Nazwa: O Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.11.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KLIMKOWSKI Miłosz | 24 | KKSZ KONIN | 24.11.2004 |
2. | Broniszewski Marcel | 1 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 |
3. | TYMA Jakub | 24 | AZS AWF POZNAŃ | 17.12.2006 |
4. | Sulewski Szymon | 24 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.07.2005 |
5. | YADAHALVIS Vladimir | 24 | 02.05.2017 | |
6. | LEWANDOWSKI Marcin | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 21.11.2005 |
7. | BŁASZKIEWICZ-KUMAR Szymon | 24 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 29.11.2004 |
8. | Wnuk Grzegorz | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 14.09.2006 |
9. | Buśkiewicz Maksymilian | 24 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 13.05.2006 |
10. | ZIÓŁKOWSKI Jakub | 24 | UKS SZABLA ZĄBKI | 05.04.2006 |
11. | WASILEWSKI Stanisław | 2 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 10.01.2004 |
12. | Radoch Filip | 24 | KKSZ KONIN | 23.05.2006 |
13. | NASENNIK Ivan | 24 | 01.01.2006 | |
14. | KOWALSKI Oliwier | 22 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 07.07.2005 |
15. | WIERZCHOSŁAWSKI Marcel | 24 | UKS SZABLA BRZOZA | 07.06.2006 |
16. | Syperek Filip | 23 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 03.07.2004 |
17. | Pawluk Mateusz | 24 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.11.2006 |
18. | OLSZEWSKI Filip | 24 | AZS AWF POZNAŃ | 22.03.2006 |
19. | GUSKO Mikołaj | 24 | KKSZ KONIN | 13.03.2006 |
20. | KUSAK Oskar | 3 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 21.03.2005 |
21. | ZASTAWNY Paweł | 24 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 11.08.2005 |
22. | Brosch Maksymilian | 21 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.04.2005 |
23. | ZAYKO Matvey | 24 | 26.06.2004 | |
24. | BILSKI Mateusz | 24 | UKS SZABLA BRZOZA | 05.07.2005 |
25. | WDÓWIK Jan | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 13.03.2004 |
26. | OLEJNICZAK Kamil | 24 | AZS AWF POZNAŃ | 22.06.2005 |
27. | Mosak Makary | 24 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 10.01.2007 |
28. | Kaczmarczyk Wojciech | 4 | KKSZ KONIN | 19.11.2004 |
29. | PĘKALA Kacper | 24 | UKS SZABLA ZĄBKI | 08.02.2007 |
30. | PURGAŁ Adam | 5 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 10.12.2004 |
31. | DOWGIERD Krzysztof | 24 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 28.04.2006 |
32. | KOŁODZIEJ Jakub | 20 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.01.2004 |
33. | Sobczyk Łukasz | 24 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.12.2006 |
34. | Radke Tomasz | 24 | KKSZ KONIN | 10.05.2006 |
35. | JERCZYŃSKI Jarosław | 24 | UKS SZABLA BRZOZA | 05.09.2006 |
36. | Kaczmarczyk Adam | 24 | KKSZ KONIN | 17.05.2006 |
37. | Niedzwiedzki Kajetan | 19 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 13.01.2005 |
38. | DENKIEWICZ Benedykt | 24 | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 |
39. | WOŹNIAK Krzysztof | 24 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 13.08.2007 |
40. | Pardela Michał | 6 | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.07.2005 |
41. | Andrzejewski Oskar | 24 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 12.09.2006 |
42. | Kordel Grzegorz | 24 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 11.10.2006 |
43. | MAŃCZAK Mateusz | 24 | KKSZ KONIN | 12.11.2004 |
44. | DENKIEWICZ Aleksander | 24 | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 |
45. | OBNISKI Bartłomiej | 24 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.02.2005 |
46. | BAKALARSKI Mateusz | 7 | KKSZ KONIN | 26.10.2004 |
47. | BORKOWSKI Oskar | 24 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.07.2006 |
48. | Fiedorowicz Mikołaj | 24 | UKS SZABLA BRZOZA | 22.05.2005 |
49. | NORAS Paweł | 18 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 26.10.2005 |
50. | STASIAK Arkadiusz | 24 | KKSZ KONIN | 28.07.2006 |
51. | Wysocki Andrzej | 24 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 19.03.2005 |
52. | Jancewicz Szymon | 24 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.09.2006 |
53. | DĘBOWSKI Piotr | 8 | KKSZ KONIN | 07.02.2004 |
54. | DĄBROWSKI Antoni | 24 | UKS SZABLA ZĄBKI | 07.04.2006 |
55. | KOVAL Viad | 24 | 19.01.2007 | |
56. | PAWŁOWSKI Jakub | 15 | KKSZ KONIN | 28.12.2004 |
57. | Radke Paweł | 24 | KKSZ KONIN | 10.05.2006 |
58. | PIETRUCZUK Szymon | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 09.09.2005 |
59. | Józefowski Filip | 17 | AZS AWF KATOWICE | 16.02.2004 |
60. | KACPRZAK Igor | 24 | KKSZ KONIN | 05.11.2005 |
61. | KRAL Lumir | 24 | ||
62. | MALCER Albert | 9 | KKSZ KONIN | 18.07.2004 |
63. | DZIERBICKI Konrad | 24 | DRAGON ŁÓDŹ | 06.04.2006 |
64. | OGRABISZ Antoni | 24 | KKSZ KONIN | 30.07.2005 |
65. | SHOSTAK Denis | 24 | 01.01.2004 | |
66. | MALCER Kacper | 24 | KKSZ KONIN | 13.01.2006 |
67. | NOGAL Szymon | 24 | KKSZ KONIN | 05.06.2005 |
68. | KACZOROWSKI Szymon | 10 | AZS AWF WARSZAWA | 21.11.2004 |
69. | ESTEMBERG Piotr | 15 | DRAGON ŁÓDŹ | 31.03.2004 |
70. | KACZMARCZYK Kacper | 24 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.01.2010 |
71. | ŁOŚ Norbert | 24 | KKSZ KONIN | 26.08.2005 |
72. | Grabis Mateusz | 24 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.05.2007 |
73. | RURKA Mateusz | 14 | AZS AWF WARSZAWA | 02.12.2004 |
74. | CIEPLIŃSKI Gracjan | 24 | KKSZ KONIN | 22.05.2005 |
75. | PIKAREV Ivan | 24 | 04.09.2017 | |
76. | KOWALCZYK Łukasz | 24 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 11.09.2006 |
77. | ŁAWNICZAK Antoni | 11 | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.2005 |
78. | GROT Aleksander | 24 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 06.05.2004 |
79. | PIGUŁA Antoni | 24 | KKSZ KONIN | 02.11.2005 |
80. | BILSKI Andrzej | 24 | UKS SZABLA BRZOZA | 08.12.2006 |
81. | KONDZIOR Jakub | 24 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 14.05.2006 |
82. | STANISZEWSKI Kacper | 12 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.01.2004 |
83. | KOŁTUN Szymon | 13 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 23.11.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KUSAK Oskar | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 21.03.2005 | zakwalifikowano |
1. | DĘBOWSKI Piotr | KKSZ KONIN | 07.02.2004 | zakwalifikowano |
3. | BAKALARSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 26.10.2004 | zakwalifikowano |
4. | ŁAWNICZAK Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.2005 | zakwalifikowano |
5. | ZAYKO Matvey | 26.06.2004 | zakwalifikowano | |
6. | PĘKALA Kacper | UKS SZABLA ZĄBKI | 08.02.2007 | zakwalifikowano |
7. | Radoch Filip | KKSZ KONIN | 23.05.2006 | zakwalifikowano |
8. | Broniszewski Marcel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 | zakwalifikowano |
9. | YADAHALVIS Vladimir | 02.05.2017 | zakwalifikowano | |
10. | KACZOROWSKI Szymon | AZS AWF WARSZAWA | 21.11.2004 | zakwalifikowano |
11. | Pardela Michał | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.07.2005 | zakwalifikowano |
12. | Syperek Filip | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 03.07.2004 | zakwalifikowano |
12. | Kaczmarczyk Wojciech | KKSZ KONIN | 19.11.2004 | zakwalifikowano |
14. | Józefowski Filip | AZS AWF KATOWICE | 16.02.2004 | zakwalifikowano |
15. | MALCER Albert | KKSZ KONIN | 18.07.2004 | zakwalifikowano |
15. | KACPRZAK Igor | KKSZ KONIN | 05.11.2005 | zakwalifikowano |
17. | DENKIEWICZ Benedykt | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 | zakwalifikowano |
17. | RURKA Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 02.12.2004 | zakwalifikowano |
19. | DENKIEWICZ Aleksander | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 | zakwalifikowano |
20. | ESTEMBERG Piotr | DRAGON ŁÓDŹ | 31.03.2004 | zakwalifikowano |
21. | NASENNIK Ivan | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
22. | Sobczyk Łukasz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.12.2006 | zakwalifikowano |
23. | STANISZEWSKI Kacper | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.01.2004 | zakwalifikowano |
24. | KOŁTUN Szymon | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 23.11.2004 | zakwalifikowano |
25. | GROT Aleksander | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 06.05.2004 | zakwalifikowano |
26. | WASILEWSKI Stanisław | UKS 13 BIAŁYSTOK | 10.01.2004 | zakwalifikowano |
27. | SHOSTAK Denis | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
28. | PURGAŁ Adam | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 10.12.2004 | zakwalifikowano |
29. | Brosch Maksymilian | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
30. | KOVAL Viad | 19.01.2007 | zakwalifikowano | |
30. | OBNISKI Bartłomiej | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.02.2005 | zakwalifikowano |
32. | MALCER Kacper | KKSZ KONIN | 13.01.2006 | zakwalifikowano |
33. | PAWŁOWSKI Jakub | KKSZ KONIN | 28.12.2004 | zakwalifikowano |
34. | Pawluk Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.11.2006 | zakwalifikowano |
35. | DĄBROWSKI Antoni | UKS SZABLA ZĄBKI | 07.04.2006 | zakwalifikowano |
36. | MAŃCZAK Mateusz | KKSZ KONIN | 12.11.2004 | zakwalifikowano |
36. | Kordel Grzegorz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 11.10.2006 | zakwalifikowano |
38. | KRAL Lumir | zakwalifikowano | ||
39. | Sulewski Szymon | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.07.2005 | zakwalifikowano |
40. | Kaczmarczyk Adam | KKSZ KONIN | 17.05.2006 | zakwalifikowano |
41. | Andrzejewski Oskar | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 12.09.2006 | zakwalifikowano |
41. | BŁASZKIEWICZ-KUMAR Szymon | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 29.11.2004 | zakwalifikowano |
43. | DOWGIERD Krzysztof | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 28.04.2006 | zakwalifikowano |
43. | CIEPLIŃSKI Gracjan | KKSZ KONIN | 22.05.2005 | zakwalifikowano |
45. | KONDZIOR Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 14.05.2006 | zakwalifikowano |
46. | KOWALSKI Oliwier | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 07.07.2005 | zakwalifikowano |
47. | OLSZEWSKI Filip | AZS AWF POZNAŃ | 22.03.2006 | zakwalifikowano |
48. | NORAS Paweł | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 26.10.2005 | zakwalifikowano |
49. | PIKAREV Ivan | 04.09.2017 | zakwalifikowano | |
50. | KOŁODZIEJ Jakub | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.01.2004 | zakwalifikowano |
51. | KOWALCZYK Łukasz | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 11.09.2006 | zakwalifikowano |
52. | GUSKO Mikołaj | KKSZ KONIN | 13.03.2006 | zakwalifikowano |
53. | KLIMKOWSKI Miłosz | KKSZ KONIN | 24.11.2004 | zakwalifikowano |
54. | Wnuk Grzegorz | AZS AWF WARSZAWA | 14.09.2006 | zakwalifikowano |
55. | ŁOŚ Norbert | KKSZ KONIN | 26.08.2005 | zakwalifikowano |
56. | OGRABISZ Antoni | KKSZ KONIN | 30.07.2005 | zakwalifikowano |
57. | ZASTAWNY Paweł | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 11.08.2005 | zakwalifikowano |
58. | ZIÓŁKOWSKI Jakub | UKS SZABLA ZĄBKI | 05.04.2006 | zakwalifikowano |
58. | Niedzwiedzki Kajetan | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 13.01.2005 | zakwalifikowano |
60. | BILSKI Mateusz | UKS SZABLA BRZOZA | 05.07.2005 | zakwalifikowano |
61. | Mosak Makary | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 10.01.2007 | zakwalifikowano |
62. | PIGUŁA Antoni | KKSZ KONIN | 02.11.2005 | zakwalifikowano |
63. | STASIAK Arkadiusz | KKSZ KONIN | 28.07.2006 | zakwalifikowano |
64. | TYMA Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 17.12.2006 | zakwalifikowano |
65. | Radke Tomasz | KKSZ KONIN | 10.05.2006 | zakwalifikowano |
66. | WDÓWIK Jan | AZS AWF WARSZAWA | 13.03.2004 | zakwalifikowano |
67. | DZIERBICKI Konrad | DRAGON ŁÓDŹ | 06.04.2006 | zakwalifikowano |
67. | OLEJNICZAK Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 22.06.2005 | zakwalifikowano |
67. | PIETRUCZUK Szymon | AZS AWF WARSZAWA | 09.09.2005 | zakwalifikowano |
67. | LEWANDOWSKI Marcin | AZS AWF WARSZAWA | 21.11.2005 | zakwalifikowano |
71. | Jancewicz Szymon | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.09.2006 | zakwalifikowano |
72. | Wysocki Andrzej | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 19.03.2005 | zakwalifikowano |
73. | Radke Paweł | KKSZ KONIN | 10.05.2006 | zakwalifikowano |
73. | Grabis Mateusz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.05.2007 | zakwalifikowano |
75. | NOGAL Szymon | KKSZ KONIN | 05.06.2005 | zakwalifikowano |
76. | Fiedorowicz Mikołaj | UKS SZABLA BRZOZA | 22.05.2005 | zakwalifikowano |
77. | JERCZYŃSKI Jarosław | UKS SZABLA BRZOZA | 05.09.2006 | zakwalifikowano |
78. | BILSKI Andrzej | UKS SZABLA BRZOZA | 08.12.2006 | zakwalifikowano |
79. | KACZMARCZYK Kacper | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.01.2010 | zakwalifikowano |
79. | Buśkiewicz Maksymilian | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 13.05.2006 | zakwalifikowano |
81. | WOŹNIAK Krzysztof | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 13.08.2007 | zakwalifikowano |
82. | BORKOWSKI Oskar | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.07.2006 | zakwalifikowano |
82. | WIERZCHOSŁAWSKI Marcel | UKS SZABLA BRZOZA | 07.06.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BAKALARSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 26.10.2004 |
2. | DENKIEWICZ Benedykt | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 |
3. | WASILEWSKI Stanisław | UKS 13 BIAŁYSTOK | 10.01.2004 |
3. | Kaczmarczyk Wojciech | KKSZ KONIN | 19.11.2004 |
5. | DĘBOWSKI Piotr | KKSZ KONIN | 07.02.2004 |
6. | ŁAWNICZAK Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.2005 |
7. | Broniszewski Marcel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 |
8. | SHOSTAK Denis | 01.01.2004 | |
9. | KUSAK Oskar | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 21.03.2005 |
10. | KACZOROWSKI Szymon | AZS AWF WARSZAWA | 21.11.2004 |
11. | Józefowski Filip | AZS AWF KATOWICE | 16.02.2004 |
12. | KACPRZAK Igor | KKSZ KONIN | 05.11.2005 |
13. | ESTEMBERG Piotr | DRAGON ŁÓDŹ | 31.03.2004 |
14. | KOŁTUN Szymon | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 23.11.2004 |
15. | MAŃCZAK Mateusz | KKSZ KONIN | 12.11.2004 |
16. | Wnuk Grzegorz | AZS AWF WARSZAWA | 14.09.2006 |
17. | ZAYKO Matvey | 26.06.2004 | |
18. | PĘKALA Kacper | UKS SZABLA ZĄBKI | 08.02.2007 |
19. | Radoch Filip | KKSZ KONIN | 23.05.2006 |
20. | YADAHALVIS Vladimir | 02.05.2017 | |
21. | Syperek Filip | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 03.07.2004 |
22. | MALCER Albert | KKSZ KONIN | 18.07.2004 |
23. | RURKA Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 02.12.2004 |
24. | NASENNIK Ivan | 01.01.2006 | |
25. | STANISZEWSKI Kacper | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.01.2004 |
26. | Brosch Maksymilian | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.04.2005 |
27. | OBNISKI Bartłomiej | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 01.02.2005 |
27. | KOVAL Viad | 19.01.2007 | |
29. | MALCER Kacper | KKSZ KONIN | 13.01.2006 |
30. | Kaczmarczyk Adam | KKSZ KONIN | 17.05.2006 |
31. | CIEPLIŃSKI Gracjan | KKSZ KONIN | 22.05.2005 |
32. | KOWALSKI Oliwier | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 07.07.2005 |
33. | Pardela Michał | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.07.2005 |
34. | DENKIEWICZ Aleksander | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 |
35. | Sobczyk Łukasz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.12.2006 |
36. | GROT Aleksander | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 06.05.2004 |
37. | PURGAŁ Adam | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 10.12.2004 |
38. | PAWŁOWSKI Jakub | KKSZ KONIN | 28.12.2004 |
39. | Pawluk Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.11.2006 |
40. | DĄBROWSKI Antoni | UKS SZABLA ZĄBKI | 07.04.2006 |
41. | Kordel Grzegorz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 11.10.2006 |
42. | KRAL Lumir | ||
43. | Sulewski Szymon | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.07.2005 |
44. | Andrzejewski Oskar | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 12.09.2006 |
44. | BŁASZKIEWICZ-KUMAR Szymon | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 29.11.2004 |
46. | DOWGIERD Krzysztof | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 28.04.2006 |
47. | KONDZIOR Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 14.05.2006 |
48. | OLSZEWSKI Filip | AZS AWF POZNAŃ | 22.03.2006 |
49. | NORAS Paweł | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 26.10.2005 |
50. | KOŁODZIEJ Jakub | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.01.2004 |
51. | KOWALCZYK Łukasz | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 11.09.2006 |
52. | GUSKO Mikołaj | KKSZ KONIN | 13.03.2006 |
53. | KLIMKOWSKI Miłosz | KKSZ KONIN | 24.11.2004 |
54. | ŁOŚ Norbert | KKSZ KONIN | 26.08.2005 |
55. | OGRABISZ Antoni | KKSZ KONIN | 30.07.2005 |
56. | ZIÓŁKOWSKI Jakub | UKS SZABLA ZĄBKI | 05.04.2006 |
56. | Niedzwiedzki Kajetan | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 13.01.2005 |
58. | BILSKI Mateusz | UKS SZABLA BRZOZA | 05.07.2005 |
59. | Radke Tomasz | KKSZ KONIN | 10.05.2006 |
60. | WDÓWIK Jan | AZS AWF WARSZAWA | 13.03.2004 |
61. | OLEJNICZAK Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 22.06.2005 |
61. | LEWANDOWSKI Marcin | AZS AWF WARSZAWA | 21.11.2005 |
63. | Wysocki Andrzej | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 19.03.2005 |
64. | Buśkiewicz Maksymilian | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 13.05.2006 |
65. | PIKAREV Ivan | 04.09.2017 | |
66. | ZASTAWNY Paweł | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 11.08.2005 |
67. | Mosak Makary | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 10.01.2007 |
68. | PIGUŁA Antoni | KKSZ KONIN | 02.11.2005 |
69. | STASIAK Arkadiusz | KKSZ KONIN | 28.07.2006 |
70. | TYMA Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 17.12.2006 |
71. | DZIERBICKI Konrad | DRAGON ŁÓDŹ | 06.04.2006 |
71. | PIETRUCZUK Szymon | AZS AWF WARSZAWA | 09.09.2005 |
73. | Jancewicz Szymon | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.09.2006 |
74. | Grabis Mateusz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.05.2007 |
74. | Radke Paweł | KKSZ KONIN | 10.05.2006 |
76. | NOGAL Szymon | KKSZ KONIN | 05.06.2005 |
77. | Fiedorowicz Mikołaj | UKS SZABLA BRZOZA | 22.05.2005 |
78. | JERCZYŃSKI Jarosław | UKS SZABLA BRZOZA | 05.09.2006 |
79. | BILSKI Andrzej | UKS SZABLA BRZOZA | 08.12.2006 |
80. | KACZMARCZYK Kacper | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.01.2010 |
81. | WOŹNIAK Krzysztof | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 13.08.2007 |
82. | BORKOWSKI Oskar | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.07.2006 |
82. | WIERZCHOSŁAWSKI Marcel | UKS SZABLA BRZOZA | 07.06.2006 |