Turniej

Nazwa: IV Igrzyska Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.06.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Magdalena PIĄTEK 20 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
2. Wiktoria IZDEBSKA 20 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
3. Zofia NIEWADZI 20 KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
4. Maria CHMIELORZ 14 AKS MIKOŁÓW 30.10.2003
5. Maja Osadnik 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
6. Karolina MALCZOK 13 UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003
7. Jagoda PĘKALSKA 16 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.03.2003
8. Antonina Korduła 20 RMKS RYBNIK 18.11.2005
9. Gloria KLUGHARDT 2 AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
10. Zuzanna PILAROWSKA 20 MDK NR 1 BYTOM 12.02.2003
11. Emilia MODRZEWSKA 20 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.02.2003
12. Julia Pieszur 12 AKS MIKOŁÓW 03.06.2003
13. Joanna KOŁPA 20 KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
14. Anna WIECZOREK 3 PIAST GLIWICE 20.05.2003
15. Patrycja WITA 17 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
16. Zuzanna WALCZAK 18 AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
17. Olga STYPIŃSKI 20 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
18. Hanna JENDRZEJ 4 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003
19. Oliwia JAJKO 11 KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
20. Martyna Adamska 10 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
21. Emilia CZAJKA 20 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
22. Zuzanna WIESNER 20 MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
23. Maja Budzyń 20 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
24. Emilia Korkus 5 PIAST GLIWICE 18.12.2004
25. Dominika HOJDYS 19 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.01.2003
26. Agata KOTULSKA 9 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
27. Emilia JAROSZEK 20 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
28. Alicja OSTROWSKA 6 PIAST GLIWICE 06.08.2003
29. Katarzyna Ślęzak 20 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
30. Kinga STYPIŃSKI 20 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
31. Michalina KOBYLNICKA 7 PIAST GLIWICE 08.01.2004
32. Amelia KWAPISZ 20 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
33. Marta KRAUSE 8 UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
1. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
3. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003 zakwalifikowano
4. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003 zakwalifikowano
5. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
6. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
7. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
8. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004 zakwalifikowano
9. Karolina MALCZOK UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003 zakwalifikowano
10. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003 zakwalifikowano
11. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
12. Maria CHMIELORZ AKS MIKOŁÓW 30.10.2003 zakwalifikowano
12. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
14. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
15. Jagoda PĘKALSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.03.2003 zakwalifikowano
16. Dominika HOJDYS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.01.2003 zakwalifikowano
17. Emilia MODRZEWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.02.2003 zakwalifikowano
18. Joanna KOŁPA KS OLIMP LUBIN 06.03.2005 zakwalifikowano
19. Julia Pieszur AKS MIKOŁÓW 03.06.2003 zakwalifikowano
20. Hanna JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003 zakwalifikowano
21. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
22. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
23. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003 zakwalifikowano
24. Zuzanna PILAROWSKA MDK NR 1 BYTOM 12.02.2003 zakwalifikowano
25. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003 zakwalifikowano
26. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
27. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005 zakwalifikowano
28. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003 zakwalifikowano
29. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
30. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
31. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
32. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004 zakwalifikowano
33. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
2. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
3. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
3. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
5. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
6. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003
7. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
8. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
9. Karolina MALCZOK UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003
10. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
11. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
12. Maria CHMIELORZ AKS MIKOŁÓW 30.10.2003
13. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
14. Jagoda PĘKALSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.03.2003
15. Dominika HOJDYS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.01.2003
16. Hanna JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.08.2003
17. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
18. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
19. Emilia MODRZEWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.02.2003
20. Joanna KOŁPA KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
21. Julia Pieszur AKS MIKOŁÓW 03.06.2003
22. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
23. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
24. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
25. Zuzanna PILAROWSKA MDK NR 1 BYTOM 12.02.2003
26. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
27. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
28. Agata KOTULSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 22.10.2003
29. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
30. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
31. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
32. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
33. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy