. | ŁATACZ Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 21.02.2004 | zakwalifikowano |
58. | TALECKA Laura Maria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.09.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KOZŁOWSKA Aniela | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 |
2. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
3. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
3. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
5. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 |
6. | TRAGER Dominika | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.08.2003 |
7. | Woźniak Nikola | KKSZ KONIN | 03.07.2003 |
8. | MYRTA Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.06.2003 |
9. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
10. | Zając Ewa | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 |
11. | FIGUŁA Anastazja | AZS AWF POZNAŃ | 30.05.2003 |
12. | Laskowska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 |
13. | Wróbel Zuzanna | KS KARABELA | 29.04.2003 |
14. | DOMŻALSKA Pola | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 03.04.2003 |
15. | Koziarska Natalia | KKSZ KONIN | 08.05.2003 |
16. | SZLAGA Julia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 21.08.2003 |
17. | Nagórska Anastazja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 |
18. | STĘPCZYŃSKA Emilia | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.03.2003 |
19. | ZIELIŃSKA Marta | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 22.08.2004 |
20. | JOPEK Wiktoria | AZS AWF POZNAŃ | 07.12.2003 |
21. | SUSZCZYŃSKA Kinga | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 |
22. | NOWIK Justyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 27.01.2003 |
23. | Buselt Zuzanna | KKSZ KONIN | 06.05.2004 |
24. | KONDRUSIK Nina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 24.05.2004 |
25. | BANIECKA Martyna | KKSZ KONIN | 12.11.2003 |
26. | TYMA Justyna | AZS AWF POZNAŃ | 22.12.2003 |
26. | PAKUŁA Karina | KKSZ KONIN | 16.06.2004 |
28. | TARASIUK Marcelina | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.01.2003 |
29. | ZARĘBA Anita | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 30.07.2003 |
30. | SZWEDA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.05.2004 |
31. | KOŁUCKA Patrycja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.04.2003 |
32. | SOKOŁOWSKA Oliwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.03.2004 |
33. | PIPCZYŃSKA Maja | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2003 |
34. | DZIĘCIELAK Martyna | KKSZ KONIN | 31.01.2003 |
35. | MAY Zuzanna | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.09.2004 |
36. | SMEKTAŁA Kamila | KKSZ KONIN | 19.11.2003 |
37. | KOŁUCKA Weronika | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.04.2003 |
38. | SAŁATA Amelia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 25.10.2004 |
39. | SZYMANIAK Dominika | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 08.03.2004 |
40. | BEŁBOT Zofia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.10.2004 |
41. | Wójcik Gabriela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 |
42. | KALUS Oliwia | KKSZ KONIN | 08.06.2004 |
43. | GÓROWSKA Amelia | DRAGON ŁÓDŹ | 25.11.2005 |
44. | Habryn Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 |
45. | HOFFMANN Magdalena | AZS AWF POZNAŃ | 06.08.2003 |
46. | TALECKA Laura Maria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 07.09.2005 |
47. | CZUCHRA Anna | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.03.2005 |
48. | Kordel Kalina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 |
49. | CZECH Wiktoria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 16.12.2004 |
50. | MAKOWSKA Agata | KKSZ KONIN | 13.07.2004 |
50. | Karlicka Maja | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 18.03.2006 |
52. | ZŁOTKOWSKA Martyna | KKSZ KONIN | 30.06.2003 |
53. | ŁATACZ Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 21.02.2004 |
54. | KOWAL Wiktoria | AZS AWF POZNAŃ | 17.05.2005 |
55. | CIUPA Marika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.08.2004 |
56. | Kaczorowska Anna | KS KARABELA | 10.01.2007 |