Turniej

Nazwa: IV Igrzyska Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.06.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Daria WIECZOREK 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 26.07.2008
2. Kinga Smolarczyk 1 UKS KOSYNIER GLIWICE 10.03.2009
3. Hanna Drozdowska 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
4. Matylda DROZDOWSKA 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 02.02.2008
5. Julia SZYDŁOWSKA 1 PIAST GLIWICE 08.06.2008
6. Iga Wolny 1 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008
7. Julia Górka 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
8. Zofia Wątor 1 KS Milenium 23.05.2008
9. MARTYNA MILIŃSKA 1 UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
10. Roksana DYL 1 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
11. Maria CISZCZOŃ 1 KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
12. Maria Szczurowska 1 PIAST GLIWICE 26.03.2009
13. Ewa ZAKRZEWSKA 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 29.01.2009
14. Emilia STASZULONEK 1 PIAST GLIWICE 30.01.2009
15. Joanna ERTANOWSKA 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.02.2008
16. Maja MARCZUK 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 18.04.2008
17. Zofia Siergiej 1 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
18. Lena MICHALSKA 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
19. Zofia Radwańska 1 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008
20. Sonia POLITOWICZ 1 PKS MILENIUM SKAWINA 23.01.2008
21. Aniela JENDRZEJ 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.12.2008
22. Hanna Łabuda 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 zakwalifikowano
2. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 zakwalifikowano
3. Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008 zakwalifikowano
4. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano
5. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008 zakwalifikowano
6. Aniela JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.12.2008 zakwalifikowano
7. Kinga Smolarczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 10.03.2009 zakwalifikowano
8. Julia SZYDŁOWSKA PIAST GLIWICE 08.06.2008 zakwalifikowano
9. MARTYNA MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008 zakwalifikowano
10. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 zakwalifikowano
11. Maja MARCZUK UKS ZAWISZA KATOWICE 18.04.2008 zakwalifikowano
12. Ewa ZAKRZEWSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 29.01.2009 zakwalifikowano
13. Joanna ERTANOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.02.2008 zakwalifikowano
14. Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009 zakwalifikowano
15. Sonia POLITOWICZ PKS MILENIUM SKAWINA 23.01.2008 zakwalifikowano
16. Zofia Radwańska ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008 zakwalifikowano
17. Emilia STASZULONEK PIAST GLIWICE 30.01.2009 zakwalifikowano
17. Iga Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008 zakwalifikowano
19. Roksana DYL PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE zakwalifikowano
20. Daria WIECZOREK UKS ZAWISZA KATOWICE 26.07.2008 zakwalifikowano
21. Matylda DROZDOWSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 02.02.2008 zakwalifikowano
22. Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008
2. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
3. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
3. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
5. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
6. Aniela JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.12.2008
7. Kinga Smolarczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 10.03.2009
8. MARTYNA MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
9. Julia SZYDŁOWSKA PIAST GLIWICE 08.06.2008
10. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
11. Ewa ZAKRZEWSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 29.01.2009
12. Joanna ERTANOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.02.2008
13. Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009
14. Sonia POLITOWICZ PKS MILENIUM SKAWINA 23.01.2008
15. Zofia Radwańska ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008
16. Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
17. Maja MARCZUK UKS ZAWISZA KATOWICE 18.04.2008
18. Emilia STASZULONEK PIAST GLIWICE 30.01.2009
18. Iga Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008
20. Roksana DYL PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
21. Daria WIECZOREK UKS ZAWISZA KATOWICE 26.07.2008
22. Matylda DROZDOWSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 02.02.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy