Turniej

Nazwa: IV Igrzyska Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.06.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Paweł KLYTTA 19 PIAST GLIWICE 28.01.2005
2. Jerzy STANKIEWICZ 19 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005
3. Piotr Urban 1 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
4. Stanisław Politowicz 16 KS Milenium 06.09.2004
5. Andei GUMENIUK 19
6. MACIEJ KAŹMIERSKI 2 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
7. Patryk PABIJAŃCZYK 17 AZS AWF WROCŁAW 31.08.2004
8. Wojciech Rzyczniak 3 PIAST GLIWICE 26.05.2004
9. Wiktor MIELNIK 19
10. Jakub KUREK 11 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
11. Szymon Tarachanowicz 4 MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
12. Łukasz Parafiniuk 18 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
13. Hubert KLUGHARDT 19 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
14. Kacper Morek 5 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
15. Czcibor Partyka 19 PIAST GLIWICE 30.05.2005
16. Ireneusz FILEK 19 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
17. Mikołaj WESOŁOWSKI 9 PIAST GLIWICE 23.09.2004
18. Adam Sojka 19 RMKS RYBNIK 20.12.2005
19. Jakub GAŁECKI 8 UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004
20. Jan Skalski 19 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
21. Bartłomiej KUROWSKI 19 PIAST GLIWICE 06.07.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
3. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
5. Jerzy STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005 zakwalifikowano
6. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
7. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
8. Andei GUMENIUK zakwalifikowano
9. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
10. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004 zakwalifikowano
11. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
12. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
13. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 zakwalifikowano
15. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
17. Wiktor MIELNIK zakwalifikowano
18. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
19. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
21. Jakub GAŁECKI UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004 zakwalifikowano
22. Bartłomiej KUROWSKI PIAST GLIWICE 06.07.2005 zakwalifikowano
26. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
27. Patryk PABIJAŃCZYK AZS AWF WROCŁAW 31.08.2004 zakwalifikowano
28. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
29. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
2. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
3. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
3. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
6. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
7. Jakub GAŁECKI UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004
10. Jerzy STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005
11. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
13. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
14. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
15. Bartłomiej KUROWSKI PIAST GLIWICE 06.07.2005
17. Andei GUMENIUK
18. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
19. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
20. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
22. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
23. Wiktor MIELNIK
26. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
27. Patryk PABIJAŃCZYK AZS AWF WROCŁAW 31.08.2004
28. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
29. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy