Turniej

Nazwa: IV Igrzyska Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.06.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Iga PRZESTAŃSKA 22
2. Hanna DEPTA 14 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
3. Roksana Żychowska 15 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
4. Wiktoria JĘDRZEJEC 22 PIAST GLIWICE 04.01.2007
5. Lena Pasieka 22 AZS AWF KATOWICE 05.11.2006
6. Liliana Porwoł 1 RMKS RYBNIK 24.05.2006
7. Magda Ratyna 22 PIAST GLIWICE 01.03.2007
8. Zuzanna ZAMECKA 22 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.09.2006
9. Antonia SKORCZYŃSKA 16 AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
10. Antonina Halemba 2 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
11. Karolina SZYMIK 22 UKS TRÓJKA RADLIN 10.04.2007
12. Zuzanna Jarosz 13 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
13. Oliwia GARUS 3 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
14. Karolina BARCIK 22 UKS KOSYNIER GLIWICE 27.11.2007
15. Emilia Gawior 22 KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
16. Agata MUCHA 17 PIAST GLIWICE 27.10.2006
17. Lena URBANEK 12 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
18. Maja MAŚLANKA 22 UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
19. Karolina RONER 11 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006
20. Paulina OSTROWSKA 4 PIAST GLIWICE 12.04.2006
21. Dominika BIEROŃSKA 22 UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006
22. Alicja GOCZAŁ 22 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
23. Julia Baranowska 22 AZS AWF WROCŁAW 28.07.2006
24. Lena PAJĘCKA 22 AZS AWF WROCŁAW 25.10.2007
25. Laura MISIAK 22 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
26. Małgorzata FRYDRYCH 22 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007
27. Aleksandra SZYMAŃSKA 10 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
28. Martyna KAWULOK 22 UKS START OPOLE 12.07.2007
29. Kaja Reil 5 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
30. Natalia Bilińska 22 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
31. Anna Dawidowicz 6 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
32. Otylia BARTOSZEK 20 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
33. Maria Wilanowska 22 KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
34. Oliwia MĘŻYK 9 RMKS RYBNIK 10.10.2006
35. Monika SWĘDZIOŁ 22 UKS ZAWISZA KATOWICE 16.05.2007
36. Weronika KOZDĘBA 8 PIAST GLIWICE 29.06.2006
37. Martyna Mróz 22 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
38. Maja Wuzik 21 RMKS RYBNIK 14.03.2006
39. Gabriela CIBOROWSKA 7 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
40. Maryia Vysotskaya 22 AZS AWF KATOWICE 25.04.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
2. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006 zakwalifikowano
3. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
4. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
5. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
6. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
7. Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006 zakwalifikowano
8. Lena PAJĘCKA AZS AWF WROCŁAW 25.10.2007 zakwalifikowano
9. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
10. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
11. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
12. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 zakwalifikowano
13. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
14. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
15. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
16. Julia Baranowska AZS AWF WROCŁAW 28.07.2006 zakwalifikowano
17. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
18. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 zakwalifikowano
19. Agata MUCHA PIAST GLIWICE 27.10.2006 zakwalifikowano
20. Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006 zakwalifikowano
21. Martyna KAWULOK UKS START OPOLE 12.07.2007 zakwalifikowano
22. Maryia Vysotskaya AZS AWF KATOWICE 25.04.2007 zakwalifikowano
23. Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 zakwalifikowano
24. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
24. Dominika BIEROŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006 zakwalifikowano
26. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
27. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006 zakwalifikowano
28. Karolina BARCIK UKS KOSYNIER GLIWICE 27.11.2007 zakwalifikowano
28. Zuzanna ZAMECKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.09.2006 zakwalifikowano
30. Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006 zakwalifikowano
31. Roksana Żychowska UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006 zakwalifikowano
32. Maja MAŚLANKA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007 zakwalifikowano
33. Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007 zakwalifikowano
33. Karolina SZYMIK UKS TRÓJKA RADLIN 10.04.2007 zakwalifikowano
35. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
36. Karolina RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006 zakwalifikowano
37. Lena Pasieka AZS AWF KATOWICE 05.11.2006 zakwalifikowano
38. Monika SWĘDZIOŁ UKS ZAWISZA KATOWICE 16.05.2007 zakwalifikowano
39. Małgorzata FRYDRYCH UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007 zakwalifikowano
39. Iga PRZESTAŃSKA zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
2. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
3. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
3. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
5. Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
6. Lena PAJĘCKA AZS AWF WROCŁAW 25.10.2007
7. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
8. Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
9. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
10. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
11. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
12. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
13. Oliwia GARUS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
14. Natalia Bilińska AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
15. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
16. Karolina RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006
17. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
18. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
19. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
20. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
21. Julia Baranowska AZS AWF WROCŁAW 28.07.2006
22. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
23. Agata MUCHA PIAST GLIWICE 27.10.2006
24. Martyna KAWULOK UKS START OPOLE 12.07.2007
25. Maryia Vysotskaya AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
26. Dominika BIEROŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006
27. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
28. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006
29. Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
30. Roksana Żychowska UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
31. Maja MAŚLANKA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
32. Lena Pasieka AZS AWF KATOWICE 05.11.2006
33. Karolina BARCIK UKS KOSYNIER GLIWICE 27.11.2007
33. Zuzanna ZAMECKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.09.2006
35. Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
35. Karolina SZYMIK UKS TRÓJKA RADLIN 10.04.2007
37. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
38. Monika SWĘDZIOŁ UKS ZAWISZA KATOWICE 16.05.2007
39. Małgorzata FRYDRYCH UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007
39. Iga PRZESTAŃSKA

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy